Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Tribes2...
Jak uwazacie czy Tribes2 ...
You do not have permission to vote on this poll.
jest mega!!! 36 83.72%
jest OK. 5 11.63%
Smierdzi moczem 1 2.33%
co za roznica i tak nie gram w to 1 2.33%
W sumie: 43 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Arrow Tribes2...

sami ocencie...

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Tribes 2 Rulez

Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza gra FPP na świecie (przynajmiej dla mnie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 17:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Re: Tribes 2 Rulez

quote:
Napisane oryginalnie przez Icea
Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza gra FPP na świecie (przynajmiej dla mnie)


ql...
zagraj sobie w CS

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Re: Re: Tribes 2 Rulez

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


ql...
zagraj sobie w CS



W CS grałem tuż przed T2 i to dosyć długo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 17:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Re: Re: Re: Tribes 2 Rulez

quote:
Napisane oryginalnie przez Icea


W CS grałem tuż przed T2 i to dosyć długo



i???
W sumie CS coraz bardziej mnie denerwuje!!

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


i???
W sumie CS coraz bardziej mnie denerwuje!!



W CS`a da się pograć ale nie za długo...znudził mi się
Skoro CS cię denerwuje to przerzuć się na T2

...Nie porzałujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 18:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W porownaniu do T2 CS jest, niestety, gra dosc prymitywna. Po pierwsze, grafika jakby juz nie ta. Po drugie, w meczach gra stosunkowo mala liczba osob. Po trzecie, wspolpraca zespolowa polega glownie na zgraniu zaledwie kilku osob realizujacych jeden cel. Po czwarte, cheaterow wiecej niz lusek z wystrzelonych nabojow, po piate - lagi, po szoste - nawet poczatkujacy - o ile gra ostroznie - jest w stanie tam cos zrobic, gdyz gra nie stawia tak wysokich wymagan (gdy goscie sie widza trzeba strzelic raz lub dwa, dluzszych wymian ognia praktycznie nie ma. Po kolejne: gracz ma zwykle tylko kilka rol, w ktore moze wejsc w grze - i wszystkie bardzo do siebie podobne. Po jeszcze kolejne - nie rozumiem idei kupowania broni w grze pretendujacej do miana "realistycznej", po jeszcze kolejne: wlasciwie jest to walka dwoch plutonow.

W T2: grafa calkiem przyzwoita (szczegolnie jak na mozliwosci wspolczesnych kompow do grania), gra sie zwykle w 20, 30, 40 osob, do roboty sa tysiace rzeczy, cheaterow praktycznie nie ma a aimbota ma kazde dzialko w tej grze i graczom to w trabe, przy pingach do 150 gra sie prawie jak na lanie i niemal bez lagow. Poczatkujacy nie zrobi nic, bo najpierw musi okreslic swoja role w bitwie i nabrac praktyki obslugiwaniu przeroznych broni, pojazdow i sprzetu. A strzal w T2 nie sprowadza sie do lamerskiego wskazania punkcika na ekranie i nacisniecia jednego guziczka. Na dodatek w T2 kazdy znajdzie cos dla siebie - i gosc lubiacy ostre wymiany przy ktorych najwieksze zadymy w UT czy Q wymiekaja, i gosc preferujacy wolniejsze strzelanki typu CS czy TO, jest nawet miejsce dla milosnikow symulatorow lotu. Nie ma takze idiotycznego i nieusprawiedliwionego realizmem gry kupowania (sa za to generatory :-P). No i najwazniejsze: w T2 graja plutony. W jednym plutonie mozesz przezyc przygode niczym z CS, w innym plutonie poczuc sie jak w druzynowym meczu w UT, w jeszcze innym - jak w symulatorze lotu.

Moge jeszcze troche powyliczac, chcesz? :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

Wszystko OK...tylko te wymagania...są ogromne aby potrenować se z botami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 17:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Gra ma duzy potencjal. Jej wymagania znacza tylko tyle, ze bedzie sie dobrze sprzedawala takze za rok.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2001 02:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !





takie tam testy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2001 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

wlasnie to przeczytalem i musze przyznac, ze mnei zacheciliscie Panowie
mozna w to grac bez cd-key'a ?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2001 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Mozna. Offline lub na lanie.

Do gry w internecie musisz miec cd-keya, za pomoca ktorego zakladasz konto z loginem i haslem. Na jeden cd-key mozesz zalozyc tylko jedno konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 01:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

ee to niefajnie.
Bo na lanie mam tylko jedna osobe... brata, ktory nei gra w gry
chyba sobie odpuszcze

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Zalatw sobie krakersa, sciagnij pare demek z dzialu Demos na www.tribalwar.com (polecam te, przy ktorych jest duza liczba sciagniec). Zobaczysz offline jak wyglada gra online i wtedy podejmiesz decyzje. Ja polecam zakup oryginalu, gdyz wydatek cos kolo 60-70 zl (a za tyle na gieldzie jest do kupienia T2) to inwestycja na 2-3 lata. Wiec chyba tak drogo nie wychodzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

A, przy okazji: na stronie sierry jest bodajze grywalne demo T2 do sciagniecia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Brachu nie zważaj na cenę bo gra jest tego warta w 100%. Jeżeli naprawdę lubisz dobre FPP to ta gra jest włąnie dla ciebie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 17:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

Cena to jednak wazna kwestia...
Gdybym nie zwazal na to, to bym juz mial zapchana polke grami

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
Cena to jednak wazna kwestia...
Gdybym nie zwazal na to, to bym juz mial zapchana polke grami



Nie cena a zasoby porfela...których zawsze jest mało...no ale T2 jest warty nawet 200 zł (- ja chyba oszalałem )...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 18:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

Fajne go masz logosa Zim - kiedy wyjdzie WOLF (3D)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 18:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez Icea


Nie cena a zasoby porfela...których zawsze jest mało...no ale T2 jest warty nawet 200 zł (- ja chyba oszalałem )...




Ja bym i wiecej zaplacil...
Przepelzlem przez empik patrzac jakie gry sa....
Tylko "tryby" (sic! ) bym qpil
reszta to w tej chwili dla mnie badziewia same gdy je porownywac do T2 zaczynam....

oofko
StEEL

Edytowane przez sYs|StEELhEArT dnia 03-12-2001 o godz. 20:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Talking

helou...wchodze sobie na board t2 i jak mlotkiem w glowe

po pierwsze : sYs|yavor - greetz przerzuciles sie z UT na T2? zaraz wszystko zakabluje _AvataR_owi

2. i ZimZum tutaj, no no

3 ja sam zastanawialem sie nad t2 - gralem w demo po sieci i wrazenia mialem dobre, nawet jakis specjalnych lagow nie mialem, tylko jak to kazdy newbie nie wiedzialem za bardzo co do czego

ale... mimo tego ze t2 jest conajmniej ok, to jednak jakos slabo sie u nas przyjela, nie widzie jakos ruchu wokol t2 w kraju..... no niezbyt ciekawie to wyglada

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>sYs|yavor - greetz

Czesc :-)

>przerzuciles sie z UT na T2?

No zagralem kiedys niechcacy (naprawde niechcacy :-) ) w T2 i... i po CTF-ie w 40 osob podziekowalem sobie za UT. Grywam jeszcze, owszem, ale na totalnym luzie.

>zaraz wszystko zakabluje _AvataR_owi

A powiedz mu, powiedz... Slyszy ode mnie od tygodni, ze lama jest bo w T2 nie gra, wiec jak go ktos z innej strony dobije to... moze zacznie grac :-)))))

>jak to kazdy newbie nie wiedzialem za bardzo co do czego

Kup najnajnowszy (tj. ten tuz przed Gwiazdka :-) ) "Swiat Gier Komputerowych". Naskrobalem tam cos w miare przydatnego dla poczatkujacych. Zreszta w ostatnim numerze tez cos bylo, choc to tylko ogolne porady...

>nie widzie jakos ruchu wokol t2 w kraju.....

Kompy slabe, do grania po sieci trzeba miec oryginal. T2 nigdy nie bedzie tak popularne, jak Q czy UT... Chociaz... ten, kto zagra pare razy w internecie w CTF-a w T2 jest stracony dla innych FPS-ow, wiec jest pewna nadzieja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

Thumbs up

Icea: na samym poczatq czyli gdzies miesiac po premierze polskiej gra byla dosc droga ... 170 albo 130, niepamietam ile juz zaplacilem , no ale jak kupilem orginala to dostalem podkladke (niewiemc zy jeszcze je daja) z napisem gra dla ludzi z jajami
a pozatym chyba juz jest Wolfenstein hehe w sumie w niego gram, na 5 misji jestem tez fajna gierca, lecz TRIBES THE BEAST!

ZimZum, Kag
Jak was demo nie przekonalo to moge wam "udostepnic" pelna wersje a zebyscie zobaczyli "z czym to sie je " niestety tez sobie nie zagracie przez Muilti On-line tylko lan i boty...
(ale wiecie 24 godziny imusicie skasowac bo bedzie nie legalne)



pozdrofko Rat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez RaT
Icea: na samym poczatq czyli gdzies miesiac po premierze polskiej gra byla dosc droga ... 170 albo 130, niepamietam ile juz zaplacilem , no ale jak kupilem orginala to dostalem podkladke (niewiemc zy jeszcze je daja) z napisem gra dla ludzi z jajami
a pozatym chyba juz jest Wolfenstein hehe w sumie w niego gram, na 5 misji jestem tez fajna gierca, lecz TRIBES THE BEAST!

pozdrofko Rat



Oprócz ceny nic sie nie zmieniło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 17:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

ja wczoraj nabylem na 88 zeta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith Znajdź więcej post'ów przez  Sith Dodaj Sith do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RaT
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gorzów WLKP

No i grono polskich graczy powiekszylo sie o jedna osobe

btw. uzywke ? :> a dostales podkladke ?

__________________
Tribes2...
... for gamers with balls!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RaT Znajdź więcej post'ów przez  RaT Dodaj RaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez RaT
No i grono polskich graczy powiekszylo sie o jedna osobe



Dobrze no i jak - warto było

Ps. Ludzie dodawajcie do xywek _PL np. Icea_PL aby można było se pograć razem na serwie a nie jak kazdy z innego świata idzie na hama.

To podobne gra zespołowa a tak na prawdę zespół tworzy się dopiero gdy ktoś zdobędzie flagę, tylko wtedy wszyscy starają się mu pomóc. Po za tym kązdy leci Shrikiem na hama i ma wszystko w poważaniu. Może MY POLACY zaczniemy grać zespołowo. Chodzi mi o to gdy zobaczycie kogoś *_PL to odrazu dogadujemy się i np. w dwa shriki i do boju (im więcej tym lepiej).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 21:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Exclamation

Ja tam zawsze gram pod moja standardowa ksywka czyli
StEELhEArT
lub
StEEL

w Tribes mam =StEELhEArT= bo StEELhEArT bylo juz zajete przez jakiegos wala

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez de_StEELhEArT
Ja tam zawsze gram pod moja standardowa ksywka czyli
StEELhEArT
lub
StEEL

w Tribes mam =StEELhEArT= bo StEELhEArT bylo juz zajete przez jakiegos wala



Grasz na katabatikach zgadłem chyba cię ie raz widziałem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 20:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

gram tam gdzie jest akurat duzo looda i malo pinga ))
modem sux

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:06.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions