Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Serwery > Recony
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post Recony

Heh mysle ze dostep do reconow na naszych serverkach powinna miec wiekasz grupa zaufanyh osob. A przynajmniej Cl'owie kazdego polskiego klanu. Bardzo by nam sie to przydalo z paru powodów:
1. Dzisiaj grajac na atmosferce bylem swiadkiem pewnego wydazenia, mianowicie 2 lepkow niewiadomego pochodzenia weszlo na serv i zaczelo wybijacswoje teamy pod nickami innych osob. Nie bylo nikogo kto moglby takich delikwentow usadzicdajac im bana.
2. Zaoszczedzili bysmy na czasie grajac klanowki (samej gry jest 40 minut) a servery zajete sa po 120 gdzyz pierwsze 30 minut wyprasza sie inne osoby z servera, w przypadku gdyby cl mial recona zaklada haslo, kicka wszystkich i serv po meczu czyli ok 60 minutach stal by juz wolny.

Moze to nie jest taka prosta sprawa ale warto by sie nad nia zastanowic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

wlacha

wlasnie, w Polsce mamy ciagle takie problemy, mamy grac klanowke a tu goscie sie nabijaja ze ich w ciula robie z klanowka i graja dalej, a jak ich kickniesz, wejdzie spowrotem i ciebie kicka no lamerstwo zdeka

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: wlacha

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi
wlasnie, w Polsce mamy ciagle takie problemy, mamy grac klanowke a tu goscie sie nabijaja ze ich w ciula robie z klanowka i graja dalej, a jak ich kickniesz, wejdzie spowrotem i ciebie kicka no lamerstwo zdeka


Powstał niedawno server specjalnie stworzony do meczów pomiędzy klanami [ klanwars. jest to atmosfera2 - 212.75.96.80:27970 i każdy z CL'ów PL klanów ma tam rcona i to na pewno rozwiąże wiele problemów z meczami klanowymi

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

ale jak widac jest coraz wiecej polskich klanow ktore graja mecze i coraz czesciej ten server jest zajety :/...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
ale jak widac jest coraz wiecej polskich klanow ktore graja mecze i coraz czesciej ten server jest zajety :/...

Ta guri wiem co masz na myśli, niewątpliwie 2 taki server by się przydał, ale cieszmy się z tego co mamy, co prawda są małe lagi, ale może to minie

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

GG

Ma może ktoś numer gg do adminów serveroof?????plz podajcie jak macie!!!
thx

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Unhappy

e czemu atmo tak ZAAJEBI.ŚCIE laguje?? tam sie grac nie da bo co chwile connection interrupted... coolnety non-stop zajęty, zostaje snajper na którym ping [przynajmniej mój] jest koło 300... nioe ma już gdzie grać...
aaa za pomnaielm o kill.it.pl, ale tam tez mam taki códowny ping ze szkod gadac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
[ciach] coolnety non-stop zajęty, [ciach]
aaa za pomnaielm o kill.it.pl, ale tam tez mam taki códowny ping ze szkod gadac [/B]





co do c00lnetu - to tam ma byc wlasnie malo graczy - po to, aby sie "rozlezli" na inne servery (pare miesiecy temu ktos narzekal, ze na coolnecie tlum, a reszta serverow pusta. Jak widac kazdemu sie nie da dogodzic)
a co do mojego kill.it.pl - w ten weekend ide zakupic plyte+proc+dodatki - w nast. tygodniu powinien byc znowu dostepny. mam tylko nadzieje, ze sie obejdzie bez reinstalacji OSa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa





co do c00lnetu - to tam ma byc wlasnie malo graczy - po to, aby sie "rozlezli" na inne servery (pare miesiecy temu ktos narzekal, ze na coolnecie tlum, a reszta serverow pusta. Jak widac kazdemu sie nie da dogodzic)
a co do mojego kill.it.pl - w ten weekend ide zakupic plyte+proc+dodatki - w nast. tygodniu powinien byc znowu dostepny. mam tylko nadzieje, ze sie obejdzie bez reinstalacji OSa


Czekam na ponowny start kill.it.pl bo mam tam ping 60, zero lagsów i aż chce się grać !

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Czekam na ponowny start kill.it.pl bo mam tam ping 60, zero lagsów i aż chce się grać !







dzieki 8l00d'q nawet nie wiesz jak milo takie cos czytac, serio.

ktos sie mnie kiedys pytal - co ja mam z tego ze mam serv - zuzywa przeciez prad, zabiera mi pasmo, halasuje, psuje powietrze, etc. moja odpowiedz jest niezmienna - wlasnie dla takich ludzi jak 8l00d - on chodzi. czerpie z tego niesamowita satysfakcje. podobnie, jak redaktorzy ut.pl czerpia z tego satysfakcje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wszyscy sie cieszymy z tego ze jest kolejny server , a szczegolnie dlatego ze jest on robiony dla graczy przez graczy

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Heh, sorki guys, bo az sie przerazilem co napisalem chodzilo mi o to, ze prowadzac taki serv, w miare czesto siedze na/przy konsoli (jest drugi monitor, klawiaturka, wiecie).
Czesto gadam z ludzmi, staram sie utrzymac porzadek na servie (no cheating alloved ).
No i ludzie to doceniaja. I mi jest milo z tego powodu. A dalsza czesc moich poprzednich smetow: podobnie, jak na pewno musi byc milo redakcji UT.pl gdy ludzie czytaja ich servis, postuja, przysylaja newsy, etc.
To teraz juz mam nadzieje ze mnie juz lepiej zrozumiesz Sniezku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 06:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Guriasie....

quote:
[i] aaa za pomnaielm o kill.it.pl, ale tam tez mam taki códowny ping ze szkod gadac [/B]


moj GG to 3270000 - daj swojego publicznego IPa albo sie zakonnektuj kiedys do mnie jak bede w domku - popatrze co sie da zrobic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 06:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
Heh, sorki guys, bo az sie przerazilem co napisalem chodzilo mi o to, ze prowadzac taki serv, w miare czesto siedze na/przy konsoli (jest drugi monitor, klawiaturka, wiecie).
Czesto gadam z ludzmi, staram sie utrzymac porzadek na servie (no cheating alloved ).
No i ludzie to doceniaja. I mi jest milo z tego powodu. A dalsza czesc moich poprzednich smetow: podobnie, jak na pewno musi byc milo redakcji UT.pl gdy ludzie czytaja ich servis, postuja, przysylaja newsy, etc.
To teraz juz mam nadzieje ze mnie juz lepiej zrozumiesz Sniezku



Ja tez chcialem pochwalic kill.it.pl!!! Mam tam male pingi ale nie to jest najwazniejsze!!!! Jest to jedyny server na ktorym cos sie dzieje!!! Jakies 2 tyg temu gralem na grawitacji 120-150 (cos takieg) normalnie cieszylem sie z tej gry niz jak pierwszy raz usiadlem do UT!!! No i wogole kill.it.pl jest jakis fajny!! Przynajmniej czasami sie tryby gry zmieniaja a nie caly czas team survive!! Ogolna ocena: 5

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
No i wogole kill.it.pl jest jakis fajny!! Przynajmniej czasami sie tryby gry zmieniaja a nie caly czas team survive!! Ogolna ocena: 5


no, mi tez sie podoba
to znaczy - nie podoba mi sie jego obudowa - taka plastykowa mialem kiedys sliczniutki pececik (pamieta ktos 386?) jszcze markowy, chyba TDK - wynioslem do firmy, zeby tam na nim postawic serv audiogalaxy. Ludzie wyssali odemnie cos kolo 1,2TB (na dysku jest zaledwie 13G mp3) ale mi admin za... odfiltrowal pakiety, no.

Ale nie o tym.
tez mi sie podoba moj serverek. i tez go lubie. i nie oddam nikomu! stoi sobie w moim pokoju i kazdy kto do niego sie zblizy bedzie mial ZE MNA do czynienia!

A dzieje sie na nim COS tylko dlatego, ze zrobilem allowvote 2. Bo stwierdzilem - ze sama idea glosowania jest ok (WIEKSZOSC musi sie na cos zgodzic) - wiec co mi zalezy. Natomiast na serverach "bezadministracyjnych" rowniez jestem za allowvote 1. Bo za duzo klopotow pozniej dla admina maszynki , gdy mu gracze ponapozmieniaja settingi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 06:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions