Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Mam nie lada problem...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GAM3r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mam nie lada problem...

Mam taki problem ojciec bez moejej wiedzy przeinstalowal mi system ok wporzo cod chodzi ale nie przez neta jak probuje sie polaczyc gdzie to mi wyskakuje cos ze disconnected i cos z punk busterem pleasee chce sobie jeszzce dzis zagarc (mam piracka wersje) apropo wczesniej gralem na skrakowanych i na skrakowane probuje sie tez polaczyc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2004 18:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

wejdz na www.punkbuster.com i poszukaj tam...tez to mialem...tyle ze ja mam oryginala CoDa.....ale tam znajdziesz jakies uaktualnienie czy cso, zainstalujesz i bedzie hulalo

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2004 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Oczywiscie moge sie mylic bo nie mam gry w pracy lecz jest w obcjach gry i netu taki ladny kwadracik ktory tzreba odchaczyc dziekuje za uwage

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 01:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shaggy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

GAM3r – trzeba być mega żałosnym kolesiem aby grać w taką grę na piracie. Szoruj do sklepu po swój egzemplarz gry i przestań zawracać ludziom dupę jakimiś pirackimi wersjami…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shaggy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shaggy Znajdź więcej post'ów przez  shaggy Dodaj shaggy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shaggy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

A ja mam propozycje i prośbe do Admina może dało by rade wywalać posty ludzi chcących pomocy w grze a majacych pirata lub dawać bana tym którzy ułatwiają im rozwiązanie problemu.
To chyba skuteczne rozwiązanie?

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Nie zgodze się z wami shaggy i Gajos. Owszem mieć pirata to coś jak kraść, lecz nie wmówiće mi że firmy dystrybucyjne w polsce nie kradną. Według mnie jak masz pirata to sobie graj na tych nielicznych (względem orginalnych) serverach. A pomóc należałoby każdemu, który po taką pomoc się zgłosi.

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

pomoc nie bedzie udzielana tylko osobie ktora nie zamierza przejrzec forum tylko po raz n-ty bedzie zawracac dupe czemu jej nie chodzi cosik...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ludzie tu nie chodzi tylko o piraty! Ja mam CoDa i CoDUO oryginala i tez mialem problem z punkbusterem!

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Co do problemów z PB to mój kumpel ma problem, posiada on orginalną wersje CoD, niestety PB nie wpuszcza go na servery ponieważ jego CDKey jest na czarnej liście chiterów - choć nigdy nawet nie próbował grać na kodach, może potraficie coś na to poradzić?

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

sprobowac napisac do kolesi opiekujacych sie lista cheaterow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2004 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

No to pozostane przy pouczaniu takich klientów. Ostatnio jeden nawet napisał że się nawrócil po krytyce którą otrzymał Może jest w tym metoda?

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2004 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

gajos,MatSan rozwiazanie jest proste niech zakupi nowa gre jak jest na czarnej liscie uwazam ze bez powodu na niej sie nie znalazl. (zawsze boli i daje do myslenia jak musi sie wylozyc kaske )

Po drugie jak ktos ma pirata to powinien sie juz znac i wiedziec skad wziasc takie craki a nie zawracac glowe.

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2004 09:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions