Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co z PB? Lubicie cziterów?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ostatnio mozecie tez zobaczyc jak DARK_ANGEL wymiata Zapraszamy :>

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
ostatnio mozecie tez zobaczyc jak DARK_ANGEL wymiata Zapraszamy :>


Tak powracam w glorii zwyciezcy :>

Btw. bug w .dll`ach ktory uzyto do zrobinia haka do gier na silnku q3 daje o wiele wieksze mozliwosci niz stary wallhack - widac przez wszystko jak przy uzyciu rentgena :> musze przyznac ze wyglada to zadziwiajaco .........

Edytowane przez DARK_ANGEL dnia 04-05-2003 o godz. 19:30

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Question eee???

o czym wy piszecie?? :O

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

o nowym OGC ver. 3.0 calkowicie niewykrywalnym przez PB

do tego jak pisalem powyzej nowy wallhack jest o wiele wydajniejszy od starego ,aczkolwiek latwiej go wylapac na screenach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

cheat0r!:S

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Powiem wiecej:

hax0r

Zanim zaczniecie czitowac lub nawet jesli nie macie takiego zamiaru) koniecznie przejrzyjcie ten maly pliczek ktory zalaczylem (mp3 nie zaden wirus rzeby byla jasnosc)

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 01:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:c

dobre to mp7

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos
To fakt... zgadzam się w 100%. Może utworzyć stronkę z listą cziterów?... takie publiczne napiętnowanie.

Dobra dobra, nie od dziś widać jak na dłoni że WIĘKSZOŚĆ (WIĘKSZOŚĆ - nie znaczy wszyscy) polskiej sceny UrT to "kolesiowanie" (NIE mówie że to ŹLE - ale ma to swoje konsekwencje). Admini od dawna mają PB i GDYBY CHCIELI to używający OGC mieli by wjazd na serwery zbanowany od dawna... Nie mają i nie są piętnowani - bo adminom nie koniecznie na tym zależy.
quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos Hmmm... a tu już pomysł mi się nie bardzo podoba... granie dla przyjemności to jedno a rywalizacja to drugie. [...]

Zgoda - rywalizacja to przecież cel tej gry i kasowanie score zrobi tę grę nudną...
quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos - "A co do czitera to powiedziałem, że nikomu nie powiem"

No właśnie dlatego między innymi to wszystko jest tak posrane bo jeden koleś obiecał innemu kolesiowi że nic nikomu nie powie ale tamten koniecznie się chciał pochwalić że złapał no ale ponieważ kolesia to nie może powiedzieć nicka ale i tak powie tylko bez personaliów.... BOSH... dziecinada :/

Dla wszystkich - skończcie z tą obłudą - ogc jest tu:

[edit]
Wycinam pod presją obłudnej sceny <-- to moje zdanie, większość ludzi uważa że źle zrobiłem wiec wycięte... Ciekawi mnie tylko dlaczego takie wywołało to oburzenie a nikt sie nie przejął że DARK uzywa ogc... Heh...
[edit]


Faktycznie wystarczy wpisać hasło quake3 ogc w googlu i dostajesz jak na talerzu.... jest ogc 3.0 i pod windoze i pod linuxa i jeszcze pod maca nie ma...
czy jest faktycznie nie wykrywalny przez PB jeszcze nie wiem ale jak sie wkur**** to sprawdzę.... o! :< bo jakoś nie wierzę że można 3 razy pod rząd z pełnego obrotu ZA PIERWSZYM strzałem walnąć heada przeciwnikowi oddalonemu o jakieś 20m.... NIKT MI NIE WMÓWI ZE TO SKILL ... a już tym bardziej że to fuks

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Edytowane przez forever dnia 23-05-2003 o godz. 14:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

ale z was debile zachcecacie do czitowania czy co ? podajecie linki moze jeszce instrukcje jak uzywac podacie niedlugo przez was beda sami cziterzy.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ale z was debile zachcecacie do czitowania czy co ? podajecie linki moze jeszce instrukcje jak uzywac podacie niedlugo przez was beda sami cziterzy.

Nie rozśmieszaj mnie -
że niby tylko ty możesz używać OGC ??? bo za przeproszeniem takie gadki się do tego sprowadzają... Nie mówcie gdzie jest bo KADŻDY będzie wtedy mógł używać... a teraz to niby co.... tylko wybrańcy mogą?? czy tylko ci co dłużej grają ?? Wg. jakich kryteriów chcesz oceniać ludzi skoro nikt, NIKT!!! nie poniósł jeszcze ŻADNYCH konsekwencji używania ogc ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
czy jest faktycznie nie wykrywalny przez PB jeszcze nie wiem ale jak sie wkur**** to sprawdzę.... o!


Jest niewykrywalny uwierz mi na slowo :Q


quote:
Napisane oryginalnie przez capone
ale z was debile zachcecacie do czitowania czy co ? podajecie linki moze jeszce instrukcje jak uzywac podacie niedlugo przez was beda sami cziterzy.


Skubany ma racje , jak lamer chce sobie pograc na ogc to niech to sobie najpierw poszuka sam :s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: słusznie....

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Skubany ma racje , jak lamer chce sobie pograc na ogc to niech to sobie najpierw poszuka sam :s [/B]

Nonsens - czemu???
żebyś ty mógł jeszcze troche powymiatać ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

NIE chodzi o to ze moge sobie dalej poczitowac, tylko o to ze niepotrzebnie ulatwiasz sprawe lamerom .

Niech se cipa wejdzie na google i niech poszuka, moze trafi na stronke gdzie najnowsze OGC do sciagniecia to bedzie 2.4 i wejdzie na serw z PB i wpadnie :> ( aczkolwiek jak sie ustawi dobrze 2.4 to po wejsciu na serw z PB nic sie nie powinno stac oprucz tego ze ogc sie wywali aczkolwiek nie ma gwarancji :> ) .

Wiec nie widze sensu w podawaniu linkow do oficjalnego portalu dla cziterow .

PRzy okazji zlukajcie sobie jakie tam fajne banerki do innych cziterskich stron sa :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

DO CZITEROW

Jesli macie jakies problemy z OGC [ nie wiecie jak uzywac, jak zainstalowac etc. ] , to 4ever z przyjemnoscia wam wszystko wytlumaczy, obsluzy linkami. Zapraszamy!!

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: DO CZITEROW

w takim wypadku trzeba wam zalagowac gre jeszcze bardziej zamiast pingu 70 bedziecie miel 270

trzeba ustawic PB by robil screeny
co 30 sec przechowywal je 24 godz ii udostepnic stronke ze screenami jak to juz dawno zrobil papuga.


Na szczescie tego nie da sie oszukac
(chyba) :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 17:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

screeny nieglupi pomysl

ale jak pisalem noskill pracuje nad czyms nowym :>

btw zauwazylem ze screeny od tych graczy ktorzy mnie ciekawia sa zawsze "Transfer Incoplete " :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: DO CZITEROW

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Jesli macie jakies problemy z OGC [ nie wiecie jak uzywac, jak zainstalowac etc. ] , to 4ever z przyjemnoscia wam wszystko wytlumaczy, obsluzy linkami. Zapraszamy!!

Dokładnie - jeśli jest ktoś nowy i wkurwia go że stare wygi oszukują a admini mają to w dupie, oraz wkurwia ich to że ponad połowa serwerów ma nie uruchomionego PB żeby im to ułatwiać - walcie do mnie w ciemno - chętnie pomoge.... (skoro jest to jedyna droga żeby tych starych nauczyć rozumu....)

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: DO CZITEROW

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator

[...]
trzeba ustawic PB by robil screeny
co 30 sec przechowywal je 24 godz ii udostepnic stronke ze screenami jak to juz dawno zrobil papuga.


Na szczescie tego nie da sie oszukac
(chyba) :/


Dokładnie - o ile to działa!!!
jak to dark angel napisał różnie z tym bywa... Ale jeśli jest to jedyna rzecz której noskill nie dał póki co rady - należy tego używać...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Unhappy Koniec...

Ja chyba przestane grać w UrT... bo komu się będzie chciało grać jak będzie tłuczony przez lamera z najnowszym wallhack'iem... kiła...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Koniec...

quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos
Ja chyba przestane grać w UrT...

w UrT ??!! a czemu akurat w UrT - tam są czity na wszystko: quake3, ut, urt, moh, cs, itd... itd....
quote:
Napisane oryginalnie przez crackoos
bo komu się będzie chciało grać jak będzie tłuczony przez lamera z najnowszym wallhack'iem... kiła...

A jaką masz pewność że od dawna nie jesteś tłuczony przez lamerów z najnowszym wallhackiem????

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Nie rozśmieszaj mnie -
że niby tylko ty możesz używać OGC ??? bo za przeproszeniem takie gadki się do tego sprowadzają... Nie mówcie gdzie jest bo KADŻDY będzie wtedy mógł używać... a teraz to niby co.... tylko wybrańcy mogą?? czy tylko ci co dłużej grają ?? Wg. jakich kryteriów chcesz oceniać ludzi skoro nikt, NIKT!!! nie poniósł jeszcze ŻADNYCH konsekwencji używania ogc ??





z w takim bloku gdzie mieszkają sami blockersi to podobno ład i porządek panuje, wszyscy się szanują wzajemnie, samochodów sobie nie podpalają, radioodbiorników nie kradną....

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Edytowane przez PAPUGa dnia 05-05-2003 o godz. 22:50

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Unhappy

hmm ja to chyba poczekam do bety 2.7 bo 2.6 mi sie znudzila chyba :/ ee 4everq to ja postawie serverek i potestujemy razem ten wynalazek OGC 3.0 co ty na to , samemu na botach to lipa pewnie , zrobimy turniej kto pierwszy zabije hyhy z DE w głowe kto jest za ?? ciekawe czy ekipa PB cos jeszcze wykmini ciekawego :/ teraz grajac na serverze nikom nie mozna zaufac , zaraz zassam tego pgc i potestuje sobei na LANie , szkoda słów , a moze zrobimy Laddera ogc ?? niezły pomysł jestem za !!

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Angry

Prawda jest taka ze admini leja na wszystko sikiem prostym a efekt tego taki ze cziterstwo i (co wg mnie nawet gorsze) chamstwo sie szerzy bezkarnie. ADMINI kurde bele stare z was byki a zadnych zdecydowanych dzialan nie podejmujecie zeby tempic czitow i chamow, naprawde satysfakcjonuje was obecny chlew na waszych wlasnych serwerach? Ehh juz w sumie nie mam dzis nerwow do gadania o takich rzeczach, az sie serce kraje jak patrze na to co sie na naszej scenie dzieje, a kiedys bylo tak pieknie i milo

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 04:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
[...]4everq to ja postawie serverek i potestujemy razem ten wynalazek OGC 3.0 co ty na to , samemu na botach to lipa pewnie , zrobimy turniej kto pierwszy zabije hyhy z DE w głowe kto jest za ?? [...]

Nie ma sprawy - bardzo chętnie - tak jak napisałeś przynajmniej będzie sprawiedliwie i wątpliwości nie będzie...
Czy da się tak ustawić serwer żeby wywalał za BRAK ogc ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
crackoos
Też pod innym nickiem...



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wrocław

Wink Łączmy się !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez MaxiM
Prawda jest taka ze admini leja na wszystko sikiem prostym a efekt tego taki ze cziterstwo i (co wg mnie nawet gorsze) chamstwo sie szerzy bezkarnie. ADMINI kurde bele stare z was byki a zadnych zdecydowanych dzialan nie podejmujecie zeby tempic czitow i chamow, naprawde satysfakcjonuje was obecny chlew na waszych wlasnych serwerach? Ehh juz w sumie nie mam dzis nerwow do gadania o takich rzeczach, az sie serce kraje jak patrze na to co sie na naszej scenie dzieje, a kiedys bylo tak pieknie i milo

Admini wszystkich serwerów!!! Łączmy się!!! Utwórzmy Związki Zawodowe Polskich Administratorów!!! Nie będzie jakiś kmieć pluł Nam w twarz!!! My też mamy swoje prawa!!!
Ale... w sumie to gość ma racje, że syf na polskiej scenie UrT zrobił się straszny... Może jakiś pakt między adminami by się przydał? Żeby wymieniać informacje o nowinkach i nowych cziterach itp... coś jak koło gospodyń wiejskich albo sekta boga UrT'a :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil crackoos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do crackoos Znajdź więcej post'ów przez  crackoos Dodaj crackoos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać crackoos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

a moze poporstu rozdajcie kilku [ 4-5 osobom] grajacym aktywnie i dostepnych rcony? sadze ze nie bylo by szumu, zreszta jak juz lizak powiedzial na #urbanterror.pl na qnecie jest spokoj, ofkorz z kilkoma banami =]

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

:O

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

zrobicie system wymiany banow jak to jest na scenie quake3 to sie zrobi taki burdel jak tu :

http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=1&...arze&n=3620

zycze powodzenia :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: :O

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

zrobicie system wymiany banow jak to jest na scenie quake3 to sie zrobi taki burdel jak tu :

http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=1&...arze&n=3620

zycze powodzenia :Q


No looknąłem na to i co??
źle jest ??
masa krzyku tych co zostali zabanowani - to norma ale to rownież ich problem a nie takich jak ty i ja uczciwych graczy, prawda Angel ? :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Moje wypowiedzi apropo OGC byly oczywiscie tylko swiadoma prowokacja, nie mam tego gowna nawet na HD , a ze swoje tam grzeszki mam to juz inna sprawa :>

SWB zostawia duze pole dla popisu lamerskim adminom, przyklad z zycia :

Admin serwa X nie zyczy sobie zeby na jego serwie grali gracze korzystajacy z uslug Providera Internetowego Y .Daje bana na swoich serwach jednoczesnie podpinajac ten ban to SWB . Gracz Z nie moze przez to grac na wszystich serwach z tego powodu ze admin ma nasrane w czapie (przyklad ze sceny VQ3 )

powodzenia :s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

forever ...prowokator

!!!!!!!!!!!!!!!!! {.......:< bo jakoś nie wierzę że można 3 razy pod rząd z pełnego obrotu ZA PIERWSZYM strzałem walnąć heada przeciwnikowi oddalonemu o jakieś 20m.... NIKT MI NIE WMÓWI ZE TO SKILL ... a już tym bardziej że to fuks }

aleś se koleś wykoncepował, ze jak Ty (MASTA OF KILLA???!!!! ;-) nie umiesz przeskoczyć o tyczce 6 metrów , to znaczy że wyniki Siergieja Bubki sa skierowanymi przeciw Tobie machinacjami montażystów telewizji ;-))))

- tak między nami, lepiej sobie tak nie żartuj, bo połowa sceny weźmie to na serio - i tak za cześto słyszę cziter, kiedy ktos naprawde dobry dla jaj sobie gra z pojeba** xywą ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2003 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:44.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions