Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > moze jakies urozmaicenie w lidze...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Wychwalacie tak pod niebiosa te zachodnie serwery i tych wspaniałych zachodnich graczy, a tak na prawde nie jest wcale tak różowo. Prosty przykład. Niedawno w rozgrywkach ligowych uczestniczył klan w składzie którego większość stanowili gracze z szanownego zachodu. Nigdy, ale to nigdy nie usłyszałem podczas jednego meczu tylu obelg i wyzwisk ile usłyszałem od tych szanownych i niezwykle kulturalnych panów zza naszej zachodniej granicy. Kolejny przykład. Wspomniany juz klan rozgrywa mecz z jednym z polskich klanów. Mecz rozgrywa się na serwerze naszych zachodnich kolegów i po 2 przegranych mapach nasi szanowni zachodni koledzy postanawiają zakonczyć mecz i wyłączają serwer twierdząc że mają za duże pingi. Smiechu warte przecież grali na swoim serwerze. Kolejna sprawa. Osobiście bardzo lubię rozgrywke TKOTH więc nie mogąc sobie w to pograć na polskich serwerach ruszyłem do boju na kulturalne zachodnie serwery proponujące ten sposób gry. I co zobaczyłem ? Tam nawet na TKOTH uprawiaja baserape i to nie na jednym przypadkowym serwerze ale na wielu.
Natomiast co do wypalenia papieroska w bazie na zachodnim serwerze to rzeczywiście się z tym zgadzam bo można znaleść wiele pustych zgranicznych serwerów na których na prawdę nikt nas nie wyzywa i nie gnębi nie tylko we własnej bazie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Niezależnie od "kwiatków" kultura jest wyższa. A baserape... Nie można nie marudzić? Jest i już, wiele się nie zmieni. W TKOTH sam lubię czasem siać popłoch nożem w bazie przeciwnika... Na zachodzie jest tego zdecydowanie mniej a że wszędzie trafiają się osobnicy niemili to już inna sprawa...

btw o co chodzi z moimi obrazkami?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I racja, zawsze znajdą się gamonie którzy psują zabawę także na zachodnich serwerach ale jak zostało to nadmienione to był to jakiś klan X. Z tego co wiem to polskie klany też są różne - jedni są w porządalu inne to same chamy i prostaki (co chwilę czyta się o nich na rodzimym serwerze w newsach )

Podsumowując, wszystko zależy gdzie i z kim się gra - wszędzie trafi się jakiś "kwiatek" ale jak lama zauważył mimo wszystko "kulturwa" jest tam deczko wyższa.

P.S. Co do tego numeru z serwerem to penie musieliście dać im niezłego łupnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 13:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

trochę się szlajam po tych wstretnych zagranicznych serverach , ale jakoś nigdy nie miałem takiego szczęścia by trafić na prawdziwych barbarzyńców słowno kulturalnych. Cóż chyba za mało się starałem. Nawet nicka nie zminiam i nic! Po prostu to jakieś gamonie, co to człowieka nie potrafią fajnie zbluzgać w trakcie gry, zdopingować jakimś gównianym hasłem. Jeśli znacie takie miejsca to dajcie znac , a ja już ich nauczę kultury

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Kiedyś nawet Cię spotkałem na normańskim wybrzeżu Tam sami paralitycy z dobrych domów grają, bontony i sawłarwiwry jedne... Nie to co u nas! Robotników i chłopów synowie!!!
--------------------------------------------
dizklejmer: nie mam nic do chłopów i robotników ani ich rodzin i zwierząt domowych. Moje korzenie również głęboko siedzę w tradycyjnej, polskiej rolniczej glebie. Żeby nikt się nie czuł urażony

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
trochę się szlajam po tych wstretnych zagranicznych serverach , ale jakoś nigdy nie miałem takiego szczęścia by trafić na prawdziwych barbarzyńców słowno kulturalnych. Cóż chyba za mało się starałem. Nawet nicka nie zminiam i nic! Po prostu to jakieś gamonie, co to człowieka nie potrafią fajnie zbluzgać w trakcie gry, zdopingować jakimś gównianym hasłem. Jeśli znacie takie miejsca to dajcie znac , a ja już ich nauczę kultury


Pałką ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 15:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Pałką ?

z żabojadami nie gram bo mają obleśny język , którym na dodatek deprawują kobiety

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

no to mamy (chyba) urozmaicenie, druga runda w TKOTH

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Właśnie dokładnie o to mi chodziło. Wszędzie się znajdą jakieś czarne owce które z byle powodu kurwuja na lewo i prawo. Czy to w u nas czy na zachodzie. Jedyną róznicą jest to że w Polsce mamy tylko jeden serwer z prawdziwego zdarzenia do gry więc grają na nim wszyscy (ci mniej kulturalni też), natomiast na zachodzie całe chamstwo się to po prostu rozmywa na dziesiątkach serwerów. Kiedyś przez 3 miesiące grałem cały czas w demo BHD i tam dostępne były praktycznie tylko 2 serwery na których grały wszelkie nacje. Takiej mieszanki prostego chamstwa z burżuazyjną elokwencją to do dziś nie nie widziałem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

To się nazywa e-eklektyzm Miło, że istnieją punty za lengwidż

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2003 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
no to mamy (chyba) urozmaicenie, druga runda w TKOTH


Ja się osobiście bardzo cieszę Jeszcze tylko CTF i mniam mniam...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2003 09:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Witam.
Ty Pit masz jakiś problem ze zrozumieniem podstawowych wyrazów!! Idz do lekazra z tym póki nie jest za pozno.!!!


Nie mam problemu ze zrozumieniem podstawowych wyrazow. Jesli czegos nie rozumiem to pytam sie przedstawiajac swoje watpliwosci i oczekuje rzeczowej odpowiedzi.
quote:

Czy ja wytykałem komuś gre na tym forum? Ja tylko zasugerowałem pewne zmiany w Lidze to wszystko, a jeżeli zaczynasz wytykać palcami to teraz ja Ci wytkne:


Przepraszam ale ja nie wytykam nikomu gry na tym forum. Zasugerowales zmiany w lidze a ja napisalem jak to wyglada z mojego punktu widzenia. Nie wytknalem nikogo palcami wiec nie zarzucaj mi rzeczy ktorych nie napisalem. Nie napisalem konkretnie o zadnym graczu tak jak nie napisalem konkretnie o zadnym klanie. Prosze przeczytaj moja odpowiedz jeszcze raz a jak czegos nie rozumiesz to moze jeszcze raz i odnos sie do tego co rzeczywiscie mialo miejsce.
quote:

Dokładnie..grasz kiepsko i bedziesz grał kiepsko jezeli bedziesz sie stosował do baserapów by jakies poj**** staty nabijac które naprawde Wam jako klanowi poprzewracały w głowie.


Co do mojej gry to sam napisalem ze gram kiepsko bo potrafie sie do tego przyznac. Gra BHD jest pierwsza gra w ktora gram. Uwaznie sledze forum i poczynania graczy na serwerach. Dziekuje za wskazowki, wezme je pod uwage tylko naprawde o ile mozna Cie prosic to wolalbym w innej formie.
I jeszcze mala uwaga. Ja nie wypowiadam sie w imieniu swojego klanu tylko w swoim imieniu. Nie mam takiego upowaznienia ani polecenia zeby na tym forum reprezentowac zdanie klanu wiec jesli cos masz do SLS to napisz to do Yarana. Ja zabierajac glos na tym forum wyrazam swoje zdanie i od niektorych dostalem prosta rzeczowa odpowiedz.
quote:

Nie umiecie walczyć jak mężczyzni z jajami, tylko wejsc do bazy i tłuc po plecach, ale juz mnie to nie dziwi bo w tym wieku zdażają sie problemy z prostatą.


To tez chyba adresowane do calego klanu a nie do mnie. Jesli to mial byc dowcip to w kiepskim stylu. Jesli nie to odpowiem, ze nie mam problemow z prostata i zycze ci zebys tez ich nie mial i wogole zdrowy byl.
quote:

Wyjaśnij mi pojęcie GGA skoro tłuczesz w bazie zdezorientowanych graczy którzy sie dopiero odrodzą, chyba Ci sie pomyliło z QUEKE!!!


Dla mnie dobra gra to miedzy innymi taka w ktorej wszyscy przestrzegaja jakis przyjetych zasad i np potrafia w spokoju przyjac porazke nie bluzgajac na przeciwnika. Ja nie widze roznicy w tym, ze tluke w bazie zdezorientowanych graczy a tym, ze za moja baza lezy snajper i zabija mnie zaraz po odrodzeniu. A to przeciez standard w mapie np "Clue Map". Generalnie jestem w stanie zaakceptowac kazdy sposob gry o ile zasady przestrzegane sa przez obydwie strony. Jesli jednak przeciwnik je lamie to nie widze powodu zeby byc Matka Teresa i nie odplacic sie podobnym. Nie gralem w QUAKE czy tam w QUEKE.
quote:

Na koniec nie mam zamiaru być Twoim synem, bo jestem w wieku takim ze sam go mam i gre traktuje jako przyjemność a nie obowiązek nabijania statów, a Ty między innymi mi psujesz TE przyjemność.


Nie wiem o co Ci chodzi. W odpowiedzi na Twoj post podalem przyklad, ze trudno mi jest zaakceptowac fakt ze przeciwnik ktory moglby byc moim synem wyzywa tak ze az glupio tu pisac. Nie napisalem ze Ty mnie obrazales tylko podalem pewien przyklad wiec sarkazm z Twojej strony zupelnie nie jest na miejscu. Ja tez gram dla przyjemnosci ale cieszy mnie to ze mam coraz wiecej punktow. Podsumowujac: ustal zasady bede je przestrzegal, nie ma zasad nie ma co przestrzegac.

Pozdrawiam szczerze.

ps. Pisze z nowego konta bo mam problemy z zalogowaniem.

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 07:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Co do ustalenia pewnych zasad to jest to orka na ugorze. Można ustalić najlepsze zasady. Problem w tym by po stronie odbiorców tych norm był imperatyw moralny by je przestrzegać. Za przeproszeniem , prędzej wody braknie w Wiśle, niż to się stanie.


Jesli chodzi o gre na MOST to zgadzam sie z Toba ale jak jest mecz ligowy to mysle, ze ustalenie kilku zasad przez kapitanow druzyn ma sens.

Pozdrawiam

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 07:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
(...)I jeszcze mala uwaga. Ja nie wypowiadam sie w imieniu swojego klanu tylko w swoim imieniu. Nie mam takiego upowaznienia ani polecenia zeby na tym forum reprezentowac zdanie klanu wiec jesli cos masz do SLS to napisz to do Yarana. Ja zabierajac glos na tym forum wyrazam swoje zdanie(...)


Ja mam tylko taką uwagę, że jeżeli na forum postujesz z tagiem swojego klanu, zresztą - w ogóle gdziekolwiek się pojawiasz z tagiem - jesteś automatycznie z klanem identyfikowany i następuje w oczach odbiorców pewna unifikacja. Stąd też łatwo brać Twoje wypowiedzi za głos grupy i jednocześnie mówiąc do Ciebie mieć na myśli cały SLS. Heh, zresztą masz nawet tag z przodu, a nie z tyłu... Jesteś SLS...
Nie wiem jak ty się z tym czujesz btw, ale mi byłoby głupio, gdyby gość z mojej grupy zwyzywał innego gracza/graczkę od szmat lagujących, a na pytanie czemu tak zrobiłeś odpowiedział: nie wiem, a niedługo potem kolejny gość musiał coś wyjaśniać...
Niestety podejście do graczy wyrabiasz sobie na podstawie opinii o ich klanie (jeśli ich rzecz jasna nie znasz)...
pozdrawiam
lama

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Ja mam tylko taką uwagę, że jeżeli na forum postujesz z tagiem swojego klanu, zresztą - w ogóle gdziekolwiek się pojawiasz z tagiem - jesteś automatycznie z klanem identyfikowany i następuje w oczach odbiorców pewna unifikacja. Stąd też łatwo brać Twoje wypowiedzi za głos grupy i jednocześnie mówiąc do Ciebie mieć na myśli cały SLS. Heh, zresztą masz nawet tag z przodu, a nie z tyłu... Jesteś SLS...


Tak, rozumiem. Chce byc identyfikowany ze swoim klanem. Zeszta podpisuje sie takim nickiem jakiego uzywam w grze zeby nie mylono mnie z kims innym. Jednak zwrocilem uwage po to, zeby nie myslal nikt ze mowie w imieniu klanu. Mam swoje zdanie Gdybym pisal "My uwazamy" to co innego.. dlatego sprostowalem.
quote:

Nie wiem jak ty się z tym czujesz btw, ale mi byłoby głupio, gdyby gość z mojej grupy zwyzywał innego gracza/graczkę od szmat lagujących, a na pytanie czemu tak zrobiłeś odpowiedział: nie wiem, a niedługo potem kolejny gość musiał coś wyjaśniać...
Niestety podejście do graczy wyrabiasz sobie na podstawie opinii o ich klanie (jeśli ich rzecz jasna nie znasz)...


Zle sie z tym czuje i jest mi glupio ale opisywana przez Ciebie sprawa to kolejny dowod na to ze ludzie sa rozni i nie mozna przez jednego czy dwoch osob winic caly klan. Wazne jest tez chyba to czy Ci ludzie ponosza z tego powodu jakies konsekwencje i czy jego zachowanie jest tolerowane przez pozostalych klanowiczow. Dla mnie osobiscie bardzo wazne jest to czy jak ktos popelni blad (a popelnia bledy kazdy tylko mniejsze lub wieksze) to czy sie do tego przyzna czy bedzie krecil dalej. Przyznanie sie do winy publicznie i przeproszenie to taka troche wieksza odwaga dlatego to doceniam nawet u malolatow.

Pozdrawiam

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)


...a z tym "nieeleganckim", że użyję eufemizmu, zachowaniem to jednak widzę to trochę inaczej. Co z tego że przyznasz się do błędu, jeśli nazwiesz kogoś tak-czy-siak (hipotetycznie mówię, rzecz jasna) i że przeprosisz? Trzeba myśleć, a nie przepraszać.
BTW łatwiej Wam o takie kwiatki, bo jest Was sporo.
pozdrawiam
lama

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez lame

...a z tym "nieeleganckim", że użyję eufemizmu, zachowaniem to jednak widzę to trochę inaczej. Co z tego że przyznasz się do błędu, jeśli nazwiesz kogoś tak-czy-siak (hipotetycznie mówię, rzecz jasna) i że przeprosisz? Trzeba myśleć, a nie przepraszać.


No pewnie. Fakt pozostanie faktem. mi chodzo raczej o cos w stylu np ze jak mnie zbluzgales w grze (hipotetycznie mowie, rzecz jasna ;-) ) A potem napiszesz cos w stylu: "sluchaj stary nie gniewaj sie ponioslo mnie, nerwy itd" To ja sie lepiej czuje.. serio. Wiem wtedy ze mam przed soba kogos z charakterem a nie normalnego chama.

Pozdrowionka

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Racja, każdemu mogą puścić nerwy a cały pic polega na tym żeby umieć to później sprostować (mieć odwagę cywilną, honor, kulturę osobistą itp, itd. )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 10:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
BTW łatwiej Wam o takie kwiatki, bo jest Was sporo.


tu masz racje. Inna sprawa ze takie zachowanie dotyczy najczesciej (nie zawsze ale ja tak to widze) graczy mlodszych, ktorzy oczarowani sa "miechem"; to jest dla nich cos nowego, okazja do pochwalenia sie slowami zaslyszanymi w szkole, im bardziej paskudnie ktos sypnie tym wiekszym macho sie uwaza. Nie tlumacze ich, stwierdzam tylko fakt. Starsi gracze tez lza (emocje), ale wiedza kiedy sie wstrzymac.
Co do kojarzenia wizerunku klanowicza z calym klanem, tak jest na pewno. Z drugiej strony ludzie rozsadni powinni to u siebie ograniczac; np. w Niemczech Polak to czesto synonim zlodzieja, ale to nie znaczy ze wszyscy, jak tu piszemy, lubimy sobie czasem cos podwedzic. Nie mozna ulegac chwili i sugerowac sie sytuacja (nawet jesli sie powtarza) jesli chce sie sprawiedliwie i rozsadnie odnosic do ludzi.

Pozdrawiam (chyba pierwszy raz ale kazdy pozdrawia t ja chce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
Ja nie widze roznicy w tym, ze tluke w bazie zdezorientowanych graczy a tym, ze za moja baza lezy snajper i zabija mnie zaraz po odrodzeniu.


jesli nie widzisz roznicy to chyba jednak jestes "trafiony losowo" jeden snajper a nawet dwoch za baza, powiedzmy 300-400m od niej (zawsze jakos da sie uciec i namierzyc, ktos z teamu pomoze) a 3-5 "statmanow" walacych z M60 czy m240 albo i granatnikow po bazie przeciwnika do biedakow ktorzy nie maja mozliwosci odrodzic sie w PSP - wszystkie przejete.

Jak mozna nie widziec roznicy? no coz "kto z kim przystaje takim sie staje" z czasem pewnie przestaniesz zauwazac tez inne drobne roznice.......

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jesli nie widzisz roznicy to chyba jednak jestes "trafiony losowo" jeden snajper a nawet dwoch za baza, powiedzmy 300-400m od niej (zawsze jakos da sie uciec i namierzyc, ktos z teamu pomoze) a 3-5 "statmanow" walacych z M60 czy m240 albo i granatnikow po bazie przeciwnika do biedakow ktorzy nie maja mozliwosci odrodzic sie w PSP - wszystkie przejete.
Jak mozna nie widziec roznicy? no coz "kto z kim przystaje takim sie staje" z czasem pewnie przestaniesz zauwazac tez inne drobne roznice.......


A Ty widzisz roznice w tym co Ty opisales a w moim przykladzie ?
I taki maly zapytak:
Skad u wiekszosc osob sie bierze takie cos ze jak odpowiada to musi z jakas aluzja czy docinka wlasnie w stylu co odpisujesz:
" jestes trafiony losowo" "kto z kim przystaje takim sie staje" lub takie jak u Tomcat27 : "Idz do lekarza" itp
Ja wiem ze to takie typowo "polskie" ale nie mozna bez tego ?

Pozdrawiam

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
A Ty widzisz roznice w tym co Ty opisales a w moim przykladzie ?
I taki maly zapytak:
Skad u wiekszosc osob sie bierze takie cos ze jak odpowiada to musi z jakas aluzja czy docinka wlasnie w stylu co odpisujesz:
" jestes trafiony losowo" "kto z kim przystaje takim sie staje" lub takie jak u Tomcat27 : "Idz do lekarza" itp
Ja wiem ze to takie typowo "polskie" ale nie mozna bez tego ?

Pozdrawiam



i roznicy dalej nie widzisz?

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
i roznicy dalej nie widzisz?


Widze, taka ze ja pisze o innej sytuacji a Ty piszesz o innej.
Ale jesli chodzi o sens tego to powtorze. Dla mnie tym samym jest to jak snajper strzela do mnie gdy sie odradzam i tym samym jest jesli ja jako gunner strzelam do przeciwnika gdy sie odradza. Tyle w tym temacie. Jak chcesz pisz na priva zeby nie smiecic tutaj. Bo mozemy sobie takie nieporozumienia wyjasniac tu w nieskonczonosc a przeciez nie o to chodzi.

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
Widze, taka ze ja pisze o innej sytuacji a Ty piszesz o innej.
Ale jesli chodzi o sens tego to powtorze. Dla mnie tym samym jest to jak snajper strzela do mnie gdy sie odradzam i tym samym jest jesli ja jako gunner strzelam do przeciwnika gdy sie odradza. Tyle w tym temacie. Jak chcesz pisz na priva zeby nie smiecic tutaj. Bo mozemy sobie takie nieporozumienia wyjasniac tu w nieskonczonosc a przeciez nie o to chodzi.



nie ma o czym pisac do Ciebie... Ty masz "swoje racje"
moze ktos z klanu "o rosnacej popularnosci" (ale nie wiem "jakiego" ) znow cos "fajnego" wymysli , bedzie kolejny "fajny" watek forum...

trzymaj sie cieplo i badz wierny swoim przekonaniom

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

rachu ciachu i po strachu

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
nie ma o czym pisac do Ciebie... Ty masz "swoje racje"
moze ktos z klanu "o rosnacej popularnosci" (ale nie wiem "jakiego" ) znow cos "fajnego" wymysli , bedzie kolejny "fajny" watek forum...



Fajnie, chcialbym jednak zebys wiedzial ze jak bedzie w regulaminie napisane ze gramy z takimi i takimi zasadami lub dostane wskazowki np od Yarana zebym nie gral w sposob w jaki gram to mozesz byc pewny ze tych zasad nie zlamie i bede sie stosowal do ogolnie przyjetych norm.
quote:

trzymaj sie cieplo i badz wierny swoim przekonaniom



Dziekuje, nawzajem.

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
Fajnie, chcialbym jednak zebys wiedzial ze jak bedzie w regulaminie napisane ze gramy z takimi i takimi zasadami lub dostane wskazowki np od Yarana zebym nie gral w sposob w jaki gram to mozesz byc pewny ze tych zasad nie zlamie i bede sie stosowal do ogolnie przyjetych norm.
[B]

Dziekuje, nawzajem.



nie moge sie powstrzymac i musze zapytac:
czy teraz na moscie, nie w meczach... tez grasz wg wskazowek kogos? (kogo?) jestes podatny na sugestie? moze ktos robi to podprogowo i nie wiesz o tym?



pzdr...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Panowie, spokojnie, jesteście dorośli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Pit[PL]
(...)i bede sie stosowal do ogolnie przyjetych norm.(...)


Hmmm, no właśnie, tylko że mamy różny system wartości a co za tym idzie - wyznajemy różne normy...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Nikt nie powiedział które wartości i normy są złe i czy wogóle jakieś są złe...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:35.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions