Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Wosp
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Wosp

Chcialem w tym topicu wyrazic jedynie moje ubolewanie z powodu tych *******onych idiotow, po******ch s*****synow, ktorzy napadaja na wolontariuszy WOSP. Zasieg tych napadow mnie naprawde rozjuszyl. Jest dopiero 20:45, a byly juz 43 napady. Co to ***** ma byc? Czy to spoleczenstow jest az tak po*******one? Czy tylko ja mam jakies obiekcje. ***** rzygac sie chce.
Na szczescie zaden glupi ciul nie jest w stanie zniszczyc WOSP i z tego sie ciesze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

No nie tylko Ci co napadaja sa pojebani - w mojej boodzie jest kilku kolesi, ktorzy co roku sa wolontariuszami i wyciagaja z puszek kase...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
No nie tylko Ci co napadaja sa pojebani - w mojej boodzie jest kilku kolesi, ktorzy co roku sa wolontariuszami i wyciagaja z puszek kase...


Kurde. Gdybym nie byl chory sam bym teraz zapierdzielal po ulicach z kolerzankami... Kazdy kto by mial chrepke na moje pienieszki z puszeczki dostal by glaniaka w oko. Jak mozna okregac dzieci? Przeciez to jest nie etyczne i nie moralne. Gardze takimi ludzimi. Sa pomiotem czlowieczenstwa i powinno sie ich ukarac chlosta, publiczna chlosta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

no to sie robi troche no co ja gadam BARDZO po******,czy już w dupe ludzie niemają za grosz chonoru,jak można okradac wolontariuszy oni to robią nie dla siebie a dla kogos i jeszcze za to niekiedy dostają po mordzie,jak ja bym takiego spotkał na ulicy a napewno niespotkam w Puńsku bo za małe miasteczko,to s*****synowi wsadził głowe we własną dupe i kazał zjesc swoje sniadanie kture mu mamusia przygotowała.
Poprostu robi sie parodia i tyle!

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
no to sie robi troche no co ja gadam BARDZO po******,czy już w dupe ludzie niemają za grosz chonoru,jak można okradac wolontariuszy oni to robią nie dla siebie a dla kogos i jeszcze za to niekiedy dostają po mordzie,jak ja bym takiego spotkał na ulicy a napewno niespotkam w Puńsku bo za małe miasteczko,to s*****synowi wsadził głowe we własną dupe i kazał zjesc swoje sniadanie kture mu mamusia przygotowała.
Poprostu robi sie parodia i tyle!



Powiem tak... Samo sady w tym przypadku popieram. =] Za rok bede latal z ta puszeczka. W tym roku sobie pofolgowalem. To jest zelazne postanowienie. I jak mnie ktos sproboje zaczepic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja sie nie bede wypowiadal na temat wosp bo bym sie wszystkim narazil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

tak samo wolontariusze zglaszaja kradziesz a pieniazki do kieszeni

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

***** CYNICAL SPACE ****

ot, takie puste gadanie, jak pare miechow temu o bin ladenie:
ach, co za wstreciuchy, jak oni moga to robic tym biednym bezbronnym wolontariuszom, to takie nieludzkie! alez sie tym przejalem, az mi tetno skoczylo. ojejejejej....

***** END OF CYNICAL SPACE ****

dajcie na luz. codziennie sa napady na ludzi, o wiele wiecej niz te marne 43 na ludzi Owsiaka. dlaczego sie tym nikt nie przejmuje?!
i mydlenie oczy ze traca na tym jakies biedne chore dzieci nic nie da

jak powiedzialem, puste gadanie i tyle. skoro tak wam to nie pasi to dzialajcie a nie badzcie goloslowni. w innym wypadku przestancie

dziekuje za uwage

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
tak samo wolontariusze zglaszaja kradziesz a pieniazki do kieszeni

no wiesz jak taki gosciu przyjdzie z okrwawioną mordą i zgłosi kradzież to raczej każdy mu uwieży

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

Te napady to pikus w porownaniu to tego ile "wolontariusze" (mowie o tych, ktorzy mineli sie z powolaniem) biara do kieszeni. Slyszalem o gosciahc ktorzy biora okolo 400 zeta co roku. Ciekawie mnie tylko dlaczego nie wyprodukuje sie takich puszek, z ktorych pieniadze nie moga wypasc. Nie badzmy naiwni dyrekcja wosp napewno dostaje setki zazalen w zwiazku z kradziezami. Gdyby kasa nie wylatywala z puszek to napewno ilosc wolontariusze spadlaby o polowe, moze dlatego

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

heh TVp w wiadomościach pokazywała jak policja strzelała z shotganów (kulami gumowymi) do jakihś tam hooligansów co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
heh TVp w wiadomościach pokazywała jak policja strzelała z shotganów (kulami gumowymi) do jakihś tam hooligansów co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....


ojej..i nic ci nie jest??? (joke).....
A takich lolasoow co kradną to sie powinno rzeczywiście chłostać, ale i kazać im odrobić skradzioną kasę własną dupą ......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
heh TVp w wiadomościach pokazywała jak policja strzelała z shotganów (kulami gumowymi) do jakihś tam hooligansów co zkrzaczali dzieciakom puszki z kasom....

ha ja też to widziałem zajebisty widok niesądziesz?Ja osobiscie nawet chciałbym zostac gliną tylko z jednego powodu: można szczelac do ludzi

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

...ale nie zawsze ... Poza tym nie mozesz sobie regulowac fov'a, sensitivity, etc

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
...ale nie zawsze ... Poza tym nie mozesz sobie regulowac fov'a, sensitivity, etc

ciekawe podejscie.... to kim zostaniesz???? bo jesli kcesz se regoolowac fova to zostań okulistą...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Krytycy maja na mysli pewnie wszystkie akcje typy wosp. Sam wiem ile tam przekretow. Niestety bylem swiadkiem takowych kilka lat temu. Zawsze znajda sie ludzie, ktorzy beda chcieli zarobic na wszystkim - doslownie na wszystkim.
Tych, ktorzy mowia, ze im nie zal ludzi z WTC, albo skradzionej kasy z niedzielnych puszek zapytam o jedno: czy chcielibyscie, zeby taka sytuacja dotknela Was bezposrednio?
W tym kraju nikomu nie dogodzisz. Najlepiej prawo dzungli, kazdemu dac guna do reki i heja Juz takie kraje mamy i popatrzcie jakie sa skutki.
Niepotrzebnie zakladalem ten topic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
Ja osobiscie nawet chciałbym zostac gliną tylko z jednego powodu: można szczelac do ludzi


Oceń autora ->
1 (Lamer) ->
OK

no wybacz koles... to bylo skrajnie zalosne (nawet ze smiley'em)

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 03:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


Oceń autora ->
1 (Lamer) ->
OK

no wybacz koles... to bylo skrajnie zalosne (nawet ze smiley'em)


a oceniaj ty mnie jak chcesz mi to zwisa czy ty mnie za lamera uważasz czy za hakiera,twój wybór i tyle

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

haha nie o to chodzi. ocena to byl tylko skutek uboczny tego co napisales (ze chcialbys sobie postrzelac do ludzi)

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

tramwaj jesli niezauważyłes to ja żartowałem,aha jak teraz sie poprwiłem może mi podwyzszysz ocene(to też żart jesli ktos niełapie)

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

no wiesz za takie żarty od kogo innego możesz dostać taką ocenę...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
no wiesz za takie żarty od kogo innego możesz dostać taką ocenę...

a no fucktycznie

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

oceniacie sie i oceniacie - kompleks nauczyciela ?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
oceniacie sie i oceniacie - kompleks nauczyciela ?


Nie - przywilej "100 postow"
A swoja droga to powinno byc cus jak "oceny.dat" dzie jak sie kogos ocenia to anonimowo wpisuje za co bo ostatnio ten temat mnie dreczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 14:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:21.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions