Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > To nie koniec BHD
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
mój ty Kłapouchy



Hmmmm wydaje mi się że ta kwestia miała jednak (w załozeniu) pozytywny przekaz.... od 4 lata jestem stałym oglądaczem/czytaczem przygód wspomnianego zwierzątka i wydaje mi się że swoim intelektem (choć może nie energią ) przerósłby wielu domorosłych mądrali i cwaniaków z przerostem formy

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
przerósłby wielu domorosłych mądrali i cwaniaków z przerostem formy


spadaj

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
spadaj


po angielsku odpowiem - without small garden - (bez ogródek )

to nie było nic osobistego

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Hmmmm wydaje mi się że ta kwestia miała jednak (w załozeniu) pozytywny przekaz.... od 4 lata jestem stałym oglądaczem/czytaczem przygód wspomnianego zwierzątka i wydaje mi się że swoim intelektem (choć może nie energią ) przerósłby wielu domorosłych mądrali i cwaniaków z przerostem formy

po czterech latach lektury "wydaje się" to chyba słaby wynik, chyba że postać głównego bohatera jest niejednolita wewnęrznie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

zanim padną dalsze zachwyty nad reinkarnacją krajowej sceny BeHaDe, chyba warto zdefiniowac dwa pojęcia "scena" i BeHaDe",
A; co do "sceny" to można by tu przyjąć że:
1) jest to ogół rodaków grających w DF:BHD, albo
2) są to tylko klany, a wstępniak wskazuje raczej na to drugie ujęcie
B; co do "DF:BHD",
1) gra oparta na kodzie producenta
2) gra z kodem modyfikowanym przez graczy (cheaterów).

Moje prywatne zdanie jest takie, że Polska Scena DF:BHD to "stare klany", które jak stare wino mają swoją renomę i wartość i przestrzegające niepisane reguły kodeksu honorowego.

większość młodziutkich klanów zniknie tak szybko jak się pojawiła , a te co się ostaną mają długą drogę do Polskiej Sceny DF:BHD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a te co się ostaną mają długą drogę do Polskiej Sceny DF:BHD


żeby się tylko nie pogubiły w tej pustce

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
żeby się tylko nie pogubiły w tej pustce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cin=GROM=
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Dajcie Panowie na luz.


Nie należe do tej grupy osob na tym forum, ktorzy na kazda nie podobajaca im sie odpowiedz, odpowiadaja w sposob taki by dogryzc tej drugiej osobie ( a jest tu takich bardzo wielu ). W kazdym razie, bronic sie trzeba

Moja wina, ja zaczalem - Sorry Jaro.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cin=GROM= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cin=GROM= Znajdź więcej post'ów przez  Cin=GROM= Dodaj Cin=GROM= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cin=GROM= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
(...)

Moja wina, ja zaczalem - Sorry Jaro.


np

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Bardzo ładny news ma klan PB na swojej strone.Bardzo mi się podoba ale jezcze muszą troche popracować nad sobą.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Bardzo ładny news ma klan PB na swojej strone.Bardzo mi się podoba ale jezcze muszą troche popracować nad sobą.


cytat:

"Nie wiedziałem że mamy DEZERTERÓW w klanie, ale czasie ostatniego meczu z GOM PB Myszor i PB Przem się odłączyli!!! Ostatnią mapę graliśmy w składzie 5 na 6 i to dzięki temu, że klan G.O.M. dał nam jednego gracza!!!
Myszor wyleciał z klanu!!!
*CQF* Zeo to oszust, bo używa kodów.
Proszę zapisywać innych, bo nas mało!!
Jak ktoś chce coś napisać na stronie to proszę pisać na [email protected] albo pisać na Gadu Gadu 7953136."


no ładnie chłopaki ładnie.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
cytat:

"Nie wiedziałem że mamy DEZERTERÓW w klanie, ale czasie ostatniego meczu z GOM PB Myszor i PB Przem się odłączyli!!! Ostatnią mapę graliśmy w składzie 5 na 6 i to dzięki temu, że klan G.O.M. dał nam jednego gracza!!!
Myszor wyleciał z klanu!!!
*CQF* Zeo to oszust, bo używa kodów.
Proszę zapisywać innych, bo nas mało!!
Jak ktoś chce coś napisać na stronie to proszę pisać na [email protected] albo pisać na Gadu Gadu 7953136."


no ładnie chłopaki ładnie.


Cieszę się że ciągle mamy młodych, prężnych ludzi na scenie. Mają tak wielki potencjał, że nawet odkryli czitera. Nieładnie Zeo

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BzP*Heniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zagwiżdże Dolne

Głupio z ich strony, pewnie nie majądowodów... my w Battlefieldzie jak jeszcze graliśmy,często myśleliśmy napoczątku,że ktoś robi coś nie tak,ale po czasie ćwiczeń sami doszliśmy dopewnych umiejętności,które teraz już procentują powoli w bhd,mimo,że gramy w to od 2 dni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BzP*Heniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BzP*Heniek Znajdź więcej post'ów przez  *BzP*Heniek Dodaj *BzP*Heniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BzP*Heniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Cieszę się że ciągle mamy młodych, prężnych ludzi na scenie. Mają tak wielki potencjał, że nawet odkryli czitera. Nieładnie Zeo

to wyjaśnia skąd u Zeo taka wiedza na temat działania Argusa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuks
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: BHD

Talking lol

Darek zaczał temat na temat "To nie koniec BHD" a tutaj kolejny wielki skandal
Nieładnie Zeo 1 miesiąc na BHD a tu już czitera spotkali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuks Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuks Znajdź więcej post'ów przez  Kuks Dodaj Kuks do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuks prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kuks
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: BHD

Angry ..

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

Moje prywatne zdanie jest takie, że Polska Scena DF:BHD to "stare klany", które jak stare wino mają swoją renomę i wartość i przestrzegające niepisane reguły kodeksu honorowego.
DF:BHD



Jaro nowe klany też przestrzegają ''kodeksu honorowego"

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

większość młodziutkich klanów zniknie tak szybko jak się pojawiła , a te co się ostaną mają długą drogę do Polskiej Sceny DF:BHD



A popatrz na Nas (czyt. Socom) i Gomów, jakoś sie trzymamy.
Klan Socom powstał 27 Sierpnia i ma juz 5 dobrych miechów na swoim koncie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kuks Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kuks Znajdź więcej post'ów przez  Kuks Dodaj Kuks do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kuks prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez Kuks
(...)

ważne żeby ludzie z "klanu" mieli kręgosłup moralny , a 5 miechów to całe lata świetlne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *BzP*Heniek
Głupio z ich strony, pewnie nie majądowodów... my w Battlefieldzie jak jeszcze graliśmy,często myśleliśmy napoczątku,że ktoś robi coś nie tak,ale po czasie ćwiczeń sami doszliśmy dopewnych umiejętności,które teraz już procentują powoli w bhd,mimo,że gramy w to od 2 dni



Dobrze ze pomiędzy B a P nie macie S. Pozatym czy wasze imiona w nickach odzwierciedlają wasze parwdziwe imiona?

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to wyjaśnia skąd u Zeo taka wiedza na temat działania Argusa



"Zeo masz 2 min na pożeganie sie" - ))))))

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
"Zeo masz 2 min na pożeganie sie" - ))))))



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BzP*Heniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Zagwiżdże Dolne

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Dobrze ze pomiędzy B a P nie macie S. Pozatym czy wasze imiona w nickach odzwierciedlają wasze parwdziwe imiona?
tak, to nasze prawdziweimiona zmodyfikowane o aspekt pijaństwa --> czyli nie Henryk a Heniek itd

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BzP*Heniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BzP*Heniek Znajdź więcej post'ów przez  *BzP*Heniek Dodaj *BzP*Heniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BzP*Heniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

To nie koniec BHD bo ja jeszcze gram i będę grał

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
To nie koniec BHD bo ja jeszcze gram i będę grał


O Boże...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
To nie koniec BHD bo ja jeszcze gram i będę grał


Ile chcesz? Podaj sume i sprawę załatwimy!!
Uzbieraliśmy na procka - uzbieramy na Ciebie )))))))))))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
To nie koniec BHD bo ja jeszcze gram i będę grał

A ja może nawet kupię oryginała

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
A ja może nawet kupię oryginała



No to na 100% nie umrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Ile chcesz? Podaj sume i sprawę załatwimy!!
Uzbieraliśmy na procka - uzbieramy na Ciebie )))))))))))).


Potrzebuje 400zł na nową grafe, tylko tyle mi brakuje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Potrzebuje 400zł na nową grafe, tylko tyle mi brakuje

Grafa kosztuje 419

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
To nie koniec BHD bo ja jeszcze gram i będę grał


single multiplayer

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:49.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions