Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): « First ... « 12 13 [14] 15 16 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Nie wszyscy wszystko Może jeszcze ktoś się przyzna?

Ja się moge przyznać... jestem najwiekszym na polskiej scenie BHD lagerem, ale to wszyscy wiedzą, więc nic nowego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 21:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Show must go on.... już 14 strona.
Brawo !!

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Ja się moge przyznać... jestem najwiekszym na polskiej scenie BHD lagerem, ale to wszyscy wiedzą, więc nic nowego


Musisz wystąpić w "Wybacz mi"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 21:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Chciałem pozdrowić mame, tate, brata, babcie, dziadka....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Musisz wystąpić w "Wybacz mi"

Wolę "Urzekła mnie twoja historia"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2005 22:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A tak powracając na chwilę do tematu, przedchwilą grałem na MOST-PL (kilka innych osób tez było) gralo tam dwóch cheaterów jeden się zwał JIM BEAM (hmm whisky ),a drugi Troll PL.
Co to się teraz dzieje na polskich serwerach...
Ale to tyle na temat, powróćmy do bezsensownej dyskusji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 01:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Show must go on.... już 14 strona.
Brawo !!



u mnie dopiero 4

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
u mnie dopiero 4


ufff duży monitor masz

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duks
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
u mnie dopiero 4


co ty w kinie siedzisz??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duks Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duks Znajdź więcej post'ów przez  Duks Dodaj Duks do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duks prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
u mnie dopiero 4

lama coś ty pił ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 18:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

to ja sie do czegoś przyznam,przeczytałem to przed chwilką całe "przed chwilką" zajeło mi 1 godzine prawie (w przerwie szukałem przeciwnika na wieczór na meczyk w JO...). wszystko to co zapisaliście już prawie zapomniałem a było o czym czytac i momentami leżałem pod biórkiem czy Sigan czituje... to problematyczne pytanie. biorąc pod uwagę teorie Talcota Parsonsa odnośnie zmiany strukturalnej...

Jako,że ten przedmiot w tej sesji jeszcze mam do zdania, nie umiem jej

wracając do sigana i jego umiejętności. ja powiem z innej beczki. ostatnio graliśmy meczyk (Px2 vs GAL). meczyk zakończył sie naszą wygraną 4:0. niby nic szczególnego w tym wszystkim,po za jednym aspektem tego wieczoru. mniej więcej w połowie 2 mapki(Culture Clash) zaczeliśmy zauważać dziwne zachowanie jednego z GAL'ów. Gracz z nickiem UV - zidentyfikowany jako Ulvefa - miał dziwny dar. na porządku dziennym było u niego strzelanie do ścian - za którymi byli nasi gracze. w tym też nic dziwnego,ale kwestia taka,że o obecności tych graczy za tymi ścianami NIE MÓGŁ WIEDZIEĆ. nie mógł wiedzieć bez dopingu. widać akurat na tym meczu zdarzyło mu sie pociągnąc z kotła Panoramixa... --> konkluzja --> cziterzy denerwują,idiotycznym zachowaniem(bo strzelanie do ścian z at4 nie można inaczej nazwać) łatwo można ich zidentyfikować. koniec końców - jeden cziter nie wygra meczu. jasne,doping w postaci X-Ray(bo taki stosował Ulvefa,jedynie to go tłumaczy) jest uzyteczny,ale z głową go też trzeba użyć. NIE, nie namawiam do czitowania i umiejętnego używanie tychże. to nie jest droga. albo ma sie skill,albo sie trenuje i dochodzi do niego. albo gra sie uczciwie i można czasem wybiec zza rogu strzelając i położyć przeciwnika,bo akurat tam był(opcja z m60) albo robić tak cały mecz,wracając sie po graczy do tyłu i strzelając do ścian z at4.(ogólnie w TDM to jest ułatwienie,ale w TKOTH to praktycznie luksus,bo od razu można wiedzieć gdzie kto stoi np. na HoP lub widzieć podbiegającego medyka). co do głowy i strzelania do głów. strzelanie na wysokości głów to sposó na który wpada gracz grający w pierwszą leprzą strzelanke - vide wspomniany wolfenstein itd(chociarz akurat w tej grze nie miało to znaczenia). bieganie na pałe i strzelnaie po ścianach to rzeczywiście umiejętności warte pozyskania gracza do Team Poland nie wspomne o tym,że jak nie moge trafić heada to nie zabijam, bo po co, niech mnie zabije,albo wejdzie i wyczyści strefe,albo przejmie strefa chłopczyku...normalnie zrobiłeś cyrk i jednego klowna na środku to tyle...może będę dalej spamował,tylko komu sie zechce to czytać

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

O ja ...... napisz mi ktoś streszczenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 22:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

To na czym polega X-ray? Widzi się przez ściany, czy nie widzi się ścian?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
To na czym polega X-ray? Widzi się przez ściany, czy nie widzi się ścian?

Ja widziałem screeny że gościu widział wszystkie sciany tylko poza tym widział graczy, nawet takich co byli 500 metrów za mapą, widać ich na tle ściany i można sobie po nich pobiedz. Widziałem równiez na tyle ciekawego hacka że wszystkie postacie były bodświetlone na czerwono, co umożliwiało proste namieżenie wroga nawet bez noktowizora na ciemnej mapie. Czego to ludzie nie wymyślą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 01:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Ale to co Nosfi pisze wskazuje, że jest programik niezbyt doskonały, który usuwa wszelkie budowle. Gość biega i czasami się zamota i próbuje kogoś zabić stojącego właśnie za ścianą. Przyznam się, że widziałem często taki motyw, że ktoś biegnie i nadziewa się na ścianę, biegnie dalej w ścianę, jakby nie wiedział, gdzie się kończy. Dziwiłem się, ale nie przyszło mi do głowy, że to może być właśnie czit pozwalający usunąć budowle.
Dobry to on może jest do podpowiadania pozostałym, gdzie kto jest, bo uczyć się na pamięć chodzenia po omacku to dzięki. Dziesięć kroków prosto, trzy w lewo, wejście, osiem stopni do góry... toż to męka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

on nie usuwa fizycznie budowli.raczej usuwa tekstury,albo tak jak napisaliście pokazuje graczy na tle ścian. Jeszcze jeden przykład z meczu, UV biegł w ściane (przez 2 sekundy) strzelając z m60 bo za nią stał nasz cżłowiek.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
on nie usuwa fizycznie budowli.raczej usuwa tekstury,albo tak jak napisaliście pokazuje graczy na tle ścian. Jeszcze jeden przykład z meczu, UV biegł w ściane (przez 2 sekundy) strzelając z m60 bo za nią stał nasz cżłowiek.


Nie wiem po co te dyskusje. Każdy z nas wie, że gra BHD "jest natkana chitami, jak dobra kasza skwarkami". Częsc osób jednak ciągle w nią pyka. Dlaczego? Proste. Gra jest dobra, mozna grac na piracie i nie wymaga sprzętu z górnej szuflady, a ludzie o przeciętnych umiejętnościach mogą się zaopatrzyc w jakieś gówno, z którym czuja sie lepiej(bardziej dowartościowani).

Trudno wymagac od producentów jakiejkolwiek reakcji na taki stan rzeczy, jak maja nowy produkt w postaci JO. I tu zaczynają sie schody dla wielu graczy, bo gra wymaga dobrego kompa, nie mozna się zaopatrzyc w chita(czuwa PB), a i na piracie sie nie zagra.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
on nie usuwa fizycznie budowli.raczej usuwa tekstury,albo tak jak napisaliście pokazuje graczy na tle ścian. Jeszcze jeden przykład z meczu, UV biegł w ściane (przez 2 sekundy) strzelając z m60 bo za nią stał nasz cżłowiek.


Właśnie o to mi chodzi, że budowli nie widać, ale fizycznie są i trzeba po omacku je omijać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
on nie usuwa fizycznie budowli.raczej usuwa tekstury,albo tak jak napisaliście pokazuje graczy na tle ścian. Jeszcze jeden przykład z meczu, UV biegł w ściane (przez 2 sekundy) strzelając z m60 bo za nią stał nasz cżłowiek.

Jest jeszcze jedna możliwość , a mianowicie taka że ma słaby sprzęt i grafa nie nadąża z wyświetlaniem tekstur.Wskazuje na to objaw biegnięcia "w ścianę".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Jest jeszcze jedna możliwość , a mianowicie taka że ma słaby sprzęt i grafa nie nadąża z wyświetlaniem tekstur.Wskazuje na to objaw biegnięcia "w ścianę".


Akurat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Akurat

na poprzedniej grafie na Kutu Arms Market miewałem takie hallo że widziałem gości , będących za ścianą , ale o tym że tam jest ściana dowiadywałem się po 2-3 sek. jak grafa wrzuciła tekstury

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

nie mieszajmy gier, z GAL graliśmy w delte i tłumaczenie,że mu tekstór nie doczytało to jak sigan sie tłumaczył bieganiem na pałe i strzelaniem na wysokości głowy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
na poprzedniej grafie na Kutu Arms Market miewałem takie hallo że widziałem gości , będących za ścianą , ale o tym że tam jest ściana dowiadywałem się po 2-3 sek. jak grafa wrzuciła tekstury

Ja mam coś takiego ciągle, dletego nie gram w JO dopuki nie zmienie karty graf. bo już mam dość nazywania mnie cziterem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 19:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ale to co Nosfi pisze wskazuje, że jest programik niezbyt doskonały, który usuwa wszelkie budowle. Gość biega i czasami się zamota i próbuje kogoś zabić stojącego właśnie za ścianą. Przyznam się, że widziałem często taki motyw, że ktoś biegnie i nadziewa się na ścianę, biegnie dalej w ścianę, jakby nie wiedział, gdzie się kończy. Dziwiłem się, ale nie przyszło mi do głowy, że to może być właśnie czit pozwalający usunąć budowle.
Dobry to on może jest do podpowiadania pozostałym, gdzie kto jest, bo uczyć się na pamięć chodzenia po omacku to dzięki. Dziesięć kroków prosto, trzy w lewo, wejście, osiem stopni do góry... toż to męka




Ja tak zawsze biegam i nie uzywam takich programików

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Ja tak zawsze biegam i nie uzywam takich programików


No u Ciebie to normalne

Muszę powiedzieć, że Sigan dziś na Moście grał z argusem (co prawda sprawdziłem to po wyjściu na następnej mapie), a i tak miał 75% head shots Musi być dobry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
No u Ciebie to normalne

Muszę powiedzieć, że Sigan dziś na Moście grał z argusem (co prawda sprawdziłem to po wyjściu na następnej mapie), a i tak miał 75% head shots Musi być dobry



Nie, poprostu ma dobry program A czy Most stoi Argus Only?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie, poprostu ma dobry program A czy Most stoi Argus Only?


No niestety nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Argus only to troche niewypał. Dużo osób wyrzuca z servera mimo iż mają zainstalowanego argusa i pokazuje ich w lobby.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Argus only to troche niewypał. Dużo osób wyrzuca z servera mimo iż mają zainstalowanego argusa i pokazuje ich w lobby.


cisi lobbyści argusa

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Argus only to troche niewypał. Dużo osób wyrzuca z servera mimo iż mają zainstalowanego argusa i pokazuje ich w lobby.
A może działa dobrze ale dużo osób gra nie czysto

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:57.    Strony (19): « First ... « 12 13 [14] 15 16 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions