Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ile razy czytaliscie Tolkiena?
Ile razy czytaliscie Tolkiena?
You do not have permission to vote on this poll.
W ogole nie czytalem 13 34.21%
Raz 14 36.84%
Bedzie z trzy razy 4 10.53%
Ponad trzy razy 6 15.79%
Znam go na pamiec ! 1 2.63%
W sumie: 38 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Ile razy czytaliscie Tolkiena?

Ja przeczytalem:
Hobbit 2 razy
Wyprawa 3 razy
Dwie Wieze 3 razy
Powrot Krola 2 razy (bedzie 3)
Silmarillion 1 raz

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

5 razy całą serie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Kurde moj ulubiony pisarz A co do topica to jak sie zabieram za czytanie Tolkiena to zaczynam od Hobbita, pozniej trylogia, nastepnie Silmarillion a na koniec Niedokonczone Opowiesci. A co do ilosci ro juz nie pamietam, wiem ze najpierw przeczytalem trylogie chyba w czwartej albo piatej klasie podstawowki a dopiero pozniej Hobbita Ale mysle, ze sama trylogie na 100% wiecej niz 15 razy. Raz mi cos odbilo i po przeczytaniu ostatniego rozdzialu w Powrocie Krola wzialem Wyprawe i od nowa zaczalem czytac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Rowniez w tej kolejnosci czytalem.
3 razy mi chyba wystraczy Chociaz...
A moj brat [SPECNAZ]Frodo czyta w oryginale, po angielsku

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
Kurde moj ulubiony pisarz A co do topica to jak sie zabieram za czytanie Tolkiena to zaczynam od Hobbita, pozniej trylogia, nastepnie Silmarillion a na koniec Niedokonczone Opowiesci. A co do ilosci ro juz nie pamietam, wiem ze najpierw przeczytalem trylogie chyba w czwartej albo piatej klasie podstawowki a dopiero pozniej Hobbita Ale mysle, ze sama trylogie na 100% wiecej niz 15 razy. Raz mi cos odbilo i po przeczytaniu ostatniego rozdzialu w Powrocie Krola wzialem Wyprawe i od nowa zaczalem czytac


wiedzialem, ze duzor razy czytales ale nie sadzielm, ze az tyle

ja cala trylogie z 5 czy 6 razy plus czesto czytam(lem) wybrane tomy i fragmenty wp
hobbita jak i silmarillion tylko 2 razy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 07:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Narazie tylko raz, ale zabieram sie do czytania po raz drugi tylko czekam az pozbieram ksiazki od kolegow chyba ich z rok u siebie nie widzialem

Ten temat nasunol mi pomysl na pytanie jakie jeszcze inne ksiazki czytacie, czy tylko fantasy a moze inne gatunki tez, czy wogole duzo czytacie w erze komputerow?

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Fantasy : Dragonlance, Planescape (tylko dwie ksiazki z tego swiata wyszly w polsce ale klimat jest na miare Lovecrafta), Pratchett (Swiat Dysku), Sapkowski, Trylogia Demona Salvatore jest spoko. Co do sf to przedewszystkim Diuna, Fundacja i Saga o Enderze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja ostatnio przeczytalem cykl Miecz Prawdy Terrey'ego Goodkinda, wciagnelo mnie porzadnie i teraz musze czekac na nastepny tom az do wrzesnia- polecam www.mieczprawdy.prv.pl , spodobaly mi sie jeszcze ksiazki Zelaznago takie sf-fantasy w jednym Sapkowsiego Wiedzmin jest tez spoko.
Pamietam jak przed matura wzielem sie za "powazne" powiesci: Rok 1984, Podroze Guliwera, Miszcz i Malgorzata, zabralem sie za Ulissesa ale nie skonczylem, a po jej zdaniu przeczytalem cala trylogie Sienkiewicza

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja czytałem 2 razy Trylogie, raz Hobbita, to tyle :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 11:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

narazie czytalem tylko jeden raz ale niedlugo to sie powinno zmienic

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

W domu miałem tą książkę z 2 lata, w końcu (po premierze kinowej) myślę sobie: przeczytam. No i przeczytałem trylogię ze 3 razy... Zajebista jest książka, polecam wszystkim, którzy nie czytali (nawet, jeśli nie lubią tego gatunku...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or (nawet, jeśli nie lubią tego gatunku...)


...nawet jezeli wogule nie czytaja ... (ja nigdy nie czytalem ksiazek a jak przeczytalem lotr'a to spodobalo sie :>

a tak wogule to NARAZIE przeczytalem raz Władce ale zaczne (niedlugo:o) czytac inne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 22:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja tylko trylogie i to tylko raz.. ale juz czeka na mnie orginal angielski.. ale sobie zrobie przerwe chwilowa bo skonczylem niedawno dopiero czytac .. ide poczytac pratchetta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
Ten temat nasunol mi pomysl na pytanie jakie jeszcze inne ksiazki czytacie, czy tylko fantasy a moze inne gatunki tez, czy wogole duzo czytacie w erze komputerow?


Jasne. Przynajmniej ja.
Ogolnie to literatura grozy z XIX i poczatku XX wieku. Ulubieni pisarze to Lovecraft i Poe plus cala masa innych, ktorych nie bede wymienial bo i tak pewnie nikogo to nie intereseuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 22:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja się przyznam bez bicia że czytałem jeden raz Hobbita i Trylogie.
Reszty jescze nie dorwałem.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

A co to jest "Tolkiena" ?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
A co to jest "Tolkiena" ?

Dopełniacz od "Tolkien"
Ja czytałem Rok 1984, wyjebana książka. Teraz czytam Proces, też dziwna.
Jescze tylko Mistrz i Małgorzata zostało...

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

ja tam raz czytałem hobbita, wogle nie przepadam za fantasy

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
ja tam raz czytałem hobbita, wogle nie przepadam za fantasy


Tolkienowskie książki to wyjątek wśród fantasy...wciągają ~ apetyt rośnie w miarę jedzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 12:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Ja to w sumie tylko raz Wladce, raz Hobbita i dopiero czaje sie na Silmarillion. Poz a tym cala Sage o wiedzminie i zaczalem jakas Ksiege Mieczy.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Insmac


Tolkienowskie książki to wyjątek wśród fantasy...wciągają ~ apetyt rośnie w miarę jedzenia




to tak jakbys powiedzial ze inne nie wciagaja... z tym sie zgodzic nie moge... oprócz Tolkiena jest jeszcze wiele innych pisarzy fantasy ktorych ksiazki tez sa (ze sie tak dosadnie wyraze) zajebise

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Ja przeczytałem Władcę Pierścieni.
Tylko 1 raz.
Ogólnie książka bardzo dobra.
Początek - super, ale uważam, że im bliżej końca tym gorzej. Chyba autorowi brakowało pomysłów, albo już sam chciał to skończyć.
P.S. Oczywiście olałem wszelkie dodatki - drzewa genealogiczne, alfabety i inne pierdy.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
A co to jest "Tolkiena" ?


szkoda slow ...
RADZE sie dowiedziec

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


szkoda slow ...
RADZE sie dowiedziec




widać ziec ze nie nadążasz za ironicznymi zartami pana slawka

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



widać ziec ze nie nadążasz za ironicznymi zartami pana slawka



Hmm , moze i tak ale mnie irytuje takie cos (przynajmniej na takie tematy co lubie)

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cala trylogie Tolkiena czytalem z 7 razy....i podejrzewam ze jeszcze nie raz przeczytam......Jezeli chodzi o Terrego Goodkinda to sage o Mieczy Prawdy czytalem raz...ale tak mnie wkrecilo ze tygodniami nie wychodzilem z domu bo siedzialem i czytalem....naprawde polecam....jest spoko
Musze to przeczytac jeszcze raz

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Uprzedzam za czytanie Wladcy Pierscieni w "przekladzie" pana Łozińskiego S-I-E N-I-E L-I-C-Z-Y. Nie bede tlumaczyl dlaczego, poniewaz fani Tolkiena wiedza ze wyzej wymieniony pan beszczesci jego dzielo centralnie i horyzontalnie.

Ja czytam b. duzo np. "Tajmnicza Wyspa" Verne`a (3 tomy po 400-500 stron przeczytalem w 2 dni), potem "Jednym zakleciem" - full wypas ksiazka i jeszcze "Czarnoksieznik z archipelagu" - tez full wypas, "20 000 mil podmorskiej zeglugi" Verne`a - very ql.

A z innych to "Ten oqrutny wiek" cz. 1/2 Boguslawa Woloszanskiego

i wiele innych

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez ger
.. "Jednym zakleciem" - full wypas ksiazka ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

nigdy! nie wiem czemu, ale jakos czytalem zawsze cos innego

To ile tych czesci filmu bedzie? Teraz wiem dlaczego film mi sie srednio podobal

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda
nigdy! nie wiem czemu, ale jakos czytalem zawsze cos innego

To ile tych czesci filmu bedzie? Teraz wiem dlaczego film mi sie srednio podobal


Trzy czesci - tyle ile jest tomow ksiazki (szkoda, ze Jackson nie zdecydowal sie na wariant jedna ksiega jeden film)

Skoro topic zmienia temat na ksiazki ogolnie to powiem, ze "Trylogia w pieciu czesciach" czyli "Autostopem przez galaktyke" jest warta przeczytania.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:46.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions