Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > układziki na moście ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

układziki na moście ?

Witam szanownych ( i mniej szanownych ) forumowiczy
Dźiś (mam reflex ) dowiedziałem sie że byłem pośrednio tematem jednego topiców a że przy okazji właśnie dziś zostałem w bardzo przykry sposób przez hosta mostu postanowiłem takrze się wypowiedzieć.
Otuż w nawiazaniu do poprzedniego tematu po krutkim i nie wulgarnym komentarzu na temat zmiany stron usłyszałem z ust jak sie tu dowiaduje dorosłego mężcyzny groźbe że się spotkamy i poznam smak jego *****a nie pozostało skomentować tego innym epitetem jak "pedał" za co zostałem obdażony banem.

Czemu tylko ja ?

Dziś spotkało mnie coś jeszcze leprzego, mianowicie gram sobie na mostku odstrzeliłem SLS grochu na co on do mnie
-ty capie
ok gram sobie dalej odstrzeliłem mata on na to do mnie
-VAV ty ty ty...
zarzartowałem sobie
-capie ?
i co widze
BAN

doskonale sobie zdaje że most to prywatny server i administratorzy dyktują reguły ale to chyba przesada
jedyne co mi pozostaje to cytat z Orwella:
".. wszystcy są równi ale świnie są równiejsze.. "
Tym optymistycznym akcentem kończe i pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: układziki na moście ?

Witam.

Poznasz smak jego *****....hmmmm moge sie domysleć że chodzi o pytonga , no cóż..jak ktoś jest na "głodzie" to "lepszy wróbel......dalej nie pisze "

No cóz....skoro słowo "cap' jest pretekstem do bana to dziwne ze Ty dostałes bana a nie ten drugi gość...moze Admin akurat był i stwierdził że prowokujesz kłutnie ( a może kłótnie )? i dlatego Cie zabanował, ciężko powiedzieć z tej perspektywy.

A tak półżartem to proponuje w regulaminie serwera umieścić wpis by osoby szukające tej samej płci w celu poznania smaków itd. przynajmiej sie tym nie afiszowały

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

wystarczy ,że będą ubierali kolorowe skarpetki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
wystarczy ,że będą ubierali kolorowe skarpetki



A dokładniej "białe skarpetki, mokasyny....." (Big Cyc)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A jako znak rozpoznawczy - "trójkącik na klapie marynarki...", bodajże "Akademia Policyjna II"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 19:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: układziki na moście ?

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Witam szanownych ( i mniej szanownych ) forumowiczy
(CIACH)
Otuż w nawiazaniu do poprzedniego tematu po krutkim i nie wulgarnym komentarzu na temat zmiany stron usłyszałem z ust jak sie tu dowiaduje dorosłego mężcyzny groźbe że się spotkamy i poznam smak jego *****a nie pozostało skomentować tego innym epitetem jak "pedał" za co zostałem obdażony banem.

(CIACH).....zarzartowałem sobie
-capie ?
i co widze
BAN

doskonale sobie zdaje że most to prywatny server i administratorzy dyktują reguły ale to chyba przesada
jedyne co mi pozostaje to cytat z Orwella:
".. wszystcy są równi ale świnie są równiejsze.. "
Tym optymistycznym akcentem kończe i pozdrawiam



Chyba rozpoznaję "styl kwiecistej wymowy" gościa od różnych części ciała.... ale chyba nie będzie mógł nam tego teraz wytłumaczyć bo jakiś czas nie będzie miał internetu z powodu przeprowadzki .... groza żeby dorosły człowiek podobno ojciec rodziny posługiwał się w publicznym miejscu takimi epitetami - narzuca się pytanie jakie on ma IQ i jaki ma z niego pożytek rodzina.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 19:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: układziki na moście ?

IQ..hmmm niedawno mozna bylo sobie sprawdzic w ogolnopolskim tescie....ale chyba ktos to przeoczyl, byl zajety "wybijaniem w pień " czyli rekrutacją "na smaka"

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Albo nie zrozumiał co to "ogólnopolski test IQ" - pewnie myślał że to strzelanie do celu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 20:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Albo nie zrozumiał co to "ogólnopolski test IQ" - pewnie myślał że to strzelanie do celu.

Może myślał o swoim ICQ , którego wynik wprawił go w BARDZO DOBRY nastrój

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 20:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: układziki na moście ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Chyba rozpoznaję "styl kwiecistej wymowy" gościa od różnych części ciała.... ale chyba nie będzie mógł nam tego teraz wytłumaczyć bo jakiś czas nie będzie miał internetu z powodu przeprowadzki ....

nie żebym się czepiał, ale nie wiecie, czy to on... najpierw fakty potem komentarze...

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Przecież nikt nie powiedział w prost o kogo chodzi .... trochę auto sugestii ? Może przesadziliśmy za co przepraszamy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 21:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: układziki na moście ?

Napisane oryginalnie przez VAV
>a że przy okazji właśnie dziś zostałem w bardzo przykry
>sposób przez hosta mostu postanowiłem[B]

Co on Ci zrobil, bo nie rozumiem? Domyslam sie roznych rzeczy - od gwaltu do bana, ale nie okresliles co zrobil

>takrze się wypowiedzieć

Jezu - ile masz lat?

>Otuż [...] po krutkim

Dosiegasz do klawiatury?

>obdażony banem.

Mialem dostateczny na maturze z polskiego, ale takich bledow nie robilem. Stary ... zostaw ta gre i zabierz sie za siebie!

>leprzego

Heh! Po ptk,bdg...blebleble daje sie rz, ale to akurat wyjatek :>
Widac podstawy znasz

>doskonale sobie zdaje że most to prywatny
>server i administratorzy dyktują reguły

hmmm....
Co sobie zdajesz?

P.S.
Wiem, ze nie powinno sie czepiac bledow (przynajmniej takie zasady na newsach w netykiecie obowiazywaly), ale to juz przegiecie. Rozumiem na GG, rozumiem na ircu, ale tu mozesz sie zastanowic nad sensem zdania nie mowiac o sprawdzeniu pisowni!! Ja tez robie bledy, ale mimo kiepskich ocen w szkole z polskiego i mojego wrodzonego debilizmu hukmanistycznego - staram sie!!!
Radze podszkolic ojczysty jezyk a mniej grac!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: układziki na moście ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
nie żebym się czepiał, ale nie wiecie, czy to on... najpierw fakty potem komentarze...

Masz rację na "Fakt" za 1PLN każdego przecież stać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Komunikat Servera

Użytkownik Sileo jest proszony o diagnostykę klawisza ALT. Dziękujemy za wpisy na FPP!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Komunikat Servera

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Użytkownik Sileo jest proszony o diagnostykę klawisza ALT. Dziękujemy za wpisy na FPP!


Musiales sie odezwac?
Kombinowalem, zeby zrobic to porzadnie ale musiales dodc swoje 3 grosze i juz tego nie skasuje hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Komunikat Servera

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Musiales sie odezwac?
Kombinowalem, zeby zrobic to porzadnie ale musiales dodc swoje 3 grosze i juz tego nie skasuje hehehe


Martwię się,że to coś poważniejszego z tym ALT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Przecież nikt nie powiedział w prost o kogo chodzi .... trochę auto sugestii ? Może przesadziliśmy za co przepraszamy.

eeetam.... wszyscy (albo część przynajmniej) wie, kto taki nie ma neta przez jakiś czas bo się przeprowadza czy cośtammuwyskoczyło

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2003 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

thx sileo z krytyke troche mi umkneło w czasie redagowania textu, za to wielkie sory. acz kolwiek inteligentny człowiek domyśli sie co powinno być, a na dysortografie nie wiele poradzę. Mimo wszystko thx za wypowiedż co do meritum tematu, pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

a tak jak by(s) si(e) nie domy(s)li(l)
-w przykry sposub potraktowany
- zdaje sobie sprawe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 00:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
eeetam.... wszyscy (albo część przynajmniej) wie, kto taki nie ma neta przez jakiś czas bo się przeprowadza czy cośtammuwyskoczyło


Ja znam przynajmniej 3 osoby z czego jedna z grupy *SAS* chociaż ona już się chyba przeprowadziła. Po prostu poddałeś się autosugesti i skierowałeś myśli tam gdzie podyktowało sumienie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 08:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

no dobra niech ci będzie

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

No jeśli już ktoś się ma zamiar przeprowadzić to nie się do tego nie przyznaje bo może być opacznie zrozumiany
Czy też macie na myśli taki mały kamuflaż ,że niby się przeprowadza to znaczy, że połamał klawiaturę zamordował mysza itp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Komunikat Servera

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Martwię się,że to coś poważniejszego z tym ALT


Masz na mysli polskie czcionki czy co?
Dlaczego zawsze musze sie domyslac o co Ci chodzi. Jestes zolnierzem nie poeta ;>>>>>

P.S.
Masz farta, bo sie skasowalo (myslalem ,ze odpowiedziales na kijowo zredagowany post i juz sie nie skasuje)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 13:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
thx sileo z krytyke troche mi umkneło w czasie redagowania textu, za to wielkie sory. acz kolwiek inteligentny człowiek domyśli sie co powinno być, a na dysortografie nie wiele poradzę. Mimo wszystko thx za wypowiedż co do meritum tematu, pozdro


Proponuje zainstalowac MS Office albo Open Office, otworzyc nowy dokument tekstowy, przekopiowac tam redagowany tekst i sprawdzic pisownie. Moze dluzej to trwa, ale przynajmniej ladniej wyglada a innym czyta sie lepiej.
Jak komp 10 razy "pokaze" Ci, ze ktory pisze sie przez "o z kreska" to zapamietasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

A tak jeżeli chodzi o tą przeprowadzkę, to chyba nieładnie jest mówic o nieobecnych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A kto powiedział że ta osoba jest nieobecna ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 13:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Proponuje zainstalowac MS Office albo Open Office, otworzyc nowy dokument tekstowy, przekopiowac tam redagowany tekst i sprawdzic pisownie. Moze dluzej to trwa, ale przynajmniej ladniej wyglada a innym czyta sie lepiej.
Jak komp 10 razy "pokaze" Ci, ze ktory pisze sie przez "o z kreska" to zapamietasz.



Popieram. Nie chodzi o to zeby tworzyc arcydziela, ale minimum porzadku chetnie bym widzial w tekstach na forum. Tresci moze domyslec sie nawet mniej inteligenttny stwor, ale czasem tekst az kluje w oczy a domyslec to sie mozna tylko ogolnej idei jaka przyswiecala tworcy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

ok brdzo przepraszam następnym razem bardziej się postaram,
(niestety bardzo leniwa bestia ze mnie ) pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

a tak gwoli wyjaśnienia dżery dysortografia to błąd analizator wzrokowo słuchowego ,więc nawet 1000 razy gapienia sie w text nie pomaga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions