Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jeszcze słowko o statystykach
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Musiales miec ciezki dzien no nie glosuje to oczywiste

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No wlasnie juz widzimy czemu sie map przeglosowac czesto nie da

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 04:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

T3 lolku ty moj.... jak nie F1 i F2 to moze hmmmm T(ak) i N(ie) ????... o jezu o ku... N zadzialało victoria.... ale T nie chodzi hmm ococho ?? zaraz zaraz moze N to N(o) a wtedy bedzie Y(es).... udalo sie !!!! oddałem swoj jakże ważny głos !!!!! jestem geniusz bo rozgryzlem ten tajemny config....
T3 no offence ale zlapales mnie tym swoim postem z rana przed pierwsza kawa i musialem ku... (w controlsach, albo gdzie indziej w optionach se mozesz zmienic votowania)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez [=||=]T3
Musiales miec ciezki dzien no nie glosuje to oczywiste


Hehehe no po prostu LOL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee

Miałem już nic nie pisać o Poison, ale przepraszam musiałem odpisać na taki tekst - Święty skończył , drugi zaczyna.
To niektórzy mogą odebrać że Święty flugał na Poison.


Chciałbym powiedzieć że nigdy nie chiałem obrazić klanu Poison.
Najdrobniejsza wzmianka z mojej stronu odnośnie klanu Poison rozpętywała wielką burze. Jeśli nawet nie wymieniałem słowa Poison, czy nawet swoimi tekstami nie dawałem do zrozumienia, że chodzi o klan Poison, zaraz ktoś na mnie najeżdżał.

Może najeżdżał to zbyt silne słowo. Poison co nie raz podkreślałem za bardzo bieżę wszystkie uwagi do serca.


Jeśli mówiłem coś krytycznie o Poison nie miałem zamiaru obrazić klanu Poison.Szanuje wielu graczy z klanu Poison jak Mitos czy Noone ale mam większą sympatie do reszty klanów z "wielkiej czwórki"

W swoich topikach często zadawałem pytanie dlaczego Poison - jeden z najlepszych i najaktywniejszych klanów w Polsce jest tak bardzo nie lubiany przez graczy. Próbowałem podawać przyczyny co jest tego powodem - za co ciągle obrywałem.

Proszę klan Poison o wyrozumiałość dla Rudolf-a. Po co anty-fan-klub Poison ma się powiększać.
Rudolf Hess ma trochę racji że dużo osób nie przyjmuje żadnej krytyki

Swoją drogą uważam że ludzie z dobrych i poważnych klanów jak Poison powinni być bardziej na cenzurowanym i nie dawać najmniejszej okazji do krytyki.


Przy okazji chciałem jeszcze raz poruszyć sprawę nieszczęsnego "barana" z Achtung który używał bindu Poison Victa. Bo jeśli nie był z klanu Poison to czy ktoś nie powinien się tym zająć i postarać się o bana dla gościa na wszystkie serwery ( Teraz jest już na to za późno ). Bo jeśli ktoś coś takiego zrobiłby na serwerze nawet mojemu wrogowi (podszywanie się pod kogoś) to jak wcześniej powiedziałem - uważam to za wielkie kurestwo, które trzeba tępić,podobnie jak np. granie pod tagiem [PIZDON].


i jeszcze chciałem podać definicje słowa lamer w fpp

Lamer

- osoba nie rozumiejąca zasad gry
- swoim zachowaniem odbierająca przyjemność z gry kolegom z własnej drużyny,
- obrażająca bez ważnego powodu kolegów z własnej i przeciwnej drużyny
- osoba która tak słabo gra że nie przynosi to żadnego pożytku dla drużyny, lub powoduje więcej złego niż dobrego.
- Również osoba nadmiernie wywyższająca się z powodu swoich dobrych umiejętności itp.

Lamerem nie można nazwać kogoś tylko dlatego, że gorzej gra, jeśli gra na odpowiednim poziomie


Teraz staram się w swoich postach jak najmniej używać słowo Poison.

I WSZYSTKIM GRACZOM DOBRZE RADZE: O POISON ROZMAWIAJCIE POZA TYM BOARDEM,
KANAŁEM IRC #WOLFPL I #[POISON]

I DO POISON - STARAJCIE SIĘ NA MOCNĄ KRYTYKĘ CZY NAWET OBELGII ODPOWIADAĆ BARDZO KULTURALNIE I UŻYWAĆ BARDZO OSTROŻNYCH SŁÓW. WTEDY NAPEWNO WSZYSCY (no może prawie wszyscy ) BĘDĄ WAS LUBIEĆ.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: eee

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Miałem już nic nie pisać o Poison, ale przepraszam musiałem odpisać na taki tekst - Święty skończył , drugi zaczyna.
To niektórzy mogą odebrać że Święty flugał na Poison.


Chciałbym powiedzieć że nigdy nie chiałem obrazić klanu Poison.
Najdrobniejsza wzmianka z mojej stronu odnośnie klanu Poison rozpętywała wielką burze. Jeśli nawet nie wymieniałem słowa Poison, czy nawet swoimi tekstami nie dawałem do zrozumienia, że chodzi o klan Poison, zaraz ktoś na mnie najeżdżał.

Może najeżdżał to zbyt silne słowo. Poison co nie raz podkreślałem za bardzo bieżę wszystkie uwagi do serca.


Jeśli mówiłem coś krytycznie o Poison nie miałem zamiaru obrazić klanu Poison.Szanuje wielu graczy z klanu Poison jak Mitos czy Noone ale mam większą sympatie do reszty klanów z "wielkiej czwórki"

W swoich topikach często zadawałem pytanie dlaczego Poison - jeden z najlepszych i najaktywniejszych klanów w Polsce jest tak bardzo nie lubiany przez graczy. Próbowałem podawać przyczyny co jest tego powodem - za co ciągle obrywałem.

Proszę klan Poison o wyrozumiałość dla Rudolf-a. Po co anty-fan-klub Poison ma się powiększać.
Rudolf Hess ma trochę racji że dużo osób nie przyjmuje żadnej krytyki

Swoją drogą uważam że ludzie z dobrych i poważnych klanów jak Poison powinni być bardziej na cenzurowanym i nie dawać najmniejszej okazji do krytyki.


Przy okazji chciałem jeszcze raz poruszyć sprawę nieszczęsnego "barana" z Achtung który używał bindu Poison Victa. Bo jeśli nie był z klanu Poison to czy ktoś nie powinien się tym zająć i postarać się o bana dla gościa na wszystkie serwery ( Teraz jest już na to za późno ). Bo jeśli ktoś coś takiego zrobiłby na serwerze nawet mojemu wrogowi (podszywanie się pod kogoś) to jak wcześniej powiedziałem - uważam to za wielkie kurestwo, które trzeba tępić,podobnie jak np. granie pod tagiem [PIZDON].


i jeszcze chciałem podać definicje słowa lamer w fpp

Lamer

- osoba nie rozumiejąca zasad gry
- swoim zachowaniem odbierająca przyjemność z gry kolegom z własnej drużyny,
- obrażająca bez ważnego powodu kolegów z własnej i przeciwnej drużyny
- osoba która tak słabo gra że nie przynosi to żadnego pożytku dla drużyny, lub powoduje więcej złego niż dobrego.
- Również osoba nadmiernie wywyższająca się z powodu swoich dobrych umiejętności itp.

Lamerem nie można nazwać kogoś tylko dlatego, że gorzej gra, jeśli gra na odpowiednim poziomie


Teraz staram się w swoich postach jak najmniej używać słowo Poison.

I WSZYSTKIM GRACZOM DOBRZE RADZE: O POISON ROZMAWIAJCIE POZA TYM BOARDEM,
KANAŁEM IRC #WOLFPL I #[POISON]

I DO POISON - STARAJCIE SIĘ NA MOCNĄ KRYTYKĘ CZY NAWET OBELGII ODPOWIADAĆ BARDZO KULTURALNIE I UŻYWAĆ BARDZO OSTROŻNYCH SŁÓW. WTEDY NAPEWNO WSZYSCY (no może prawie wszyscy ) BĘDĄ WAS LUBIEĆ.



Czekalem na twoj post Swiety
Naprawde. A ze wychodzi na to ze to ja jestem rzecznikiem prasowym Poison na tym boardzie, to juz odpowiadam.
To ze natychmiast odpowiadamy na post ze slowem Poison, wynika z tego ze utarlo sie jak ktos mowi o Poison to miesza z blotem nasz klan- dlatego jestesmy przewrazliwieni. I wcale nie zazucam Ci ze ty to robisz. Po prostu to troche dolujace byc ciagle kozlem ofiarnym i workiem treningowym na polskiej scenie... Dlatego staram sie zmienic "zly" wizerunek Posion. A ze nie naleze do wazeliniarzy to mowie co mi lezy na sercu i mowie to wprost, czasem nie majac na uwadze tego ze bede Public Enemy nr 1 dla niektorych... Zwroc uwage ile razy zostalem zmieszany z blotem.... (wszyscy nagle zapomnieli o Commarze ). Oczywisce nieuogolniam, bo to tylko jednostki. Z wieloma graczami zyje na swietnej stopie i z wieloma moge pogadac na ircu czy w grze. Zreszta z Rudolfem S. rozmawialem juz o jego poscie...
Masz racje ze to my jestesmy na widoku i sami powinismy wstrzymywac sie od komentarzy czy tez nic nigdy nigdzie na nikogo nic zlego nie mowic. Ale najczesciej jest to obrona tylko i wylacznie.. Czesem zdarzy sie ze ja czy ktos inny nie wyrobi i "bluzgnie" ale powod tego jest z powodu jakiegos zachowania "lamy" wg twojej definicji. Bo na pewno nikt z Posion nie robi wycieczek personalnych w kierunki innych bez zadnej przyczyny...
A na tym boardzie staram sie wypowiadac kulturalnie, choc z ostroznascia jest troche gorzej
Dzis cos sprawdzilem. Prze xx grania na roznych serwach niejednokrotnie "lepsi" gracze rzucali lamami, *****mi itp. Ja sie nie odzywalem mimo ze tez czesto mnie jezyk swierzbil. Jakos nkt nie robil szumu ze pan x z kalnu y nazwal kogos lama... No ale to juz taka rzeczywistosc.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Dobra moze zamkniemy juz ten topic bo z topicu swietego powstal topic o wieszanu psow na Poisonie jedni to juz wogule jakies glupty o bindach F1 i F2 pisza
Dajmy spokoj poisonom to co robia to ich sprawa nie powino nas obchodzic czy zmieniaja ksywy dla statow to jest ich prywatna sprawa
ProspeR ostatnio zmienilem o tobie zdanie przekonalem sie ze jestes cool facet a nie jakis mosiek , uparcie bronisz swoich pogladow i idei za to masz u mnie big plus Pozdro od DA
I wogule skonczmy to najerzdzanie na posiona bo to sie robi chore jak ten achtung

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

Cze Widze ze macie jush inne podejscie do sytuacji Bardzo sie ciesze z tego powodu aby bylo tak dalej a bedzie ql Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Dobra moze zamkniemy juz ten topic bo z topicu swietego powstal topic o wieszanu psow na Poisonie jedni to juz wogule jakies glupty o bindach F1 i F2 pisza
Dajmy spokoj poisonom to co robia to ich sprawa nie powino nas obchodzic czy zmieniaja ksywy dla statow to jest ich prywatna sprawa
ProspeR ostatnio zmienilem o tobie zdanie przekonalem sie ze jestes cool facet a nie jakis mosiek , uparcie bronisz swoich pogladow i idei za to masz u mnie big plus Pozdro od DA
I wogule skonczmy to najerzdzanie na posiona bo to sie robi chore jak ten achtung



to moze ja tak troche na inny temat i w innym topicu, ale spytam chcialem sie spytac czemu nie ma was jeszcze w CB, oczywiscie w polski laderze
aaaaa i jeszcze proponuje zagrac jakis sparing, bo z wami chyba jeszcze nie mielismy okazji zagrac, jak cos to zapraszam do nas na irca

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

To jest tak Xaoo nas jest o wiele mniej niz was czy np THC i narazie i tak gramy jak sie da ale wiadomo koniec roku idzie a co z tym zwiazane nauka trzeba ponadrabiac zaleglosci szczegulnie ja jak sie pol roku opierniczalo ale przyjda wakacje i bedzie czas na cb i spary

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Re: eee

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety

Przy okazji chciałem jeszcze raz poruszyć sprawę nieszczęsnego "barana" z Achtung który używał bindu Poison Victa. Bo jeśli nie był z klanu Poison to czy ktoś nie powinien się tym zająć i postarać się o bana dla gościa na wszystkie serwery ( Teraz jest już na to za późno ). Bo jeśli ktoś coś takiego zrobiłby na serwerze nawet mojemu wrogowi (podszywanie się pod kogoś) to jak wcześniej powiedziałem - uważam to za wielkie kurestwo, które trzeba tępić,podobnie jak np. granie pod tagiem [PIZDON].



Zastanaiwalem sie nad ta sprawa. I nie wiem czy ktos to poruszyl wczesniej (nie mam sily czytac calego topicu), ale jest rowniez w tym przypadku taka mozliwosc, ze ktos (komu na tym zalezalo), aby "narobic zlej krwi" specjalnie zbindowal POISON VICTA i uzyl tego hasla w celach "uwiarygodnienia" i skierowania sprawy na "wlasciwy tor".

Wszak tak sie tworzy prowokacje.

Pozostawiam to Waszej rozwadze.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]T3
Miś Koala



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Poznań

Qfa wiem ze Y i N ale jak grasz 6 miechow z jednym ustawieniem to pozniej zamiast cisnac na Votach "NO" to dawkujesz teamowi 3 razy "spawn jako lojt mp40" juz mi sie wiara pytala czemu hehe a do N mam za daleko wiec przechodze na cisniecie Y

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]T3 Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]T3 Dodaj [=||=]T3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]T3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: eee

quote:
Napisane oryginalnie przez SOLAR


Zastanaiwalem sie nad ta sprawa. I nie wiem czy ktos to poruszyl wczesniej (nie mam sily czytac calego topicu), ale jest rowniez w tym przypadku taka mozliwosc, ze ktos (komu na tym zalezalo), aby "narobic zlej krwi" specjalnie zbindowal POISON VICTA i uzyl tego hasla w celach "uwiarygodnienia" i skierowania sprawy na "wlasciwy tor".

Wszak tak sie tworzy prowokacje.

Pozostawiam to Waszej rozwadze.



a moze to jakis fan POISON?? C4 mialo takich a finalach a my mamy na serverach jesli naprawde lubi POISON i twierdzi, ze [POISON]VICTA!! to chyba sie nic nie stalo. gdyby to POISON przeszkadzalo to by go wytropilo, a jak by nie dalo rady to bysmy poprosili o to klan Hunters

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Buehehe

Troche mam braki w necie bo mam duzo nauki.

Moze jednak powiem cos szczerze jak facet do facetow: (dzieci niech nie czytaja)

Co to q jest za *******enie?! zaluje ze nie mam dema, o boze jak zaluje! Wielu mnie zna, z roznych stron, ale kazdy wie ze bluzgi czy obrazanie kogos przeze mnie to ewenement. Pech aqrat ze ten post dotyczy mnie , bo ja tam gralem jako jeden z tych 2. W mojej calej karierze RTCW chyba nigdy nie mowilem ze gra ktos/ogol jak lamy.

Jednak pomijajac brak aptek czy ammo to raczej cecha FFA, czy glupoty jak F1 wciskane bez namyslu to chodzilo o masowe TK.... przy kompletny braku teamplay, gracze BK byli po stronie przeciwnej wiec wierze, ze sie bawili nadzwyczajnie.

My aqrat trafilismy w bande LAM! i malo mnie obchodza posty ktore teraz sie posypia, dosc bycia dobrym wujkiem. Tyle czasu gramy w RTCW ze bylem w totalnym shoku ze mozna takie jazdy robic, jest osrane FAQ na www fpp czytajcie sobie kozaki.

Zeby goscie z 2 metrow notorycznie robili TK? to skandal . Mozna nie umiec grac ale nawet imbecyl w koncu nauczy sie rozroznia skiny alies od axis. Liczba TK na mojej osobie to nie bylo 2 czy 5 jak to czasem bywa ale 10, 15? chory shit. Wchodzisz grac i nawet wroga nie widzisz.. bo jakas banda ultra komando zalatwia ci pogrzeb zanim dobiegniesz z respa do 01 czy 02 bo mowa o grze na base...


Wiec za przeproszeniem, nie interesuja mnie opinie osob ktore kompletnie nie umieja grac w RTCW, ani na moj temat, ani na temat naszego klanu.


Kazdy ma swoje granice, ciesze sie ze aqrat na PGr byla elita po stronie axis (naszej), ktora takie posty daje. Pozostaje plakac nad PL scena i tyle.

Wychodzi na to ze czolowe klany wiedza jak grac , reszta sadzi ze mozna **********c co sie rusza w celowniku bo w koncu kazdy robi bledy! ROTFL

Wasze bledy to niszczenie zabawy innych. Myslalem,ze FFA sie polepszylo, ale tamtem horror przerosl nawet bledy newbies z TEST1 czy jakiejkolwiek innej gry jaka widzialem, stad aqrat raz na 1000 lat walnalem txty o lamach i tyle.

A co do POISON to moze nie jestesmy no.1, ale wielu pozostaje *******enie o aimbotach bo nie dorastaja nam do piet i w dupie to mam. Ryczcie dalej dzieci.

Co wy myslicie, ze to jest koolko gospodyn wiejskich albo wzajemnej adoracji?
Wiekszosc zachowuje sie 100x gorzej nie raz, czy dwa, ale w takich kretynski sytuacjach warto napisac posta o niczym!
Bo nawaznie kogos lama w skali tego co sie dzieje na serwerach etc. to czysty smiech. Ludzie sie wyzywaja od ch , q itp. a tu lament 2 z poison nazwalo mnie lama!
Podtrzymuje to w calej rozciaglosci tych, ktorych nazwalem lamami , nimi sa. Bo jesli nie umiesz grac, to patrz jak graja inni, ze specta, czy tez strzelaj jak masz 100% pewnosc ze to wrog, ja tak sie uczylem grac i ginalem czesto bo nie wiedzialem kto to, ale nie ryzykowalem smierci TM.

Jezuu poprostu , mam LOLa na maxa.... topic ale PRZYTUL MNIE, mam problem.....

Szczecie ze walnalem pare piw, bo na trzezwo bym tego nie zniosl.

PS: Wplaccie za mnie na msze, zeby nie nazywal juz nikogo lamami i sie zmienil na lepszego .

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 03:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chris
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

DX

DX no comments, heh,

__________________
BiA|Chris

Pray for lag ...

http://d-day.netfriend.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chris Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chris Znajdź więcej post'ów przez  Chris Dodaj Chris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Buehehe

Troche mam braki w necie bo mam duzo nauki.

Moze jednak powiem cos szczerze jak facet do facetow: (dzieci niech nie czytaja)

Co to q jest za *******enie?! zaluje ze nie mam dema, o boze jak zaluje! Wielu mnie zna, z roznych stron, ale kazdy wie ze bluzgi czy obrazanie kogos przeze mnie to ewenement. Pech aqrat ze ten post dotyczy mnie , bo ja tam gralem jako jeden z tych 2. W mojej calej karierze RTCW chyba nigdy nie mowilem ze gra ktos/ogol jak lamy.

Jednak pomijajac brak aptek czy ammo to raczej cecha FFA, czy glupoty jak F1 wciskane bez namyslu to chodzilo o masowe TK.... przy kompletny braku teamplay, gracze BK byli po stronie przeciwnej wiec wierze, ze sie bawili nadzwyczajnie.

My aqrat trafilismy w bande LAM! i malo mnie obchodza posty ktore teraz sie posypia, dosc bycia dobrym wujkiem. Tyle czasu gramy w RTCW ze bylem w totalnym shoku ze mozna takie jazdy robic, jest osrane FAQ na www fpp czytajcie sobie kozaki.

Zeby goscie z 2 metrow notorycznie robili TK? to skandal . Mozna nie umiec grac ale nawet imbecyl w koncu nauczy sie rozroznia skiny alies od axis. Liczba TK na mojej osobie to nie bylo 2 czy 5 jak to czasem bywa ale 10, 15? chory shit. Wchodzisz grac i nawet wroga nie widzisz.. bo jakas banda ultra komando zalatwia ci pogrzeb zanim dobiegniesz z respa do 01 czy 02 bo mowa o grze na base...


Wiec za przeproszeniem, nie interesuja mnie opinie osob ktore kompletnie nie umieja grac w RTCW, ani na moj temat, ani na temat naszego klanu.


Kazdy ma swoje granice, ciesze sie ze aqrat na PGr byla elita po stronie axis (naszej), ktora takie posty daje. Pozostaje plakac nad PL scena i tyle.

Wychodzi na to ze czolowe klany wiedza jak grac , reszta sadzi ze mozna **********c co sie rusza w celowniku bo w koncu kazdy robi bledy! ROTFL

Wasze bledy to niszczenie zabawy innych. Myslalem,ze FFA sie polepszylo, ale tamtem horror przerosl nawet bledy newbies z TEST1 czy jakiejkolwiek innej gry jaka widzialem, stad aqrat raz na 1000 lat walnalem txty o lamach i tyle.

A co do POISON to moze nie jestesmy no.1, ale wielu pozostaje *******enie o aimbotach bo nie dorastaja nam do piet i w dupie to mam. Ryczcie dalej dzieci.

Co wy myslicie, ze to jest koolko gospodyn wiejskich albo wzajemnej adoracji?
Wiekszosc zachowuje sie 100x gorzej nie raz, czy dwa, ale w takich kretynski sytuacjach warto napisac posta o niczym!
Bo nawaznie kogos lama w skali tego co sie dzieje na serwerach etc. to czysty smiech. Ludzie sie wyzywaja od ch , q itp. a tu lament 2 z poison nazwalo mnie lama!
Podtrzymuje to w calej rozciaglosci tych, ktorych nazwalem lamami , nimi sa. Bo jesli nie umiesz grac, to patrz jak graja inni, ze specta, czy tez strzelaj jak masz 100% pewnosc ze to wrog, ja tak sie uczylem grac i ginalem czesto bo nie wiedzialem kto to, ale nie ryzykowalem smierci TM.

Jezuu poprostu , mam LOLa na maxa.... topic ale PRZYTUL MNIE, mam problem.....

Szczecie ze walnalem pare piw, bo na trzezwo bym tego nie zniosl.

PS: Wplaccie za mnie na msze, zeby nie nazywal juz nikogo lamami i sie zmienil na lepszego .



Widac, ze walnoles browka, ale niestety duzo w tym prawdy i jesli do tego dodac, ze wiekszosc czasu wszedzie leci dzivka, to mozna stwierdzic, za w polskim RTCW zaczyna sie dziac tak, jak w calym naszym chorym kraju (pewnie wielu sie ze mna niezgodzi, ale trudno).

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a teraz powstanie topic: "Zle zachowanie pana DarkXeno"

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

re

Cze lol co za Topic sie robi Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
a teraz powstanie topic: "Zle zachowanie pana DarkXeno"

Niech sobie powstaje, kazdy powinien najpierw na siebie patrzec, choc wielu o tym zapomina. Piszta sobie mi od tego nie ubedzie nic real

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Postanowilem cos odpisac na posta DX bo to co on napisal to kupa smiechu i zniewazenie wielu osob

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
My aqrat trafilismy w bande LAM! i malo mnie obchodza posty ktore teraz sie posypia, dosc bycia dobrym wujkiem. Tyle czasu gramy w RTCW ze bylem w totalnym shoku ze mozna takie jazdy robic, jest osrane FAQ na www fpp czytajcie sobie kozaki.


Ach rozumiem ze tym stwierdzeniem obrazasz wszytkich ktorzy tam byli oprucz ciebie i drogiego gracza Poisona . Faq nie kazdy wie o takiej stronie jak www.fpp.pl i o tym boardzie

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
Liczba TK na mojej osobie to nie bylo 2 czy 5 jak to czasem bywa ale 10, 15? chory shit.


To dziwne bo grales tylko 2 min gora 5 ciekawe w jaki sposob dostales 15 tk jak jeden respawn trwa od 10 - 30 sek naginasz prawde ? i pewnie mi powiesz ze drogi poison mial ten sam bilans co ty moze sie na was uwzieli


[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
Wiec za przeproszeniem, nie interesuja mnie opinie osob ktore kompletnie nie umieja grac w RTCW, ani na moj temat, ani na temat naszego klanu.


Przeprasz moj ty bogu ze nie wszyscy sa idealni i graja jak mistrzowie swiata czy czlonkowie C4 lub BK kazdy od czegos zaczyna i sie uczy


[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
Wychodzi na to ze czolowe klany wiedza jak grac , reszta sadzi ze mozna **********c co sie rusza w celowniku bo w koncu kazdy robi bledy! ROTFL


Czolowe klany buhahah ze tak powiem czy zeby super grac trzeba nalezec do klanu ? znowu obraza w strone innych klanow i graczy


[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
A co do POISON to moze nie jestesmy no.1, ale wielu pozostaje *******enie o aimbotach bo nie dorastaja nam do piet i w dupie to mam. Ryczcie dalej dzieci.

I znowu wywyzszasz siebie i innych czy mam rozumiec przez to ze jestem gorszy od was i nie mam co szukac w rtcw bo mnie poison wysmial

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
Bo nawaznie kogos lama w skali tego co sie dzieje na serwerach etc. to czysty smiech. Ludzie sie wyzywaja od ch , q itp. a tu lament 2 z poison nazwalo mnie lama!
Podtrzymuje to w calej rozciaglosci tych, ktorych nazwalem lamami , nimi sa.

Od kiedy gram w ta gre a gram juz troche nie zdazylo mi sie znajdowac sie w sytacji jak ktos mnie obraza albo kogos innego czesto lecialy slowka w stylu ty pfiarzu ale to byly slowka z usmieszkiem nie wiem moze gramy gdzie indziej sytuacje typu masowy TK szybko sie konczyly poprzez napisanie na Vsay ze mamy tk w teamie i gosciu sam wyszedl albo go wyzucili


[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
[B]
Bo jesli nie umiesz grac, to patrz jak graja inni, ze specta, czy tez strzelaj jak masz 100% pewnosc ze to wrog, ja tak sie uczylem grac i ginalem czesto bo nie wiedzialem kto to, ale nie ryzykowalem smierci TM.


Dziwne jak gralem to sie w jakis sposob skapnolem sie ze ci czarni to moi a ci bardziej biali to przeciwnicy moze szybko zaskakuje ?? No i granie ze specta duzo mi da oo biegnie gosciu o strzelil zabil go ehh to latwe tez tak umiem smieszne

Nie mowie osobie jako o super menie grajacym w wolfa bo taki nie jestem i nie bede ale nie znosze jak ktos pisze ze wszyscy sa do dupy tylko my jestemy master of this game Nie obchodzi mnie zdanie innych powiedzialem co mysle i co mi lezy na sercu a mam taka ceche ze duzo zeczy wale prosto z mostu Wiem ze teraz pewnie zacznie sie nagonka na MArtin'a ale ja na to leje cieply zur mam jescze kilka zeczy do dopisania ale juz mi siie niechce
Pozdro @ll

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Edytowane przez MAr-n dnia 25-05-2002 o godz. 22:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
luzzzak_Adi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: gdzies

Thumbs up re

Popieram Maritna w 100% !! QL jeden odwazny chociaz jest na tym swiecie Pozdro Adi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil luzzzak_Adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do luzzzak_Adi Znajdź więcej post'ów przez  luzzzak_Adi Dodaj luzzzak_Adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać luzzzak_Adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

I znowu kolejna klotnia bedzie...

prosba do wszystkich - pod kazdym postem jest przycisk odpowiedz - uzywajcie go tylko wtedy kiedy chcecie przytaczac wypowiedz poprzednika (inaczej odpowiadajcie przyciskiem na koncu strony...) a jak juz cytujecie to blagam - nie cala wypowiedz bo dajecie 30 linijek cytatu i np dwie swoje :o

to na czerwono nie jest do wszystkich tylko do niektorych wiec prosze czasem nie mowic ze POISON obraza ludzi mowiac ze nie potrafia quotowac :o

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari

to na czerwono nie jest do wszystkich tylko do niektorych wiec prosze czasem nie mowic ze POISON obraza ludzi mowiac ze nie potrafia quotowac :o



Hehehhehe moze byc ?? hehehehehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Sorry Saari ale wybralem to co chcialem zacytowac nie cytowal calego postu DX tylko te kawalki ktore chcialem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Jezu ludzie dajcie se siana.... Jak komus nie pasie granie z "lamami" to niech wyjdzie z serwa i nie obraza innych. Natomiast "lamy" niech nie obrazaja sie od razu jak ktos kwestionuje ich umiejetnosci... Nie mam zamiaru sie z nikim klocic, ale ten topic nie prowadzi do nikad.
Nie bede apelowal o zgode bo za duzo zostalo powiedziane.
Po prostu dajcie se siana...

Pozdro

Prosper

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a co to wszystko ma qzwa do statystyk???
jeszcze raz mowie, kacik kopania POISON pod innym adresem!!!!!!
--> LoL ToPiC <--

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 02:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

grajcie w wolfa zamiast pisac jakies *******y na forum. Liiczba postow wam wzrasta ale skill spada. Jeszcze troche i nie bedzie z kim grac na polskich serverach...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Buehehe

Troche mam braki w necie bo mam duzo nauki.

Moze jednak powiem cos szczerze jak facet do facetow: (dzieci niech nie czytaja)

Co to q jest za *******enie?! zaluje ze nie mam dema, o boze jak zaluje! Wielu mnie zna, z roznych stron, ale kazdy wie ze bluzgi czy obrazanie kogos przeze mnie to ewenement. Pech aqrat ze ten post dotyczy mnie , bo ja tam gralem jako jeden z tych 2. W mojej calej karierze RTCW chyba nigdy nie mowilem ze gra ktos/ogol jak lamy.

Jednak pomijajac brak aptek czy ammo to raczej cecha FFA, czy glupoty jak F1 wciskane bez namyslu to chodzilo o masowe TK.... przy kompletny braku teamplay, gracze BK byli po stronie przeciwnej wiec wierze, ze sie bawili nadzwyczajnie.

My aqrat trafilismy w bande LAM! i malo mnie obchodza posty ktore teraz sie posypia, dosc bycia dobrym wujkiem. Tyle czasu gramy w RTCW ze bylem w totalnym shoku ze mozna takie jazdy robic, jest osrane FAQ na www fpp czytajcie sobie kozaki.

Zeby goscie z 2 metrow notorycznie robili TK? to skandal . Mozna nie umiec grac ale nawet imbecyl w koncu nauczy sie rozroznia skiny alies od axis. Liczba TK na mojej osobie to nie bylo 2 czy 5 jak to czasem bywa ale 10, 15? chory shit. Wchodzisz grac i nawet wroga nie widzisz.. bo jakas banda ultra komando zalatwia ci pogrzeb zanim dobiegniesz z respa do 01 czy 02 bo mowa o grze na base...


Wiec za przeproszeniem, nie interesuja mnie opinie osob ktore kompletnie nie umieja grac w RTCW, ani na moj temat, ani na temat naszego klanu.


Kazdy ma swoje granice, ciesze sie ze aqrat na PGr byla elita po stronie axis (naszej), ktora takie posty daje. Pozostaje plakac nad PL scena i tyle.

Wychodzi na to ze czolowe klany wiedza jak grac , reszta sadzi ze mozna **********c co sie rusza w celowniku bo w koncu kazdy robi bledy! ROTFL

Wasze bledy to niszczenie zabawy innych. Myslalem,ze FFA sie polepszylo, ale tamtem horror przerosl nawet bledy newbies z TEST1 czy jakiejkolwiek innej gry jaka widzialem, stad aqrat raz na 1000 lat walnalem txty o lamach i tyle.

A co do POISON to moze nie jestesmy no.1, ale wielu pozostaje *******enie o aimbotach bo nie dorastaja nam do piet i w dupie to mam. Ryczcie dalej dzieci.

Co wy myslicie, ze to jest koolko gospodyn wiejskich albo wzajemnej adoracji?
Wiekszosc zachowuje sie 100x gorzej nie raz, czy dwa, ale w takich kretynski sytuacjach warto napisac posta o niczym!
Bo nawaznie kogos lama w skali tego co sie dzieje na serwerach etc. to czysty smiech. Ludzie sie wyzywaja od ch , q itp. a tu lament 2 z poison nazwalo mnie lama!
Podtrzymuje to w calej rozciaglosci tych, ktorych nazwalem lamami , nimi sa. Bo jesli nie umiesz grac, to patrz jak graja inni, ze specta, czy tez strzelaj jak masz 100% pewnosc ze to wrog, ja tak sie uczylem grac i ginalem czesto bo nie wiedzialem kto to, ale nie ryzykowalem smierci TM.

Jezuu poprostu , mam LOLa na maxa.... topic ale PRZYTUL MNIE, mam problem.....

Szczecie ze walnalem pare piw, bo na trzezwo bym tego nie zniosl.

PS: Wplaccie za mnie na msze, zeby nie nazywal juz nikogo lamami i sie zmienil na lepszego .



NO comennts NO comennts LOL
Pozdrowienia HODEK

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Martin nie chodzilo mi o Ciebie ale o np takiego taboreta Hodek'a

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Martin nie chodzilo mi o Ciebie ale o np takiego taboreta Hodek'a


He he, az mi ulzylo, bo juz myslalem, ze chodzi o moj poprzedni post

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:45.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions