Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Wazne
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wazne

Przepraszam wszystkich za to ze poruszam stara sprawe ale ciekawi mnie jedna rzecz skad sie biora tacy ludzie jak Meone ( czy jakos tak ). Koles zasypuje boarda bezsensowymi postami. Wykrywa u niego czit drze morde ( ze sie tak wyraze ) bulgocze na potege ze to nie on ze nie winny zapetla sie niesamowicie. Brak kultury kompletny. Wiem mozecie powiedziec ze SlizG tez byl kiedys taki sam to prawda ale wszystko zalezy od klan lidera albo lidera zawodnikow ktorzy przypilnowali by porzadku wypowiedzi swoich klanowiczow. Klopot jest wtedy kiedy dany czlowiek jest niezrzeszony.

Stad moja prosba do wszystkich klan liderow i liderow druzyn zainteresujcie sie co czasami wypisuja wasi klanowicze na boardzie opiepszcie baranow jak trzeba. Niech sie zachowuja.

To jest wg mnie recepta na powrot kultury na serwerach, boardzie i meczach klanowych.

My jako slizg zminilismy podejscie do tej gry wczesniej byla to grypa "gowniarzy" bluzgajacych jak sie da. Teraz chlopaki zrozumieli ze nie da sie zaszpanowac kasiora samochodem mieszkaniem w cs ie. Zaszpanowac mozna tylko kultura osobista i gra na poziomie. I w ten sposob zyskac powazanie graczy w swiecie Cs. Wiem ze to moze byc trudne zwazywszy ze wiekszosc spoleczenstwa cs owego to mlodzi ludzie ale zaznaczam ze nie jest niewykonalne nam sie mysle ze udalo i innym graczom i klanom tez moze sie udac.

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Wazne

Czy ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że to jest forum o CS'ie, a takie brednie to sobie możesz wypisywać na boardzie cs.pl!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Wazne

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Czy ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że to jest forum o CS'ie, a takie brednie to sobie możesz wypisywać na boardzie cs.pl!!!


ciach

Pomysl chwile czy to nie ma nic wspolnego z cs em ...

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

eeeeeeeeee................ NIE?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Cool

heh ,a ja tylko wiedzialem ze Meone to analfabeta nic wiecej

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

od kiedy uwazasz slizg za klan na poziomie? eee?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
od kiedy uwazasz slizg za klan na poziomie? eee?

dobra zamknij sie! bo jestes nudny ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
od kiedy uwazasz slizg za klan na poziomie? eee?



na razie to niski poziom to ty reprezentujesz

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
od kiedy uwazasz slizg za klan na poziomie? eee?

Właśnie. Człowiek próboje coś nowego wprowadzić a ty odrazu z mordą.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

dobra zamknij sie! bo jestes nudny ...


oto przyklad waszego poziomu?
ale wy jestescie zalosni!!! ehh szkoda mi was........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 17:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bisonek

Właśnie. Człowiek próboje coś nowego wprowadzić a ty odrazu z mordą.


z jaka morda! obronca ucisnionych sie znalazl?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 17:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

oto przyklad waszego poziomu?
ale wy jestescie zalosni!!! ehh szkoda mi was........



nie to ty jestes zalosny DST, bo prawda jest taka ze caly czas przyczepiasz sie do SlizG i tylko SlizG to to .... SlizG to tamto ... a to juz jest naprawde nudne ! To juz nie jest ten sam klan co dwa miesiace temu, ktory przez dwoch trzech ludzi stal sie klanem, ktory wszyscy objezdzaja ... a jak ty niezauwazyles tego to twoj poziom jest bardziej zenujacy niz poziom SlizGu!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

I wszystko jasne ---------> oFFtopic

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 00:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

MeOne analfabeta ? he he, wydaje mi sie, ze jedak nie, a pozatym on jusz nie gra w CS'a (no moze 1 na 2 miechy)

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


nie to ty jestes zalosny DST, bo prawda jest taka ze caly czas przyczepiasz sie do SlizG i tylko SlizG to to .... SlizG to tamto ... a to juz jest naprawde nudne ! To juz nie jest ten sam klan co dwa miesiace temu, ktory przez dwoch trzech ludzi stal sie klanem, ktory wszyscy objezdzaja ... a jak ty niezauwazyles tego to twoj poziom jest bardziej zenujacy niz poziom SlizGu!


Wez sie nie odzywaj bo smieszny jestes! Popatrz na Trapera i sam sobie odpowiedz, jakim klanem jest SlizG
To, ze chcecie sie zmienic na lepsze to chyba dobre, ale po co walicie topici, ze nie jestescie banda gownairzy tylko klanem na poziomie? A kultury na serwerach to u was za grosz!
Sami siebie oszukujecie piszac takie bezsensowne topici..........
EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Wez sie nie odzywaj bo smieszny jestes! Popatrz na Trapera i sam sobie odpowiedz, jakim klanem jest SlizG
To, ze chcecie sie zmienic na lepsze to chyba dobre, ale po co walicie topici, ze nie jestescie banda gownairzy tylko klanem na poziomie? A kultury na serwerach to u was za grosz!
Sami siebie oszukujecie piszac takie bezsensowne topici..........
EOT



Juz mnie to wkurza ... Ciagle czytanie jaki to SlizG jest glupi , bo TRAPPER to , albo TRAPPER tamto ! TRAPPER jest po****** - tego nie zmienisz ! Jak z nim gadalem wydawal sie calkiem spoko, a tutaj masa topicow , jeden bardziej ****owy od drugiego ... echhh ...

Nikt nie wali Topicow o zmianach w naszym klanie ... ten topic tyczy sie wszystkich CL o panowanie nad swoimi klanowiczami ..

Co do kultury to nie wiem - przyznaje ze kiedys jak gralem z paroma SlizGami to bylo widac ubytki , ale teraz juz takiego czegos nie ma ... albo za rzadko z nimi gram .

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Dla twojej informacji Destruktor. Rada klanu Slizg jednoglosnie wydalila Trappera z klanu. Destruktor nie widze cie jakos na serwerach wiec nie oceniaj mojej kultury skoro nie masz skali porownawczej. Masz dowody na zenujace zachowanie sie graczy SlizgU na serwerach ?? To je daj a nie pisz paszkwile. Bo na razie mowisz o zachowaniu a nie popierasz dowodami. Wszyscy wiemy jak bylo pare miesiecy temu. Przypominasz mi niektorych politykow ktorzy mowia ciagle jak to bylo a nie jak jest. Destruktor jak nie masz do powiedzenia nic stosownego do danego topika to nie wypowiadaj sie W ten sposob nabijsza sobie posty. A to nie o to chodzi.

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

moje zdanie

Wlasnie wszyscy wiedza co bylo kilka miesiecy temu , ale ja wtedy bylem jednym z najbardzije zagozlych krytykow SlizG , ale wiem , ze nastapily pewne zmiany i troche inaczej sie z nimi rozmawia ( ViV , adax ) i gra ( ZaiX ) ! Nie mozna wiecznie wracac do tego co bylo . Ludzie sie zmieniaja i trzeba to tez brac pod uwage !

BTW. IMHO to jedyne wyjscie bylo wywalic TRAPPERa . Kto teraz bedzie sie zajmowac Liga SlizG ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


Juz mnie to wkurza ... Ciagle czytanie jaki to SlizG jest glupi , bo TRAPPER to , albo TRAPPER tamto ! TRAPPER jest po****** - tego nie zmienisz ! Jak z nim gadalem wydawal sie calkiem spoko, a tutaj masa topicow , jeden bardziej ****owy od drugiego ... echhh ...

Nikt nie wali Topicow o zmianach w naszym klanie ... ten topic tyczy sie wszystkich CL o panowanie nad swoimi klanowiczami ..

Co do kultury to nie wiem - przyznaje ze kiedys jak gralem z paroma SlizGami to bylo widac ubytki , ale teraz juz takiego czegos nie ma ... albo za rzadko z nimi gram .




Sorki Adax ale Traper jako osoba wyrabia wam opinie i taki jest fakt , koles kompromituje was na kazdym kroku - ja do was nic nie mam ale kazdy ktory mialby was oceniac (czego nie powinien robic publicznie bez waznego powodu) bedzie mial nie najlepsze zdanie chociazby po przeczytaniu kilku topicow na tym boardzie. Nie wiem ile lat ma Traper ale nei wykazyje sie specjalna inteligencja bo brnie w jeszcze wieksze bagno niz to z ktorego wlasnie wyszedl i niestety wciaga was w nie afiszujac sie logo i nazwa Slizg ktora sie z wami kazdemu naturalnie kojarzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Dla twojej informacji Destruktor. Rada klanu Slizg jednoglosnie wydalila Trappera z klanu. Destruktor nie widze cie jakos na serwerach wiec nie oceniaj mojej kultury skoro nie masz skali porownawczej. Masz dowody na zenujace zachowanie sie graczy SlizgU na serwerach ?? To je daj a nie pisz paszkwile. Bo na razie mowisz o zachowaniu a nie popierasz dowodami. Wszyscy wiemy jak bylo pare miesiecy temu. Przypominasz mi niektorych politykow ktorzy mowia ciagle jak to bylo a nie jak jest. Destruktor jak nie masz do powiedzenia nic stosownego do danego topika to nie wypowiadaj sie W ten sposob nabijsza sobie posty. A to nie o to chodzi.

JAk nie o to chodzi to o co? Patrz juz mam 1000 he he he
Po prostu Trapper popsula wam opinie i tak niestety bedziecie widziani pzrez czesc sceny cs. (nie myslcie ze rowniez [pzrezemnie, bo u mnie macie wielkiego plusa za chec zmian na lepsze i wykopanie Trampka , jak tak dalej pojdzie to bnedzie spoxik Nie gniuewajcie sie od razu na mnie, ale to miala byc konstruktywna krytyka
PS DESTRUCTOR to moja fake boardowy i od 9 miesiecy albo nawet jeszcze dluzej nie gralem na takim nicku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 20:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Liga dalej zajmuje sie sam Trampek to jego brocha on to robil sam bez niczyjej zgody a my mu nie mozemy zabronic bo szefostwo slizgu zgodzilo sie na jego machinacje tylko juz sie nie nazywa Slizg kupa Brudu tylko jakos inaczej. Na lige klan SlizG sie nie porywa na razie .Ale bedziemy organizowali taki turniej 2 - 3 dniowy w okresie wakacji i tak bedzie najrozsadniej. Popatrzymy jak wyjdzie cs.pl i podpatrzymy . Stworzenie takiej ligi to ogrom pracy a niestety albo sie gra albo organizuje My na razie gramy ))) Ale na turniejek w Slizgu to raczej mozecie liczyc Po tej sesji zajme sie tym

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 06:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Thumbs up

Nareszcie jakies konkrety . A co z ligq Trapa? Bedzie kontynuowana? Bo coraz bardziej w to wqtpie .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to juz pytanie do organizatora - Trappera

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions