Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > anime
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (9): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

anime

bedzie lincz? moze przejdzie bez...

do meritum: interesi mnie jakie anime (japonskie filmy animowane) byscie polecali. pytam bo zauwazylem ostatnio, ze coraz wiecej ludzi z tego boarda cos tam oglada (cali, fausto, saari, maslav czasem, weirdo cos tam, insmac moze, chyba deimoss, kiedys to mihnik i jurgus, moze i a0 i ostatnio driada cos wspomniala na temat wolfs raina ). moze byc jeden, 5, sto5 tytulow, jak kto chce. moze byc z komentarzem lub bez (komentarz mile widziany, bo chce wiedziec od czego sciaganie zaczac. )

ze swojej strony polecam krociutki filmik dzis obejrzany - cat soup (1 ep, 30 minut, tutaj torrent - http://www.downloadanime.org/torrents/[KAA]_Cat_Soup.DVD(AC3-5.1)[0C388163].avi.torrent). i nie pytac mnie po obejrzeniu o co chodzi w tej animacji bo mi sie wydaje ze o nic.

tyle, dziekuje za uwage, mozna juz rozpieprzac topic.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2004 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Full Metal Panic Fumoffu
bardzo smieszna seria, brakuje tylko robotow z pierwszej czesci

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Gunslinger.Girl - fajna kreska i klimat, seria o małych dziewczynkach latajacych po ulicach w wielkimi gunsami i likwidujących co bardziej niegrzecznych złoczyńców...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Jakie chyba, jakie chyba... juz zapuszczam liste tych co mie z glowy nie wypadly.

Cowboy Bebop ~ mowiac najprosciej: najlepsze anime jakie kiedykolwiek mialem okazje zobaczyc. Mowie o serialu (standard: 24 epizody), bo pelnometrazowki jeszcze nie widzialem, ale slyszalem o niej tylko bardzo dobre opinie. Fenomenalny soundtrack (pare sidikow) Yoko Kanno, jazzujace klimaty.

Rurouni Kenshin - Reminisence (OVA) ~ pozycja rowna CB, z tym, ze jest to czteroodcinkowy "dodatek", wiec latwo go lyknac. Tym bardziej, ze wyszedl bardzo dobry hardsub polskiej grupy. Oryginalnego tasiemca (95 epizodow) jeszcze nie skonczylem ogladac, ale Reminisence znacznie sie rozni klimatem od serialu. Aha, nie mylic z drugim OVA, ktory jest ponoc sporo kiepsciejszy.

Ninja Scroll ~ fantasy. Bardzo dobry. Niedawno wyszla seria TV, ktora zostala calkowicie obdarta z klimatu filmu, szkoda...

FLCL (Furi Kuri) ~ kolejny OVA, tym razem skladajacy sie z szesciu epizodow. Mocna psychodela z fantastycznym wykonaniem graficznym, dobrym muzycznym i swietnym humorem. Bywa, ze trudno sie polapac o co chodzi, ale ogolnie bardzo fajnie sie oglada. Lepiej zassac OGM-y z dodatkowa sciezka z komentarzem rezysera. Ulatwia trawienie tresci.

Ai Yori Aoshi ~ slodka historyjka o perypetiach mlodej pary. Bywa mdliscie, ale jednak ma cos w sobie magicznego, m.in. niezle narysowane laski. 2 sezony. Jak dla mnie to calosc znacznie lepsza od Love Hina.

Peace Maker Kurogane ~ na poczatku wydaje sie, ze to zzynka z Naruto, pozniej, ze z Kenshina... A na koncu robi sie bardzo dobra hybryda ze swoim stylem. Smutne, krwawe, pieknie narysowane. Swieze miesko, niedawno wyszedl ostatni odcinek, mam zamiar go dzisiaj obejrzec.

Nie mam czasu na wiecej, ide pograc. Jak chcesz mozesz smialo czerpac z Top 100 serwisu animenfo.com.

w tle: Sigur Ros - Nyja Lagio (Live)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 01:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Cowboy Bebop ~ mowiac najprosciej: najlepsze anime jakie kiedykolwiek mialem okazje zobaczyc. Mowie o serialu (standard: 24 epizody), bo pelnometrazowki jeszcze nie widzialem, ale slyszalem o niej tylko bardzo dobre opinie. Fenomenalny soundtrack (pare sidikow) Yoko Kanno, jazzujace klimaty.



To że jazzujące klimaty to już po tytule widać. Natomiast polecam Ci mocno film, tymbardziej że pojawił się już w Polsce na Dvd.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Re: anime

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
(...)mozna juz rozpieprzac topic.


Dzię-ku-je-my !

Tak na powaznie, to od dawien dawna nie widzialem zadnego animka ktory by mnie zainsteresowal - moze to dlatego ze takie epizodziki mi nie leżą i wole full... dunno. Od samego początq kiedy ktos ( teraz juz nie pamietam, czy to Saari czy dwalup ) mnie zarazil animkami, szukalem po znajomkach ( bo jeszcze mnie nie pogieło do tego stopnia zeby sciagac )... ee... no wlasnie Teraz nie jestem sobie w stanie nawet tytulu przypomniec - cuberpunk taki ( jedyna opcja anime jak dlamnie ) jezdzili sobie na motorkach takich... podobno klasyka klasyki... Zainsteresowani tematem pewnie beda wiedziec o co chodzi

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 02:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

akira.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 03:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

sciagnij sobie z jakiegos xdcc his and her circumstances - na pierwszy rzut oka wydaje sie to byc tylko babska komedyjka, ale taki typ humoru naprawde wymiata i chyba kazdemu powinien sie spodobac ;>

dwa pierwsze odcinki sa super, potem robi sie juz troche przewidywalnie i mniej smiesznie - gdzies tak po piatym dalem sobie spokoj... z czystym sumieniem moge ci jednak polecic pierwsze dwa epki, kazdy po 25 minut

reszte widziales przede mna, wlasciwie to niewiele jest rzeczy w tej dziedzinie, ktore moglbym ci polecic

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 07:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Tesknie za czasami w ktorych sie pietnowalo za publiczne wypowiadanie slowa "Manga" Pamietam jak co drugi list do Secret Service byl o tym, zeby wyjebac 3 ostatnie strony z gazety!

Krecik rulez!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Heh. Dziwi mnie ze nikt jeszcze do tej pory nie wymienil Ghost in the shell klasyka nad klasykami, na nim w duzej mierze opiera sie Matrix. Ale pewnie wszyscy juz to wiedza
W Japoni, bodajze 6 marca, miala miejsce premiera GITS2

Polece jeszcze X, Cowboya... wymienianego, zarowno serie TV, jaki i The Movie, spodobala mi sie nawet seria TV Hellsing.
Aha jeszcze jest GITS Stand Alone Complex seria TV ale nie wiem, nie widzialem. Sadze jednak ze warto ze wzgledu na sam tytul.

PS.
Na koniec cala seria Dragon Balla (DB + DB Z + DB GT) bedzie jakies 500 odcinkow chociaz GT mozna se odpusic (-130 odcinkow)

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

metropolis - jesli dobrze kojarze, remake filmu Fritza Langa, z lat 20tych - mocno pojechane sf.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

http://www.trenchcoat.us/boners/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Poprosze brata zeby napisal tu conieco...
on jest takim samym maniakiem animkow jak tulup (aczkolwiek nie gustuje w hentaiach )

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Hakan

Aha jeszcze jest GITS Stand Alone Complex seria TV ale nie wiem, nie widzialem. Sadze jednak ze warto ze wzgledu na sam tytul.



Jak dla mnie Stand Alone Complex jest super. Swietne dopelnienie GITS'a. Ladnie zrobiony, swietna akcja i ten rosyjski opening

Co do klasyki nad klasykami to bardziej bym obstawial Neon Genesis Evangelion. Zawaliscie pokrecone pod koniec ale ma to swoje uroki. Niepamietam czy coklwiek bardziej mnie wciagnelo niz to

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

to ja mam na początek dwa seriale ( i dobrze, że to są seriale, w pełnometrażówce nie dałoby sie stworzyć takiego napięcia).
po pierwsze, "x", za kreskę i tematykę. ja w ogóle nie lubie idei przeznaczenia, ale w anime ona jest dość czesta, trudno. jedno trzeba im przyznać, jak juz się za to biorą, to robią to niesmowicie - z odpowiednią dozą pytań o dobro i zło, z wahaniami tozsamości i z tym cudownym, charakterystycznym pieknem umierania. i jak to jest narysowane!!!

po drugie, "lain". bo to jest taka psychodela, że w mózg wchodzi i potem napięcie trzyma jeszcze dłuuugo.... zakręcona fabuła, powolutku się wszystko wyjaśnia, ale do samego końca ma sie w głowie tylko bardziej lub mniej prawdopodobne hipotezy. lain jest jak film lyncha, bardzo polecam.

to na poczatek

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
.....

NGE jest kewl. Chyba ze 3 razy widziałem całą serie. Tam strasznie dużo symboliki jest.
co do SAC'a to nie moge sie zebrać jeszcze.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

yy... ladna kreska, futureska
czyli akira [ale troche dragonballowato wyglada], gits [ale nie mam plyt na nastepne epy], texhnolyze [ale oslo przestalo wypuszczac]... no i roboty, choc jeszcze nie widzialem zadnego evangela

fokule co ty sie nas pytasz o co, jak ty wszystko wiesz

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Hehehe, od dawna sie nosilem z zalozeniem takiego topicu, ale doszedlem do wniosku, ze jak zaloze, to tulup mi go zownuje, bo widzial wszystko to co ja i wiecej :> wiec se darowalem :H

Ale co do mojego ulubionego anime - 3x3 Eyes - po prostu mnie kreci ten anime :H Nie zaden wysokobudzetowy, ale taki niecodzienny i bardzo mily imho. Oczywiscie dorwalem go od 2lupa :H

A reszta to wiadomo - hellsing, nge, trigun, cowboy - czolowka :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
po drugie, "lain". bo to jest taka psychodela, że w mózg wchodzi i potem napięcie trzyma jeszcze dłuuugo.... zakręcona fabuła, powolutku się wszystko wyjaśnia, ale do samego końca ma sie w głowie tylko bardziej lub mniej prawdopodobne hipotezy. lain jest jak film lyncha, bardzo polecam.

a widzialas texhnolyze? w zamierzeniu nastepca lain, jeszcze dziwniejszy i bardziej pokrecony, wiecej szaro-buro-przytlaczajacych klimatow... choc nie wiem, czy dorownuje pierwowzorowi...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

wbrew pozorom sporo nie widzialem z tych anime, ktore polecacie (z naturalnych wzgledow tyczy sie to glownie osob, ktore anime biora z innego zrodla niz to jakim jestem ja sam. )

btw. fausto - mam juz te epy 27-30 wolfs raina.

widze, ze czesto pojawia sie tu gits: sac. mi jakos ten serial nie przypadl do gustu, glownie za sprawa kreski, wole bardziej ostre pociagniecia no i kolorystyke mniej pastelowa. mam nadzieje tylko, ze mnie oczy myla jak patrze na screeny z innocence (gits2) i pozycja ta nie bedzie miala kreski serialowej...

z ciekawych, niecodziennych pozycji polecam jeszcze jeden tytul - she and her cat. krociutkie (5 minutowe, tylko jeden ep) dzielo pana shinkai makoto. czarno biala kreska dodaje uroku a swiadomosc, jak niskim budzetem, bo wlasciwie domowym, zostalo zrobione to male dzielko dodaje smaczku. czekam juz ladne pol roku na jego najnowsze dzielo - the place of promise, beyond the clouds, ale sie doczekac nie moge. :/ zaden fansub nie chce jakos tego wydac, a szkoda...

wlasnie zapuscilem na torrencie kenshina a nastepny w kolejce czeka juz flcl.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
widze, ze czesto pojawia sie tu gits: sac. mi jakos ten serial nie przypadl do gustu, glownie za sprawa kreski, wole bardziej ostre pociagniecia no i kolorystyke mniej pastelowa.



Jak już wspomniałem przy bronx'ach druga seria serialu jest mroczniejsza, nareszcie pojawia się jakaś krew (yeah) no ale kreska niestety jest ciągle pastelowa i podczas pierwszego odcinka na samym jego końcu na scene wjezdzają małe niebieskie, krzykliwe roboty ;(

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

texhnolyze.... nie, ale wszystko przede mną heh, ja w sumie oglądam to, co mój znajomy z sieci ściąga, bo zanim ściągne coś u siebie, mijają wieki. ale może powinnam zacząć sama, albo znajomemu co nieco polecić.

a w ogóle to"berserk". nie wiem, dlaczego, tak właściwie, bo na początku odrzucał mnie ten jego miecz.... ale potem przestał... może dlatego, że tam jest dużo brutalności i szorstkości, a jednocześnie, jak zwykle, taka spora dawka emocji...

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Shin Chan

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Thumbs up

Trzy słowa od mojego brata o anime:

Spirited Away (Sen to Chihiro no Kamikakushi) (dostępny w Polsce na DVD) - Podczas podróży samochodem do nowego domu Chichiro wraz z rodzicami trafiają, przez przypadek, do opuszczonego lunaparku, który zapewne zbankrutował w efekcie tzw. Bańki mydlanej (historia najnowsza Japonii). cała rodzinka postanawia się rozejrzeć, a gdy natrafiają na smakowicie pachnące jedzenie w jednym z barów, rodzice postanawiają się najeść na zapłacić później. Chichiro rozgląda się dalej i spotyka dziwnego chłopca, który mówi jej żeby uciekała natychmiast. Chichiro wraca biegiem do rodziców, na których miejscu zastaje dwie obżerające się świnie. C.D.N.
Film spokojny, a jednocześnie pełen napięcia i akcji, najlepiej przemyśleć później poczynania Chichiro.

- The Cat Returns (Neko no Ongaeshi) - Nie da się wiele powiedzieć bez zdradzania fabuły, ale powiem, że jest to lekko komediowa historia pewnej "normalnej" licealistki. Film przedstawia różny od naszego sposób patrzenia na świat.

- Grave of the Fireflies (Hotaru no Haka) - Poważna i dramatyczna historia dziejąca się podczas II wojny światowej, Po bombardowaniu Tokio dwójka rodzeństwa pozostaje bez matki i ojca i postanawia rozpocząć samodzielne życie. Dla ludzi o silnych nerwach.

- Aa! Megami-Sama - The movie - Kto nie zna niech najpierw przeczyta mangę o tym samym tytule, później może, ale nie musi oav, a na końcu Film, gdyż jest on jakoby kolejną historią z życia bohaterów.

- Mahoromatic (seria pierwsza i druga) - Historia chłopaka, który postanawia zatrudnić pokojówkę, by móc utrzymać porządek w dość dużym domu, w którym mieszka samotnie. Trafia do niego Mahoro, która bardzo szybko robi karierę wśród przyjaciół głównego bohatera i staje się wrogiem dość ekscentrycznej nauczycielki. Humor i nieliczne sceny ecchi towarzyszą całej serii, lecz w pewnym momencie robi się poważnie i dla tych momentów polecam Mahoromatic

- Kogepan - krótkie historie o spieczonym chlebowym ludku

- Witch Hunter Robin - Kto lubi magię i długie czarne suknie ten się nie zawiedzie. Do zespołu polującego na ludzi nadużywających swoich nadludzkich mocy, dołącza Robin. Z początku spokojnie eliminuje poszczególne cele, lecz w końcu zaczyna badać naturę jej pochodzenia, której nie zdradzę. Gatunek ? trochę akcji, intrygi, spokojniejszych momentów, dramatyzmu ?.

- Scryed - Po oddzieleniu się od Japonii, w wyniku tajemniczego zjawiska powstaje "Lost Grounds"(zagubiony ląd ?), na którym osoby tam urodzone posiadają dziwną zdolność kontrolowania rzeczywistości przez przemianę materii w np. Robota, którego można użyć do walki. Anime przedstawia historię Kazumy, jednego z posiadaczy tej mocy, i Kanami, którą to Kazuma się opiekuje. Jednak rząd Japonii postanawia podporządkować sobie wyspę co nie podoba się bohaterowi jak i reszcie mieszkańców.

- Haibane renmei (Stowarzyszenie zszarzałych skrzydeł ) - W pewnym świecie żyją obok siebie "zwykli" ludzie i Haibane (szaroskrzydłe ?), które różnią się od nich posiadaniem skrzydeł. Jednak skrzydła te pełnią raczej symboliczną funkcję, gdyż są zbyt małe by przy ich pomocy latać. Haibane posiadają również aureole, które są symbolem przynależenia do stowarzyszenia szaroskrzydłych. Nie byłoby nic dziwnego w całej tej historii, gdyby nie fakt, że miasto je jego najbliższa okolica są otoczone wysokim murem. Anime przedstawia historię dziewczyny, dla której ten świat jest niezrozumiały i obcy jak dla każdej nowonarodzonej oraz jej dążenia w poszukiwaniu prawdy (jej przeznaczenia).

- Human Scramble - refleksja nad ludzkimi zachowaniami, zwyczajami, trybem życia.

Mangi:
- Anne Freaks - Krwawe, brutalne, nieobliczalne. Tak można krótko scharakteryzować ten tytuł. Trójka nastolatków poszukuje zemsty na pewnej organizacji (sekcie) z czego Anna(bohaterka) jest wręcz rozradowana możliwością odbierania życia.
- Bremen - Manga o zespole rockowym, ich perypetiach , kłopotach ze zdobyciem sławy i ich własnych troskach i zmartwieniach.
- Alive - Krótka manga o skazańcach.
- Angelic Layer - Zobaczyć dla samych scen walki, ale i fabuła jest całkiem dobra. (zalicencjonowane co utrudnia pozyskiwanie nowych chapterów do stopnia nieosiągalności)
- Dragon Head - Powiem tyle, zaczyna się od wykolejenia się pociągu, zawalenia się tunelu i śmierci prawie całej wycieczki szkolnej. Skupia się raczej na ciemnej stronie osobowości ludzi.
- Genshiken - Manga o manga-maniakach a dokładniej o nowym fanie tego gatunku, i jego ostrzejszej odmiany.
- Ichigo Mashimaro - coś nietypowego, zobacz, sprawdź, przemilcz.
- Living Game - Manga trochę starszego pochodzenia, ale niezwykle ciekawa, opisująca perypetie mieszkaniowe pewnego mieszkańca Tokio. Fabuła rewelacyjna, czasem śmieszna. Kreska bardzo prosta, ale ładna.
- Skyhigh i Skyhigh Karma - Historia strażniczki bramy nieba (tej tylniej dla zamordowanych) i odwiedzających ją śmiertelnych. Dobra fabuła i dokładna kreska.
- Lilim Kiss - Pewien chłopak znajduje dziwny wisiorek, który po otwarciu oswabadza demonicę żywiącą się energią życiową ludzi. Jednak ta zakochuje się w jej pierwszej ofierze i postanawia być z nim już na zawsze. Z jednaj strony śmieszna z drugiej poważna i pouczająca.

No i to byłoby na tyle, na koniec mała prośba.

Jeśli posiadacie:
- Howl's Moving Castle(Hauru no Ugoku Shiro)
- Gunslider girl (01,02 mam)

prosze o kontakt do Gaziego

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Teraz ja teraz ja !

Love hina tego chyba nie musze nikomu przedstawiac jedne z najlepszych romansideł jakie widziałem

Naruto Cos w stylu Dragon ball'a tylko w lepszym stylu ;p

hentaje tego chyba nie trzeba nikomu wyjasniac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

a gdzie podziales inuyashe panie zajacu poziomka?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jeszcze przypomnial mi sie jeden tytul: Blood the Last Vampire czy jakos tak

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

hentai, hehe, zupełnie nie rozumiem jak można sie podniecić od filmu animowanego

spirited away mi sie podobało, szczególnie ze względu na postać tego boga rzeki ale to juz inny rodzaj anime, taki bardziej lekki i ciepły. z tego samego była księzniczka mononoke, a tam takie geialne duszki drzew, takie małe , białe, świecące - urocze
ale the cat returns jakos mnie specjalnie nie zachwyciło. ot, bajeczka.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

[edit]

glupi ja, nie zauwazylem, ze mononoke juz byla wymieniana

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2004 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:35.    Strony (9): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions