Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Nowe UrbanTerror.pl - opinie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Nowe UrbanTerror.pl - opinie

Czekam na opinie

Moze ktos znalazl jakiegos bug'a i moglby go opisac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2003 23:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

snow_style ladnie wyglada ale wali w oczy
wiec casa jest odpalona

ogolnie ql

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2003 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

gj ;q

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

snow_style rox ale trzeba bardziej ja dorobic ; P

god job ; PP

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

ladna

Absolutnie jest to zmiana na lepsze. Stronka mi sie podoba. Nie poznalem jej calkowicie bo te wiadomosc pisze po 5cio minutowym patrzeniu na to dobrodziejstwo ladnie ladnie 3- zartuje co najmniej 4. (w skali 2-5 ... a bo najbardziej sie do niej przywyczailem).

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Thumbs up wreszcie

Raz ze najwyzszy czas na ta stronke a dwa to naprawde widac w niej profesjonalizm wiec gratuluje jest ql wyobrazam se ile wpierdzielila czasu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

poprawilem wlasnie kilka uciazliwych bug'ow

informujcie dalej poki mam czas :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 10:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crus2001
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

szuper:)

Strona wyglada bardzo ładnie:> (casa style rox), widać w stronce pełen profesjonalizm, teraz to możemy się pochwalić zagranicy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 11:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

huh, chyba brakuje jakiegos obrazka ;p (zaznaczone na czerwono na screenie ;p )

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Exclamation zgłaszam błędy - lub niedopatrzenia

nazwijmy to niedopatrzeniem, nie lubie slowa 'bug', kurde to nie popolskiemu no ale do rzeczy:
w profilu nie podajac stronki WWW domyslnie zapamietywana jest fraza 'http://' i powstaje błędny odnosnik.
system najwidoczniej nie rozpoznaje czy ktos podal adres czy tez nie. ja u siebie wykasowalem calosc i wtedy pojawia sie slowo 'brak', co powinno byc takze przy nie wpisywaniu danych do pola 'URL do strony WWW:'

kolejna rzecza jest słaba widoczność niektorych tytułów na tlach stron. znalazlem jeden ale pewnie takich niedopatrzen jest wiecej:
roznosi sie o nazwy broni w publikacji 'Opis broni w UrT'

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

no coz mi sie bardzo podoba... Mialem mile zdziwko gdy wlazlem na urt.pl wczoraj wieczorkiem . No nic ide sobie sciagnac gre zeby sie znowu zobaczyc ze starymi znajomymi na servach Brawa dla majesa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
huh, chyba brakuje jakiegos obrazka ;p (zaznaczone na czerwono na screenie ;p )


opera widocznie rozpoznaje to jako obrazek... a to aplet java ktorego ty nie widzisz bo nie masz w operze odpowiedniego plug-in'a

zobacz czy w IE widzisz co tam jest, jesli nie sciagnij ze strony microsoftu jave

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 14:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: zgłaszam błędy - lub niedopatrzenia

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
nazwijmy to niedopatrzeniem, nie lubie slowa 'bug', kurde to nie popolskiemu no ale do rzeczy:
w profilu nie podajac stronki WWW domyslnie zapamietywana jest fraza 'http://' i powstaje błędny odnosnik.
system najwidoczniej nie rozpoznaje czy ktos podal adres czy tez nie. ja u siebie wykasowalem calosc i wtedy pojawia sie slowo 'brak', co powinno byc takze przy nie wpisywaniu danych do pola 'URL do strony WWW:'

kolejna rzecza jest słaba widoczność niektorych tytułów na tlach stron. znalazlem jeden ale pewnie takich niedopatrzen jest wiecej:
roznosi sie o nazwy broni w publikacji 'Opis broni w UrT'



pierwsze niedopatrzenie zaraz poprawie thx

co do nazw broni to juz zostalo poprawione

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 14:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
opera widocznie rozpoznaje to jako obrazek... a to aplet java ktorego ty nie widzisz bo nie masz w operze odpowiedniego plug-in'a

zobacz czy w IE widzisz co tam jest, jesli nie sciagnij ze strony microsoftu jave



W IE mi tez nie widzi pomimo ze mam zainstalowana JAve niby (chociaz jak wchodze na t.pl to pisze ze niby nie mam zainstalowane :/ ).


Nowe ut.pl rox0rz , natomiast casa style jest najbardziej przyjazny dla oczu ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to widocznie nie masz javy jak tak jest napisane

a szkoda bo tam jest fajny bajer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 17:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

i wsio jasne, javy nimam ;p mozna spytac co to za bajerek, bo nie wiem czy sie bawic z tym;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 01:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

zasadniczo jest super, i nie ma sie do czego przywalic
nie pasi mi tylko jeden "feature" ...
dlaczego urt.pl bedac jakby nie patrzec czescia fpp.pl nie wspoldzieli kont userow?
chodzi o to ze hmm ... na na zdrowy chlopski rozum mam "u was" konto (czytaj na boardzie), loguje sie na urt.pl, a ten mi pyszczy ze nie bo nie zaloz konto
wiecej zonkow nie stwierdzono, gratuluje dobrej roboty
nalezy sie duze piwo (ewentualnie cala krata o ile majes jest w stanie to sam oproznic )

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
o ile majes jest w stanie to sam oproznic



jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 19:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Unhappy to moje 3 grosze ...

nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?

brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi

w starym UT.PL byla jednak fajna rzecz- szybki link do ostatnio dodanego komentarza/wpisu. tutaj chyba tego brakuje (ale moze niektorym to odpowiada).

i jeszcze pytanko - czy zmiana designu polskiej glownej stronki o tym modzie - nie powinna byc przekazana do 'centrali' u Oswalda? i w panstwach osciennych?
zawsze to jakas promocja nowej stronki ...

troszke ubogo tez wyglada dzial 'pliki'
kajam sie w piers - ja tu zawinilem, bo komus cos obiecalem i nie dotrzymalem.
poki co jednak - mam (doslownie pare) plikow do dodania (i to niekoniecznie 'gole' pliki, czasem mam urle na szybkie polskie maszynki) - jak mozna je tam dodac?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Nowe UrbanTerror.pl - opinie

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
Moze ktos znalazl jakiegos bug'a i moglby go opisac?



przepraszam, jeszcze jedno Majesqu:

na 'starym' ut.pl byl awego czasu ankieta, w ktorej wszyscy zaglosowali ze chca kielbasek z grilla.
i teraz sie zapytam - i co? gdzie te kielbaski?

o!

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?




Jak smienisz skin serwisu to faktycznie wywala i trzeba sie logowac, ale mnie po ponownym zalogowaniu zmienial sie automatycznie skin na wybrany wczesniej, wiec wszystko wydaje sie byc ok ;d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

zalogowany i brak dostepu

bedac zalogowanym, przez przypadek kliknalem na 'Zaloguj sie' no i pokazala sie strona, cytuje

"Brak dostępu!

Nie masz uprawnień do oglądania tej strony

Spróbuj się zalogować, jeśli to nie pomoże oznacza to, że twój poziom w systemie nie jest wystarcająco wysoki żeby wejść na tę stronę. W przeciwnym wypadku możesz skontaktować się z działem POMOCY"

a co tam takiego jest ze moj poziom na to nie pozwala?

jesli czlowiek jest zalogowany to powinny zniknac wszelkie odnosniki do zalogowania, rejestrowania itp.

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?



gosh p oraz enty powtarzam! zeby jakiekolwiek zmiany w profilu odniosly skutek TRZEBA sie zalogowac ponownie (jest to napisane w edycji konta POGRUBIONA czcionka), dlatego system sam cie wylogowywuje tak zebys mogl zalogowac sie ponownie (a nie "wywala"). Czy to naprawde taki trudne do pojecia?


quote:

brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi


nie bede robil jakis smiesznych napisow "powrot do strony glownej" jesli w 6 miejscach strony sa linki do strony glownej wystarczy kliknac chocby na logo serwisu ewentualnie na ktorys z napisow "UrbanTerror.pl" (sa 3 takie)

quote:

w starym UT.PL byla jednak fajna rzecz- szybki link do ostatnio dodanego komentarza/wpisu. tutaj chyba tego brakuje (ale moze niektorym to odpowiada).


zbedna rzecz jesli pojawia sie 10 komentarzy na minute tak jak u nas

quote:

i jeszcze pytanko - czy zmiana designu polskiej glownej stronki o tym modzie - nie powinna byc przekazana do 'centrali' u Oswalda? i w panstwach osciennych?
zawsze to jakas promocja nowej stronki ...


pisalem mail'a do ut.de, gadalem z oswaldem na icq - i nic, widocznie nas olali - ich strata

quote:

troszke ubogo tez wyglada dzial 'pliki'
kajam sie w piers - ja tu zawinilem, bo komus cos obiecalem i nie dotrzymalem.
poki co jednak - mam (doslownie pare) plikow do dodania (i to niekoniecznie 'gole' pliki, czasem mam urle na szybkie polskie maszynki) - jak mozna je tam dodac?


nastepny ktory nie moze sciagnac pliku dlaczego ten dzial ma nie byc ubogi jesli sciaganie plikow poki co nie dziala? i pisalem o tym w pierwszym newsie na urt.pl jaki sie pojawil - zanim zaczniecie o cos pytac przeczytajcie po prostu moje news'y

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 12:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Thumbs down po co to??????

Szczerze nie czytałem wszystkich komentarzy do tematu czyli jak juz to ktoś poruszył sory.
Moim zdaniem coś takiego jak tabelka najbardziej aktywni jest za przeproszeniem o chu......... roztrzaść a to z jednego prostego powodu zobaczcie sami co niektórzy zeby się tam zameldować wpisują tak bzdurne komentarze że sie chce płakać czyli robią burdel na ql stronce zobaczcie sobie nicki w tej tabeli i ich komentarze sami sie domyślicie o kogo chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi



click w bannerek(logo) na górze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: po co to??????

quote:
Napisane oryginalnie przez CaNi
Szczerze nie czytałem wszystkich komentarzy do tematu czyli jak juz to ktoś poruszył sory.
Moim zdaniem coś takiego jak tabelka najbardziej aktywni jest za przeproszeniem o chu......... roztrzaść a to z jednego prostego powodu zobaczcie sami co niektórzy zeby się tam zameldować wpisują tak bzdurne komentarze że sie chce płakać czyli robią burdel na ql stronce zobaczcie sobie nicki w tej tabeli i ich komentarze sami sie domyślicie o kogo chodzi



W sumie racja, ta sytuacja mi przypomina kiedys motyw z tego boarda gdzie ilosc postow byla widoczna pod nickiem i posty te trzepal sobie na potege gr8 ;p

Ilosc komentarzy mozna zostawic, ale niech bedzie tylko widoczna przy wyswietlaniu profilu ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm glupawe komentarze staram sie na biezaco usuwac wiec nie widze problemu poki co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 19:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
hmm glupawe komentarze staram sie na biezaco usuwac wiec nie widze problemu poki co


ale za jakis czas pewnie ci sie odechce ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
gosh p oraz enty powtarzam! zeby jakiekolwiek zmiany w profilu odniosly skutek TRZEBA sie zalogowac ponownie (jest to napisane w edycji konta POGRUBIONA czcionka), dlatego system sam cie wylogowywuje tak zebys mogl zalogowac sie ponownie (a nie "wywala"). Czy to naprawde taki trudne do pojecia?




hm. probably it's me.
czy już pisałem, że NIE udało mi się zmienic kolorków strony?
MajeS, uwłaczasz mojej samoocenie ..

quote:

nie bede robil jakis smiesznych napisow "powrot do strony glownej" jesli w 6 miejscach strony sa linki do strony glownej wystarczy kliknac chocby na logo serwisu ewentualnie na ktorys z napisow "UrbanTerror.pl" (sa 3 takie)



okej, nie wiedziałem. może wytarguję za to chociaż 'on.mouse.over'?

quote:

zbedna rzecz jesli pojawia sie 10 komentarzy na minute tak jak u nas



masz rację.

quote:

pisalem mail'a do ut.de, gadalem z oswaldem na icq - i nic, widocznie nas olali - ich strata



cioty
z drugiej strony - nadal szkoda

quote:

nastepny ktory nie moze sciagnac pliku dlaczego ten dzial ma nie byc ubogi jesli sciaganie plikow poki co nie dziala? i pisalem o tym w pierwszym newsie na urt.pl jaki sie pojawil - zanim zaczniecie o cos pytac przeczytajcie po prostu moje news'y



MajeS, no weź tutaj nie przesadzaj. przecież napisałem wyraźnie: "mam plików do dodania - jak można je tam dodać?"
DODAĆ a nie: ściągnąć. ja widzę różnicę między tymi dwoma słowami

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

ogolnie rzecz biorac, kawal dobrej roboty Majes, respekt.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:59.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions