Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > Turniej Duke Nukem 3D
Czy warto organizować turniej?
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 8 40.00%
Okaże się 6 30.00%
Nikt nie pzyjdzie 6 30.00%
W sumie: 20 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
eminem_fan
Fan Duke Nukem



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Wrocław

A nie można by tak żeby w jakiejś kafejce internetowej zrobić turniej?zapisałbym sie ale nie mam wyjścia na gry np. w Szczecinie.Każdy przyniusłby swoją płyte z DN i zaistalował by na kompie gre i byłoby wygodnie (dla mnie oczywiście )

__________________
Pozdro
Mati
kontakt:
gg:5113936 tlen.pl [email protected]
mail:[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2003 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eminem_fan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eminem_fan Znajdź więcej post'ów przez  eminem_fan Dodaj eminem_fan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eminem_fan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Znalezienie terminu oraz miejsca odpowiadajacego wszystkim jest prawie niemozliwe. Poza tym trudno znalesc odpowiednia ilosc osob.

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2003 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Wydaje mi sie, ze na stan dzisiejszy jedynym sposobem rozegrania turnieju DN3D jest internet, trza tylko poczekac na port w ktorym bedzie bez problemow dzialal multiplayer.

W ten sposob problem miejsca praktycznie odpada, jedynie pozostaje kwestia terminu, ale i to mozna ominac

A Ty Sarmac przygotuj sie na nastepna probe testingu Wiem, ze to uwielbiasz

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2003 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Stigi

A Ty Sarmac przygotuj sie na nastepna probe testingu Wiem, ze to uwielbiasz



Nom Nie moge sie juz doczekac
Oby tym razem sie udalo.

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2003 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

Dżiz, to to jeszcze nie dziala? 8-o

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

Blah, sorry za podwoojne posty
Przydalby sie jakis port z multiplayerem przez neta... Mam glood zabijania! >

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Alex
Blah, sorry za podwoojne posty
Przydalby sie jakis port z multiplayerem przez neta... Mam glood zabijania! >



Ja liczylem zwlaszcza na JonoF'a, ale od ponad miesiaca nie ma na jego stronie (a sprawdzam dosc czesto) zadnego info o multi
Z kolei z duke3d_w32 mam (i pewnie Sarmac tez) zle doswiadczenia.
cPort w ogole widac, ze bardziej zostal stworzony pod katem singla.
Jeszcze jak znajde troche czasu to sprawdze dokladniej Icculus'a, ale pamietam ze nie byl zbytnio user-friendly, ale to mysle ze sie wyjasni.
WNIOSKI: Jedyne co pozostalo to czekac na update jonoF'a, bo watpie zeby ktos teraz od zera zaczynal na nowo robienie wlasnej ver portu..

PS. Nie moge sie doczekac zeby z kims zagrac..

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

Ja mam nadzieje, ze juz niedlugo zagram - dzisiaj mooj kolega - mięso armatnie - przyjechal z wakacji

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2003 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Nie chce zapeszac bo jeszcze nie skonczylismy, ale po dzisiejszych testach upgrade'owanego duke3d_w32 i Bety #3 DukesterX'a sprawa wygląda jeszcze gorzej. Tym razem wcale nie mozemy sie ze Stigim polaczyc.

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Nawet sie domyslam dlaczego - vmware ma jakies problemy z tym duke3d, ale sprawdzalem przez virtualPC i juz bylo ok..

Mialem byc w nocy, ale "bawilem sie" z win98 i nie bardzo udalo mi sie wyrobic z czasem..

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:03.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions