Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > "Cos" dla fanow LOTR...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Post "Cos" dla fanow LOTR...

W USA odbyły się specjalne pokazy filmu "Władca Pierścieni".

Twórcy filmu "Władca Pierścieni" postanowili zorganizować specjalne pokazy dla wybranych osób i dzięki nim poznaliśmy pierwsze opinie o filmie. Staraliśmy się w każdej recenzji znaleźć fragment, który przedstawiałby negatywne strony obrazu...

Cóż, było tego naprawdę niewiele. Główny zarzut stawiano pod adresem stylu, w jakim Peter Jackson realizuje zdjęcia, czyli - gwałtowne zbliżenia na twarz, uczucie klaustrofobii - jednak jak napisał któryś z recenzentów - to i tak nie jest wadą. Wszyscy zgodnie przyznają, że film jest ARCYDZIEŁEM - wyśmienite aktorstwo, efekty zmienią wizerunek kina. Fani z pewnością nie będą zawiedzeni, bo jest prawie tak jak w książce, poza drobnymi zmianami, oczywiście.

Gdyby napisała to jedna osoba, miałbym wątpliwości co do jej wiarygodności, ale gdy kilka osób przedstawia podobną opinię, myślę, że można im zaufać.

[...]
zrodlo: stopklatka.pl

Hmm, juz po obejrzeniu zapowiedzi wiedzialem, ze film mi sie spodoba

[ w tle: Clawfinger - Two Steps Away ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Jescze LOTR nie przeczytałem, ale jestem w II Rodziale I Tomu. :>
Więc nie wypowiem się.
A jeden kumpel już sssa LOTR.
[ w tle: T.Love - IV LO '98 ]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Ten film jest jednym z tych ktore sa koltowymi przed ukazaniem sie
Tak jak np. Matrix

A tak w ogole to polecam to arcydzielo wszystkim !

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

LaM4 : "Matrix" jest nudy. Przynajmniej mi, nie chciało mi się go trzeci raz oglądać. RAz w kinie i raz na DVD.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

Matrix IMHO nie byl niczym wielkim - fajny pomysl ale film zrabano ( okrootnie amerykanski ... az do bolu )

A LOTR ....hmmm.... ja bede na premierze napewno

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Matrix IMHO nie byl niczym wielkim - fajny pomysl ale film zrabano ( okrootnie amerykanski ... az do bolu )
[...]


Zrabano? Nie za darmo dostal oskary i nie za darmo jest juz filmem kultowym. Przekroczyl pewna bariere, jesli chodzi o efekty. Poza tym gra aktorow jest na bardzo dobra, fabula ma w sobie ciekawe watki, chocby samo wyjasnienie czym jest Matrix bylo interesujace. Nie wspomne juz o muzyce, ktora jest zajebiscie dobrana do akcji, toczacej sie w filmie.
Okreslenie "amerykanski" bardziej pasuje do filmow, w ktorych non-stop pokazuja flagi USA albo bohaterowie wprost chelpia sie tym, ze pochodza z tego kraju, dodajac, ze stany sa potega swiata. Chociaz z drugiej strony, zalezy kto co ma na mysli mowiac "amerykanski", czy sposob realizacji filmu, czy zawarte w nim 'prawdy'.
BTW: Jest to moj ulubiony film i nie ma sie co dziwic, ze go bronie

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

Thumbs up

jestem z toba Deim... mowienie tak o Matrixie to swietokradztwo !!!

nie no nie ma watpliwosci ze jesli sie ten film zrozumie, ma sie po nim zupelnie inne spojrzenie na wszystko dookola... no ale saari chyba ma zbyt normalna psyche zeby mocno odleciec... w kazdym razie jezeli przez amerykanski rozumiesz komercyjny, to sorry, ale ten film na pewno taki nie jest... przeciez do polowy nie wiadomo do konca o co chodzi, a po przeciekach z produkcji M2 i M3 to byc moze M1 to tez byla sciema... ten film nie jest dla mas, i byc moze nie jest dla ciebie

a muza jest super hiper czader roxxx... no brak mi slow... az kaseta mi sie zniszczyla od ciaglego sluchania

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

Po prostu zdenerwowalo mnie w tym filmie to ze tak zrabali scenariusz- wymyslaja swietny pomysl po czym wsadzaja w to oklepany do bolu motyw wybranca - jedynego ktory moze zbawic swiat ( to jest wlasnie typowo amerykanskie - jedne bohater przeciw reszcie... ). Poza tym to wspaniale zakonczenie - takie szczesliwe i slodkie... scenka zozywianiem zdechlaka przy pomocy pocalunkujest troche zerznieta zkrolewny sniezki Naprawdenie dalo sie wymyslic niczego oryginalnego? I naprawde nie mowcie ze ja jestem za madra bowiele glupich/durnych i innych filmow widzialamktore mi sie podobaly... ale po prostu uwazam zejesli cos ma byc kultowe to niech bedzie zrobione porzadnie..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

nie bierzesz pod uwage takiego malego szcegolo - tam sa akcenty z roznych bajek, bracia wachowscy trzasneli to specjalnie, glowny watek z Alicji w krainie, no ty zobaczylas krolewne sniezke [ ja o tym nie pomyslalem, ta scena mnie troche wkurza, ale i tak najlepsze z mozliwych rozwiazanie ] i kilka innych... a gdyby Neo nie byl neo, wybrancem itp to to wszystko nie mialoby takiego sensu jaki ma...

poza tym co do kultowosci... film nie jest robiony zeby byl kultowy... on sie robi kultowy z naszego powodu, przez odbiorcow... poza tym kultowy to nie znaczy idealny, tylko taki ktory przekazuje okreslone hasla i pomysly... taki chyba byl Pulp Fiction, moze Urodzeni Mordercy... Gwiezdne Wojny... Alien 1... mozna by duzo wymieniac... nie dlatego ze sa idealne, ale dlatego ze pokazaly cos nowego, zrobily kolejny krok... a matrix taki byl, chocby ze wzgledu na ich ujecia wykonane 360 aparatami fot... i nowe spojrzenie na rzeczywistosc... to iluzja... istnieje tylko Matrix

http://www.alienlab.cad.pl/hel/wallpapers/t11_1024.jpg

There is no spoon

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Talking

Nie wiem... byc moze... na mnie jednak nie zrobil wrazenia prawie wcale - byl to film ktory sie fajnie ogladnelo, o ktorym sie pogadalo jeszcze przez pare dnipo wyjsciu z kina ina tym koniec. Ot kolejny niezly film.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 06:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Matrix IMHO nie byl niczym wielkim - fajny pomysl ale film zrabano ( okrootnie amerykanski ... az do bolu )

A LOTR ....hmmm.... ja bede na premierze napewno



Jak to?
Matrix byl zrabany?...
No comment

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

Harrry Poter ŻĄDZI

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Co do Matrixa to jest ZAJEB|$ty i cool. Jest to film kultowy i wracaac do tematu to najprawdopodobniej LOTR bedzie tez filmem kultowym, tak jak sama ksiazka.

PS. Czekam na Matrix II moze bedizie

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Cosik slyszalem w Multikinie ze zaczeli krecic Matrixa2 ale ogolnie caly matrix srednio mi sie spodobal - dobry film akcji, bylem na nim w kinie dwa razy ale tylko i wylacznie dla obejrzenia efektow specjalnych

premiera pierscionkow juz 19 grudnia , licze na dobrej jakosci divx subbed cama bo chyba nie doczekam do lutego
ewentualnie mozna pojechac na sylwestra do niemiec

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Moze zessam LOTR z DC ale to dopiero w nocy z soboty na niedziele..........sadze ze to bedzie film wszechczasow.....taka mam nadzieje....................

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
Co do Matrixa to jest ZAJEB|$ty i cool. Jest to film kultowy i wracaac do tematu to najprawdopodobniej LOTR bedzie tez filmem kultowym, tak jak sama ksiazka.

PS. Czekam na Matrix II moze bedizie



wiem ze Matrix jest ql ale ktos go zjechal

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Cosik slyszalem w Multikinie ze zaczeli krecic Matrixa2 ale ogolnie caly matrix srednio mi sie spodobal - dobry film akcji, bylem na nim w kinie dwa razy ale tylko i wylacznie dla obejrzenia efektow specjalnych

premiera pierscionkow juz 19 grudnia , licze na dobrej jakosci divx subbed cama bo chyba nie doczekam do lutego
ewentualnie mozna pojechac na sylwestra do niemiec



taaa...
w gre wchodzi tylko wersja oryginalna [nie jakis dubbing shit]
po niemiecku bym tego nie przezyl...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Cosik slyszalem w Multikinie ze zaczeli krecic Matrixa2 ale ogolnie caly matrix srednio mi sie spodobal - dobry film akcji, bylem na nim w kinie dwa razy ale tylko i wylacznie dla obejrzenia efektow specjalnych


Ee, sequele Matrixa to juz od pol roku kreca Matrix Reloaded, The w 2002 i nastepna czesc w 2003.

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
premiera pierscionkow juz 19 grudnia , licze na dobrej jakosci divx subbed cama bo chyba nie doczekam do lutego
ewentualnie mozna pojechac na sylwestra do niemiec [/B]


Pewnie LOTR wyjdzie wczesniej na DVD w USA niz u nas w kinie odbedzie sie premiera.

[ w tle: Moonspell - Nocturna ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 03:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

[2001-12-12 12:35]
Zachwyty nad "Władcą pierścieni"

"Pierwsze filmowe cudo XXI wieku, arcydzieło epickie i barokowe, lepsze niż 'Harry Potter', godny sukcesor 'Gwiezdnych Wojen'" - tak pisali brytyjscy krytycy po poniedziałkowej londyńskiej premierze "Władcy pierścieni" Petera Jacksona, wg pierwszego tomu trylogii Tolkiena.

Przed londyńskim kinem Odeon zebrało się 2 tys. osób czekających na przybycie gwiazd. Pojawili się m.in. Liv Tyler i Christopher Lee. "Myślę, że ten film, jak i dwie następne części, wejdzie do historii kina, bo nikt nie widział jeszcze niczego podobnego" - powiedział ten ostatni, filmowy zły czarownik.
"Times" napisał, że film "honoruje należycie tekst książki, nie będąc jej niewolnikiem", "Daily Mail" dorzucił, że to "arcydzieło kina, imponujący popis brawury i wyobraźni". "The Sun" dał "Władcy" notę 10 (najwyższą z możliwych), "Harry Potter" dostał od nich ósemkę. Film nie podoba się za to synowi Tolkiena - Christopherowi, który nie podważa samej idei adaptacji, ale sądzi, że "Władca pierścieni" jest nieprzekładalny na obraz filmowy. Biograf Tolkien Michael White posunął się nawet do stwierdzenia, że pisarzowi, zmarłemu w 1973, film by się nie podobał.
Film trwa trzy godziny, kosztował 109 mln dol. Następne części będą gotowe na Gwiazdkę 2002 i 2003 r.

[ w tle: KoRn - Faget ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 03:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Thumbs up

LOTR rzadzi !!!!
widzialem trailery i screeny
maxymalny wypas !

Tylko mi jakos nie pasuje Gandalf jakos inaczej go soblie wyobrazalem, co do orkow to sa swietnie zroboine , a scena gdy stoja przed bramami Mordoru, a caly tlum orkow maszeuje po polu (newsweek) WYMIATAJACA!!!

Qrde obowiazkowo musze isc na ten film do kina !

Matrix jest cool !

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 07:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
premiera pierscionkow juz 19 grudnia , licze na dobrej jakosci divx subbed cama bo chyba nie doczekam do lutego


Cierpliwosc jest cnota Gazi!
A tak serio to niektorych filmow nie mozna sobie spraprac ogladaniem na kompie! Ja na pewno zadnego divixa nie sciagne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
[...]
A tak serio to niektorych filmow nie mozna sobie spraprac ogladaniem na kompie! Ja na pewno zadnego divixa nie sciagne


Jak ktos nie umie kombinowac to spapra Wystarczy zaopatrzyc sie w karte graficzna z TV-Out`em, podlaczyc kabelkiem do telewizora, no i ogladnac... efekt 2x lepszy niz na video - wg mnie, ofz.
Jedynym problemem [dla poczatkujacych ] sa napisy, z wyjatkiem dubbingowanych produkcji, vide Shrek.

[ w tle: Myslovitz - Zamiana ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Tym razem binar... zajebisty reportaz z planu LOTR, ktory byl puszczany na kanale Fox. Duzo niepublikowanych scen, jesli komus moze to przeszkodzic w przyjemnosci z ogladania finalnego produktu, to zalecam sie wstrzymac
BTW: lepiej szybko ssac, bo niejaki Paulo mowil, ze pliczek nie zagosci tam zbyt dlugo...

» Lord Of The Ring Special ~ 216 MB

[ w tle: Deftones - Back To School ]

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post ..

A ja w sumie nie jestem zadowolony ze film LOTR powstal. Ksiazka jest czyms niepowtarzalnym, jest niesamowita czytalem ja juz 5 razy i ciagle nie mam dosc. A ekranizacja to juz nie to.
Film wyjdzie, znowu zrobi sie masowa, w kazdym sklepie bedzie mozna kupic jakies figurki nazguli czy saurona czy innego aragorna. A co najgorsze film juz jest porownywana np. do HArego Potera, przeciez to swietokractwo!! Haryy Poter to jedno wielkie gowno i jak mozna cos takiego cudowanego jak ksiazki Mistrza Tolkiena z tym rownac??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 23:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

LOTR

Nie wiem jak inni, ale pierwszy raz LOTR trzeba zobaczyc w kinie - moim zdaniem. Potem divxem mozna sobie tylko przypominac, przypominac... Dodatkowo napisy na divx moga byc zrabane, bo kto niby zrobi pozadne tlumaczenie?
Trailery LOTR wygladaja super, ale co do filmu nie moge sie wypowiadac, bo nie widzialem. Czekam z niecierpliwoscia na premiere w lutym i mam nadzieje, ze bedzie to pozadny film, a nie jakis tam hary cos tam (tutaj zgoda z Klarkash-tonem).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

Tia... porownywac LOTR z Harrym to tak jakby karabin maszynowy z pistoletem na wode... to i to strzela, ale to drugie jest dla dzieci [no offence]

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Dokladnie LOTR to film koniecznie do zobacznia w kinie , ja nawet chcialem leciec do Anglii na premiere , ale za duzo kasy by wyszlo !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Dokladnie LOTR to film koniecznie do zobacznia w kinie , ja nawet chcialem leciec do Anglii na premiere , ale za duzo kasy by wyszlo !


Chyba w dobrym kinie, bo u mnie w Sarzynie jest taki szajs, ze LOTR wyswietla chyba na wakacjach, nie mowiac juz o jakosci...
M.in. dla takich jak ja ludziska rippuja DivX z DVD

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Jak już pewnie wiecie jest już soundtrack z Władcy Pierścieni
http://www.cdnow.com/cgi-bin/mserve.../itemid=1460947
w tym linku jest spis tracków z płyty, które możecie sobie na AudioGalaxy znaleść. Na AG cały czas są.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 07:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss

Chyba w dobrym kinie, bo u mnie w Sarzynie jest taki szajs, ze LOTR wyswietla chyba na wakacjach, nie mowiac juz o jakosci...
M.in. dla takich jak ja ludziska rippuja DivX z DVD



W Gdynii SilverScreen centrum Gemini , tam bede go ogladal , nawet mam wolczery dla sibie i dziewczyny na ta okazje !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:31.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions