Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jeszcze słowko o statystykach
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR

Ale zgodze sie ze nazywanie innych lamami niczemu nie sluzy i psuje atmosfere. Zwroc uwage tez na jedno- kto na nas psy wiesza?? Ktos z C4, BK Fuzz, Bia, IC ???
Najczescie to sa osoby slabiej grajace ( bez zadnych aluzji- i no offence), ktore swoje slabsze umiejetnosci tlumacza stosowaniem przez nas aimbotow...



Jejq no Prospi przeciez wiemy hakerze ze zrobiles najlepszego Aimbota do RTCW nie badz taki skromny hehehe Z mausera bez lunetki zabiera 140 HP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]T3


Jejq no Prospi przeciez wiemy hakerze ze zrobiles najlepszego Aimbota do RTCW nie badz taki skromny hehehe Z mausera bez lunetki zabiera 140 HP




Tylko ciiiii, Bo sie wyda

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

dzizas --;
#1 jestesmy w polsce
#2 NIE mamy klanu w ktorym nie bylo by pieniacza czy innego bloozgami sypiacego kolesia od ktorego sie wiazanke dostaje za cokolwiek od TK, przez lamerstfo na suabej "wydajnosci" skonczywszy
#3 na wiele spokojnych (pozornie) osob zachowanie z #2 dziala jak plachta na byka, efekt -> bluzged kolo teammate's has +3 rage bonus, +5 attack & hate bluzgacz&pieniacz trait

#4 conclusion
przyjmijcie ze tak sie dzieje, zwroccie uwage, dajcie complaina, jak wiekszosc uzna ze masz racje gosc poleci
prosze tylko zauwazyc ze sa to POJEDYNCZE przypadki, i tego sie trzymajmy - jechanie po calych klanach jest conajmniej nie fair

pozdrawiam i powodzenia zycze w kopaniu dolkow - tabliczki sam dostarcze :
"Tu zakopalem moj topor wojenny - niech spoczywa w pokoju"

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ok moze zabiore glos w tej dyskusji Powiem kilka zdan
nigdy nikogo nie obrazalem nie wyzywalem nie posadzalem o aimboty i inne gowna i nikt mnie nie obrazal i nie posadzal mam nadzieje ze dalej tak zostanie . Ale nie rozumiem sytuacji jezeli wchodzi gosc z jakiego kolwiek klanu i na nieszczescie dostanie kulke w plecy od swojego czy to jest powod zeby wyzywac innych od ******ch lam mozna cos napisac na say team
Nie chodzi tu o sytuacja ktora podal Prosper z tymi dokami ale o normalna gre kazdemu sie to zdarzyc takie jest moje zdanie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

bla bla bla bla

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

[QUOTE
. Ale nie rozumiem sytuacji jezeli wchodzi gosc z jakiego kolwiek klanu i na nieszczescie dostanie kulke w plecy od swojego czy to jest powod zeby wyzywac innych od ******ch lam mozna cos napisac na say team
[/QUOTE]

Buahaha no ja zawsze Prosperowi mowie na say_team ile mamy w teamkillah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

Exclamation prosper

Czesc witam wszystkich ,mam kilka spraw do Prospera!!!!Co ty za glupoty wypisujesz sam walisz TK i nik Ci nic nie moofi a oszczerstwa zostaw se sobie .Po drugi non stop sie czepiasz natretny jestes jak wrzod na d... jeszcze nie widzialem posta do ktorego bys sie nie doczepil!!!.Zawsze masz cos do kogos ,grasz przecietnie ,wiec tak sie nie rzucaj my jakos nie mamy nic do waszego klanu tylko zawsze tobie cos odbija .Wez wyzuj idz na piwo lub cos w tym stylu nie wiem sam zmien swoje postepowanie a po drugie pokaz mi dowody tak zawsze ty moofisz .Opanuj sie czlowieku bo psujesz renowe waszej druzynie ,a po co przez takiego goscia jak ty maja wynikac jakies problemy jakonie widze zeby np C4, BK i inne klany mialy cos tylko zawsze ty !!!wyrywasz sie jak malpa za bananem .Sorry ale mnie ponioslo .Po 2 nie tyczy sie to do POISON tylko do Prospera zaznaczam zeby nie bylo zadnych watpliwosci.Pozdrawiam loodzi ktorzy graja dl samej satysfakcji z gry a nie o zlote kalesony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: prosper

Kazdy wali TK Adi ( Ty tez i to duzo) a jak Ciebie sie postrzeli przypadkowo to dusisz F1 jak stary lamer... no offence ale juz raz przez Ciebie wylecialem bo za daleko ci bylo zeby nacisnac F2 a dostales ostatnia kula z magazynka... Chcialbym bardzo podziekowac z tej okazji tym ktorzy dzisiaj grali ze mna w teami na Byrach na Asfalcie. Podczas odpalania Pf wpadl mi medyk pod pocisk i wyparowalo 3 z mojego teamu przepraszam i dziekuje ze wcisneliscie F2 pelni zrozumienia dla lamerskich zabaw sorry one more time...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

T3

Ej czlowieku nie jestem lamererm i nie wciskam f1 chyba ze ktos na to zasluzy !!! wiec sie opanuj z pisaniem Ciekawe gdzie wale te Tk i to duzo sam se popatrz lepiej na siebie jak grasz.dopiero wtedy wdawaj sie w dyskusje nie moofie ze gram zajebiscie bo tak nie jest ale Tk zadko mi sie zdarza.Tylko przez takich loodzi jak wy mozna se dzien zespuc .Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: prosper

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi
!!!!Co ty za glupoty wypisujesz sam walisz TK i nik Ci nic nie moofi a oszczerstwa zostaw se sobie.

Co boli jak sie prawde wytyka??? Nie klamie bo taka sytuacja miala miejsce na jakims serwie (PGR bodajrze)

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi Po drugi non stop sie czepiasz natretny jestes jak wrzod d... jeszcze nie widzialem posta do ktorego bys sie nie doczepil!!!.[/B]


To malo czytasz boarda, co zreszta widac po twoim liczniku.
quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi Zawsze masz cos do kogos ,grasz przecietnie ,wiec tak sie nie rzucaj my jakos nie mamy nic do waszego klanu tylko zawsze tobie cos odbija.[/B]


Mi nic nie odbija. Dyskutuje z innymi, bo mam inne pogladu w wielu sprawach i robie to na poziomie, ale widze ze ty z tym masz problem. Po za tym nie mam nic do ludzi, a czepiam sie jedynie glupot jakie pisza, badz nie zgadza sie z ich opiniami.

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi Wez wyzuj idz na piwo lub cos w tym stylu nie wiem sam zmien swoje postepowanie a po drugie pokaz mi dowody tak zawsze ty moofisz.[/B]

Niestety nie mam zadnych dowodow, bo nie nagrywam demek z ffa, ale wierz mi ze gdybym mial to po tym poscie bym ci nie przepuscil.
quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi Opanuj sie czlowieku bo psujesz renowe waszej druzynie ,a po co przez takiego goscia jak ty maja wynikac jakies problemy jakonie widze zeby np C4, BK i inne klany mialy cos tylko zawsze ty !!!wyrywasz sie jak malpa za bananem. [/B]


Ja jestem spokojny, ale widze ze tobie przydalby sie jakis psychoanalityk, albo Banan jak wolisz . Jakos nikt mi dotad nie mowil ze psuje opinie swojemu klanowi, a rozmawiam z wieloma osobami na ircu czy tez w grze
quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi Sorry ale mnie ponioslo .Po 2 nie tyczy sie to do POISON tylko do Prospera zaznaczam zeby nie bylo zadnych watpliwosci.Pozdrawiam loodzi ktorzy graja dl samej satysfakcji z gry a nie o zlote kalesony [/B]



No coz, i to wlasnie kocham w polskich graczach (nie wszystkich oczywiscie). Zamiast spokojnie porozmawiac to od razu blotem rzucaja.


Btw, napiszcze mi (ale na privie, bo nie chce zmieniac tego topica w jakies prywatne rozgrywki) jezeli myslicie ze psuje opinie Poisonowi. Z gory dzieki

Pozdrowienia dla wszystkich graczy ktorzy graja dla satysfacji, ale wazniejsze jest dla nich wygrana teamu niz punkty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Widze ze jestes pelen goryczy i nienawisci oki ADI jestes mastah killah i nie robisz TK a ta zblakana kula za ktora wylecialem byla specjalnie prosto w leb ( akurat w noge ale co mi tam ). Nie gram tak wspaniale jak Ty miszczu ale sie staram bo na modemie z pingiem 250 bazowo ciezko sie gra... cos bym dodal ale sie powstrzymam bo nie chce psuc krwi... Pozdro ADI i sie nie wqrfiaj jak ktos Ci zwroci uwage...

P.S. sorry za z****** dzien

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

Co do pierwszefo nie moofe ze nie zrobie TK bo to jest niemozliwoscia !!! najlepszy zrobi TK ale nie sadze TK z regola np 30 TK dziennie bo mi sie to nie zdarza !!!Sa TK i beda tego sie nie uniknie Co do boarda czytam zadko ale jak sie dowiedzialem to mnie szlak trafil ze robisz z naszego klanu juz sam nie wiem jak to okreslic i dlatego sie zarejestrowalem .A ze nie kumasz to twoja wina.Co do trzeciego nic nie mam kazdy ma swoje zdanie.Co do 4 trudno musisz zaczac nagryac a nie pisac bez dowodoof tak jak ty to sam moofisz A banana to se mam zjedz jak jestes glodny ,i idz se sam do lekaza jak Ci sie nudzi.A co do T3 nie nie jestem napielniony gorycza poprostu nie lubie jak ktos oskarza mi klan bezpodstawnie.Po drugie sam widzisz na serwerach ze jakos nie kloce sie z innymi i nie nosze ammor Po 3 nie zgram zajebiscie tylko jak przecietny grac wiec nie wiem o co Ci chodzi ale skoro ty tak twierdzisz twoje zdanie ja sie trzymam swojego.Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Cool

Adi uwazaj zebys nie popsul renomy luzzz

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

ehh brak slow............ koles z wyimaginowaną wyobraznia oraz z jakimsi chalunami no i na dodatek gada glupie glupoty ) prosper nie przejmoj sie a jak cie za bije to daj mu f2 chociaz on i tak bedzie widzial ze dales f1........ a no Adi jakos malo cie widuje na serverkach rzeczywiscie jestes taki mastahh jak mowi T3 ??

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

tk to nic takiego. Jak grasz dobrze i aktywnie to wiadomo ze bedziesz dosc czesto przez przypadek zabijal swoich. Duzo gorsze jest wziecie F1 za przypadkowy TK. Takie osoby sa dla mnie najwieksza lameria w wolfie.

Pozdrawiam all co biora F2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: re

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi
Co do boarda czytam zadko ale jak sie dowiedzialem to mnie szlak trafil ze robisz z naszego klanu juz sam nie wiem jak to okreslic i dlatego sie zarejestrowalem .

Wiec nie pisz glupot ze sie czepiam kazdego posta.

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi
A co do T3 nie nie jestem napielniony gorycza poprostu nie lubie jak ktos oskarza mi klan bezpodstawnie.


Pokaz mi post, log demo czy cokolwieg gdzie oskarzam Luzzz o cokolwiek.

Po zatym: heheh, moim dowodem jest to ze odpisales na moj post odnosnie tk - bo wcale nie pisalem za taka sytuacja miala miejsca konkretnie z toba. A ze odpowiedziales i znales szczegoly tego tk i zabrania dokumentow... musiales grac i sam wiesz dobrze jak bylo.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

ADI kacik kopania poison i jego graczy znajduje sie pod innym adresem swiety przestal to drugi zaczyna

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

ja nie najezdzam na POISON tylko mialem cos do prospera jush skonczylem powiedzialem co mysle i to wshych a co do kalafiora to chyba ty malo grash bo ja cie nie widuje .Mnie idzie czesto gesto spotkac na serwerach Pozdrawiam Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

Btw, ja tez czasem bluzgne.. ale mialem dzis taka sytuacja: wzialem doki (bridge) biegne do radia, a tu zabil mnie teammate z Luzzz, zabral doki i se pobiegl gdzies. Mam respa, widze a tu ten koles z dokami obok mnie stoi. Czekam chwile ale on wcale nie ma zamiaru ich doniesc... no to go zabilem i zabralem doki... - dostalem complaina mimo ze sam mu wczesniej nie dalem.. to nie dziw sie bluzgnalem na niego.... I takich sytuacji jest wiecej. generalnie nie wyzywam od lam, ale czasem nie mozna wytrzymac widzac niektorych graczy... szczegolnie takich co xxx razy wala po plecach robia tk i nawet sorry nie powiedza. Ale mniejsza z tym...
Jak juz mowisz o kims to mow konkretnie.. bo u nas ani X anie Y nie ma w klanie to ty napisales !!!! Z tego co widze to sam jestes TK jak zabijash goscia z dokami i je sam donosisz>po drugie jush sie wypowiedzialem na ten temat i jush skonvczylem po 3 nie czepiam sie POISON tylko Prospera widocznie mamy takie haraktery i nie odpuszczamy .Po 4 Kalaf1or ty chyba malo grash skoro ja cie nie widuje na serwerach a gram bardzo czest !! Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: prosper

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]T3
Chcialbym bardzo podziekowac z tej okazji tym ktorzy dzisiaj grali ze mna w teami na Byrach na Asfalcie. Podczas odpalania Pf wpadl mi medyk pod pocisk i wyparowalo 3 z mojego teamu przepraszam i dziekuje ze wcisneliscie F2 pelni zrozumienia dla lamerskich zabaw sorry one more time...


O to ja robie v44 - bo min. mnie zabiles ja wogole nie wiem o co sie tu klócicie/klóciliscie...jak zwykle zreszta...
Pros, jak juz piszesz posta... to nie wymieniaj innej nazwy klanu niz POISON... bo znowu beda jakies niesnaski...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Xaoo chciałem ci przeprosic z powodu że sie popieprzyło mi gdzy pisałem wczesniej o tym że graćie z wCS miałem namyłsi CB sory

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi
Jak juz mowisz o kims to mow konkretnie.. bo u nas ani X anie Y nie ma w klanie to ty napisales !!!!

Zgadza sie, ale po prostu zapomnialem twojej ksywy (ups). Ja co prawda jestem przecietnym graczem jak wczescniej zauwazyles, ale ty do gwiazd tez sie nie zaliczasz, wiec nie zapamietalem kto to taki nr mi wywinal.

quote:
Napisane oryginalnie przez luzzzak_Adi
Z tego co widze to sam jestes TK jak zabijash goscia z dokami i je sam donosisz>!!!!

no comments...
Wyciagnales to z kontestu i calej sytuacji i *******isz glupoty.
Ja juz skonczylem, bo z toba nie da sie dyskutowac. Ja ci zaprzeczam konkretnymi argumentami a ty swoje...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

Wiesz co wrzucam na luzzz i daje se siana bo gadanie z toba i tak nie ma sensu tylko *******ami sie zajmujesz Koncze jush Pisanie tu.Pozdrawiam wszystkich i oby mniej takich jak Prosper

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

[FPP]Saari

Nawet mi sie juz nie chce tego komentowac..

Czesto sie dzieje ze ktos kogos nazywa lama ale awantura jest tylko jak zrobi to ktos od nas widze..


dziwne tylko ze starczylo 2 min zeby wlasnie wasi dwaj gracze wyzywali nie tylko mnie ale prawie wieszosc od lamow!
I dziwne ze mi sie to do teraz nigdy cos takiego nie przydazylo tylko od strony Poison! Wiec poprostu potwierdzily mi sie wszystkie zazuty ktore ostnio slyszalem i czytalem na bordzie!
A co naj gorsze jest w tym ze wlasnie ci co uwas takie szopki odpier.dalaja jako pierwsi rycza ze wszyscy najezdzaja na pioson !
Nigdy do was nic nie mialem i napewno nasz caly klan DA ! Ale po takich rzeczach szybko sie zmienia zdania o Klanie tym bardzej ze nie raz wpadliscie w krytyke!
Ale jak widac nic nie robicie albo ci niekorzy od was nie maja zamiaru to zmienic!

A na koniec moze nie jestem zajebisty graczem ale napewno nie bede sie patrzyl jak jakis odwas bedzie pomnie albo po innych dawal hasla ze jest lama!
I umnie sie przy tym konczy zabawa! Bo ja jeszcze nigdy tak na nikogo nie powiedzialem i nie mam zamiaru!

PS: Ciekawe jak by bylo jak by ktos z was raz dal TK i ja bym powiedzial ze jest lama co by wtedy sie dzialo!
pewnie kick dla mnie


ProspeR

Topodaj mi na privia ktorobil wies i najlepiej daj jakies demo. Chamstwa u nas nie tolerujemy i konsekwencje zostana wyciagniete.
Bo ze pan X i Y to dla mnie zaden argument...
Btw, ja tez czasem bluzgne.. ale mialem dzis taka sytuacja: wzialem doki (bridge) biegne do radia, a tu zabil mnie teammate z Luzzz, zabral doki i se pobiegl gdzies. Mam respa, widze a tu ten koles z dokami obok mnie stoi. Czekam chwile ale on wcale nie ma zamiaru ich doniesc... no to go zabilem i zabralem doki... - dostalem complaina mimo ze sam mu wczesniej nie dalem.. to nie dziw sie bluzgnalem na niego.... I takich sytuacji jest wiecej. generalnie nie wyzywam od lam, ale czasem nie mozna wytrzymac widzac niektorych graczy... szczegolnie takich co xxx razy wala po plecach robia tk i nawet sorry nie powiedza. Ale mniejsza z tym..
Jak juz mowisz o kims to mow konkretnie.. bo u nas ani X anie Y nie ma w klanie

Ale zgodze sie ze nazywanie innych lamami niczemu nie sluzy i psuje atmosfere. Zwroc uwage tez na jedno- kto na nas psy wiesza?? Ktos z C4, BK Fuzz, Bia, IC ???
Najczescie to sa osoby slabiej grajace ( bez zadnych aluzji- i no offence), ktore swoje slabsze umiejetnosci tlumacza stosowaniem przez nas aimbotow...



Prosper
tak masz racje takie haselko jak lama umie zepsuc dobra atmophere ! Bo mi sie po 2 min po wejsciu wlansie Pana X i Y odechcialo grac!
a co do dema po co wam zawsze dema slowo moje nie wystarczy! Przecierz nie po to pisze na boardzie zeby zrobic z siebie durnia pod wlasnym nickiem jak bym chcial cos glupiego i obrazliwego napisac zrobil bym sobie fejka
A dziwisz sie ze jeden z Luuz sie tak zachowal! Jak 2 z nich wlasnie wtedy grali!
Adam od Luzz moze potwierdzic jak bylo! I bylo tak jak mowie! I napisalem to bo nie umiem sie patrzec jak co chwile placzecie ze kazdy prawie na was jedzie!
Ale wlansie ci placza co to takie szopki wam odpierniczaja! Wasi Klanowicze!
Ja nie ma nic do ciebie ProspeR! Mam do tych co tak robia o potem udawaja nie winych! A naj bardzej chodzi mi o jednegon od was!
On juz tam sam wie o kogo mi chodzi! Nie bede mowil kto to byl! Bo po co bo jak widze ze bledow i tak sie nie uczycie i to co napisalem zostanie zapomiane !
I bedziecie postepowac jak postepowaliscie raczej niekorzy od was !
A co do tych slabych graczy! co zawsze sie was czepiaja! To jezeli mowisz o Swietym to ja nie sadze ze mozna go do tej klasy graczy zaliczyc!
Ze nie gra w C4, albo uwas to nie znaczy ze jest slaby! Nie wiem jaki on ma Ping ale ze gra dobrze jak nawet nie bardzo dobrze!
A na koncu i tak Ping rzadzi i wygrywa! Wiec Swiety ma racie nie ocenia sie graczy na Statach bo to jest jasne ze ten z Ping 60 bedzie gorzej wygladal jak ten z Ping 120

Wiesz jest duzo takich co by jeszcze cos dodali ale nie maja ochoty! Nie sa zajestrowani na Forum! Albo sie poprostu boja cos powiedzeic na Poison zeby swoja opinie nie zepusc i nie mysl ze sobie to wymyslam! Ale znam paru ktorzy dla tego nic nie pisza bo jak by sie boja zepsuc sobie opinie u was!
Ale mnie to wali jaka macie opinie o mnie juz teraz! Bo ja o was po tym zaczynam moja zmieniac!
I naj gorsze to jest ze to tylko przez 2 od was a przedywszyszkiem przez jednego!

I wiesz mi jedno jak bys byl w mojej sytucaci bys tak tez zareagowal ! Jak przy dobrej zabawi ktos zaczyna wiekszosc i ciebie wyzywac od lamy!
Bo kazdemu wtedy sie odechce grania!

PS: Jesli naprawde chcesz wiedziec kto to byl zapraszam na gg: 1199141!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Rudolf H.SS

Sprawe wyjasniam...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

:o
tyle powiem, bo jako honorowy czlonek Poison nie chce by dobre imie klanu zostalo zepsute

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

jesli mamy byc szczerzy to ten topic i caly ten board zaczyna smierdziec konfidentami typu: "mamusiu a on mi zabral lizaka".
wyzywal cie?? daj mu kicka, ja tak przynajmniej robie. albo zlap go na ircu lub gg i powiedz mu co o nim myslisz, w ten sposob wyjasnicie sobie cala sytuacje. jedno mi nachodzi na mysl: ---> LoL ToPiC<--- i jeszcze jedno: wyindywidualizuj sie z rozentuzjozmowanego tlumu i bedzie all jasne

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Mamo i mamy klub przepraszajacych wszystkich za wszystko... To ja tez hehehe ( Snooop SOOOOOOORRRY za tego PF ) Teraz z innej beczki mam clanowy config i nawet nie moge nikomu wcisnac F1 !!! tragedia gdzies indziej jest zdefiniowane i za daleko mi hehehe Mowiliscie o tym ze nikt nie jest super hiper zeby nie robic TK NoNe ktory jest teraz w C4 zrobil mi jednego TK na chyba 100 h grania w tym samym teamie... Łyso wam hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
Xaoo chciałem ci przeprosic z powodu że sie popieprzyło mi gdzy pisałem wczesniej o tym że graćie z wCS miałem namyłsi CB sory


loozik, chyba sie nic nie stalo a jak cos to poinformuje cie i bedzie cie to troche kosztowac

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]T3
Mamo i mamy klub przepraszajacych wszystkich za wszystko... To ja tez hehehe ( Snooop SOOOOOOORRRY za tego PF ) Teraz z innej beczki mam clanowy config i nawet nie moge nikomu wcisnac F1 !!! tragedia gdzies indziej jest zdefiniowane i za daleko mi hehehe Mowiliscie o tym ze nikt nie jest super hiper zeby nie robic TK NoNe ktory jest teraz w C4 zrobil mi jednego TK na chyba 100 h grania w tym samym teamie... Łyso wam hehe


to jak glosujesz na zmiane mapy??

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:21.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions