Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jakie są wasze ulubione filmy!?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]snO
Iceman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Krynica

Jakie są wasze ulubione filmy!?

Było już o kreskówkach to teraz może o filmach...

Jakie filmy wg. Was zasługują na to by je obejrzeć? Mnie np. ostatnio bardzo spodobał sie Ocean's Eleven i Blade II... Kradzieże i vampirki to jest TO!

__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]snO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]snO Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]snO Dodaj [FPP]snO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]snO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Mi też się Ocean's Eleven podobał. Świetny pomysł.
Black Hawk Down, Władca pierścieni, Dzień próby, Przekręt, Żądło, Amelia, Pół żartem, pól serio, Sami swoi, Seksmisja,The Score.
To by było na tyle.
[Blind Guardian-The Soulforged]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek

Black Hawk Down,The Score.



widać mamy podobne gusta, do tego dożucam Matriksa i Fight Club.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


(...)dożucam(...)


to się przez rz pisze.
Fight Club nie oglądałem.
[Guns N' Roses-Knocking On Heaven Door]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

The Matrix, Fight Club, Snatch, Blade i wiele, wiele innych.

w tle: O.N.A. ~ Rosnie We Mnie Gniew

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Matrix, Terminator, Skazani na Showshank i pewnie masa innych...

btw Podobny temat juz byl jakies 1.5 miesiaca temu: http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=4098

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]snO
Iceman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Krynica

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
Matrix, Terminator, Skazani na Showshank i pewnie masa innych...

btw Podobny temat juz byl jakies 1.5 miesiaca temu: http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=4098


nie wiedziałem
btw: podoba mi się jeszcze Braterstwo Wilków i Swordfish!!!

__________________
"Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]snO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]snO Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]snO Dodaj [FPP]snO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]snO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

tyle tch filmów oglądałe w życiu, ze już nie wiem co jestzajebiste....ale moja lista napewno zawiera większość tu wynienionych

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Szeregowiec Ryan... do tej pory nie ogladalem lepszego filmu...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

The Wall
Fight Club
12 gniewnych ludzi
Requiem dla snu

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tyfhus
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Hhhhmmmmmmmmmmmmm...

1)Chlopaki nie placza, Clerks, Jay and Silent Bob strike back, Mullrats, Dogma...
2)Siodma pieczec, Siedmiu Samurajow( ma ktos moze dostep dp oryginalu??)
3)High planning drifter
4)Lost Highway, Stright's Story

i wiele innych jak se przypomne to dam znac

< CoF - 'Perverts church'>

__________________
VIVA LA DRIMM TIMM!!!!!!!!

'I slit my wrists and quickly slip away...'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tyfhus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tyfhus Znajdź więcej post'ów przez  Tyfhus Dodaj Tyfhus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tyfhus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

12 monkeys <- KLIMAT !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

jest duuuuzo cieakawych filmow ktore warto obejrzec.. te ktore zapamietalem najbardziej..
Gladiator
The Matrix
Killer , dwojka wg mnie byla juz gorsza.. ale to moje zdanie
aaa przypomnialo mi sie.. jeszcze bardzo ciekaawy byl film : Zielona Mila prawie sie poplakalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xenocide
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: u siebie

Final Fantasy
Blackhawk Down
Matrix
Straszny Film

__________________
tylko samobojcy sie nie boja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 07:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xenocide Znajdź więcej post'ów przez  Xenocide Dodaj Xenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

Cool

Niezly jest Poranek Kojota, Helikopter w ogniu, Tomcats...

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking

siedem lat w tybecie
blair witch project
przyczajony tygrys, ukryty smok
plaza
ciemna strona miasta
zagubiona autostrada
w sieci zla
the million dollar hotel
doberman
fight club
12 malp

....i duzo, duzo wiecej by sie znalazlo

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Strasznie dużo filmów mi się podobało.
Nie ma co mówić.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Eeee... Kubus puchatek i przyjaciele. Jest to bardzo zlozona opowiesc o przyjazni kilku zwierzatek, dokladnie plusowych (nie ktore) zabawek zamieszkujacych las. Wystepuje adpobudliwy Tygrysek, zgred Krolik, madrala Sowa, Gofer the kret, oportunistyczne Malenstwo i jakiego nadopiekuncza matka, miodoholik Kubus, Krzys co domu nie ma i sie po lesie szwada z pluszowym misiem oraz Klapouchy, ktory normalnie OWNZ! Facet jest spokoinym stoikiem, ktory nigdy sie nie poddaje i walczy o swoje. Gdy go slysze napawa mnie to bezprecedensowym optymizmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Strasznie dużo filmów mi się podobało.
Nie ma co mówić.



Podobnie jak kolega:
1. Bylo ich bardzo duzo
2. Musialbym sobie przypominac ktory lepszy o ktorego zeby podac te kilka najlepszych.
3. W poprzednim topiku na ten temat chyba kilka wymienilem ale ni chce mi sie szukac.

Podsumowywawiwowewujac jestem leniwy i prawie wszystko mi sie podoba

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
Podsumowywawiwowewujac jestem leniwy i prawie wszystko mi sie podoba


Wszystko? :o Nie mow, ze Ci sie tez Crossroad's podobal, bo to ewidentny kicz z Pania Britney na czele. Jej plastikowa twarz przeciez prawie sie rozpuscila na sloncu, a pocaunek na planie filmowym Brit z kims tam z opsady (btw: Tak mialo byc w scenariuszu) doprowadzil do tego, ze jej chlopak Justin Timpakerwsciane dostal nawrotu choroby wscieklych krow ( ) i zgwalcil mini-van! :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Anouaar: Napisalem prawie wszystko a Crossroad's jeszcze nie ogladalem. Nie bylep pewny czy sie oplaca wiedzac kto gra glowna role a po twojej recenzji poprostu sie boje tego filmu ogladac

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja na poczatek zarekomenduje serie Alien od 1 do 4 - istny wypas jak na maratonik filmowy. Ogolnie lubie s-f i pokrewne klimaty.

The Game (swietna jazda) (10/10), Matrix (10/10), Cube (10/10), Blade (9/10), Fight Club (8/10), Przyczajony tygrys, ukryty smok (9/10), Final Fantasy (8,5/10), Ghost in the Shell (9/10 - temat muzyczny total wymiot), Road Trip (8/10), Tomcats (8/10) oraz wiele, wiele innych.

Zbieram divx`y i troche sie tego naogladalem, jednak nagrywam tylko to co warto potem zobaczyc jeszcze raz. Ogolnie w kolekcji mam ponad 100 filmow, rozne gatunki i kazdy ma w sobie cos ciekawego.

Podobno szykuje sie niezly film "Avalon" - gra polska aktorka Malgorzata Foremia, rezyseria (ten gosc co robil GITS, wiec moze bedzie wypas).

Dadam na koniec, ze polskie komedie ROOXXuja

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda
Dadam na koniec, ze polskie komedie ROOXXuja


Ale te sprzed 1990.
Bo potem, to niestety
masakra...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda Podobno szykuje sie niezly film "Avalon" - gra polska aktorka Malgorzata Foremia, rezyseria (ten gosc co robil GITS, wiec moze bedzie wypas).

Ten film widzialem juz chyba z rok temu ... po 15 minutach wylaczylismy z kumplem i glosno go wysmialismy (LOL).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Matrix 9,5/10
Władca Pierścieni 9,5/10
Cube 8/10
Predator 10/10

...
Done

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 12:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

Pi
pulp fiction
las vegas parano
cienka czerwona linia
kingpin
lost highway
true romance

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera

Ten film widzialem juz chyba z rok temu ... po 15 minutach wylaczylismy z kumplem i glosno go wysmialismy (LOL).


Teraz mi powiedz jakim cudem mogłeś go rok temu oglądać?
Skoro jest dość nowy.
btw. na www.imdb.com ma ocene 7.8 /10.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

nie mam ulubionych filmow !

ostatnio mialem okazje byc na filmie pt "Piekny Uysl" ! POLECAM tym ktorzy nie oczekuja od kina tylko strzelania, krwi i mordu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek

Teraz mi powiedz jakim cudem mogłeś go rok temu oglądać?
Skoro jest dość nowy.
btw. na www.imdb.com ma ocene 7.8 /10.


A jakim cudem sa dostepne filmy jak jeszcze nawet w amerykanskich kinach nie lecialy ? W japoni ten film lecial pewnie juz dawno i stamtad przywedrowal ten divx. W kazdym badz razie napisy byly po japonsku a gadka po polsku. Moze jakbym wytrzymal te pierwsze 15 minut to lepiej ocenilbym ten film.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

z tym ze film jest juz od dawna to sie zgadzam - chcialem wziasc od kumpla przed zima ale powiedzial ze to padaka i nie ma co czasu tracic

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:08.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions