Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > quake 3 i Xp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

quake 3 i Xp

W sumie to ten post powinien isc na inna grupe ale dotyczy to tez Urt
Chodzi o to ze po zainstalowaniu xp W Urbanie sa inne kolory tak jakby sprane mam karte Gf4 sprawdzalem tez na innym kompie na Gf2 i jest to samo rozne wersje sterownikow tez nie pomogly
KOlory dalej sprane pomaga zmniejszenie gammy ale wtedy obraz jest za ciemny
Czy ktos wie jak rozwiazac ten problem? Aha ustawienia kolorow w sterownikach tez nie pomagaja
Ale ok uruchomilem quake w trybie zgodnosci z win98 lub win Me gdzie kolory byly normalne ale tam znowu gamma jest tylko do 1 i jest ciemno nie moge dac gammy np 1.8
Nastepny problem dotyczy myszki na w98 mialem sens 5 albo 5.5 i bylo ok a na Xp mam 3 i wystarczy ze lekko rusze i celownik szaleje
Prosze o w miare rozsadna konsultacje moze ktos wie jak to poprawic
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Jak masz sterownik myszki w windowsie to wylacz akceleracje tam , albo daj na LOW (tak jak ja mam w Logitechu) ....

A apropo kolorow to nie wiem :> :> PRzelacz moze na 32 bity albo na 16, zalezy ile masz, ale watpie czy to ma cos z tym wspolnego ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Arrow :(

no wlasnie nie ma
ale podejzewam ze jest to na wszystkich kartach nvidi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

Talking Ja tez mam XP

Tez mam XP i kolory takie wyblakłe sa własnie lebshe :d ja tam dale jasność na fool ze mam białe sciany prawie i widze przeciwnika dobrzei wtedy gram :d
A tak pozatym Poker ty z KrK nie? wpadash na zjazd...??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

wpisz sobie /in_mouse -1 bedzie dobrze.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gb|KoNNiU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Cze!

w sprawie pierwszego problemu wystarczy wpisac
/r_overBrightBits 0 (domyslnie po instalacji na windzie XP jest jeden) zrestartowac gre i po problemie

pozdrawiam.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 16:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

hahaha

Koniu zaskoczyles mnie
O to chodzilo wlasnie chyba
Jestes the best zaden z mastahow nie wiedzial o co chodzi
P
odezwij sie na gg do mnie
774209

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-07-2003 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking ble

U mnie na Xp tez sa wyblakle kolory, ale nigdy innych nie bylo. masz kilka rozwiazan problemu:

1. Pogodz sie z tym.
2. Napisz do openGL ze zrobili kaszane.
3. Zmien sobie system.




P.S. chyba postawie winde 98 zeby zobaczyc jakie powinny byc te kolorki

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Post yyy

wystarczy zmienic to co koniu podal
i bedzie ok

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

może się powtórzę ...

... ale czy ma ktoś monitor dla mnie?? Bo ja cholera mam stary i kineskop siada i widać tyle co nic, noktowizor juz nie pomaga

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking hehehhe

skad Wy wiecie o tych komendach???
testowaliscie wszystkie czy co?

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

haha

Krakow zadzi na boardzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

taa .. instalujcie w98
a potem reinstall co 2tyg. bo sie wysypalo badziefie
ehh
xp to jest najlepsze co gracz miec moze
o ile umie toto skonfigurowac, i nie ma zlomu tylko komputer
gdzie komputer = 100% stabilna maszyna
:/
powodzenia w walkach

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gb|KoNNiU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

co racja to racja...

zgadzam sie z Oferma...XP jak narazie to najstabilniejszy system jaki mialem (cza tylko kilka rzeczy poustawiac)...
z Pokerem tez sie zgadzam

a co do pytania Xsiedza...to metoda prob jest najlepsza ...porownalem sobie qfig moj i inny i znalazlem to com chcial ...pozdrowionka all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 16:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking hehehhe

Metoda prob i bledow juz kilka razy musialem reinstalowac q3, a co do XP to od wrzesnia nie mialem jeszcze ani jednego zwisu.
Pamietacie czasy dosa 6.0 i windy 3.11 ???

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Borat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kazachstan

heh winxp lub 2000 sa dobre i stabilne, ale maja jeden mankament jesli chodzi o kwestie grania na serverach z PB... rwie jak cholera. Wkurzylem sie i znow siedze na win98.. zauwazylem ze osoby posiadajace dobry sprzet.. taki co wyciagnie te 125fps moga nawet spokojnie grac.. ja na cel 500 niezbyt Poza tym "jak narazie" nie jest mi potrzebny np winxp..

kwestia znac komendy q3... jak sie w tym siedzi 2 lata to sie wie.. to samo mozna powiedziec o linuxie kumpel stwierdzil, ze ja na konsoli q3 "rypie" jak on na linuxie... cos w tym jest, bo ja w zasadzie w ogole do menu nie wchodze, wszystko z konsoli robie

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Borat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Borat Znajdź więcej post'ów przez  Borat Dodaj Borat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Borat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking qrde

Wlasciwie to dlaczego PB tak laguje mojego kompa ????
Czy ktos wie w jaki sposob dziala PB? Moze w przyblizeniu chociaz ktos mi to nakresli czy to jest jakis odrebny proces systemu czy moze uzywa zasobow Q3? A moze rozsyla pakiety po swiecie jak tak to dokad?

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:50.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions