Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > cziterstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (19): « First ... « 13 14 [15] 16 17 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
A może działa dobrze ale dużo osób gra nie czysto

To znaczy strzelają w plecy?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Ma racje Kapitano, mają argusa a ich wywala, u nas 2 osoby mają z tym problem i są to osoby z "osiedlówki". Nie wiem w czym problem. Pozatym nie ma zadnej róznicy miedzy server a Argusem a serverem z Argusem Only. Tzn jest drobna róznica - na server argus only nie wejdziesz bez argusa.
Na stronie CQF został dodany link któy pokazuje nam ile osób na serverze gra na argusie, więc podejzana osoba odrazu jest sprawdzona.

P.S. Sigano też grał u nas na Argusie i chyba mam za duży łeb))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

A czy ktoś w ogóle sprawdzał czy ten cały Argus wywala graczy którzy oszukują bo może on nie działa „fizycznie” a tylko „psychologicznie” Próbował ktoś wejść i oszukiwać z Argusem na pokładzie ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Jeszcze jedna myśl po przeczytaniu długiego textu Nosfiego.
Gdzie na początku tego tematu napisałem o "prefekcyjnym wykorzystanbiu cheeta" - polecieli na mnie niektórzy że im nie pasuje "prefekcyjny" z "cheetem" - jednak UV z GAL do dupa ( o ile cheetował) bo dał sie przyłąpać dobrze odserwującym grę Pixcomom. Gdyby grał z głową i uzywał tego "zgodnie z przeznaczeniem" ( zaraz sie ktoś dowali)) ), pewnie nie zostałby zdemaskowany. Wiec podsumuję - dobry cheeter to taki którego nigdy nie wyczaimy.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
A czy ktoś w ogóle sprawdzał czy ten cały Argus wywala graczy którzy oszukują bo może on nie działa „fizycznie” a tylko „psychologicznie” Próbował ktoś wejść i oszukiwać z Argusem na pokładzie ??


Próbował, po instalacji argusa nie zadziała ci zaden cheet.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Próbował, po instalacji argusa nie zadziała ci zaden cheet.


poza tymi które go omijają rotfl

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Jeszcze jedna myśl po przeczytaniu długiego textu Nosfiego.
Gdzie na początku tego tematu napisałem o "prefekcyjnym wykorzystanbiu cheeta" - polecieli na mnie niektórzy że im nie pasuje "prefekcyjny" z "cheetem" - jednak UV z GAL do dupa ( o ile cheetował) bo dał sie przyłąpać dobrze odserwującym grę Pixcomom. Gdyby grał z głową i uzywał tego "zgodnie z przeznaczeniem" ( zaraz sie ktoś dowali)) ), pewnie nie zostałby zdemaskowany. Wiec podsumuję - dobry cheeter to taki którego nigdy nie wyczaimy.


swoją drogą to niezły ma nick UV, może chodzi o promienie UV , a tak poważnie to chyba należą się jakieś słowa wytłumaczenia bo raczej GAL'owie sroce spod ogona nie wypadli i cos takiego kładzie się cieniem na cały klan?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a tak poważnie to chyba należą się jakieś słowa wytłumaczenia bo raczej GAL'owie sroce spod ogona nie wypadli i cos takiego kładzie się cieniem na cały klan?

Przydałoby się jakieś zdanie osób najbardziej zainteresowanych.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

ja swoją rację przedstawiłem, nawet w shoucie na stronce GAL. na co Ulvefa wyzwał mnie od tych, co to używają aimbotów

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
ja swoją rację przedstawiłem, nawet w shoucie na stronce GAL. na co Ulvefa wyzwał mnie od tych, co to używają aimbotów


Gadałes z Siganem ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 14:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

ziobro = zero sigan = aimbot? nie nie gadałem z siganem, nie mam z nim kontaktu i chyba nie jest mi potrzebny...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Przydałoby się jakieś zdanie osób najbardziej zainteresowanych.

No więc dobrze Panowie.
Jak ktoś wcześniej powiedział, GALowie sroce spod ogona nie wypadli i mając na uwadze dobre imię mojego klanu, w którego życiu aktywnie uczestniczę od początku jego istnienia (a nomen omen, mamy dzisiaj pierwszą rocznicę jego powstania), postanowiłem napisać parę słów.
Czytam Panów dyskusję i nadal nie mam zamiaru wypowiadać się w kwestii zarzucanych mi (przez jednego gracza) czynów, gdyż uważam je za bezsensowne i nie poparte żadnym materiałem dowodowym, mogę jedynie ubolewać, iż na podstawie rzuconego przez jednego człowieka oskarżenia, wdajecie się Panowie w polowanie na czarownice, doprawdy nie po męsku szukając taniej sensacji (czego już nie raz byliśmy świadkami).
Oto moje stanowisko: Jestem członkiem starszyzny klanu GAL i tym bardziej moim zadaniem jest dbać o jego dobry wizerunek na scenie DF:BHD, ani ja, ani żaden z GALów nigdy nie dopuścił sie do oszustwa w grze i sądzę, że nadal tak będzie. Wobec pomówień nie popartych dowodami, nalegam na zakończenie tego tematu i zachowanie godne Gentelmanów, w imię przyszłych dobrych stosunków pomiędzy klanami.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
poza tymi które go omijają rotfl



ROTFL do potęgi

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Wracając do statystyk, które poruszyliśmy kilka stron temu:

- ten topic jest najczęściej czytanym w historii FPP forum BHD (5463 odwiedzin - ciągle rośnie)
- jest 2 co do ilości postów (432 na razie)
- jedynym z większą ilością postów, ale mniejszą odwiedzin jest słynny post kolegi Tmat'a pt. "cudowny wzrost umiejętności" (postów 474 odwiedzin 3848)

Do w/w tematu zostało nam tylko ok 40 postów, więc myślę że warto kontynuować, choćby dla sztuki. No chyba że Sz. P. Moderator nie podziela mojego szczerego uznania dla autora topicu - w kwestii wybrania pożądanego tematu oczywiście


ps. to okazało sie proste... po prostu posortować tematy...

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Wracając do statystyk...
ps. to okazało sie proste... po prostu posortować tematy...


__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

jedynie ja to podjąłem w temacie,ale Twoje dziwne zachowanie nie umkneło wszystkim graczom Pixcom. wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy,że Twoje zachowanie było ekstremalnie dziwne i niewytłumaczalne lagiem,szczęściem,umiejętnościami. samo z siebie sie nie wzieło,nie mamy żadnego interesu,by oczerniać GAL czy Ciebie. tym bardziej,że wygraliśmy mecz bez żadnego problemu. ale zachowanie na serwerze gracza który nosił twój Battletag było zupełnie nieimplikowalne w ramy uczciwej rozgrywki. jak wytłumaczysz strzelanie do ścian za którymi są nasi gracze,których nie mogłeś widzieć? pamietaj, na sigana też nie ma dowodów a wszyscy od niedawna zwracają na niego uwage... może łyk z kotła panoramixa byłby leprzym usprawiedliwieniem niż moje zarzuty?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Sorry Stary, ale ja skończyłem temat, po prostu nie wdaję się w dziecinadę.
Mój komunikat był jasny.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
ROTFL do potęgi


jak mawia się gdzieniegdzie - "przez cziterów dla cziterów "

zasadniczo kiedyś bardzo zainteresował mnie ten temat i po przeszperaniu szeregu forumów jasnym stało się dla mnie, że od momentu wypuszczenia na światło dzienne nowej wersji argusa do chwili, w której pojaiwają się czity, omijające ten jakże zacny, fachowy, stabilny i wiarygodny program mija 1 dzień. Szczęśliwie te informacje nie leżą nigdzie w guglu na wierzchu i dostępne są niewelkiej rzeszy ludzi, nie zmienia to faktu, że argus jest jak ser szwajcarski dziurawy, tyle że nieświeży od samego początku.

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
warto kontynuować, choćby dla sztuki


eviva l'arte!

jednakowoż po poście Nosfera naszpikowanym słowami typu nieimplikowalne oraz zddawkowej ripoście Ulwefy topic niejako zamarzł...

co na to "przyczyna" topiku?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja wam powiem jedno, argus dzisiaj mial update'a, zobaczymy jak teraz będzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 22:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
A ja wam powiem jedno, argus dzisiaj mial update'a, zobaczymy jak teraz będzie.

jutro... znaczy dzis juz pewnie "normalnie"
jak lama napisal...
"nowy" argus -> 1 dzien -> nowe "czity" ->szara rzeczywistosc...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2005 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jutro... znaczy dzis juz pewnie "normalnie"
jak lama napisal...
"nowy" argus -> 1 dzien -> nowe "czity" ->szara rzeczywistosc...



ok. Pytanie, merytoryczne na dodatek

Skoro pajace omijają argusa, i to sprawnie, dlaczego tak samo nie dzieje sie z pb w jo? Czy jakaś gadająca głowa może opisać różnice w budowie i działaniu obudwu urządzeń?

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
...różnice w budowie i działaniu obudwu urządzeń?


PB jest produktem komercyjnym... ogromny sztab profesjonalistow... spora kasa... systemy raportowania itp.
Argus jest produktem (produkt to chyba mocne slowo) hobbystycznym... kilku zapalencow stara sie naprawic to co spieprzyl wydawca... skutek taki jak widac na serwerach, raz dziala raz nie... oczywiscie chwala im za to (cos robia w koncu)

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
PB jest produktem komercyjnym...


teraz tak, na początku był takim argusem do quaka, bo wszystkich wkurrzały aimboty

tak btw to też sama konstrukcja gry sprawiała na początku, że pb był wydajniejszy i skuteczniejszy niż argus teraz. A potem się chłopaki wyrobili

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
PB jest produktem komercyjnym... ogromny sztab profesjonalistow... spora kasa... systemy raportowania itp.
Argus jest produktem (produkt to chyba mocne slowo) hobbystycznym... kilku zapalencow stara sie naprawic to co spieprzyl wydawca... skutek taki jak widac na serwerach, raz dziala raz nie... oczywiscie chwala im za to (cos robia w koncu)



Szybko i na temat Teraz jest jasne dlaczego jest tak, a nie inaczej. Mozna juz zamknąć ten topic?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
. Mozna juz zamknąć ten topic?




już niewiele zostało by pobić stary rekord..... wytrzymajcie jeszcze troche

dorzućcie jeno drew by ogień płonął

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
. Mozna juz zamknąć ten topic?


tylko zamknąć i zamknąć

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
tylko zamknąć i zamknąć

Yogi chyba też ma nieczyste sumienie skoro tak mu się pali do zamknięcia tego tematu

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Yogi chyba też ma nieczyste sumienie skoro tak mu się pali do zamknięcia tego tematu


jeśli sumienie jest czyste, to znaczy że nieużywane

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Yogi chyba też ma nieczyste sumienie skoro tak mu się pali do zamknięcia tego tematu


Kto ma czyste niech pierwszy rzuci .... piwem chociaż, będzie humanitarnie

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Kto ma czyste niech pierwszy rzuci .... piwem chociaż, będzie humanitarnie


I znowu zacznie się dym: "Dlaczego nie we mnie ? "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:07.    Strony (19): « First ... « 13 14 [15] 16 17 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions