Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > kochajacy inaczej
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

kochajacy inaczej

Co o nich myslicie? Bo ogladam dzis fakty i aqrat kanapke jadlem, a tu pokazuja jakis dwoch pedlejow ktorzy sie caluja "usta-usta".O malo sie nie porzygalem jak to zobaczylem. Dla mnie to sa jacys odmiency i powinni ich usypiac
P.S. wolno zakladac takie tematy? mi tu chodzi o wasze przemyslenia.

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Eeee... Maly bzwiagwal. I tu widac zacofanie naszego spoleczenstwa... I my do Europy? Hmmm... Super.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Angry lecz sie :!

hmm...nie wiem dlaczego tak źle osądzasz tzw"kochających inaczej". gejostwo jest chorobą, która ma początki w genach czlowieka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

mi to wsio :> byle zaden sie do mnie nie przytulal

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

A gdzie tolerancja? Przeciez to nie jest jakis dziwolong.
Jest to poprost czlowiek tyle, ze z innymi upodobaniami.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: lecz sie :!

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C
gejostwo jest chorobą, która ma początki w genach czlowieka.


Przepraszam co???? Gejstwo??? Chyba homoseksualizm. Wes sie schowaj i zakopaj... Do tego jeszcze choroba? Buhahahahahaa!
ceK4.3Rm4C

Czlowieku! Zastanow sie co tu piszesz... Brak mi slow, dla tych neoneadertalczykow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

mi na szczescie NIC nie jest w stanie obrzydzic jedzenia...
a jak chodzi o pedalow - tolerowac powiedzmy ze toleruje, ale jak dzisiaj jeden taki sie do mnie usmiechal, to noz sam sie w kieszeni otwiera...
niech sie trzymaja ode mnie z daleka to moga sobie zyc

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Hmm... Nie rozumiem Twojego czepiania sie do takich spraw. Wg. mnie, to czy ktos woli chlopcow czy dziewczynki to juz jest jego prywatna sprawa. Tak samo jak do dwoch facetow mozna sie przyczepic do dwoch typek jak i rowniez w taki sposob mozna przyczepic sie do facetow z dlugimi wlosami.
Jest to swego rodzaju nietolerancja, ja wiem - uprzedzenia, czyli innymi slowy, czepianie sie.
Mi nie przeszkadza to, ze na swiecie sa ludzie kochajacy inaczej, jezeli lubi robic to co robi, jezeli nie robi tego na mus, tylko dlatego ze chce to nie widze problemu dlaczego nie mialby robic.
Spojzmy na to z innej strony. Jakies babcie (no offence) doczepia sie do graczy w Q i w CS'a i powiedza ze to mordercy i trzeba ich uspic, ewentualnie zabic. Widzisz do czego prowadzi taka polityka? Do niczego. Do jednego wieliego burdelu. JAkby kazdemu sie nie podobalo to i tamto, to niewiem gdzie bymy dzisiaj byli. Masz przyklad takiego patrzenia na swiat - Hitler "Jedna rasa, biala rasa" - gowno ***** prawda. Patrz do czego doprowadzilo takie myslenie. ****** w dupe ludobojstwa, masowe morderstwa, przesladowania itp. Wqrwia mnie to.
Sorka za "slownictwo".

PS. Tekst oczywiscie do pana ktory zalozyl ten topic.

__________________

Edytowane przez giBBeR dnia 14-02-2002 o godz. 21:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

GIBBER! 100% racji!

:piwo: giBBeR!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a mnie oni nie obchądzą....tak jak inni tzw. odmieńcy....byle sie do mnie nie przyczepiali.......niech se robią co chcą i w ilu chcą mnir to nie obchodzi......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Angry

Ja do pedalow oficjalnie nic nie mam. Jednak gdy slysze jak tacy ludzie chca zawierac zwiazki malzenskie lub co gorsza ADOPTOWAC dzieci to rzygac mi sie chce za przeproszeniem . Homoseksualizm nie jest zjawiskiem normalnym, to patologia dlatego homoseksualisci powinni dostosowac sie do spoleczenstwa a nie na odwrot. Dziecko od najmlodszych lat wychowywane w takiej "rodzinie" bedzie pozbawione podstawowych wartosci ktore kazdy normalny czlowiek wynosi z normalnego domu. Uwazam ze kochajacym inaczej NIGDY nie powinny przyslugiwac takie prawa. Byc moze moje nastawienie ktos uzna za brak tolerancji ale uwazam ze homoseksualisci i tak maja juz duzo swobody.

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Tak jak juz pisalem, to co oni ze soba robia to nie ch sobie robia, ale dzieci niech zostawia w spokoju. Malzenstwa, niech beda - osobiscie mi nie przeszkadza, ale dzieci - WYKLUCZONE!!! XerXess - pod tym wzgledem zgadzam sie z toba calkowicie. Czy dziecko bedzie nirmalne majac 2 "tatusiow". To sie odbije na psychice i wogole.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Post

dobra homoseksualizm-racja. A jeśli nie wierzysz że ma to związek z genami -twoja sprawa...widocznie nie jestes jeszcze wystarczająco "doedukowany"- nic dziwnego masz tylko 15 lat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez XerXess
Homoseksualizm nie jest zjawiskiem normalnym, to patologia dlatego homoseksualisci powinni dostosowac sie do spoleczenstwa a nie na odwrot.


Dla Twojej informacji... Homosekdualizm jest zjawiskiem normalnym. Kazdy, powtarzam, kazdy czlowiek ma sklonosci homoseksualne i jest to potrwiedzone naukowo. Do tego na przelomie wielu wiekow mamy udokumentowane przyklady homoseksualizmu. Nie pamamietam, ktory, ale jeden z wladcow francuzkich byl wlanie homoseksualista. Maja sie do nas dostosowac??? Dobrze, ale nie dajemy im do tego szansy mowieniem w taki sposob. To jest przyklad zacofania naszego spoleczenstwa.
Dzieci... Hmmm... Troche faktow. Z badan wynika, ze homosekdualisci sa bardziej opiekunczymi rodzicami niz przecietna para, poniewaz oni sie staraja dluuuuugo o to dziecko, a taki Janek z Marysia moge se hop do lozia i maja. Do tego czemu homoseksualizm sprowadziliscie do gay'jow? A lezbijki?
Do tego giBBeR... Czemu uwazasz, ze to sie odbije na psychice? Jest psychologiem? Daj mi tu jakies statystyki.

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C
A jeśli nie wierzysz że ma to związek z genami


Tego nie powiedzialem. Masz racje. Maja tu wplyw uwarunkowania genetyczne, ale nie mozna nazwac tego choroba lub wada genetyczna.

quote:
dziwnego masz tylko 15 lat


Aha... To znaczy, ze mam ZALEDWIE 15 lat oznacza, ze jestem glupim, niedoedukowanym bucem, ktorym nie wie co mowi... Hmm... Chciales mnie ponizyc? Zmiejszyc wartosc tego co powiedzialem? Poczules sie lepiej jak mi wytknoles moj wiek? Zapewniam Cie, ze on tu gra najmniejsza role. SweepeR tez by sie pewnie wkorzyl, bo on przeciez tez ma tylko 15 lat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 00:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


Dla Twojej informacji... Homosekdualizm jest zjawiskiem normalnym. Kazdy, powtarzam, kazdy czlowiek ma sklonosci homoseksualne i jest to potrwiedzone naukowo.



Wiem o co Ci chodzilo ale o normalnosci swiadczy zachowanie ogolu, wiekszosci spoleczenstwa.
Kazdy czlowiek ma sklonnosci homoseksualne - dobra, fakt stwierdzony naukowo, nie czepiam sie. Zdecydowana wiekszosc tych sklonnosci NIE przejawia a stosunkowo niewielka ilosc ludzi jest homoseksualistami. Wiec rozumujac logicznie: co jest narmalne a co nie???

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

Dzieci... Hmmm... Troche faktow. Z badan wynika, ze homosekdualisci sa bardziej opiekunczymi rodzicami niz przecietna para



W takim przypadku opiekunczosc wydaje sie malo istotna a statystyki g****warte. Dziecko jest "owocem milosci" kobiety i mezczyzny a nie mezczyzny i mezczyzny czy kobiety i kobiety. Tu nie ma o czym dyskutowac! Chocby z tylko tego powodu dziecko powinno byc wychowywane przez rodzicow reprezentujacych obydwie plcie. Do tego przystosowala nas natura i sztuczna ingerencja w nia nie jest rzecza normalna

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 01:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Wiem o co Ci chodzilo ale o normalnosci swiadczy zachowanie ogolu, wiekszosci spoleczenstwa.


W takim razie jestem nienormalny i trzeba mnie spalic na stosie, bo przejawiam inne poglady niz "ogol". Fajnie... Grupa znowu gora! =F

quote:
Dziecko jest "owocem milosci" kobiety i mezczyzny


Ten samo owoc milosci czasem laduje na smierniku... Kto to robi? Homoseksualisci czy heteroseksualisci?

quote:
Do tego przystosowala nas natura i sztuczna ingerencja w nia nie jest rzecza normalna


H O M O F O B I A.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 09:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

XerXess ty jestes jakis dziwny, kazdy nienormalny ma sie dostosowac do ogolu? No ***** wez sie zastanow. Jezeli ktos swoja "nienormalnoscia" nie szkodzi spoleczenstwu do z jakiej racji ma sie dostosowywac. Kazdy ma jakies male czy duze zboczenia, albo jak ktos sie urodzi z jakas skaza na psychice, to niby jak sie ma dostosowac, przeciez to niemozliwe. Tak samo homosexualisci nie moga sie nagle stac "hetero".

Tak wiec geje czy lesby niech sobie zawieraja malzenstwa, komu kto przeszkadza? Co najwyzej jakiemus kardynalowi, jednak dzieci to nie powinni oni adoptowac, gdyz moze sie to niekorzystnie odbic na psychice dziecka (wysmiewanie w szkole, pietnowanie przez XeerXess'ow, to sa trudne sprawy).

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
XerXess ty jestes jakis dziwny, kazdy nienormalny ma sie dostosowac do ogolu? No ***** wez sie zastanow. Jezeli ktos swoja "nienormalnoscia" nie szkodzi spoleczenstwu do z jakiej racji ma sie dostosowywac. Kazdy ma jakies male czy duze zboczenia, np wedlug badan 90% populacji wali konia, to co te 10 % ma sie dostosowac, aby byc fajnym?


Bardzo dobra uwaga!

quote:
Co najwyzej jakiemus kardynalowi, jednak dzieci to nie powinni oni adoptowac, gdyz moze sie to niekorzystnie odbic na psychice dziecka (wysmiewanie w szkole, pietnowanie przez XeerXess'ow, to sa trudne sprawy).


A to juz wynika z braku akceptacji naszego jakze rozwinietego spoleczenstwa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 10:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Po jaka cholere to wszystko wyolbrzymiacie?! Kazdy rozumny czlowiek ma prawo do wlasnych pogladow i nie ma w tym niczego zlego. Akceptuje homoseksualistow jednak ich zachowanie nie musi mi sie wcale podobac.

Wracajac jeszcze do tego nieszczesnego PRZYSTOSOWYWANIA. Nie wiem jak moje zdanie zostalo przez Was odebrane. Mialem na mysli ze homoseksualisci nie musza sie do przystosowywac do ogolu, jednak nie moga wymagac od spoleczenstwa CALKOWIETEGO podporzadkowania sie ich tokowi rozumowania. Wiekszosc tak zwanych cywilizowanych krajow swiata przynajmniej teoretycznie umozliwia swoim obywatelom posiadanie wlasnych pogladow. Ja tego wcale nie neguje i szanuje indywidualnosc ludzi ale np. pozwolenie homoseksualista na adopcje dzieci w moim przekonaniu stanowi ZAGROZENIE.

Jesli chodzi o malzenstwa to nie czepiajmy sie sie kadrynalow bo to do niczego nie prowadzi. Kazda wiara ma swoje prawdy i nie kazdy musi byc wierzacy. Inaczej wyglada sprawa ze slubami cywilnymi.

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Dodam jeszcze jedno.

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

Ten samo owoc milosci czasem laduje na smierniku... Kto to robi? Homoseksualisci czy heteroseksualisci?



Staralem sie poruszyc aspekt psychologiczny wychowawywania dzieci. Sprawa ze smietnikiem do zagadnienie na odrebny temat.

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez XerXess
Dodam jeszcze jedno.


Staralem sie poruszyc aspekt psychologiczny wychowawywania dzieci. Sprawa ze smietnikiem do zagadnienie na odrebny temat.



Jak chcesz dodawac to edytuj posty, a nie dodawaj nowych...

Dobra... Chce zobaczyc statystyki, Twoje certyfikat psychologa i zrodla jakich korzystales prezentujac Twoje "psychologiczne aspekty wychowania dzieci". Jak takowych to nie powoluj sie na psychologie tylko na wlasne prywatne zdanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Wink

dobra blade, sorx za te "15 lat". Case is closed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


Jak chcesz dodawac to edytuj posty, a nie dodawaj nowych...


To juz nie mozna sobie nawet ponabijac? (btw dzieki za rade)
quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

Dobra... Chce zobaczyc statystyki, Twoje certyfikat psychologa i zrodla jakich korzystales prezentujac Twoje "psychologiczne aspekty wychowania dzieci". Jak takowych to nie powoluj sie na psychologie tylko na wlasne prywatne zdanie.



Jak juz tak sie uparles to idz do pierwszego lepszego psychologa (chcby nawet tego szkolnego) i porusz ten temat.
Zeby stwierdzic ze dziecko do narmalnego rozwoju potrzebuje OJCA i MATKI nie jest potrzebny zaden dyplom czy certyfikat.
I od kiedy zeby chcac wyrazic swoje zdanie trzeba byc specjalista w danej dziedzinie?

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Eh panowie nie macie o czym gadac?

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Smile

Jak widać chyba nie mamy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: kochajacy inaczej

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
Co o nich myslicie? Bo ogladam dzis fakty i aqrat kanapke jadlem, a tu pokazuja jakis dwoch pedlejow ktorzy sie caluja "usta-usta".O malo sie nie porzygalem jak to zobaczylem. Dla mnie to sa jacys odmiency i powinni ich usypiac
P.S. wolno zakladac takie tematy? mi tu chodzi o wasze przemyslenia.



quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C
gejostwo jest chorobą, która ma początki w genach czlowieka


gdybym to ja rozdawal bany bylibyscie pierwszymi ktorzy by je otrzymali

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: kochajacy inaczej

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Koras
Co o nich myslicie? Bo ogladam dzis fakty i aqrat kanapke jadlem, a tu pokazuja jakis dwoch pedlejow ktorzy sie caluja "usta-usta".O malo sie nie porzygalem jak to zobaczylem.


Zwyczajnie przestań oglądać "Fakty"...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

vote yes for ban & EOT

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Gdyby ktoś brał to pod uwagę, to też...
EOT

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Red face

"Rozdawal bany", huh, ale koles wypaliłeś. Przypominam, forum nazywa sie "o niczym konkretnym"
Więc chyba wolno mi cos powiedziec.
Zreszta przeczytaj inne moje posty z tego topica, to zrozumiesz, że przyznałem się do błędu.
KonieC.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:34.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions