Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Turniej
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Question Turniej

Mam propozycje.
Zrobmy turniej. Taki, ktory trwa tylko jeden weekend. Oczywiscie kazdy gra z domu/kafejki/kolegi*. Ale nie chcialbym rozgrywac kolejnej oficjalnej klanowki na abbey:>. Wiec proponuje nieco inne zasady:
1. Caly turniej rozgrywany jest tylko na jednej mapie. Jest to ut_campus.
2. Mecz wygrywa druzyna, ktora zdobyla wiecej punktow (w przypadku remisu dogrywka - kto pierwszy osiagnie przewage 2 punktow - czyli na rownowagi).
3. Czas meczu wynosi 60 minut. Czas jednej rundy 6 minut.
4. Kazda druzyna liczy sobie 6 graczy (same szostki - nawet mapka byla wydana w "szesciopaku":> ).
5. Klany moga wystawiac swoje druzyny, ale można do turnieju zglosic sie indywdualnie (warunek - 6 graczy ofkorz).

System rozgrywek uzalezniony bedzie od liczby chetnych...

Napiszcie, co sadzicie o takim turnieju? Mi wydaje sie, ze nareszcie mozna by zagrac bardzo taktycznie...

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Dobry pomysl

Milo by bylo, gdyby sie to spelnilo. Teraz pewnie campus bedzie bardzzzooo popularny:>. Quiet z checia nasze bR by zagralo, tylko musze kogos wyslac po nowa myche bo jak wiadomo dla niektorych teraz jade na 4 letnim geniusie:> i przez co gram okropnie:<. Dla ewentualnych chetnych GL&HF.
BTW mam noge w gipsie. Peace.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

hmm.....mnie sie pomysl nie podoba....taka dluga gra to nie dla mnie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Ottar

ekhm ut_campus... i czas trwania takiej rozgrywki.

Dal mnie mapka jest do... dupy, wlalabym juz ut_golghota albo ut_laneway

Czas - ostatnio mam bardzo malo... moze ktos inny z r3... kto wie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post :DD

hm Fajny pomysl, hehe chyba nikt na to jeszcze nie wpadl :> to bedzie prawdziwa szkola zycia dla tylka :> 60 minut w jednymi miejscu no ale czegoz nie robi sie dla szeroko pojmowanej przyjemnosci :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs up Re: Turniej

hm, no nie wiem,:

1. co do mapy, to proponuje ja uzgodnic PRZED spotkaniem, ale nie wiem czy to campus. moze afterhours?

2. to jest jasne

3. hm, moze 5min przerwe po 30 minutach (i po skonczonej rundzie)? ulga dla...kosci

4. czy nie za duzo graczy? moze 4x4? no nie wiem...

5. to jest ok - i klany i indywidua moga sie turniejowac. ok.


a ilu chetnych sie moze zglosic?
gdzie to grac? a moze u mnie? moze next week, albo lepiej za 2 tyg! jak juz postawie moj serv.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ottar

quote:
Napisane oryginalnie przez Ottar

Czas - ostatnio mam bardzo malo... moze ktos inny z r3... kto wie...



Ottar na boardzie lata minely a niech mnie piorun strzaska po twarzy... witamy ponownie

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
hmm.....mnie sie pomysl nie podoba....taka dluga gra to nie dla mnie

Ja nie wezmę udziału w tym turnieju, po pierwsze nie podoba mi się tam mapa, po 2 za długi czas rozgrywki. No pasowałoby troszkę dopracować ten turniej, tzn zmienić mapkę, czas grania i ilośc graczy, to może może coś z tego będzie

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

hyhy

ja tam moge grac , zkim kolwiek , na jakiej kolwiek mapie i wogle mi wsio ryba byle takie cosik sie odbylo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Thumbs up Heh

Ja tam popieram ten pomysły , biedny Q pomyslał wkońcu więc przytaknijmy na tą propozycje

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: hyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
ja tam moge grac , zkim kolwiek , na jakiej kolwiek mapie i wogle mi wsio ryba byle takie cosik sie odbylo


jak powiedział przedmówca, tylko jedno "ale"...
ten czas to lekka przesada. 60 minutn non-stop grrania??? no bez kitu, 40 to maximum...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:11.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions