Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Exclamation Liga

Kurde nie wiem albo ja czegos nie widze ale wszedzie cisza o lidze.
Strona sie zepsuła, no działa teraz ale nawet nie wiadomo czt mecze ktore sie miały odbyc wczoraj odbyły sie
Jakie wyniki jestem ciekaw bo nie wiem
Ehhh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Thumbs down wiecie co ???

Ta cala liga to smierdzi, tak samo jak ostatnia liga co byla tak samo smierdziala, z taka organizacja to jebac taka lige !!! Jak nie bedzie zajebistej organizacji to i ligi beda do dupy. Ledwo sie liga zaczela a tu juz stronka siadla w*****, co to ma byc do ***a !!!
Aha jeszcze jedno PK tak samo smierdzi a najbardziej ten szczawik Greateeye, gosciu podpadles mi i bardzo wkurwiles pamietaj o tym. Myslisz ze jestes z r3 to ci wszystko wolno qfa mac, no nie moge !!!!!!!!

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: wiecie co ???

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Ta cala liga to smierdzi, tak samo jak ostatnia liga co byla tak samo smierdziala, z taka organizacja to jebac taka lige !!! Jak nie bedzie zajebistej organizacji to i ligi beda do dupy. Ledwo sie liga zaczela a tu juz stronka siadla w*****, co to ma byc do ***a !!!
Aha jeszcze jedno PK tak samo smierdzi a najbardziej ten szczawik Greateeye, gosciu podpadles mi i bardzo wkurwiles pamietaj o tym



a ty myslisz ze jak uzywasz ostrych slow to ty jestes paker i qrde dorosly... zrob najpierw wlasna lige i zobaczymy jak tobie pojdzie przygotowanie stronki i cala zarabista organizacja a potem dopiero krytykoj innych.
quote:
Napisane oryginalnie przez leon

Myslisz ze jestes z r3 to ci wszystko wolno qfa mac, no nie moge !!!!!!!!



A ty myslisz ze jak jestes leon to zawodowiec albo krol dzungli jestes? (heh co do dzungli to moze i jestes bo tylko wiesniacy i buszmeni TACY JAK TY tam mieszkaja)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Liga

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
Kurde nie wiem albo ja czegos nie widze ale wszedzie cisza o lidze.
Strona sie zepsuła, no działa teraz ale nawet nie wiadomo czt mecze ktore sie miały odbyc wczoraj odbyły sie
Jakie wyniki jestem ciekaw bo nie wiem
Ehhh



pK. na 100% wygralo z http ale nie wiem jaki wynik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Thumbs down Nic nie kumasz !!!!

Ej ty chlopcze z miasta po co ty sie produkujesz, pytal cie ktos o zdanie tak naprawde nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj na moj temat kapisz ?
Tak naprawde to chodzi mi o to ze wczoraj mialy grac klany f i bzn mecz ligowy na kubusiu o 20.00 wchodzimy a tam jest pk z http i mowia ze oni teraz graja, a to my mielismy grac kapisz mnie czy nadal nic nie kapisz, no i madry Greateeye mysli ze dostal uprawnienia adminatorske i ma rcona to sobie moze kikac tych co sie nie licza na scenie UT. bo w tym pk prawie wszyscy z r3 to oni beda grac bo oni sa wazniejsi, rozumiesz ma nadziejee ze tak, jeszcze raz powtazam to my mielismy grac f i bzn. no comment
Odsylam cie na strone http://q3arena.gry.wp.pl/ut/ tam sie shadow wypowiedzial to sobie poczytaj jak nadal nic nie rozumiesz chlopcze z miasta !!! Jak sie organizuje taka lige to ma byc porzadek i bez zadnych incydentow. Dobra tyle tego i nie obrazaj mnie bo do ciebie nic nie mam Frymasie !!!

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Nic nie kumasz !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Ej ty chlopcze z miasta po co ty sie produkujesz, pytal cie ktos o zdanie tak naprawde nie wiesz o co chodzi to sie nie udzielaj na moj temat kapisz ?
Tak naprawde to chodzi mi o to ze wczoraj mialy grac klany f i bzn mecz ligowy na kubusiu o 20.00 wchodzimy a tam jest pk z http i mowia ze oni teraz graja, a to my mielismy grac kapisz mnie czy nadal nic nie kapisz, no i madry Greateeye mysli ze dostal uprawnienia adminatorske i ma rcona to sobie moze kikac tych co sie nie licza na scenie UT. bo w tym pk prawie wszyscy z r3 to oni beda grac bo oni sa wazniejsi, rozumiesz ma nadziejee ze tak, jeszcze raz powtazam to my mielismy grac f i bzn. no comment
Odsylam cie na strone http://q3arena.gry.wp.pl/ut/ tam sie shadow wypowiedzial to sobie poczytaj jak nadal nic nie rozumiesz chlopcze z miasta !!! Jak sie organizuje taka lige to ma byc porzadek i bez zadnych incydentow. Dobra tyle tego i nie obrazaj mnie bo do ciebie nic nie mam Frymasie !!!



to chyba ty nie kapisz bo shadow nie przedstawil sprawy jasno tylko pozmienial wszystkie fakty tak zeby ratowac wlasna dupe ....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: Nic nie kumasz !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


to chyba ty nie kapisz bo shadow nie przedstawil sprawy jasno tylko pozmienial wszystkie fakty tak zeby ratowac wlasna dupe ....



Prosze was o to zeby byla tu jakas cisza , ten topic jest na inny temat wiec cicho bo dostaniecie any na wszystkie serwy [joke]
" kapisz jeden z drugim hyhy"

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

loooozik! ! ! ! plizzzz

Drogie dzieci ;-))) coraz częściej w czasie gry na serwach spotykam przykłady TWARDZIELI (to chyba od zatwardzenia mózgu, no nie???), którzy z pęłną swobodą, właściwą sfrustrowanym, mauoletnim półanalfabetom, rzucaja odzywki mające wszystkich położyć na kolanach. Niekoniecznie oznacza to, że potrafią kłaść trupem przeciwnika, bo w końcu to niezupełnie od nich zależy ;-)) (człowiek strzela, Pan Bó kule nosi!!! ;-PPPP). Oczywiście, słowa "przepraszam", "pomyliłem się", albo po prostu, "sorry, ale byłem źle poinformowany", czy tesh "uniosłem się", w słowniku prawdziwych tfardzieli nie występują. Troshku to żałośne, ale cóż, świat jest pełen wykształconych buraków. Szkoda, że te same zwyczaje tutaj goszczą coraz częściej. Rozumiem, że większość frustratów posiada rozumki niewystrczające, żeby nawet w czasie pisania uświadomić sobie, że tylko żałośnie odreagowują i nie załatwiają zadnych spraw. Dorosłość drogie dzieci, nie polega na paleniu, piciu, rzucaniu qrwą i innym mięskiem co drugie słowo i oczywiście nieomylnością boską. Polega na umiejętnym, bez siania zamętu, rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Oczywiście żelazny w takich sytuacjach argument " ty ^%$%$#^%$& nie wqrwiaj mnie!!!" albo "bo on mnie wqrwia!!" świadczy nie tylko o braku qltury, ale i o bezradności, braku samoopanowania się i niedostatkach intelektu. Posiadanie choćby trzech dyżurnych szarych komórek nie zabija tak od razu, więc może niech niektórzy leca na targ i nabędą ;-PPP

...z wyrazami

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

Panie Yarecki, zgadzam sie z Panem wpelni. Mam dosc takich twardzieli a raczej tfardzieli. Wiem jak irytujace jest zachowanie ow tfardzieli, tylko zabijesz takiego i q.rwa! pisza. Np taki Kood z bR, on z sr-8 jak kogos zabije jest wyzywany od kamperow i rugany, czasem grozi mu sie kickiem, a on jest tylko swietnym snajperem i nie ma tak ze "kampi" lata po calej mapie i zdejmuje tfardzieli. Yarecki dalbym Ci 5 ale nie moge oceniac. Peace.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
...z wyrazami [ciach] Y.


[ciach]

Panie Yarecki, dostal Pan 5 odemnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Thumbs up slicznie...

bravo Panie Jarku bravo:>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: slicznie...

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc
bravo Panie Jarku bravo:>



tylko tyle?
dlabys mu jakis star, alboco ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Re: Re: slicznie...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa



tylko tyle?
dlabys mu jakis star, alboco ...



nie moge
jeszcze 8 postow:>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: slicznie...

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


nie moge
jeszcze 8 postow:>>>>>



jeszcze tylko 6 postow .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 06:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Re: Re: Re: Re: slicznie...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


jeszcze tylko 6 postow .....



jeszcze tylko 3 ale tego nie pisze bo mnie opieprza o nabijanie postow:>>>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: slicznie...

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


jeszcze tylko 3 ale tego nie pisze bo mnie opieprza o nabijanie postow:>>>>>>




gorzej - moga Ci nie uznac ktorychs postow i je wykasowac - w koncu ten board jests moderowany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: wiecie co ???

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Ta cala liga to smierdzi, tak samo jak ostatnia liga co byla tak samo smierdziala, z taka organizacja to jebac taka lige !!! Jak nie bedzie zajebistej organizacji to i ligi beda do dupy. Ledwo sie liga zaczela a tu juz stronka siadla w*****, co to ma byc do ***a !!!
Aha jeszcze jedno PK tak samo smierdzi a najbardziej ten szczawik Greateeye, gosciu podpadles mi i bardzo wkurwiles pamietaj o tym. Myslisz ze jestes z r3 to ci wszystko wolno qfa mac, no nie moge !!!!!!!!



Hmmm poż i ci podpadłem ale z tego co widać to ty jesteś szawik, bo ktoś dorosły taką wypowiedzią się niereklanuje no cóz nawet niewiem jak sie piszesz na serverach, chłopcze neiznasz sytuacji to mi niepisz głupot....ok? niechcem się kłócić ale shadow zaczą pier wyzywać a nie my, a czy ja mówie że twój klan śmierdzi? no niewiem, raczej nie, ale jak mówisz że pK śmierdzi tzn. że none chester thor i fryma śmierdzą...no cóż może i młody jestem ale jeszcze troche kapuje, a za zachowanie wtedy na serverze, za kickanie bardzo przepraszam i obiecuje że jush to się niepowtórzy..mam nadzieje że u ciebie shadowiq tesh nie
papa

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: wiecie co ???

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Ta cala liga to smierdzi, tak samo jak ostatnia liga co byla tak samo smierdziala, z taka organizacja to jebac taka lige !!! Jak nie bedzie zajebistej organizacji to i ligi beda do dupy. Ledwo sie liga zaczela a tu juz stronka siadla w*****, co to ma byc do ***a !!!
Aha jeszcze jedno PK tak samo smierdzi a najbardziej ten szczawik Greateeye, gosciu podpadles mi i bardzo wkurwiles pamietaj o tym. Myslisz ze jestes z r3 to ci wszystko wolno qfa mac, no nie moge !!!!!!!!



qfa, leon, kurde kim ty jestes ??? pier*dolish jak nie zdrowa dupa !!! Jak jestes taki madry to zrob cos dla sceny UT!! Ja sie staram by kazdy mial radoche grajac w lidze a ty aby bluzgasz !!!
A ze strona przestala dzialac w czasie ligi to nie moja wina . A dzisiaj wieczorem juz bedzie wszystk ok !

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

board

tutaj jest nasze forum ligi: http://q3arena.gry.wp.pl/h/board/?akcja=f&forum=12

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

..........nie jest źle ;-)

...mysle, że dało by się czasami łagodnie zwrócic uwagę na popełniane błędy (wtedy raczej sie nikt nie obrazi), albo po prostu pomóc w organizacji radą czy nawet działaniem...ja czasu nie mam na działanie, a szkoda. Jeśli ktos chce pomóc, powinien sie po prostu zgłosić. Licze, ze ta liga zakończy się pełnym sukcesem. I wszyscy przyłóżmy się do tego, jedni gra i qlturka inni działanie,. I nie krytykujmy za bardzo, w końcu tylko nieroby błędów nie robią ;-)))

TNX za odzew 4All

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Unhappy Przepraszam !!!

GrEaTEyE przepraszam cie i cale PK, zmienilem sie od tamtej mojej ostatniej wypowiedzi, poprostu mnie ponioslo bo jestem bardzo nerwowy i latwo mnie zdenerwowac i bylem wtedy na servie i wiem jak bylo, ale juz nie kometujmy tego nic juz do ciebie nie mam i jeszcze raz sorrki.
A teraz przepraszam fragiego wiec wybacz mi, i zrozum wiem ze to nie twoja wina ze stronka siadla, wiem ze sie duzo przy niej napracowales, wiec cie przepraszam. Ale w tedy naprawde bylem wkurzony ze az mnie telepalo !!!

Juz nikogo nie bede krytykowal, bluzgal itp. poprostu sie zmienilem przez pana Yareckiego przez jego wypowiedzi

To jak jest, OK!?

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
Drogie dzieci ;-))) coraz częściej w czasie gry na serwach spotykam przykłady TWARDZIELI (to chyba od zatwardzenia mózgu, no nie???), którzy z pęłną swobodą, właściwą sfrustrowanym, mauoletnim półanalfabetom, rzucaja odzywki mające wszystkich położyć na kolanach. Niekoniecznie oznacza to, że potrafią kłaść trupem przeciwnika, bo w końcu to niezupełnie od nich zależy ;-)) (człowiek strzela, Pan Bó kule nosi!!! ;-PPPP). Oczywiście, słowa "przepraszam", "pomyliłem się", albo po prostu, "sorry, ale byłem źle poinformowany", czy tesh "uniosłem się", w słowniku prawdziwych tfardzieli nie występują. Troshku to żałośne, ale cóż, świat jest pełen wykształconych buraków. Szkoda, że te same zwyczaje tutaj goszczą coraz częściej. Rozumiem, że większość frustratów posiada rozumki niewystrczające, żeby nawet w czasie pisania uświadomić sobie, że tylko żałośnie odreagowują i nie załatwiają zadnych spraw. Dorosłość drogie dzieci, nie polega na paleniu, piciu, rzucaniu qrwą i innym mięskiem co drugie słowo i oczywiście nieomylnością boską. Polega na umiejętnym, bez siania zamętu, rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Oczywiście żelazny w takich sytuacjach argument " ty ^%$%$#^%$& nie wqrwiaj mnie!!!" albo "bo on mnie wqrwia!!" świadczy nie tylko o braku qltury, ale i o bezradności, braku samoopanowania się i niedostatkach intelektu. Posiadanie choćby trzech dyżurnych szarych komórek nie zabija tak od razu, więc może niech niektórzy leca na targ i nabędą ;-PPP

...z wyrazami

Y.


Tak masz rację, ale jak takiemu można nieodpisać ? Ludzie się tyle męczą nad ligą, robią wszystko co mogą byśmy się nie nudzili grając ciągle na servach, bezmyślnie, sami lecąc na pałe do przodu po fragi ... A taki .... podważa to wszystko jednym głupim postem czy mailem ... to są właśnie dzieci, co nie umią się opanować, jak coś tary nie gra z ligą to zachowaj to dla siebie, no chyba że jesteś na tyle głupi i bezmyślny by innym psuć zabawę ...
A ty leon ... ehh kiedyś myślałem że jesteś spox, nic do ciebie nie miałem ... kiedyś ! Słuchaj shadowa a skończysz jako śmieciarz ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Re: Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

Wiesz co 8lo0dq, co ci powiem to ci powiem i tak cie lubie.
A smieciarzem jak bys nie wiedzial to ja juz jestem yhyhyh lol

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Thumbs up Jooz jest looz chyba

Przestanmy sie kłoocic kij raz sie nie udało to jooz nie koniec wyjasnilismy sobie z pk na ut.pl a jesli nie to teraz chciałbym z wami to wyjasnic było w tym doozo naszych błendoow (klanu -=1BzN1=- ) nie potrzebnie sie wbijalismy na hamana serva sorrki za to ale nas troche poniosło mysle ze jest looz??.A co do dalszej organizacji to zobaczymy sami,nawet jesli nie wyjdzie cos tam jeszcze to troodno przeciez nie gramy o złote majtki to tylko zabawa.Fragi Stona i Gr8 tez maja swoje problemy i zajecie wiec jooz nie bloozgajcie ich ja bym sie wqr.. jak bym sie menczył nad ligą a tu mi ziomki moowią ze jest do dupy z smierdzi ze to ze tamto wiec docencie ich wysiłek.

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
Wiesz co 8lo0dq, co ci powiem to ci powiem i tak cie lubie.
A smieciarzem jak bys nie wiedzial to ja juz jestem yhyhyh lol


Hmm ale po co pisałeś tamtego posta ? Żeby wkurzyć organizatorów ? Zrób sobie swoją ligę, to zobaczysz jak Ci się miło zrobigdy ktoś napisze takiego posta o twojej lidze ... Będziesz miał wszystko w dupie lekko mówiąc


Monar rozumiem PEACE, nasz też troszq poniosło. Wina leży po obu stronach ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Unhappy Re: Re: Re: Re: loooozik! ! ! ! plizzzz

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Hmm ale po co pisałeś tamtego posta ? Żeby wkurzyć organizatorów ? Zrób sobie swoją ligę, to zobaczysz jak Ci się miło zrobigdy ktoś napisze takiego posta o twojej lidze ... Będziesz miał wszystko w dupie lekko mówiąc


Monar rozumiem PEACE, nasz też troszq poniosło. Wina leży po obu stronach ...


8lo0d przeciez przeprosił ich nie kłoocie sie jooz oka?? looz??

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

bravo

No i doczekałem sie:d no cóż jedni i drudzy poełnaiją błędy, wcześniej czy póxniej wyjaśnia się sprawa..tak to już jest w życiu, przyjmuje wasze wszelkie, wszystkie przeprosiny i ja was też przepraszam za to że kickowaem..ale niewiem co wy byście na moim miejscu zrobili dzięki chłopaki i mam nadzieję że liga nieupadnie bo jush pro meczy było!thx

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

:)

az mi lezka w oczu od wzruszenia drgnela, dzieki za docenienie, bo roboty jest bardzo duzo !!

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Nic nie kumasz !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
bo w tym pk prawie wszyscy z r3 to oni beda grac bo oni sa wazniejsi, rozumiesz ma nadziejee ze tak, jeszcze raz powtazam to my mielismy grac f i bzn. no comment

stary wyluzuj, jezeli masz jakis problem do r3 po poprostu wyjasnij z jednym z nas na privie cala sprawe, mysle ze uda nam sie dojsc do porozumienia. Jeszcze jedno mylisz sie w pK gra zaledwie 3 graczy r3, mozesz miec pretensje ale organizacja ligi to nie taka latwa sprawa nie podoba sie-nie bierz udzialu, proste.
Nie lubie gdy ktos sobie "wyciera dupe" naszym tagiem, wiem ze porazka boli, ale sa pewne granice.
Nie pisze tego jako uczestnik ligi, ale nie podoba mi sie twoje zachowanie, wiem GE nie zawsze postepuje zgodnie z regulaminem i zasadami, ludzie sa omylni, dlatego mysle ze jest to uspraiwedliwieniem i nie powinno sie dalej ciagnac tego teamtu.
quote:
Odsylam cie na strone http://q3arena.gry.wp.pl/ut/ tam sie shadow wypowiedzial to sobie poczytaj jak nadal nic nie rozumiesz chlopcze z miasta !!! Jak sie organizuje taka lige to ma byc porzadek i bez zadnych incydentow. Dobra tyle tego i nie obrazaj mnie bo do ciebie nic nie mam Frymasie !!!


W tym momencie sam robisz zamieszanie i probujesz sklocic teamy biorace udzial w lidze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Unhappy Re: Re: Nic nie kumasz !!!!

Wiem deen ze karzdy chce, mi cos powiedziec co zrobilem i pouczyc, wiesz nie byles w tym momencie to nie wiesz co sie dzialo, ale prosze juz nie wracajmy do tego karzdego moze poniesc i bardzo wkurzyc. Mnie naprzyklad to bardzo wkurzylo, mialem inne plany w tym czasie, ale zostalem zeby zagrac ten mecz ligowy a tu sie okazuje ze nie gramy tylko dopiero jak skoncza grac pk i http.
Wiec mnie zrozum i przepraszam ze w jakim stopniu poczules sie obrazony, juz napisalem ze nikogo nie bede bluzgal i wyzywal, krytykowal. Moze to sie juz nie powtorzy mam taka nadzieje, teraz sie bede 10 razy zastanawiam zanim cos napisze, no i jeszcze raz sorki.

Ale moze juz zakonczymy ten temat, nie chce za karzdym razem kogos przepraszac !!! Obwiniam sie zle postapilem no i jeszcze raz wszystkich ktorzy zostali pokrzywdzeni, PRZEPRASZAM !!!
Nikogo nie chce sklocac, juz sobie to wyjasnilismy kto w tedy byl, wiec zakonczmy ten temat.

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:39.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions