Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

cziterstwo

Czemu wszyscy mówią ża ja czituje!!?? to że strzelam prawie same head shoty to nie znaczy że gram na kodach, ja wam mówie szczeże: Ja nie czituje, brzydze sie cziterami, i nie bede czitował. A tu zamieszcze pewne fajne zdanie co mi je napisał pan X z klanu SLS:

quote:
mówią cytuje: " najwieksza lama która nie umiała grac w bhd teraz wali po 80% headow minimum



quote:
gramy z Majorem, Rambem z Px i oni uwierz potrafią grac...sami wala po headach, ale oni do Ciebie to przedszkole..i to wszystkich dziwi...i po drugie w tak krótkim czasie i tak nagle zaczołeś po headach walic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 06:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Bo nie wolno być lepszym od tych X a jak się jest to znaczy że się oszukuje no i tylko Panowie X mogą mieć większość hedów no bo oni nie oszukują tylko umieją dobrze grać a reszta ma służyć za mięso do odstrzału.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Popłakałem się...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 07:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zacznij strzelać po nogach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 07:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Popłakałem się...



Chcesz chusteczki ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Willie
Chcesz chusteczki ?


Ja zawsze w rękaw

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Ja zawsze w rękaw



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A propo tematu to taki headman w klanie to prawdziwa perła wpuścić takiego do strefy na HoPie i sprawa załatwiona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 09:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A propo tematu to taki headman w klanie to prawdziwa perła wpuścić takiego do strefy na HoPie i sprawa załatwiona



Do reprezentacji z nim!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Willie
Do reprezentacji z nim!


No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta. Lecz ie przyapany na gorąco nie moze być banowany.
Może jak zabije 18 razy pod rząd z 203 to tez dostane bana?
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta. Lecz ie przyapany na gorąco nie moze być banowany.
Może jak zabije 18 razy pod rząd z 203 to tez dostane bana?
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).



Nikt nie lubi dostawać po głowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. ...

Prawo to raczej mają ich serwer banują kogo chcą więc raczej chyba powinieneś napisać „podstaw”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"





"Szkoła Szlifowania Cheatów"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"



Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.


Ooo mamy specjalistę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ooo mamy specjalistę


Broń cie panie boze )

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie. [/QUOTE]


Nie zrozumiałeś mnie Darku .
Czitować ,bez względu na umiejętności i klasę czitera , zawsze będzie kojarzyć mi się z czynnością wykonywaną przez skrajne mendy i nijak nie pasuje mi przy tym czasowniku słowo perfekcja

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

A co z Argusem? Coś mi się wydaje, że raczej Sigan nie jest informatykiem i tego programu nie obejdzie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Widocznie Argus nie działa zbyt dobrze bo pozwala trafiać w głowę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.



Nie zrozumiałeś mnie Darku .
Czitować ,bez względu na umiejętności i klasę czitera , zawsze będzie kojarzyć mi się z czynnością wykonywaną przez skrajne mendy i nijak nie pasuje mi przy tym czasowniku słowo perfekcja
[/QUOTE]

Faktycznie niedobre czeetowanie jest. Na szczęscie argus co najmniej w 90% zalatwia sprawe.
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo .

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A co z Argusem? Coś mi się wydaje, że raczej Sigan nie jest informatykiem i tego programu nie obejdzie.


Ano argus jest u SSLow po to by świecil w lobby, jednak nie jest na ustawieniu argus only. Czyli tak jaby go niebyło.
( czytaj: mamy super server z argusem, jednak jak chcesz pocheetowac to wskakuj do nas )

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:

Faktycznie niedobre czeetowanie jest. Na szczęscie argus co najmniej w 90% zalatwia sprawe.
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo . [/B]


Dostał bana po IP i dalej właził ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*BSP*Sigano
title



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Scyzorkowooo :D

Yogi ma racje ja na kompach sie nie znam, umiem robić strony w PHP/MySQL , umiem właczyć jeszcze gg i bhd a head shoty lubie strzelać bo jest więcej pónktów i jest fajniejszy napis a pozatym taka umiejętność sie bardzo w strefie przydaje ostatnio jak grałem na HoPie to w strefie mnie nikt nie ruszył mój wynik: Kills: 15 death:4 (bo kilka razy poszłem na balkon ale zaraz wróciłem) a w tym 13 headów a cziterami to sie brzydze i jak ktoś tu anpisał to trza być mędą a ja menda raczej nie jestem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *BSP*Sigano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *BSP*Sigano Znajdź więcej post'ów przez  *BSP*Sigano Dodaj *BSP*Sigano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *BSP*Sigano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Yogi ma racje ja na kompach sie nie znam, umiem robić strony w PHP/MySQL , umiem właczyć jeszcze gg i bhd a head shoty lubie strzelać bo jest więcej pónktów i jest fajniejszy napis a pozatym taka umiejętność sie bardzo w strefie przydaje ostatnio jak grałem na HoPie to w strefie mnie nikt nie ruszył mój wynik: Kills: 15 death:4 (bo kilka razy poszłem na balkon ale zaraz wróciłem) a w tym 13 headów a cziterami to sie brzydze i jak ktoś tu anpisał to trza być mędą a ja menda raczej nie jestem


A gdzie celujesz że masz head shoty?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo .


zamiast "nicka" daj "gwiazdke" (*)... wtedy banujesz na IP samo... no chyba, ze gral na jakims dynamicznym IP

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).


Hehe, napewno by za to dostał gdyby Doberman miał dostęp do serwera Nie wiem jak to było, ale z tego co słyszałem to osoba o której tu mowa miała na każdej mapie ok. 80% headów, no i niebyło by w tym nic dziwnego gdyby nie to że jeszcze niedługi czas temu(mniej niż miesiąc)miał co najwyżej 30%. Ja na poprawienie się o 10% potrzebowałem około 2 miesięcy, ale on może poprostu ma talent, bo żeby poprawić procent strzelania w głowe o 50 w niecały miesiać to naprawdę trzeba być rewelacyjnym. Chylę czoła

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maly *PwT*
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Czity

Ja coraz czesciej mysle ze tytulowy pan X z SLS ma jakies dziwne pretensje do kazdego komu wyjdzie jakos gra. Pewnie gdybym wszedl na seals clna server i mial wynik 200 do 50 to by mnie zabnowal za czity dlatego ze nie gram czesto i to nie mozliwe. Dziwne rzeczy sie dzieja jest argus a tu takie pierdoły. A zeby po rozmowie na gg banowac za podanie www to juz porażka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face Re: cziterstwo

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Czemu wszyscy mówią ża ja czituje!!?? to że strzelam prawie same head shoty to nie znaczy że gram na kodach

Może ktoś powie że się czepiam... ale powiedz ty mi uczciwie, jakie masz dowody na to, że nie cheatujesz ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Gh*
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

i mnie tez...

Panowie niewiem dlaczego po poscie Sigana niektorzy zachowywuja sie niepowaznie, i ja padlem ofiara, tego co sie dowiedzialem dozywotniego zbanowania za cheatowanie, na serverze SealS. Od jakiegos czasu SLS chcialo zebym zainstalowal argusa bo wiecie jak gram, niektorzy maja watpliwosci o moja udciwosc, po 3 dniach jak zainstalowalem argusa zbanowano mnie za oszustwa, jedynym dowodem przy ktorym dzielnie przystaje kapitano, to moja rozmwa na GG z nim. W ktorej podalem adres strony z cheatami, jest ich tam troszke ale wiekszosc na wersje 1.03 BHD czyli nie spatchowana gre, na wersje 1.0.5 sa tylko zabawki takie jak: FLY i WALL. To jest troche smieszny dowod, jesli chodzi o dozywotnie zbanowanie danego gracza i oskarzenie go o cheatowanie, zwlaszcza ze nikt mnie nie widzial jak latam czy robie cos podejzanego. Moze jedynie moje wyniki sa podejzane, ale naprawde nie ma co sie dziwic. Czy ja z dnia na dzien lepiej zaczolem grac? NIE. Gram juz prawie 2 rok w ta wspaniala gre, dzien w dzien po pare godzin, nie robie przerw bo nie pracuje, nie gram co 2 dzien, gram ciagle od 2 lat. Moje umiejetnosci wzrastaly powoli az urosly do tego stopnia ze gram jak gram. Dziwi mnie to ze jak zaczynalem grac, nikogo sie nie czepialem jak mnie zabil. A to ci sie dzieje na polskich servarach jest tragiczne, naprawde nie wiem czy komentarz posmierci zwroci komus zycie, moze zwroci honor jak zaczenie wyzywac ta osobe...
Niewiem dlaczego jak ktos zobaczy 15latka, ktory ma ratio 3.06 na CQF, czy 57% headshotow na SealS jest uwazany za oszusta, Przeciez to nie sredniowiecze ze palona madrzejszych... Skoro mam argusa, nie cheatuje czyz nie? to naprawde niewiem po co te sceny. Apeluje do was kochani gracze SLS ))) przemyslcie moja sprawe, i sie zastanuwcie czy bezpodstawny ban to dobre rozwiazanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Gh* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Gh* Znajdź więcej post'ów przez  *Gh* Dodaj *Gh* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Gh* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:15.    Strony (19): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions