Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Zenada :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Zenada :P

Chcialbym pogratulowac wysokiego poziomu wychowania osobom grajacym na serverze TVKNET
(teraz, czyli 6 pazdziernika br. ok godz 1:40)
pod nastepujacymi nickami
[MW]Prosper
[MW]Bols
[MW]op-1
[MW]None
[MW]Z!ck

1. Jesli byli to zawodnicy z klanu MW - toscie sie panowie nie popisali, zas to, co napisano o Was w jednym z topicow wydaje sie byc po prostu zenujaca prawdziwe - podpisywanie sie cudzymi nickami jest po prostu chamstwem.

2. Jesli natomiast grajacy to rzeczywiscie wymienieni z nickow panowie - to przykre, ze czolowka polskiej sceny zachowuje jak zwykle lolki, nadpisujac sobie w nickach tagi nieswoich klanow.

3. Jesli (a mam nadzieje, ze tak sie wlasnie zdarzylo) sa to inni gracze - przepraszam i MW i w/w panow za nieprzyjemnosci zwiazane z tym postem.

Jesli nie podejmiemy przeciw takim wybrykom zadnych krokow, moze sie zdarzyc, ze ktos grajac pod cudzymi barwami narobi komus innemu niezlej beki - a to juz jest bardzo powazna rzecz.
Mam nadzieje, ze wszyscy: i wymienieni w tym poscie, i inni podejda powaznie do problemu...

(angry*ping)

p.s. zeby nie bylo niedomowien - w zalaczeniu szot z dwoma refreszami ASE dla servera TVKnet ok godz. 2.00 am

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 01:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jak widzisz na zalaczonym obrazkow jest dwoch prosperow - jeden mw jeden p ... czyli ten mw to jest albo gracz mw o tym samym nicku jak nasz prosp lub cus...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 03:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tak, owszem, ale gdy gralem byl jeden prosper - jesli spojrzysz dokladnie tych prosperow jest w ogole chyba ze szesciu, potem (ok 2 min poznie) prospera juz chyba nie ma, ale za to pojawia sie mitos - ktokolwiek robi takie zgrywy powinien dostac od administratora bana.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 10:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Re: Zenada :P

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
Chcialbym pogratulowac wysokiego poziomu wychowania osobom grajacym na serverze TVKNET
(teraz, czyli 6 pazdziernika br. ok godz 1:40)
pod nastepujacymi nickami
[MW]Prosper
[MW]Bols
[MW]op-1
[MW]None
[MW]Z!ck

1. Jesli byli to zawodnicy z klanu MW - toscie sie panowie nie popisali, zas to, co napisano o Was w jednym z topicow wydaje sie byc po prostu zenujaca prawdziwe - podpisywanie sie cudzymi nickami jest po prostu chamstwem.

2. Jesli natomiast grajacy to rzeczywiscie wymienieni z nickow panowie - to przykre, ze czolowka polskiej sceny zachowuje jak zwykle lolki, nadpisujac sobie w nickach tagi nieswoich klanow.

3. Jesli (a mam nadzieje, ze tak sie wlasnie zdarzylo) sa to inni gracze - przepraszam i MW i w/w panow za nieprzyjemnosci zwiazane z tym postem.

Jesli nie podejmiemy przeciw takim wybrykom zadnych krokow, moze sie zdarzyc, ze ktos grajac pod cudzymi barwami narobi komus innemu niezlej beki - a to juz jest bardzo powazna rzecz.
Mam nadzieje, ze wszyscy: i wymienieni w tym poscie, i inni podejda powaznie do problemu...

(angry*ping)

p.s. zeby nie bylo niedomowien - w zalaczeniu szot z dwoma refreszami ASE dla servera TVKnet ok godz. 2.00 am




Brak slow doslownie :/ Mysle ze oczywista rzecza jest iz zaden z wymienionych graczy nie bawil by sie w tak debilny sposob.
Jest to nie tylko chamskie i prostackie ale wrecz niedopuszczalne :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ehhh ...

to jest jakis idiotyzm szczerze mowiac.. w zyciu z takim problemem nie spotkalam sie w zadnej innej grze... jak ktos gra na swoim nicku to gra na swoim ... jak na faku to takim ktory sie nikomu z nikim nie bedzie kojarzyl... jedyne co wlasnie widze to w RTCW ludzie ciagle komus lubia robic bydlo ... co z wami?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ja wszedlem na serwer gdy zobaczylem co sie dzieje.
To nie bylem ja (zreszta ci co mnie znaja wiedza o tym).
Mam demo z tego co tam sie dzialo. Zainteresowani priv.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie wiem, juz co o tym myslec...
Obejrzalem to demo (thx Prosper) i nasunela mi sie tylko jedna mysl: to taki zart w stylu ministra Siwca, takie ucalowanie ziemii, po wyjsciu z helikoptera.
Moze to i jest zabawne (zwlaszcza ogladanie tych xywek), ale ktos zapomnial chyba, ze takimi zartami obraza sie innych ludzi.
Nie wiem...

______
edit
______

moze EOT plz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 10:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

To zaden zart. To typowe zachowania zblazowanych graczy, czesto podszywajacych sie pod nicki klanu, z ktorym maja problemy w grze. Klasyczny problem wynikajacy z braku mechanizmow autoryzujacych, braku wspolnej i weryfikowanej bazy nickow i tagow, oraz braku rzeczy najbardziej deficitowych: honoru i szacunku do drugiego gracza.

Na pocieszenie powiem Wam, ze wystepuje to na kazdej scenie gier FPS z wyjatkiem Tribes 2 (bo tam jest autoryzacja nickow i klanow). I ze zadna scena sobie z tym problemem tak naprawde nie poradzila.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzieki Yavor za uswiadomienie powagi problemu.
Mysle, ze czesciowym rozwiazaniem problemu byloby systematyczne monitorowanie serverow przez adminow, albo osoby posiadajace r-cona i banowanie takich pajacow.
Gracze po prostu odpowiadaliby wlasna skora za swoje zachowanie...

BTW - bylbym wdzieczny, gdybys nieco przyblizyl sytuacje Stowarzyszenia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 18:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post

Z mojej strony oczywiscie moge dac bany na ip tych osob na serwer TVKNETU , mam te informacje - no problemo ale nie chcem sam decydowac. Powiem tylko , ze gdybym byl przy tym ban zaistniał by natychmiastowo. Hmm.... były podobne przypadki w dzien i takie osoby dostawały wpierw ostrzezenie z konsoli ; jak gosciu nie dawał reakcji to kick .... Sam mialem przypadek podpisania sie gogos podemnie... Maciej admin z tvknetu, uczulał mnie do pilnowania graczy, ale z powodu połaczenia modemowego nie jestem w stanie kampic przed monitorkiem zawsze i reagowac..... Jesli sytuacja bedzie sie powtarzac to PANOWIE oświadczam DAM BANY na IP !!!

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
^poeta^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Augustów

Angry ??

wlaczam zalacznik
patrze z pozenowaniem i z robawieniem wyobrazam sobie skill MW po dojsciu takich graczy hehe he hahaha obrazek dalej sie laduje patrze MW poeta no i sie wkurwilem ja o tej porze to spie jak sie dowiem co to za LOL zrobil to mu zalatwie bana na tym serwie ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ^poeta^ Znajdź więcej post'ów przez  ^poeta^ Dodaj ^poeta^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ^poeta^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

KKPhGS:

Rejestracja stowarzyszenia sie nieco przesunela w czasie, bo pojawily sie pewne niuanse prawne, jak chocby to, ze stowarzyszenie musi byc stowarzyszeniem kultury fizycznej, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmialo. W polowie listopada w Borach Tucholskich odbedzie sie zlot "interdyscyplinarny" (UT, TO, T2, mam nadzieje na ludzi z Q3A i RtCW), ktory chcemy wykorzystac do przeprowadzenia zebrania zalozycielskiego. Jesli kogos interesuja informacje o zlocie i jego zasadach -> [email protected].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
To zaden zart. To typowe zachowania zblazowanych graczy, czesto podszywajacych sie pod nicki klanu, z ktorym maja problemy w grze. Klasyczny problem wynikajacy z braku mechanizmow autoryzujacych, braku wspolnej i weryfikowanej bazy nickow i tagow, oraz braku rzeczy najbardziej deficitowych: honoru i szacunku do drugiego gracza.

Na pocieszenie powiem Wam, ze wystepuje to na kazdej scenie gier FPS z wyjatkiem Tribes 2 (bo tam jest autoryzacja nickow i klanow). I ze zadna scena sobie z tym problemem tak naprawde nie poradzila.



Ja też jestem za wspólną bazą nicków tylko jak przekonasz ludzi do tego pomysłu. Większośc szermuje wolnością i nie da sie wpisać do jakiejś bazy.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 05:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Heh, wolnosc w internecie oznacza brak odpowiedzialnosci. Tymczasem ta prawdziwa wolnosc to wlasnie odpowiedzialnosc.

W T2 nicki sa rejestrowane, a dostep do konta taki, jak do tradycyjnych kont na serwerach uniksowych czy pocztowych: login i haslo. Malo tego, kazdy gracz ma publicznie dostepna wlasna strone, na ktorej znajduje sie dzial History. Tam sa zawarte wszystkie informacje o graczu: kazda zmiana nicka (z data i godzina wlacznie), przystapienie do klanu, zalozenie klanu, rozwiazanie klanu, opuszczenie klanu, wywalenie z klanu. Nikt nie mowi, ze to ogranicza jego wolnosc. Efekt? 99% tematow na forach to dyskusje o grze, podczas gdy tematy zwiazane z nickami, klanami i smerfowaniem (czyli podszywaniem sie pod graczy innych klanow lub nielegalna gra w kilku klanach) to podstawowy temat na forach wiekszosci scen.

Jak do tej pory gracze probowali sobie radzic tworzac bazy danych i piszac male mutatory odpalane na serwerach, ktore na podstawie tych baz autoryzowaly graczy. Pomysl predzej czy pozniej upadal, bo rejestrowac mozna sie bylo do woli, a poza tym nie wszystkie serwery podporzadkowaly sie temu systemowi i nie wszedzie bazy danych byly autoryzowane odpowiednio szybko.

Wydaje mi sie, ze jedynym sensownym rozwiazaniem byloby utworzenie czegos w stylu ogolnopolskiej bazy nickow graczy internetowych, prowadzonej przez cos, co staloby ponad scenami poszczegolnych FPS-ow (mam nadzieje, ze tym czyms bedzie VFA). Rejestracja nicka bylaby platna (symbolicznie, RAZ, w wysokosci powiedzmy 20 czy 30 zl, login i haslo wysylane na prywatny adres pocztowy gracza). Sadze, ze takie cos mialoby sens, bo mialoby sile przebicia i chetnych do podtrzymania takiej bazy przy zyciu. Niestety pomysly ograniczone do jednej sceny jak dotad nigdy nie wypalily.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dobrze, ze schodzimy na temat majacy jakas przyszlosc.

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|Yavor
Rejestracja nicka bylaby platna (symbolicznie, RAZ, w wysokosci powiedzmy 20 czy 30 zl, login i haslo wysylane na prywatny adres pocztowy gracza).

Rozumiem, ze byloba to rownoczesnie rejestracja w VFA?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 12:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

...tez dorzuce swoje 2 grosze
otoz z tego co wiem to klan [MW] sam sie prosi...
o ich wybrykach w d-day'u mozecie poczytac w odzielnym temacie zalozonym przezemnie. Uwazam ze podszywanie sie
za innych graczy jest bezczelne, glupie i chamskie ja bym bana przynajmniej im dal ! tyle chcialem powiedziec .

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Pozostaje pytanie czy to byli gracze MW czy nie ? Zresztą sprawa jest prosta jak je... znaczy drut Admin serwerka ma ip więc żeby dojść kto się faktycznie kryje pod tymi "nickami" to kwestia czasu i chęci. Jeśli to miał być żart to stanowczo był to głupi żart.

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Owszem mam logi .... ale co do podania ich public nie jestem przekonany. Jak mowilem jesli sytuacja sie powtorzy dam bana na te ip i podam je publicznie na forum. Moze czują skruche za ten występek

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Stein może nie potrzeba od razu banować. Jeśli masz możliwość zidentyfikuj po ip konkretnych graczy i podaj ich listę. Niech wszysyc wiedzą jakimi są lolkami

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S&D=EliMiNaToR=
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Grajewo

Ciekawe tylko, dlaczego takie cos zrobili w dniu, gdy MW mialo sie rozpasc...

__________________
Ja tu na deszczu wilki jakies...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S&D=EliMiNaToR= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S&D=EliMiNaToR= Znajdź więcej post'ów przez  S&D=EliMiNaToR= Dodaj S&D=EliMiNaToR= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S&D=EliMiNaToR= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Unhappy

Skoro prosicie... ma tylko problem , jak widac teraz lacze do serwa tvknetu padlo z niewiadomego powodu szfankowania netu i łączy polpaka w poniedzilek co wysadzilo serw w powietrze... staram sie temu zaradzic ale jest mozliwosc ze logi ze stania tamtej konsoli moga wyparowac.... jesli ktos z tvknetu prze demna serw właczy, poniewaz sie nadgraja.

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mamy nastepnego durnia, ktory po prostu nie dorosl do tego, zeby byc traktowanym powaznie:
witamy pana Bloobera
ten link (trzebaby na nim kliknac zostal dodany specjalnie po to, zeby on oraz inni osobnicy (patrz post no.1) zaczeli sie zastanawiac nad swoim zachowaniem i jego konsekwencjami.

____
edit
____

Zasada jest prosta:
GLUPOTE, CHAMSTWO I BEZMYSLNOSC TRZEBA TEPIC zwlaszcza, gdy godzi to w czyjes dobre imie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 23:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Torun

No Akurat to nas spotkalo .Zarzucam tez maly plik tekstowy do przeczytania tej rozmowy!

__________________
LuZeR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZeR Znajdź więcej post'ów przez  LuZeR Dodaj LuZeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Torun

Atu jest ta rozmowa.<LuZeR|> sluchaj
<LuZeR|> mnie czemuu nasciemniales
<Bloober> tak dla beki
<Bloober> chEEsowi
<Bloober> bo ten chlopak nie ma normalnego mozgu
<LuZeR|> tz kto ?
<Bloober> chEEster
<LuZeR|> ale czemu mu nasciemniales?
<Bloober> dla beki
<LuZeR|> ale czemu?!!!!!!!!
<Bloober> dla beki
<LuZeR|> nudzilo ci sie?
<Bloober> troszq
<LuZeR|> to gratuluje
<LuZeR|> pomyslu
<LuZeR|> to teraz cie tak urzadze ze bedzisz musial zmienic nicka
<LuZeR|>
<Bloober> :/
<LuZeR|> zapomnij ze sie dostaniesz gdzies
<LuZeR|> !
<Bloober> dobra
<LuZeR|> za takie zachowanie
<Bloober> wyluzuj
<Bloober> ****
<LuZeR|> nigdzie cie nie przyjma
<Bloober> ja sie nie chce z nikim klucic
<Bloober> dobra
<Bloober> nie przyjma
<Bloober> mnie
<Bloober> ale ja mam klan
<Bloober> ****
<LuZeR|> nie przyjama
<Bloober> i wez sie juz od*******
<LuZeR|> Bloober ta a jaki?
<Bloober> ****
<LuZeR|> stary tak cie urzadze ze sie nie pozbierasz
<LuZeR|> za te slowa
<LuZeR|> !
[L] Whois_: [email protected] (Sieciowy)
[L] Info__: vice
[L] Kanaly: +#wolfpl @#tkchopin
[L] Server: poznan.irc.pl UAM Poznan, Poland
[L] Idle__: 0 sekund
[L] Away__: Gone
<LuZeR|> i za to sciemnianie
<LuZeR|> !!!
<Bloober> dobra LuZeR| ja nie mam ochoty sie klucic
<LuZeR|> nie wyluzje stary albo kazdego przeprosisz za te brednie od nas z klanu i chessa i innych to sie zatsanwoie inaczej niemasz co szukac
<LuZeR|> szuja jestes
<LuZeR|> i tyle
<Bloober> a za co ja mam przepraszac >
<Bloober> obrazilem kogos ?
<Bloober> walnalem kogos ?
<Bloober> wyklnalem kogos ?
<LuZeR|> za to ze nasciemniales czasisz?!!!!!!!!!!!!!
<Bloober> ja nic nie sciemnialem
<LuZeR|> jak sie odchodzi z klanu to z honorem a z zadyma
<Bloober> podalem tylko MW wygralo 4:0
<LuZeR|> a to jest gorsze jak bys kazdemu nawrzucal
<LuZeR|> !
<LuZeR|> czaisz
<Bloober> a kto mi tak kaze ?
<Bloober> karze ?


No comment
Poprostu szuja

__________________
LuZeR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZeR Znajdź więcej post'ów przez  LuZeR Dodaj LuZeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Exclamation Na pal !!!!

Tak ale co dalej z tym bedzie ???
nie mozna tego tak zostawic, winnych trzeba ukarac

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 09:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Odnosnie serwa TVKNet - firma przechodzi zmiany strukturalne i techniczne co wiaze sie ze zmianą politylki firmy( po prostu i prawdopodobnie serwery gier wolfenstein i moha na tvknecie znikna - nie opłaca sie to ..... - przyznam ze na scenie rtcw serwer ten cieszyl sie popularnoscią z tego co widzialem i szkoda go , szkoda tez moha - podlegajacy najlepszemu wklanowi na scenia moha ). Informacja ta nie jest do konca potwierdzona !!

Dlaczego pisze tu o tym - domagacie sie informacji o tych co tak zaszaleli sobie - problem ze musze wydobyc logi z profilu ktorego na sieci nie ma bo serw is down.

Zreszta postaram sie wydobyc logi jakos - zaiteresowanych lub poszkodowanych prosze o ewentualny kontakt.

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

lol

Qrfa co za barany :/

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions