Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Red Faction > -=Help Needed=-
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KBS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy -=Help Needed=-

ello. mam maly klopot... tak sie wciagnolem w granie, ze save'owalem tylko quickiem. teraz znajduje sie na statku kosmicznym i "niechcacy" przegrzalem turbiny statku, w skutek czego mam 1 min na ucieczke... donikad. wczesniejszego save'a nie mam, musialbym zaczac od poczatku. w zwiazku z tym mam prosbe: wyslijcie mi "sejw" na mail'a w tej lokacji, badz wczesniejszej, byleby dalej od poczatku =]. THX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 21:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

tesh tak mialem...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KBS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

cholerstwo, nie? niewazne, i tak juz przeszedlem gre. zaczolem od nowa =]. ciekawa mine zrobilem, kidey trzeba bylo rozbroic bombe, udalo sie za 2 podejsciem, jak odkrylem ze da sie klawiatura =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 17:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fryx
Force Commander



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Kraków

Czesc
btw ... utknalem w w stacji orbitalnej (w kazdym razie tak to wyglada). Gdy chce uciec "Escape Pod'em" pokazuje mi ze nie moge tego zrobic dopoki nie przeciaze reaktora. Niestety nie wiem jak to zrobic (na gorze samego reaktora jest przelacznik, niestety nieaktywny - w czerwonym "obramowaniu").
Bardzo prosze o pomoc. Thx


UPDATE:
Juz sobie poradzilem. Znalazlem drugi przelacznik na dole.

Edytowane przez fryx dnia 27-12-2001 o godz. 16:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fryx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fryx Znajdź więcej post'ów przez  fryx Dodaj fryx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fryx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TotenkopF
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Talking

????

__________________
"I'm Medic"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TotenkopF Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TotenkopF Znajdź więcej post'ów przez  TotenkopF Dodaj TotenkopF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TotenkopF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

co nabijasz?!??!!?!??!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

bo sa tam dwa przeloncznki jeden na dole i na goze
update (nie zauwazylem twego updata jak to pisalem)
qwa takiego klimatu nie miale dla mnie zadna gra od czasu H-L
naprawde super

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

lol ...fajny avatar

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lovtza
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz kolo Wa-wy

Zajebisty
Gra super jak kolega ciapeq powiedzial ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lovtza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lovtza Znajdź więcej post'ów przez  Lovtza Dodaj Lovtza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lovtza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

hehehe wy to problemy macie jak grałem w RF to nawet do singla nie zajrzałem (no morze na chwile ) odrazu do multi poszedłem postrzelać a fajnie sie grało nie powiem ale teraz juz w to nie gram nawet gierki nie mam może jeszcze wruce do niej

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
hehehe wy to problemy macie jak grałem w RF to nawet do singla nie zajrzałem (no morze na chwile ) odrazu do multi poszedłem postrzelać a fajnie sie grało nie powiem ale teraz juz w to nie gram nawet gierki nie mam może jeszcze wruce do niej


No rzeczywiście niezły z Ciebie MUSK. To 3eba być naprawde [ ]... by grać tylko multi w gierę robioną pod singla, ze śmiesznym (A raczej żałosnym) multim...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

wiesz rol raczej taki nie jestem a pozatym w RTCW było tak samo tylko multi do CS też multi nie mam cierpliwości poprostu do singla i z kąd migłem wiedzieć że to gra do singl ja nie czytam czasopism komputerowych a bardzie o grach (no ofens) a pozatym długo w multi tez nie pograłem bo zdobyłem sterowniki do windowsa xp i mi RTCW znowu działało

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions