Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Smutno Smutno :(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Smutno Smutno :(

COs mi sie zdaje ze powoli scena UT upada . Sa ws00mie 2 servery na ktorych mozna grac [ wymiatacz i snajepr ]. Atmo strasznie rwie a reszty poprostu nie ma. Nie ma serverow = nie ma klanowek , sparingow , treningow = spada forma. Tuz tuz CB cup a tu sie wszystko sypie. Nie wiem czy polska scena przetrwa dlugo. I w co ja bede biedy gral ? Chyba wroce do warcrafta :/ . Prosilbym o zamieszczenie opini na temat stanu polskiej sceny UT. [ Mozemy zrobic konkurs za ile tygodni padnie ]

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Re: Smutno Smutno :(

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
COs mi sie zdaje ze powoli scena UT upada . Sa ws00mie 2 servery na ktorych mozna grac [ wymiatacz i snajepr ]. Atmo strasznie rwie a reszty poprostu nie ma. Nie ma serverow = nie ma klanowek , sparingow , treningow = spada forma. Tuz tuz CB cup a tu sie wszystko sypie. Nie wiem czy polska scena przetrwa dlugo. I w co ja bede biedy gral ? Chyba wroce do warcrafta :/ . Prosilbym o zamieszczenie opini na temat stanu polskiej sceny UT. [ Mozemy zrobic konkurs za ile tygodni padnie ]
hmmm ja osobiscie uwazam ze scena jest ale ze duzo graczy umiejetnia utrudnia gre innym graczom poprzez kicki wyzywanie itp bo w sumie jak bedzie kulturka to scena sie rozwinie wszyscy bedom razem w przyjazni grac itp itda ja zadko grywam ostatnio i sg tez chyba

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

ja pierd..., scena upada; heh moze dlatego ze w ZADNEJ POLSKIEJ GAZECIE NIGDY NIE WIDZIALEM WZMIANKI O NASZYM PIEKNYM MODZIE. Mod jest za malo zareklamowany. Owszem duzo osob odeszlo od uRt ale mysle ze zmieni sie to z beta 2.6.
p.s MOJ setny post )))))))

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

McM lol... co tobie znowu upada upada ? kto nie gra ten jest traba.. :/ ja widze ze bardzo duzo klanowek i sparrow gra polska scena tzn nie wiem jak scena ale np Av minumum raz w tygodniu gra jakiegos sparra.. minimum a czesto gra np z 4 w tygodniu, mysle ze podobnie jest z paroma innymi klanami polskimi.. a pozatym polacy graja tez na zagranicznych serverach nie dziwota ze wola grac z lepszymi graczami z zagranicy i tak szlifowac swoje umiejetnosci niz na polskich servach w meczach 10na10 gdzie zwykle trafiaja sie tk'erzy albo inni durnie wyzywajacy od czitow, ty wez sie opamietaj.. chyba sam padniesz idz se w warcrafta grac... nic nie upada mysle raczej ze nowi gracze przybywaja.. a jak bedzie 2.6 mam nadzieje ze urt jeszcze bardziej sie zpopularyzuje.
A kulturka sie raczej nie rozwinie, w koncu kazdy to tylko czlowiek jesli bedziemy sie czepiac szczegolow ze ktos powiedzial k albo wyzwal kogos od czitow bo jeszcze sam nie rozumie, to nie sadze zeby to wyszlo na dobre, szczegolnie ze sa to sprawy bardzo blache... ja juz bylem kopany pare razy za np kampowanie, za bycie obcokrajowcem i pare innych i nic sie nie zmienilo, nie pisze o tym jak niektorzy POSTOW na ut.pl zeby sie wyplakac ze mnie zwyzywali i nie domagam sie kary dla tych gosci troche pograja zrozumia trudno domagac sie znania wszystkich zasad rzadzacych sie w scenie tak samo jak trudno w podstawowce zrozumiec calki macierze i inne badziewie.
Pozatym ja widzialem juz w 2 pismach o urt jednym jakims polskim a jednym szwedzkim pozatym dobrze ze nie slychac o nas jestesmy bardziej ANDERGRANDOWI

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

jak FrD mowi, wole grac u niemca z kultura niz w polsce 10v10 z banda pipipipipi... scena nie upada.

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

ja czesto klne a z checiom bym se pogral zagranicom ale nie moge bo juz nawet u glupich szwabow mam 400 ping wiec moj zasieg sie konczy na polsce wiec macie grac tu a nie tam a jak nie to w*******!!

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Aaaa tam od razu upada... mały przestój bo już wszyscy z niecierpliwością czekają na nastepna bete i maja juz dosc... czekania of course wiec daja se spokój... moim zdaniem do czasu...
OBY...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NeverDie
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Centralna Wies Polski (Wawa)

Red face ;)

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Aaaa tam od razu upada... mały przestój bo już wszyscy z niecierpliwością czekają na nastepna bete i maja juz dosc... czekania of course wiec daja se spokój... moim zdaniem do czasu...
OBY...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NeverDie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NeverDie Znajdź więcej post'ów przez  NeverDie Dodaj NeverDie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NeverDie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

pfff

ej no
scena PL nieupada, a mniej graczy jest z powodu pingu...np cora z mniej grają odemnie z Wasilkowa...tylko dobre pingi w nocy mamy, albo z samego rana, TPSA dzisiaj powiedziała że do konca listopada looz bedzie czyli mają do ****a naprawić optical, m.g, jagged, fragilis, mister co raz mniej grają. Oka ale z nadejściem bety 2.6 bedzie dobrze, bo to nowe, świeże...Bleble sam niewiem co napisałem, kto zrozumie to gratuluje PP

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ble

Glupoty wypisujesz scena niepada .....zobacz sobie np. na Francuskich serwerach gra moze 10 kolesi w jednym czasie a u nas raczej chyba niemozna narzekac na brak graczy, poza tym serwow jest w sam raz (tu akurat jesetesmy troche ponad srednia Europejska)........Mysle ze z 3.0 bedzie jescze wiecej graczy , no ale to dopiero za kilka lat :-DDDD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions