Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co z PB? Lubicie cziterów?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Crackos jesli to ktos z FF| to plz odezwij sie na moj nr. gg 1234809, thx.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

no no no moze zalorzymy topic , o tym kto jest cziterem , duzoby sie wydało no ale 2 czierów na miesiąc to i tak sukces a czołowych klanów hehe ciekawe , a kto wedłóg ciebie Crackoos zaliczałby sie do czołówki ??

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

CZAX z czolowych klanow czyli nie FF )






joke

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

.....

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
dopuki nie zciągnełem najnowszego updatu PB bo mnei na snajpie wywalało na spec , i wtedy sie zaczeło :/

------------


hmm nie wiem jak ty DARK_ANGEL ale ja sie ostatnio nie spotkałem z zadnym aimbotem czy wllhackiem , a podkreslam jak było jeszcze 1.31 poin relase to mozna było na codzień takei lamy spotkać




Wywalalo cie na spec na czas AKTUALIZACJI pb , trzeba bylo poczekac z 1-2 rundy na spec az sam pb sie zaktualizuje a nie sciagac skads ;d

Ja sie ostatnio czesto spotykam , mam nawet demko czitera z serwa snajper , ktory ewidentnie/ bezczelnie uzywal aimbota .... (tzn demko mi gdzie wcielo ale napewno ma Czarli albo Animate ;p )



quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos

jednego sam przylookałem na SPEC jak z nim grałem (akurat nie był włączony PB). Gość miał wallhack'a ale tak używał, że nawet na spec'u można było przyuważyć...



Crackoss co do oceniania na oko to sie mozna przejechac, tzn nie wszystko od razu musi byc czitem. Moze faktycznie koles na hama uzywal walla (nie wiem nie widzialem tego) , ale sa tez ludzie co graja na sluch , wiec .... nalezy z tym uwazac .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: .....

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Crackoss co do oceniania na oko to sie mozna przejechac, tzn nie wszystko od razu musi byc czitem. Moze faktycznie koles na hama uzywal walla (nie wiem nie widzialem tego) , ale sa tez ludzie co graja na sluch , wiec .... nalezy z tym uwazac .

Gość używał wallhack'a na chama... bo raczej nie da się usłyszeć kogoś na riyadh z drugiego respawn'u (no może kilka metrów od niego :-) będąc w swoim...

A co do czitera to powiedziałem, że nikomu nie powiem... więc koniec tematu...

Pozdrowienia 4 all.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2003 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Post słusznie....

- "A może polska scena Urban Terror oficjalnie akceptuje chiterstwo?"
- "lubimy, akceptujemy i szanujemy postepowanie cziterow"
- "słyszałem, że są już sposoby obejścia PB"
- "gdzie moge takie cos znalezc?"
- "Przylaczam sie do pytania, gdzie takie cudo mozna znalezc, najlepiej zeby byla polska instrukcja"
- "wpisujesz w google.com.pl a konfiguracja jest prosta"

i dalej
- "o wył. skanowania w PB"
- "wyrzucać task'ów z mojego konfiga"
- "nie bedzie PB na Polskich serwach"
- "ostatnio nie spotkałem z zadnym aimbotem czy wllhackiem"
- "stronie www OGC jest opis jak zrobic by i na servach z PB dzialal"
- "Kto to był? - nie powiem... bo obiecałem"
- "2 czierów na miesiąc"
- "mam nawet demko czitera z serwa snajper , ktory ewidentnie/ bezczelnie uzywal aimbota"
- "A co do czitera to powiedziałem, że nikomu nie powiem"


z historii (która nas zwykle nic nie uczy) wiemy że najlepiej chroni przed czitami graczy strach, że przypnie im się łatkę 'cziter', najlepiej publicznie. taka łatka ciągnie się potem z nim dłuugo....



IMHO najlepszą ochroną przed czitami byłoby kasowanie wyników teamscores (oraz indywidualnych) co rundę - aby gracze ich nie widzieli. Heh, wtedy dopiero byłoby widać, kto gra dla wyników a kto dla przyjemności hmmm, chyba podrzucę pomysł na forum SIDa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
z historii (która nas zwykle nic nie uczy) wiemy że najlepiej chroni przed czitami graczy strach, że przypnie im się łatkę 'cziter', najlepiej publicznie. taka łatka ciągnie się potem z nim dłuugo....



To fakt... zgadzam się w 100%. Może utworzyć stronkę z listą cziterów?... takie publiczne napiętnowanie. Alno utworzyć osobny dział na urbanterror.pl? Jest tylko jeden problem: ktoś zaufany musiałby to nadzorować bo jak znam życie to napewno pojawiłoby się pełno bezpodstawnych wpisów na tą listę np. bo ten gość zrobił mi wyrzynkę bo ja jestem lama to se go dodam na listę... czy coś takiego.

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
IMHO najlepszą ochroną przed czitami byłoby kasowanie wyników teamscores (oraz indywidualnych) co rundę - aby gracze ich nie widzieli. Heh, wtedy dopiero byłoby widać, kto gra dla wyników a kto dla przyjemności hmmm, chyba podrzucę pomysł na forum SIDa

Hmmm... a tu już pomysł mi się nie bardzo podoba... granie dla przyjemności to jedno a rywalizacja to drugie. Byłbym skłonny zaakceptować kasowanie wyników indywidualnych ale teamscore nie bardzo... w sumie zdrowa rywalizacja to też przyjemność...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
- - "mam nawet demko czitera z serwa snajper , ktory ewidentnie/ bezczelnie uzywal aimbota"




Demko bylo, widzieli wszyscy, kilka razy zagadywalem do scalatora, ktory nie wykazal zainteresowania ( a moze jednak ban poszedl ? nic mi o tym nie wiadomo).

quote:
Napisane oryginalnie przez crackoss
-
- "A co do czitera to powiedziałem, że nikomu nie powiem"





Faktycznie nie ma sensu robic jakiejs wielkiej afery, aczkolwiek jesli czax (cl klanu FF) chce wiedziec czy to ktos od nas to powinienes mu powiedziec tak czy nie . Jesli TAK to powinienes mu powiedziec kto to , bo nie mozna zostawic tego bez kary ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

crackos o to chodzi ze jesli to wyjdzie np w CB to wszystkie mecze ktore klan rozegral automatycznie zostaja przegrane przez to ze 1 gracz czitowal wiec jesli to ktos z FF to plz daj mi znac gdyz 18 meczy poszlo by do piachu...

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Demko bylo, widzieli wszyscy, kilka razy zagadywalem do scalatora, ktory nie wykazal zainteresowania ( a moze jednak ban poszedl ? nic mi o tym nie wiadomo).




:/

no comment


zawsze moge zerwac wspolprace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 21:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:/ :|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Unhappy

No i tak z tematu pb przeszlismy na temat czitowania. Ja myśle że lista cziterów była by fajną sprawą. Wiem że coś takiego zrobiło ostatnio ClanBase [url="http://www.clanbase.com/cheaters.php"] tutaj link[url].
Miłego oglądania.

A teraz druga sprawa to to że przez tak popularne czitowanie czesto oskarża sie dobrych graczy że oszukiwali. Często też dobrzy gracze oszukują. Prawda jest taka że sam wallhack wystarcza na tyle że można byc świetnym graczem. (Aimboty są zbyt łatwe do wykryćia). Więc ja jestem za punkbusterem bo może chociaż on troche odstraszy tych słabszych cziterów.

Pozdrawiam
R4V3N

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez |r4V3n|
No i tak z tematu pb przeszlismy na temat czitowania. Ja myśle że lista cziterów była by fajną sprawą. Wiem że coś takiego zrobiło ostatnio ClanBase
http://www.clanbase.com/cheaters.php
Miłego oglądania.



Z tego co pamietam byl taka lista na ktorejs z licznych stron Cyk`a , ale znalazly sie tam 2 (slow. DWA) bany w przeciagu pok roku bodajrze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking hyhy

nigdy nie przepadałem za turystami

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

;]

Tak sie ma sytuacja i pewnie sie nic nie zmieni , serwy leza i kwicza a cziterzy zacieraja raczki :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

ehe

jak widac u Dark_Angela na screenie ze jest 7 serverów jak muj clan er0r chwilowy clan ale był miał PB na serverze a tak wogule to nie widzałem nigdy chitera jak bedziecie mieli demko albo porządnego screena ktury mi to udowodni to pokazcie ty Crackos , Scalator , Primo , PaPuga :0 plz chce zobaczyc jak te ciule sie tym bawią

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ehe

quote:
Napisane oryginalnie przez p4teex
jak widac u Dark_Angela na screenie ze jest 7 serverów jak muj clan er0r chwilowy clan ale był miał PB na serverze a tak wogule to nie widzałem nigdy chitera jak bedziecie mieli demko albo porządnego screena ktury mi to udowodni to pokazcie ty Crackos , Scalator , Primo , PaPuga :0 plz chce zobaczyc jak te ciule sie tym bawią


o nie p4t nawiedza forum fpp.pl o_OOOOOOOO

;p

Ja mialem demko ale mi gdzies wcielo. Animate badz Czarli moze ma.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

nawiedzam ?o_O Dark wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....... :/

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

dark znalazlem to demko to te z tym RAT ?

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi
dark znalazlem to demko to te z tym RAT ?


tak, tak dokladnie to :> sK.Rat czy jakos tak ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

Thumbs up n1

ujeliśćie jakąs pytke a aimbotem dziwne ruchy miał przyznam ze nie kiedy tak mam ale to ino przez pare sekund a nie jak on przez całą mape a dzisiaj grałem i tam jakis Dave podobno chitował tez cos tam podobno miał jakiegos walhlacka albo cos ale nie bylo widac po statac a oni muwili ze dziwnie celuje no coż

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

pat a widziales kiedykolwiek jak dziala wall ? znaczy sie czy odpalales i na botach sie bawiles w domu czy cokolwiek innego ... jak np. film ?

jak nie to w jakikolwiek sposob zlukaj se (tylko nie w grze) to przestaniesz zadawac wiekszosc ze swoich pytan bo bedzuiesz mial wyjasnienie

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

morf :}

a czy ja mówie ze ja go podejrzewałem ? Liz ****a on go podejrzewał a nie więc nie gadaj jak nie wiesz :>

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: morf :}

quote:
Napisane oryginalnie przez p4teex
a czy ja mówie ze ja go podejrzewałem ? Liz ****a on go podejrzewał a nie więc nie gadaj jak nie wiesz :>


Liz ****a pewnie dobrze wypatrzyl w koncu sie zna na OGC :> :> :> :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

hie hie

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Wniosek

Kolejny wniosek:
Serwerów z PB jest mało a te które decydują się na PB są skazane na opuszczenie...
Z serwerów, które obecnie maja uruchomionego PB pelny jest tylko snajper.pl... reszta pusta...
Ludzie wolą grać na tych bez PB...
Nasuwa się pytanie: Wyłączyć PB na serwie? No bo jak nikt na nim nie gra...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2003 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

lol najlepiej wszedzie wylaczyc pb a na ut.pl dac linka do najnowszego ogc to nie jest trak ze ludzie nie graja tam gdzie jest pb wiekszosc poprostu nie patrzy na to i wybiera serva gdzie ma mniejszego pinga albo gdzie jest mniej ludzi kazdy ma inne widzi mise wniosek moze byc tylko jeden wlaczyc wszedzie pb a ludzi co sa zlapani z jakas dopala wpisywac na czarna liste i nie ma tlumaczenia ze ja to dostalem od kolegi i chcialem zobaczyc tylko na jedna mape itd banowac a nie ukrywac to ze ktos oszukiwal takie postepowanie trzeba napietnowac a nie chwalic i ukrywac !!

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2003 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

juz nie zlapiecie :> wyszlo ogc 3.0 :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

ost zauwazylem ze pb jest aktualizowane czasem 2x dziennie ;o
p.s. dark wpadnij na irc

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

noskill pracuje nad calkowicie niewykrywalna wersja ogc (3.0 to wersja przejsciowa) wiec gracze ktorzy w ostatnich dniach powrucili tryumfalnie na snajpera zostana tam na stale :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:15.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions