Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Śmieszna liga
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*SOG*Kapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Śmieszna liga

Jak zobaczyłem tabele ligi to szeoki uśmiech zagościł na mojej twarzy. Ponad połowa meczy jest oddana walkowerem. I jeszcze liga jest sprawą poważną. W związku z czymś takim powinny być wyciągane jakieś konsekwencje bo tak to tylko śmiech na sali.

__________________
Only the best one can go farther

Kapi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *SOG*Kapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *SOG*Kapi Znajdź więcej post'ów przez  *SOG*Kapi Dodaj *SOG*Kapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *SOG*Kapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmieszna liga

Witam...Musisz zwrócić uwage że ta Liga to tak naprawde dopiero sie rozwija, na dniach kończy sie pierwsza sesja i znowu będą przyjmowane klany które chcą grac w Lidze. Chciałem też zaznaczyć że to raczej te "klany" które sie wycofują z Ligi lub oddaja mecze walkowerem to raczej nie sa poważne, lub ligi nie traktują poważnie.Prawda jest taka że jest od czorta "klanów" na scenie BHD ale tak naprawde to chyba liczą sie tylko 4, reszta to poprostu grupka bardzo młodych ludzi, nastolatków którzy nawet jak grali w lidze to po przegranym meczu rozwiązywała klan lub z niego odchodziła. Nalezy pamietać że cały klan odpowiada za wynik meczu, nie poszczególne osoby, a przegrana powinna bardziej mobilizowac do wspólnego działania. Więc naprawde warto sie zastanowić poważnie czy ktoś ma ochote grać w Lidze, bo inaczej tak jak piszesz...wychodzi z tego to co teraz......Ja osobiście uważam że Liga nabierze barw i bedzie znacznie więcej klanów ze soba rywalizowało o status najlepszego na scenie BHD w Polsce.
Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mogę tylko przyłączyć się do wypowiedzi Tomcata dodając "śmieszny" przykład: Odbywał się mecz ligowy pomiędzy "rasowym" klanem XXX a klanem skleconym z amatorów i nieodpowiedzialnych ludzi. Efekt ? Zaczynali rozgrywkę po 8 osób a po bodajże drugiej walce w klanie "amatorów" zostały tylko 4 ponieważ reszta jak zobaczyła że dostają łomot to po prostu sobie wyszła z gry.
To jest zwykłe lekceważenie przeciwnika, gry i ludzi którzy starają się aby na polskiej scenie BHD coś się działo.
P.S. Mimo wszystko jest szansa że polska liga jednak się rozkręci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 14:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez *SOG*Kapi
Jak zobaczyłem tabele ligi to szeoki uśmiech zagościł na mojej twarzy. Ponad połowa meczy jest oddana walkowerem. I jeszcze liga jest sprawą poważną. W związku z czymś takim powinny być wyciągane jakieś konsekwencje bo tak to tylko śmiech na sali.


No i jakie konsekwencje ? Jedyne co można zrobić to albo wykluczyć z ligi ( o ile sami nie odejdą wcześniej) i dać walkowera. Mandatu raczej im nie wypiszesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 15:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No i jakie konsekwencje ? Jedyne co można zrobić to albo wykluczyć z ligi ( o ile sami nie odejdą wcześniej) i dać walkowera. Mandatu raczej im nie wypiszesz



Lub powolac cos na styl "Bankowego Rejestru Dluznikow" z tym ze na tej liscie beda klany "niestabilne" czy "niepowazne" czort z tym jak je tam zwal.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*SOG*Kapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No i jakie konsekwencje ? Jedyne co można zrobić to albo wykluczyć z ligi ( o ile sami nie odejdą wcześniej) i dać walkowera. Mandatu raczej im nie wypiszesz


Jak ktos chce to może tak drugiemu upieprzyć życie że nawet sobie nie wyobrażasz

__________________
Only the best one can go farther

Kapi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *SOG*Kapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *SOG*Kapi Znajdź więcej post'ów przez  *SOG*Kapi Dodaj *SOG*Kapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *SOG*Kapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez *SOG*Kapi
Jak ktos chce to może tak drugiemu upieprzyć życie że nawet sobie nie wyobrażasz


Będzie wchodził zawsze do jego drużyny i strzelał mu w plecy
Ciekawe jak ? Będzie bombardował skrzynkę pocztową ? Pisał do niego na gg ? Wątpie żeby powiedzmy 27 letni poważny gracz zawracał sobię dupę jakimś 13 letnim smarkiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 16:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*SOG*Kapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Będzie wchodził zawsze do jego drużyny i strzelał mu w plecy
Ciekawe jak ? Będzie bombardował skrzynkę pocztową ? Pisał do niego na gg ? Wątpie żeby powiedzmy 27 letni poważny gracz zawracał sobię dupę jakimś 13 letnim smarkiem.



Nie mówie o terroryzmie wtórnym ale o rzeczach najprostszych jak chocby bann na jakis okres czasu

__________________
Only the best one can go farther

Kapi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *SOG*Kapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *SOG*Kapi Znajdź więcej post'ów przez  *SOG*Kapi Dodaj *SOG*Kapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *SOG*Kapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Question

bann? i co zabannujesz? nick'a? ip?
wszystko da sie ominac
a takim bannowaniem wiekszych szkod narobisz... jak trafisz na msciwego "smarka" lub "oldboja" to noepozbedziesz sie go...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
bann? i co zabannujesz? nick'a? ip?
wszystko da sie ominac
a takim bannowaniem wiekszych szkod narobisz... jak trafisz na msciwego "smarka" lub "oldboja" to noepozbedziesz sie go...



A jak się jeszcze trafi "hakier" .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 18:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A jak się jeszcze trafi "hakier" .....


no to wtedy: "ZEGNAJ SERWERZE!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*SOG*Kapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Nie mówcie że się boicie zemsty smarka ( śmiechy w tle). Pozatym tu juz chodzi o cały "klan". Takich pacjentów trzeba eliminować. Raz , drugi, trzeci nie pojawili się na meczu? Wy*******ić ich z ligi! Bo potem ktos sobie patrzy na tabelę a tam same walkowery.

__________________
Only the best one can go farther

Kapi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2003 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *SOG*Kapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *SOG*Kapi Znajdź więcej post'ów przez  *SOG*Kapi Dodaj *SOG*Kapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *SOG*Kapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No i jakie konsekwencje ? Jedyne co można zrobić to albo wykluczyć z ligi ( o ile sami nie odejdą wcześniej) i dać walkowera. Mandatu raczej im nie wypiszesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

śmiech to zdrowie

Ta dyskusja to doskonały przykład na bicie piany.
Odpowiedź padła już na samym jej początku, a dokładnie w drugim zdaniu. Poddają mecz! ich sprawa. W tabeli wpisujecie wynik , a rozgrywki toczą się dalej , show must go one . To jakaś mania z tą ligą, ludzie poszliby za nią na bagnety, a to tylko zabawa. A co komu przeszkadza, że ludzie się organizują , zgrywają. Nie wyszło im dzisiaj , trudno. Może później będzie lepiej. To chyba jest normalne. Nie codzień uda się zebrać np. ośmiu 100% świrów w jednym klanie.

P.S.
Koniec końców wygra ten, co zbierze najwięcej walkowerów i sam oddda ich najmniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Kapi wizerunek ligi zepsuly klany podobne do twojego!!!!!! Moze przypomne tobie dzien 12.09.03 i mecz z wami 87:22 ,104:31 ,a na dwoch ostatnich rozgrywkach moglismy strzelac juz tylko do siebie ,wiec bez glupich komentarzy prosze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Kapi wizerunek ligi zepsuly klany podobne do twojego!!!!!! Moze przypomne tobie dzien 12.09.03 i mecz z wami 87:22 ,104:31 ,a na dwoch ostatnich rozgrywkach moglismy strzelac juz tylko do siebie ,wiec bez glupich komentarzy prosze.


A no właśnie, komentować to jedno a podjąć wyzwanie to drugie. Ale wydaje mi się że SOG nie brał udziału w lidze ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 21:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A no właśnie, komentować to jedno a podjąć wyzwanie to drugie. Ale wydaje mi się że SOG nie brał udziału w lidze ?


Nie brał. Patrz na date ktora podal Rufus, to bylo zanim Liga ruszyla
Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Nie brał. Patrz na date ktora podal Rufus, to bylo zanim Liga ruszyla
Pozdrawiam



Ups sorry , zasugerowałem się ligą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2003 21:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Śmieszna liga

quote:
Napisane oryginalnie przez *SOG*Kapi
Jak zobaczyłem tabele ligi to szeoki uśmiech zagościł na mojej twarzy. Ponad połowa meczy jest oddana walkowerem. I jeszcze liga jest sprawą poważną. W związku z czymś takim powinny być wyciągane jakieś konsekwencje bo tak to tylko śmiech na sali.


Bez komentarza. (choć strasznie mnie korci aby powiedziec że śmieszne jest to co piszesz, ale nie powiem)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *SOG*Kapi
Nie mówcie że się boicie zemsty smarka ( śmiechy w tle). Pozatym tu juz chodzi o cały "klan". Takich pacjentów trzeba eliminować. Raz , drugi, trzeci nie pojawili się na meczu? Wy*******ić ich z ligi! Bo potem ktos sobie patrzy na tabelę a tam same walkowery.


Zauważ że walkowery są przede wszystkim z klanami które skreślilismy z ligi lub które same sie skresliły lub które juz niebawem skreslimy. Nikomu nie bronimy zgłosic się do ligi jeżeli podają wystarczający skład. U Was na stronie jest chyba 12 graczy a ilu gra tak na prawde ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

ten topic powinien mieć podtytuł "liga lagów czyli walka z duchami". Oto przykłady,
1) widzę gostka strzelam , padam martwy, słyszę łomot z broni gostka?
2)gostek wchodzi po drabinie , strzelam, łuski sypią się jak ziarno z dziurawego worka, gostek spokojnie kończy drabinę a potem mnie?
3)robię za snajpa, gostek wychyla sie zza muru , strzelam mu dwa razy między oczy i nic. Równie dobrze mógłbym mu strzelić w buta, w guziki od munduru i odstrzelić uszy!
Gdzie tu sens walki !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 06:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ty je tylko słyszałeś ja od nich zginąłem walę do ludzika, ludzik upada a 3 sekundy później widzę ogień z jego lufy i ja też leżę (chyba że miał skurcz pośmiertny na spuście )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 07:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ty je tylko słyszałeś ja od nich zginąłem walę do ludzika, ludzik upada a 3 sekundy później widzę ogień z jego lufy i ja też leżę (chyba że miał skurcz pośmiertny na spuście )

rigor mortis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ty je tylko słyszałeś ja od nich zginąłem walę do ludzika, ludzik upada a 3 sekundy później widzę ogień z jego lufy i ja też leżę (chyba że miał skurcz pośmiertny na spuście )

Radzioo. Takie rzeczy się zdarzaja każdemu. We wczorajszym meczu to ty do mnie strzelałeś zza grobu i do tego leciałeś niczym superman na wysokości mojej głowy. Nie po raz pierwszy spotkałem się z tą sytuacją bo gdyby było inaczej to pewnie padł bym na miejscu ze zdziwienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Radzioo. Takie rzeczy się zdarzaja każdemu. We wczorajszym meczu to ty do mnie strzelałeś zza grobu i do tego leciałeś niczym superman na wysokości mojej głowy. Nie po raz pierwszy spotkałem się z tą sytuacją bo gdyby było inaczej to pewnie padł bym na miejscu ze zdziwienia.


Ja się wcale nie dziwie tylko opisałem śmieszną sytuację, wiem że takie rzeczy zdarzają się notorycznie a nad techniką supermana długo pracowałem - rzecz polega na odpowiednim odpaleniu granatnika między nogami tak aby powstał odrzut a następnie lotem koszącym obcina się głowę przeciwnikowi nożem. Niestety w Twoim przypadku albo źle wyliczyłem trajektorię albo zdąrzyłeś odskoczyć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 10:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ja się wcale nie dziwie tylko opisałem śmieszną sytuację, wiem że takie rzeczy zdarzają się notorycznie a nad techniką supermana długo pracowałem - rzecz polega na odpowiednim odpaleniu granatnika między nogami tak aby powstał odrzut a następnie lotem koszącym obcina się głowę przeciwnikowi nożem. Niestety w Twoim przypadku albo źle wyliczyłem trajektorię albo zdąrzyłeś odskoczyć

Myślę że dałeś plame z obliczeniami...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2003 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*SOG*Kapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Sorry ale ja sie nie wymądzrzam że mój klan jest the best ( nawet się nie czarujmy) ale ja tu mówię o lidze a mój (jak mi się wydaje już niedługo) klan nie bierże w niej udziału więc nie zarzucajcie mi tu jakiś bzdur.

__________________
Only the best one can go farther

Kapi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *SOG*Kapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *SOG*Kapi Znajdź więcej post'ów przez  *SOG*Kapi Dodaj *SOG*Kapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *SOG*Kapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions