Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Polepszenie Pro Mode`a
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SmR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Cool Polepszenie Pro Mode`a

Witam
Moze temat byl poruszany na forum. Jak byl to wezcie mnie za lamera i bedzie spokoj. Ale musze cos powiedziec o Pro Mode`ie.

Tak se gram w Pro Mode`a i brakuje mi jednak czegos.
Oto lista:

- Bronie powinny przelaczac sie natychmiastowo. Wiem, ze tak jest ale np. po strzale z raila trzeba poczekac te 1.5 sekundy, zeby sie przeladowal i dopiero mozna zmienic bron. Czasami jest juz za pozno. Trzeba tez czekac na przeladowanie bazooki. Fajnie by bylo gdyby mozna bylo opuscic raila jak on nie jest przeladowany, a w "kieszeni" niech on tam sie przeladowywuje.
- brakuje mi Aliasow - takich jak w QW. Wiem, ze w Q3 jest cos podobnego - VSTR. Ale nie mozna robic takich, zeczy jak z aliasami. Najbardziej to mi brakuje aliasow z + np +bazooka. Kto gral w QW ten wie o co chodzi.
- a plecaki? brakuje tez mi ich.

Wiem, ze moge byc posadzony o lamerstwo ale chcialbym poznac Wasze zdanie na temat moich przemyslen/propozycji.

__________________
Trzech pijakow gra w karty. Nagle jeden wyrzuca As`a i mowi:
- Szach mat!
Na to do niego drugi:
- No co ty Stefan... nie gramy w Ping-Pong`a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SmR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SmR Znajdź więcej post'ów przez  SmR Dodaj SmR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SmR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polepszenie Pro Mode`a

quote:
Napisane oryginalnie przez SmR
- Bronie powinny przelaczac sie natychmiastowo. Wiem, ze tak jest ale np. po strzale z raila trzeba poczekac te 1.5 sekundy, zeby sie przeladowal i dopiero mozna zmienic bron. Czasami jest juz za pozno. Trzeba tez czekac na przeladowanie bazooki. Fajnie by bylo gdyby mozna bylo opuscic raila jak on nie jest przeladowany, a w "kieszeni" niech on tam sie przeladowywuje.


- a plecaki? brakuje tez mi ich.



kiedys tak bylo - pierwsze bety. Ale byc nie moze. Bo bierzesz RG, strzal, zmianana cos, znowu RG i strzal - i tak strzelasz co 1 sek. Nie o to w tej broni chodzi.... Temat jest dlugi i stary...

Plecaki sa - podnosisz bron przeciwnika i tam jest amunicja do reszty. Tylko modelu plecaka nie ma (byl beznadziejny)...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Polepszenie Pro Mode`a

quote:
Napisane oryginalnie przez SmR
(...)
- brakuje mi Aliasow - takich jak w QW. Wiem, ze w Q3 jest cos podobnego - VSTR. Ale nie mozna robic takich, zeczy jak z aliasami. Najbardziej to mi brakuje aliasow z + np +bazooka. Kto gral w QW ten wie o co chodzi.
(...)



No przydalo by sie cos takiego w qw mam rakiete pod mouse1 a spaware pod mouse3 i nie moge sie przesiasc do q3 z tym przelaczaniem (srednio raz na 10-20 zmian broni wychodzi mi stral z czegos z czgo sie nie spodziewalem)
te aliasy z qw to swietna rzecz zwlaszcza ze sa natychmiastowe i nie trzeba wstawiac "wait'ot" do stodka

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

ProMode to nieudana proba przeniesienia fizyki qw do q3. Sorki, ale po co zmieniac cos co jest idealne? (chodzi mi o fizyke qw nie o pm ) QW OWN!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No tak ale co zrobic jak sie jest odciatym od swiata (modem) a w okolicy wszyscy znajomi graja q3 ? -dobrze ze graja chociaz w cpma a nie vq3

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
steef
aka Liroy



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Polepszenie Pro Mode`a

quote:
- Bronie powinny przelaczac sie natychmiastowo. Wiem, ze tak jest ale np. po strzale z raila trzeba poczekac te 1.5 sekundy, zeby sie przeladowal i dopiero mozna zmienic bron.

He wtf jakie 1,5 sek ? Chyba zapomniales dac \callvote fastrail 1 ...

__________________
Mydło wszytko umyje nawet uszy i szyje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil steef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do steef Znajdź więcej post'ów przez  steef Dodaj steef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać steef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

Talking

kazdy by chcial po swojemu... mozesz sie pobawic kodem gry i sobie zrobic wlasnego promoda albo graj na starych betach

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SmR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Witam

1. Model plecaka mi sie podobal... moze nie byl idealny ale podobal mi sie, zmienial troche klimat Q3 na QW. Jakos teraz brakuje mi go . Byl po prostu fajny .
2. Lucas... nie o to mi chodzilo. Chodzilo o to, ze niech sie tam Rail przeladowywuje ile chce... chodzilo mi o to abym nie musial czekac az sie przeladuje i dopiero wtedy mogl zmienic bron na inna. To jest glupie. Niech mi sie przeladowywuje w "kieszeni". A ja za ten czas sciagne kogos np. z bazooki.
3. Aliasy... to bylo cos wspanialego. Tez mi tego brakuje.
- Mouse1 - bazooka + strzal
- Mouse2 - spawara + strzal
- Mouse3 - granatnik (ew Rail) + Strzal
- i tak dalej
Meczylem sie, zeby zrobic cos podobnego z tym smiesznym VSTR... ale niestety nie wyszlo. Pod wzgledem Aliasow QW byl niezrownany (do tej pory jest).
4. [FPP]Shooler zgadzam sie, ze Pro Mode to nie udana konwersja fizyki QW do Q3. Nie jest moze idealna ale mozna nad nia popracowac i moze doscignac QW a nawet ja przeskoczyc.
Jak by nie patrzec Pro Mode to Q3 a Q3 to inny silnik niz QW, lepsza grafika, dzwieki itp.
HakaN na racje... kupe ludzi nie gra juz w QW gdyz nie pamieta tamtych czasow, ta gra jest juz stara (tak sobie to tlumacza), archaiczna grafika (tez se tak tlumacza) itp itd. Poza tym do Q3 jest kupe dodatkow, ktorych niestety nie ma juz w QW. Taka jest prawda.

Osobiscie jestem wierny QW... ta gra wywarla na ogromny wplyw. Ale nie ma co kryc - jak wszystko na tej ziemi QW umrze. Moze nie tym roku, moze nie za 2 lata... moze nie za 5 ale umrze.
Przenoszac QW na lono Pro Mode`a dac mozna mu nowe cialo. Duch zostanie ten sam ale ten duch dostanie nowe cialo. Taki zabieg sprawi, ze QW na nowo bedzie zyl w ludziach. Na nowo bedzie fascynowal i na nowo bedzie sie go odkrywalo.
Moze jestem lamerem w Waszych oczach, ze tak sadze ale takie jest moje zdanie.

Czy kto sie ze mna zgadza/nie zgadza?

__________________
Trzech pijakow gra w karty. Nagle jeden wyrzuca As`a i mowi:
- Szach mat!
Na to do niego drugi:
- No co ty Stefan... nie gramy w Ping-Pong`a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 01:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SmR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SmR Znajdź więcej post'ów przez  SmR Dodaj SmR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SmR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PizzaDriver
Już za rok matura!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez SmR
Witam

1. Model plecaka mi sie podobal... moze nie byl idealny ale podobal mi sie, zmienial troche klimat Q3 na QW. Jakos teraz brakuje mi go . Byl po prostu fajny .


Teraz wiesz jaka bron "jest w plecaku".


2. Lucas... nie o to mi chodzilo. Chodzilo o to, ze niech sie tam Rail przeladowywuje ile chce... chodzilo mi o to abym nie musial czekac az sie przeladuje i dopiero wtedy mogl zmienic bron na inna. To jest glupie. Niech mi sie przeladowywuje w "kieszeni". A ja za ten czas sciagne kogos np. z bazooki.


RG przeladowywuje sie normalnie w czasie 1,5s - musisz czekac, nic na to nie poradzisz. Jest jeszcze opcja fastrail - mozesz przelaczyc i strzelac z innej bron po 1s.


3. Aliasy... to bylo cos wspanialego. Tez mi tego brakuje.
- Mouse1 - bazooka + strzal
- Mouse2 - spawara + strzal
- Mouse3 - granatnik (ew Rail) + Strzal

bind mouse1 "+fire 5"
bind mouse2 "+fire 6"
bind mouse3 "+fire4" (ew "+fire 7")
i...

set pif "+fire 5
set paf "-attack;weapon X" - nie wiem ,czy nie trzeba dodac wait
bind mouse1 +vstr pif paf


4. [FPP]Shooler zgadzam sie, ze Pro Mode to nie udana konwersja fizyki QW do Q3.


promode nie ma byc proba zmiany q3sux w QW - ma tylko to pierwsze przyspieszyc i dodac grze miodnosci.


HakaN na racje... kupe ludzi nie gra juz w QW gdyz nie pamieta tamtych czasow, ta gra jest juz stara (tak sobie to tlumacza), archaiczna grafika (tez se tak tlumacza) itp itd.


Mi ta klimatyczna grafika odpowiada ,zreszta gram na gl...


Poza tym do Q3 jest kupe dodatkow, ktorych niestety nie ma juz w QW. Taka jest prawda.


??? sa zarowno mody ,jak i proxy/mqwcl


Osobiscie jestem wierny QW... ta gra wywarla na ogromny wplyw.


QW to klasyk. To bardziej ludzie i scena ,niz sama gra. Gracze to swoista elita...


Przenoszac QW na lono Pro Mode`a dac mozna mu nowe cialo. Duch zostanie ten sam ale ten duch dostanie nowe cialo. Taki zabieg sprawi, ze QW na nowo bedzie zyl w ludziach. Na nowo bedzie fascynowal i na nowo bedzie sie go odkrywalo.


"jesli bede chcial zagrac w QW to zagram w QW"

IMO promode jest dosc wywazony - zmiany w kierunku QW moga to zepsuc i zniechecic graczy...mam tylko jedna uwage: pewne ustawienia zabijaja myslenie w PM ,ktore jest IMO podstawa skilla


Moze jestem lamerem w Waszych oczach, ze tak sadze ale takie jest moje zdanie.


bez jaj


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 02:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PizzaDriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PizzaDriver Znajdź więcej post'ów przez  PizzaDriver Dodaj PizzaDriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PizzaDriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez SmR
2. Lucas... nie o to mi chodzilo. Chodzilo o to, ze niech sie tam Rail przeladowywuje ile chce... chodzilo mi o to abym nie musial czekac az sie przeladuje i dopiero wtedy mogl zmienic bron na inna. To jest glupie. Niech mi sie przeladowywuje w "kieszeni". A ja za ten czas sciagne kogos np. z bazooki.


Rail jest silna bronia - i poto te ograniczenia - zowie sie cooldown...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 05:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

powiem to po raz chyba juz tysieczny
promode rzadzi!!!!

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
powiem to po raz chyba juz tysieczny
promode rzadzi!!!!


True, true...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

nie zmieniac czegos co jest juz i tak idealne (dla mnie ofkorz )

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

tak mowi wiara co gra w vq3

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas

Rail jest silna bronia - i poto te ograniczenia - zowie sie cooldown...


jej Luc, jemu nie chodzi o zaden cooldown... nawet jak masz cooldown na 0ms to muszisz poczekac ta 1s zeby przelaczyc na RL czy cos... o to chodzi.

PizzaDriver: zgadzam sie w calosci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

jesli cooldown jest wlaczony to trzeba czekac na przelaczenie z LG na inna bron 200ms
jesli jest na 0 to trzeba czekac 100ms
od wersji cpma x cooldowna juz nie ma (100ms standart)
a wiec cooldown nie ma nic wspolnego z railem

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

jej Luc, jemu nie chodzi o zaden cooldown... nawet jak masz cooldown na 0ms to muszisz poczekac ta 1s zeby przelaczyc na RL czy cos... o to chodzi.


w pierwszych betach - przelaczal od razu.... zero czekania...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no, i o to chodzi mi sie tak bardziej podobalo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no, i o to chodzi mi sie tak bardziej podobalo...


a najlepiej by bylo, jakby sie dalo miec w 1 rece LG, a w 2 RG
a, no i w 3 RL ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas


a najlepiej by bylo, jakby sie dalo miec w 1 rece LG, a w 2 RG
a, no i w 3 RL ...



Do takich cudów to juz powinni zrobic inny mod... jakies Tank Force Gdzie by model byl jak czolg i byl uzbrojony w te LG, RL, RG do jednego gun'a byl by jeden gracz, czyli w jednym modelu 3 graczy
P.S. skoro macie takie problemy z PM, to poprostu w niego nie grajcie

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 07:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas


a najlepiej by bylo, jakby sie dalo miec w 1 rece LG, a w 2 RG
a, no i w 3 RL ...


w sumie dobry pomysl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

w sumie dobry pomysl



No to jak xen0m, piszemy ???

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ok, potem tylko do arQ sie wysle i juz mamy nowego pm'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SmR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Witam
1. Sprawa plecaka: wiem, ze teraz wiadomo jaka jest bron... to bardziej praktyczne... ale byl fajny... taki brazowy .

2. Zmiana broni: mysle, ze powinna byc natychmiastowa. Jezeli z bazooki chce przejsc na raila to powinno to byc natychmiast.
Inna sprawa jest taka, ze jak strzelam kilka razy z raila to powinien przeladowywac sie 1.5 sec. Tak powinno byc bo takie jest piekno tej broni.
Powinno byc zabezpieczenie, ze np strzelam sobie z raila, natychmiast przelaczam na bazooke i znow na raila. Wychodzi na to, ze w ciagu 1.5 sec zdarze strzelic kilka razy z raila. TEGO NIE POWINNO BYC!!!
Ale natychmiastowy wybor broni powinien byc. Wtedy strzelanie bylo by przedluzeniem myslenia.

3. Dobrze mysle czy zle mysle? Jakie jest Wasze zdanie?

__________________
Trzech pijakow gra w karty. Nagle jeden wyrzuca As`a i mowi:
- Szach mat!
Na to do niego drugi:
- No co ty Stefan... nie gramy w Ping-Pong`a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 00:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SmR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SmR Znajdź więcej post'ów przez  SmR Dodaj SmR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SmR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

CPM 1.0 pod point 1.17 jest odpowiedzia na twe wolania, moim zdaniem oczywiscie, byl i plecak, i z tego co pamietam, bron tez szybciej mozna bylo zmieniac, ale moge sie mylic ...

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 01:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SmR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

W tej wersji pod PR 1.17 byly plecaki... wlasnie o te mi chodzi. Fajne byly .

A z broniami to tez nie pamietam... czy zmienialy sie szybciej. Bede musial zainstalowac i sprobowac.

Ale... chodzi nie tylko o to aby bronie zmienialy sie szybciej. Maja zmieniac sie natychmiastowo i nie czekac, az bron sie przeladuje.
Oto chodzi.

__________________
Trzech pijakow gra w karty. Nagle jeden wyrzuca As`a i mowi:
- Szach mat!
Na to do niego drugi:
- No co ty Stefan... nie gramy w Ping-Pong`a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 01:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SmR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SmR Znajdź więcej post'ów przez  SmR Dodaj SmR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SmR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez SmR
Ale... chodzi nie tylko o to aby bronie zmienialy sie szybciej. Maja zmieniac sie natychmiastowo i nie czekac, az bron sie przeladuje.
Oto chodzi.


Tak bylo, i bylo zle...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SmR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh.... dlaczego bylo zle? Wydaje mi sie, ze to bardzo dobre rozwiazanie z ta natychmiastowa zmiana broni.

__________________
Trzech pijakow gra w karty. Nagle jeden wyrzuca As`a i mowi:
- Szach mat!
Na to do niego drugi:
- No co ty Stefan... nie gramy w Ping-Pong`a.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SmR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SmR Znajdź więcej post'ów przez  SmR Dodaj SmR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SmR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Gra byla za szybka... jak ktos byl nie odbyty to dostawal od wymiataczy, ze nie wiedzial co i jak...

Strzal z raila, zmiana na spaware i 1,5 sek gosc martwy....

Za to, ze promod stal sie szybki (co slabsi dostawali becki) ludzie zaczeli bawic sie w vq3.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

Gra niewatpliwie byla szybka, dynamiczna, efektowna, ale moim zdaniem to nie byla jej wada, a wrecz przeciwnie, bo chyba z taka mysla tworzono ta modyfikacje. Jednak co do ludzi i samej gry, to racja, ze czasem trudno bylo sie zorientowac w sytuacji, zwlaszcza jesli gralo sie z jakims wymiataczem ... ale to mial byc mod hardcorowy, tak mi sie przynajmniej wydaje, a ludzie raczej nie odchodzili na vq3 ze wzgledu na denamike CPM, z tego co pamietam, bo to dosc zamierzchle czasy, raczej ludzie nie uciekali od tego modu, wrecz przeciwnie ... schody, przesiadki zaczely sie chyba dopiero jak weszla CPMA, przynajmniej te masowe ... lecz nie ze wzgledu na dynamike, przynajmniej nie tylko, owszem to byl bardzo wazny czynnik, lecz istnieje jeszcze jedna sprawa, ciagl nowe wersje, w ktorych czasem ciezko bylo sie polapac ... To takie male przedstawienie mojego punktu widzenia w tej materii ... ale dla mnie i tak CPM 1.0 byl tym czyms co powodowalo radosc na mej twarzy ...

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:13.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions