Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Server Topgun
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

*******e Server Topgun

To jest najbardziej kretynski server jaki widzialem. Admin ci da slapa za kampienie albo bury albo cie zabije , nie ma znaczenia ze jestes w slabszym teamie ktory jak idze na rusha to sie gubi nie nadaza rzuca swoim granaty pod nogi i wogole ale taki admin wie lepiej lamuch jeden jak powienines grac jak team CT sie pcha to ich wybijam i jeszcze maja pretensje , po co sie pchaja ? skoro to mapa de to niech bronia BS a nie pchaja sie do respa terro , skoro im wolno to robic to ja moge czekac az przyjda jak ich zabije to sie runda skonczy a jak jakis zostanie to pojde podlozyc bombe , a moze by tak tych atakujacych CT slapowal albo bury dawal , zagralem sobie tam bo mam tam ladny ping a lacze mi strasznie laguje dzisiaj i bardzo zaluje ze tam zagralem. Nagle admini tego servera chca zmienic CSa bo jak chca grac dusta to niech wiedza ze tam terro w 90% gier kampia bo przy 10/10 ciezko jest zrobic rusha juz przy rownych teamach a co dopiero gdy CT sa lepsi (a przewaznie lepsi gracze ida do CT na tej mapie !)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Mantis mnie zabanował za to że kolesia zabiłem granatem (przez pomyłke) ale co będe to komentował...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

ja zawsze ide do Terro no chyba że nie ma miejsc, ale to dlatego że pewnie lamka ze mnie

ale masz racje Mantis, terro z reguły kampia przed wejsciem, runda trwa ile trwa, i dopiero jak jakaś ciotka(terro) nie wyraźi chęci znalezienia BOMBY (nie będzie jej nawet szukał) w tym czasie tylko będzie kampił w jakims **** miejscu to wtedy mozna mu kopa sprzedać !!..no chyba że zabije all CT

A jak komuś sie nie podoba, że jak zginie na początku rus***ąc samotnie to niech skróci czas rundy na DUST do 2 minut, heeheh

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!GaJoWy!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: warszawa

Thumbs down

Niom
mialem taka sama sytuacje na tym servie..
byla mapa duke
ja jako terro ale moj team poza 1 gosciem albo stal w bazie albo
siedzial na dachu
wiec ja i ten koles zrobilismy wbite do budynku s skampilismy...
i udalo nam sie zabic 6 kloesi...
za to admin zaj***** wywalil mnie z serva bez ostrzezenia (jak to tak mozna nazwac)
za maxymalne kampienieP
a co ja mam q*** robic jak ja i jeszcze jedna osoba tylko jakos gra to co ja mam zrobic...
chyba ze bede biegl sam na rusha i bede ciagle ginal
(ale bym dal powod do radochy szanownemu adminowi i reszcie cwaniakow z ct DDD)

__________________
G@jowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !GaJoWy! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !GaJoWy! Znajdź więcej post'ów przez  !GaJoWy! Dodaj !GaJoWy! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !GaJoWy! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Znowu skarga na topgun.
GooS zrob cos z tym wreszcie
Moze naprawde twoi admini sie za bardzo przejmuja sytuacja w tej grze?
Zwlaszcza jeden mega admin dzinu czy hgw jak go tam zwac.
Echa taki fajny serwek a admini szaleja.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 02:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs down

TG jest fajnym serwerem do czasu...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 07:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

znowu to samo

ten topic jest niepotrzebny

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

przeciez Mantis ponoc miales nie wchodzic na ten server juz od ponad tygodnia...

i po raz enty -- nie pasi? zmien server...

wrrrr :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 09:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
TG jest fajnym serwerem do czasu... [/QUOT

Do czasu ..... ?
Prosimy o wiecej.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tam nie gram bo admini to lamusy! Inni mowia, ze tesh nie graja a wchodza i graja z lamami-adminami, a pozniej sie skarza po co? NIE GRAJCIE TAM I BEDZIE SPOKOJ!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 11:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

gr........

GooS wytlumacz mi cos...
W waszej cafe, na wiekszosc serverow, macie zmniejszony gl_max_size, nie obchodzi mnie kto wam ta komende wpisal ale fakt, ze tak macie.

Podobnie ja w domu gram na gl_max_size "1", i dzieki temu jestem na lisicie cziterow... ale!
Ale nie jest napisane za co, nie jest mi nic udowodnione i co najgorsze, nie ma qrfa zadnych screenow z PB...
To jest chore, podobniej jest z Redrumem ze SPECNAZU.

Z tego co wiem, to tej komendy nie mozna wykorzystawac na meczach CB, ale jak se gram freestyle, to chyba moge korzystac z opcji jaka dalo valve, jaka jest gl_max_size "1".

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Angry

rolin ma racje... CVarsy sa po to zeby je sobie poustwiac i grac jak komu sie podoba... w q3 przynjamniej NIKT nie czepia sie, ze masz np. r_picmic na 5 ustawiaone co w zblizeniu jest podobne do HL'owskiego gl_max_size <128.... Narpawde nie wiem o co wy sie klucicie ? Jakis palant wymyslil, ze niby ten maxsize 1 to jakis cit...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

A zasady sa po to zeby je przestrzegac, skoro GooS nie zyczy sobie by na jego serwerze uzywano gl_max_size 1 to nikt nie zmusza was do gry tam, proste?

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
rolin ma racje... CVarsy sa po to zeby je sobie poustwiac i grac jak komu sie podoba... w q3 przynjamniej NIKT nie czepia sie, ze masz np. r_picmic na 5 ustawiaone co w zblizeniu jest podobne do HL'owskiego gl_max_size <128.... Narpawde nie wiem o co wy sie klucicie ? Jakis palant wymyslil, ze niby ten maxsize 1 to jakis cit...


SUB a wiesz co to za czit : white walls ? masz biale tekstury i kazdy przeciwnik jest widoczny jak na dloni nie mozna sie ukryc , a w kuejku masz apteczki ktorymi sie mozesz wykurowac co jest jedna z podstawowych roznic miedzy tymi grami ... wiec nie pisz ze to to samo czy cos w tym stylu , gralem w q3 i qw i cos na ten temat wiem !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Mantis spox, ale zauwaz, ze taka opcje dalo samo ValvE!!!
Wiec to nie jest zaden czit, to nie jest zaden program z poza HL czy CS.

A Jackkiller ma racje, wcale nie musimy tam grac, ale ja chce rozglosnic co sie dzieje tam.
Jakc zrozum, ze w cafe, gdzie jest TOPGUN. komputery maja zmniejszony gl_max_size, i co? zbanuja swoje ipe, zeby nie grac po lanie na TOPGUNIe?

Widzish sam co sie dzieje.... a dzieje sie zle.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Kto mi zmienil nazwe topika ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Kto mi zmienil nazwe topika ??

ktos

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.

ktos



Bo pojade do wawy i ci nakope do dupy , teraz ludzie nie wiedza o co mi chodzilo !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin
Mantis spox, ale zauwaz, ze taka opcje dalo samo ValvE!!!
Wiec to nie jest zaden czit, to nie jest zaden program z poza HL czy CS.

A Jackkiller ma racje, wcale nie musimy tam grac, ale ja chce rozglosnic co sie dzieje tam.
Jakc zrozum, ze w cafe, gdzie jest TOPGUN. komputery maja zmniejszony gl_max_size, i co? zbanuja swoje ipe, zeby nie grac po lanie na TOPGUNIe?

Widzish sam co sie dzieje.... a dzieje sie zle.



Nie dawaj takich argumentow. To ze valve nie ograniczylo tych mozliwosci nie oznacza akceptacji dla tego typu udogodnien.
Idac ta droga naprawde sie dziwie za banowanie gosci z aimbotem bo valve tez go umiescilo. Czemu z tym grac nie mozna?
W grze jest a jak by valve nie chcialo to by tego nie dalo. Rozumiesz?
Teraz opcja techniczna. Widocznie modyfikacja silnika gry byla zbyt pracochlonna. Silnik jest qlejowy i dlatego masz tyle roznych mozliwosci.

__________________
ON.

Edytowane przez ON. dnia 01-12-2001 o godz. 14:28

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 01:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Angry

UPTADE: Jestem na czarnej liscie nie przez GooSa tylko, przez kogos innego


btw: Szkoda, ze ta lista jest taka porabana i nie moge sie dowiedziec, kto mnie tam wsadzil, przeciez ktos mogl se jaja zrobic.... bo nawet nie umiescil screena

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: gr........

quote:
Napisane oryginalnie przez Rolin
GooS wytlumacz mi cos...
W waszej cafe, na wiekszosc serverow, macie zmniejszony gl_max_size, nie obchodzi mnie kto wam ta komende wpisal ale fakt, ze tak macie.


fakt, jak tylko moge to usuwam to, ale nie jestem w stanie tego kontrolowac 24h/d... napisalem juz o tym na forum cs.pl
quote:

Podobnie ja w domu gram na gl_max_size "1", i dzieki temu jestem na lisicie cziterow... ale!
Ale nie jest napisane za co, nie jest mi nic udowodnione i co najgorsze, nie ma qrfa zadnych screenow z PB...
To jest chore, podobniej jest z Redrumem ze SPECNAZU.


skad mam wiedziec za co jestes na liscie cziterow? ja Cie nie dopisywalem, i na TG nie banuje za gl_max_size 1

poza tym screen'a nie potrzeba, aby to wylapac, wystarczy ustawienie PB
quote:

Z tego co wiem, to tej komendy nie mozna wykorzystawac na meczach CB, ale jak se gram freestyle, to chyba moge korzystac z opcji jaka dalo valve, jaka jest gl_max_size "1".



to juz kwestia na co admin pozwala... Goral banuje za gl_max_size 1, ja nie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 11:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
rolin ma racje... CVarsy sa po to zeby je sobie poustwiac i grac jak komu sie podoba... w q3 przynjamniej NIKT nie czepia sie, ze masz np. r_picmic na 5 ustawiaone co w zblizeniu jest podobne do HL'owskiego gl_max_size <128.... Narpawde nie wiem o co wy sie klucicie ? Jakis palant wymyslil, ze niby ten maxsize 1 to jakis cit...


hahah tja nikt sie nie czepial ze masz picmic na 5 ale kazdy wiekszy 5 byl traktowany jako "czit" i na turnieju nie mogles zagrac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 09:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Ja tam nie gram bo admini to lamusy! Inni mowia, ze tesh nie graja a wchodza i graja z lamami-adminami, a pozniej sie skarza po co? NIE GRAJCIE TAM I BEDZIE SPOKOJ!


boze to nie graj na tym serwerze nikt za toba nie bedzie plaka... masz full innych serwerow gdzie rundy trwaja az do konca po jakas pytka siedzi sobie zakampiona z bomba na respie i czeka az pojawia sie fragi... graj z debilami co nie potrafia sie przemoc i zaatakowac... powiem ci jedno, nikt nie leci bez powodu.. zawsze sa ostrzezenia... poza tym ta metoda skutkuje... jako T gdy sie zwroci uwage kampom i da kilka slapow, mozna zaraz zrobic takiego rusha ze CT'kom berety z glow spadaja zadna kampa nie zostaje przed trupiarnia.. wszyscy zaczynaja w terro wreszcie grac jak to sie powinno grac na mapie DE po tej stronie.. czyli ATAK!!! nie kampa!!!

ja nawet jak przegrywam to staram sie nie kampic i czekac az przyjda mnie ubic... rzeczywiscie jak sie przegrywa to jest ciezko.. mozna poczekac chwile.. wybic kilku mendziazy granatami i potem sie wbic.. no ale bez przesady...

poza tym jak mowilem wczesniej... granie na TG nie jest obowiazkowe jak chcecie czekac 5 minut do konca rundy az wybija wszystkie kampy to spoko...

wiele osob gra na TG i preferuje to /\ /\ /\ /\

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Bo pojade do wawy i ci nakope do dupy , teraz ludzie nie wiedza o co mi chodzilo !!



nerwus

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Grałem raz na servie.
Nie spotkałem się z czymś takim, a to pewnie, dlatego że ktoś porządny miał admina .

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ja tez tam gralem i za kampienie nitk nie kickowal, moze tam mozna kampic, ale tylko wtedy jak sie nie zabija przeciwnikow??

BTW. co do gl_max_size 1, to niebywale ulatwia to gre z tego co zauwazylem, a i za to bany sa na -UOP- i na U Górala!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
ja tez tam gralem i za kampienie nitk nie kickowal, moze tam mozna kampic, ale tylko wtedy jak sie nie zabija przeciwnikow??

BTW. co do gl_max_size 1, to niebywale ulatwia to gre z tego co zauwazylem, a i za to bany sa na -UOP- i na U Górala!


Ja też miałem taką sytuację , kick -> kick -> ban 5 min .
To jest denerwujące
ten server sux !!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

tia ja slyszalem ze z gorala niezly LOLeq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a ja mialem taka: ban forever

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kibel
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
tia ja slyszalem ze z gorala niezly LOLeq


Goral to spoko gosc, ma poprostu swoje zasady ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kibel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kibel Znajdź więcej post'ów przez  Kibel Dodaj Kibel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kibel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:51.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions