Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Skin for PL|
Czy Polskie Forum lub Polscy gracze potrzebują własnego skina ?
You do not have permission to vote on this poll.
Jak najbardziej TAK. Czym jest Polak bez swego skina! 23 92.00%
NIE! To głupota! 2 8.00%
W sumie: 25 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrAvEN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Ale dopiero gdy sie zestarzal. Kiedy byl mlody i na tyle glupi aby chodzic do szkoly uslyszal od swojego nauczyciela matematyki, ze jest glabem z i dlatego do niczego w zyciu nie dojdzie ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrAvEN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrAvEN Znajdź więcej post'ów przez  GrAvEN Dodaj GrAvEN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrAvEN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tak, ale kiedy to slyszal, faktycznie byl glabem Jak sam o sobie pisal, wymyslil szczegolna teorie wzglednosci, gdyz rozwijal sie nadzwyczaj wolno i wciaz intrygowaly go najprostsze pytania...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PoL| Icea_PL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Teoria wzglednosci Einsteina (funny version):

"Gdy chwycisz gorąca patelnie, kazda sekunda trwa latami. Natomiast gdy bedziesz mial piekna dziewczyne, lata plyna jak sekundy..."

Staruszek mial racje nawet w tej zabawnej wersji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 14:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Teoria względności:
=> Będziesz kopał stąd do wieczora.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

E.... Icea, ta wersja teorii wzlgednosci to motto jednej z map.... I tam brzmi jakos tak:

With a hand on a hot stove, 15 seconds can seem like 15 minutes. 15 minutes can seem like 15 seconds if you are with a pretty women. That's the theory of relativity.

I ta wersja mi sie nieco bardziej podoba

Edytowane przez sYs|yavor dnia 28-06-2003 o godz. 20:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzbik
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
wciaz intrygowaly go najprostsze pytania...

to tych niebieskich krazkow sie nie lapie? bo ja myslalem, ze to ma cos wspolnego z freezbee...

__________________
[email protected] / 103423465 / 3623563 / [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzbik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzbik Znajdź więcej post'ów przez  Rzbik Dodaj Rzbik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzbik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrYtA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: TYCHY

no ładne jestem na TAK....

ale przydalo by sie poprawic tego scouta... troche jak kapusniaczek byl ale jak nie to nie taki tez jest pikny

pozdro

__________________
zabije tego kto domnie strzeli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 01:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrYtA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrYtA Znajdź więcej post'ów przez  FrYtA Dodaj FrYtA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrYtA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PF|killer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Icea jeste nowy w POLAND ale słyszałem, żę robisz skina dla POLAND czy móglbyś wyslać mi go na mojego e-maila.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 18:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrYtA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: TYCHY

no i nie ma poland hyh... po zabawie

__________________
zabije tego kto domnie strzeli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrYtA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrYtA Znajdź więcej post'ów przez  FrYtA Dodaj FrYtA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrYtA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Przez 2 tygodnie czekalem, az ktos sie raczy zainteresowac. Zero zaangazowania, po co wiec sie jeszcze ludzic? Zreszta to potwierdza wylacznie to, ze moje oszacowanie zaangazowania wiekszosci graczy bylo poprawne - niezaleznie od tego, jak ta opinia byla niewygodna. Tez zaluje, tez spodziewalem sie znacznie wiecej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GORA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

ICea

moglbys dac linka do gotowego skina ktory zrobiles , chcialbym sobie go sciagnac i uzywac jesli mozna.
pozdrawiam.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GORA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GORA Znajdź więcej post'ów przez  GORA Dodaj GORA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GORA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gandalf2000
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Pod Warszawa

Ya tez bym takiego chcial...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 03:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gandalf2000 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gandalf2000 Znajdź więcej post'ów przez  Gandalf2000 Dodaj Gandalf2000 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gandalf2000 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

Icea tak poza tym to kiedy do nas wrocisz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FlyMASter
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pleszew

-->Icea! Gdzieś pare dni temu, jak pchałem się do ISa, widziałem kogos w Twoim skinie PL ))
Moje wersje t2 długo zyją, a i tak mam katalog co trzeba doinstalować!, w tej chwili w skinach zostały już tylko:
Twój: Polish Warrior
i 4DDh: sYs i 4DDh_bioderm

Wiec jak się pojawisz "w mundurku" to na pewno Cię zobaczę! )

p.s. A jak wymieniam kartę graficzna to testuję ją na mapce Real City 2002 , może pogramy tam za 2, 3 lata

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FlyMASter Znajdź więcej post'ów przez  FlyMASter Dodaj FlyMASter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FlyMASter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

BLAGAM, pomorzcie mi bo mnie juz nerwy zjadaja :/

Urzywam tych jeba--- kochanych kanalow alpha by nadac skinowi ladny metaliczny polysk a tu kur--- kurczak nie dziala!

No ja piernicze, juz mecze sie z tym gownem 2 godziny i nadal nic wszystkie tekstury, opcje itp mam na maxa i wszystko co mozliwe mam zaznaczone! (wow a nadal mam 180fps czasem sapda do 100) Moje ustawienia grafiki to 1024x768@32 i kurcze co i nadal jak byl zielony to jest zielony a metalicznego pomlysku brak! Boze juz mam dosyc, prosze pomozcie mi!

Bo mam checi zrobic jakeigos fajnego skina, lecz po co mam robic skina jak najlepszy motyw nie moze byc wykorzystany :/ buuu...

ponizej daje w zalczinku efekt mojej dwo godzinnej pracy nad zielonym skinem, powinien on byc podobny do tego czerwonego co podaje w linku lecz jak widac nie ma metalicznego polysku!!!! :/
http://www.planetquake.com/skindom/...alphaingame.jpg

pozdro
rat

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Może zobacz model W GRZE, to co widzisz w warrior setup nie ma nigdy żadnego połysku...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

sek w tym ze patrze w grze :/

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

kurcze, tak na marginiesie te 180-100 mialem jak sam gralem na katabaticu :p, w grze podczas srogiej akcji potrafily mi (na full detalach) spadac do 30-19 :/ ...

Ale po zmiejszeniu niezbyt potrzebnych rzeczy (nieba, cieni, zmiejszenie do polowy dokladnosci tekstur terenu) udalo mi sie osiagnac calkiem dobre rezultaty a mianowicie klatki potrafily mi dojsc do 150 -- dzieki skryptowi Frameskipper http://depot.gamerzcore.com/download.php?ID=532 ... fajna sprawa ..

jak ustawi sie w nim 1 to widac porpawe, 2 to juz smiga, na 3 to niestety widac gubione kaltki na 4 ,5 tak jak wyzej...
No ale dzieki niemu mozna uzyskac calkiem fajne rezultaty

a tak apropo jakie ustawienia macie co do grafiki i textur bo strasznie mnie to ciekawi PP bo sam nie wiem jakie mam miec, co jestw sumie potrzebna a co nie

wracajac do skina: pomocy! moze wie jak ktos to zrobic


dobra pozdro
RaT ;D

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

eeeeeeee
z Alpha channelem to ja dostaje zawsze swira jam mam robic)))
nie do konca lapie w czym problem))) na tym czerwonym skinie masz enviromanta widocznego przeciez? (te srebrne obszary)
najlepiej env sprawdzac w pobizu zachodniaj bazy na mino (taka podpowiedz bo tam jak dotad najbardziej go zawsze zauwazalem (nie wiem dlaczego
natomiast jezeli chodzi o "robienie" alfy
ja akurat zawsze robie w photoshopie przy uzyciu dwoch plikow, jeden to wlasciwa tekstura (R+G+B), drugi sluzy jako tymczasowa przechowalnia dla kanalu Alpha (tak dokladnie ma sie nazywac!!),
calosc trzymam w .psd, natomiast sam kanal Alpha najpierw (po skonczeniu samej tekstury wlasciwej) dorzucam w pliku, obrabiam (co tam trzeba dolozyc itd) natomiast po wyeksportowaniu pliku png do katalogu t2 knal Alpha kopiuje do drugiego pliku (ktory nie ma innej zawartosci) i przerabiam jego nazwe na dowolny inny (R lub B lub G, bo inaczej photoshop mi go "sprasuje" i potrakuje jako stopien przezroczystosci w pliku), z glownego natomiast go wyrzucam i zapisuje.
teraz uwaga co do kolorow - pelna wartosc odblasku daje cos w rodzaju terminatora z drugiej czesci (plynny metal), ale nie srebrny, ale zloty (troche zalezy od mapy i oswietlenia na mapie, enviromental mappingu swiatel dynamicznych nie ma niestety).
natomiast na "zywych" kolorach jest on bardzo slabo widoczny (przyjzyj sie skinowi sys'u, jest niebiesko-zolty i env. jest bardzo slabo widoczny)
aha, stopien "odbicia jest opisywany w pliku jako 8 bpp (256 wartosci), nie pomykl sie ze jest na zasadzie 1/0, czyli jest/niema
sYs|4DDh_pl (majacy 2 skiny na swoim koncie i pracujacy nad trzecim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

RaT--> Co do ustawień grafiki...
Wszystko na max (rozdzielczość 1024x768), w ustawieniach karty anizro 16x i jest git

Coś mam nietak z statsami ponieważ zawsze mi pisze że mam 0% packet lose i licznik fps nie przekracza 60...

Do 30 fps może spaść przy serwerach z 60 luda i ostrą akcją...
A na standardowym 16vs16 lub 20vs20 na katabaticu 42 stanowi dolną granice a najczęściej mam koło 56 fps...

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gandalf2000
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Pod Warszawa

W opcjach gry?
To normalne zawsze mam paket loss zero, dopiero jak se skrypta instaalnellem to mi normalnie pokazuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2003 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gandalf2000 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gandalf2000 Znajdź więcej post'ów przez  Gandalf2000 Dodaj Gandalf2000 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gandalf2000 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

1024x768x32
ja mam wszystko na max oprocz anizotropii i efektow srodowiskowych (ssa )
max fps kolo 350 srednio kolo 130
absolutne minimum to kolo 80 jak naprawde duzo akcji.

jesli sa problemy z fps to polecam zdjac particle effects na minimum

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lathspell
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Rzeszow

Jak tak sobie czytam ile wyciagacie fps,ow to mnie jakas taka straszna zalosc ogarnia przy moich srednio 30 fpsach (w porywach do 12 przy akcjach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lathspell Znajdź więcej post'ów przez  Lathspell Dodaj Lathspell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lathspell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Gandalf --> PL w opcjach, w skrypcie PJ i zwyczajnie w menu po nacisnięciu esc mam zawsze 0%...
Mimo że rzęzi mi kilku sekundowe opóźnienia

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

Czy ktos z was juz robil skina? Jezeli tak to pod jakim adresem mozna obadac wasze rezultaty pracy?


4DDh: to daj linki do swoich skinkow bo ich jeszcze nie widzialem

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PL| -]killer[-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Co w tak nazekacie na fps-y co. Umnie narmalka to 30 fps,a detale gdzies w okolicach srednich i nie widze skoków, a moze jestem slepy?

__________________
haevy master

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PL| -]killer[- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PL| -]killer[- Znajdź więcej post'ów przez  PL| -]killer[- Dodaj PL| -]killer[- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PL| -]killer[- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

moge każgemu wysłać skin PL, pod warunkiem ze da tu swojego maila!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sys|ke3per
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: krakoff

Ja chce zobaczyc!!!!!

4ddh wyslij mi please wsYskie trzy na [email protected]
i scorc ciebie tesz poprosze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 03:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sys|ke3per Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sys|ke3per Znajdź więcej post'ów przez  sys|ke3per Dodaj sys|ke3per do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sys|ke3per prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

email

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Edytowane przez RaT dnia 28-10-2008 o godz. 12:42

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

postaram sie dzisiaj to rozeslac wieczorem, ale troche to w sumie zajmuje (pond 8mb)
sYs|4DDh_pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:07.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions