Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > mapa de_gangwar1e - test it
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Exclamation mapa de_gangwar1e - test it

de_gangwar

Mapa przeznaczona do prostej strzelaniny w stylu cs_prospeedball, map aim_ czy też fy_. Nie ma zakładników ani BSów.

Myślę że może to być miły przerywnik pomiędzy de_aztec i d2.
Jest to wersja testowa - był bym wdzięczny jakby ktoś zechciał ją przetestować i zamieścić swoje uwagi. Mapa powinna niedługo pojawić się na serwerze SPECNAZ2.

Chciałbym żebyście też odpowiedzieli na poniższe pytania.

1. Czy w respach umieścić jakieś bronie? może coś mało popularnego - m3, MAC10, TMP, HE ?

2. Czy nie jest za dużo lub za mało przejść ?

3. Czy przez śmietniki (bloki je symbolizujące ) ma się dać strzelać z karabinów czy nie?

wszelkie uwagi mile widziane

aha metryczka.
autor: to ja
textury: standard HL, cstrike, de_train, cs_assault
data kompilacji: dzisiaj; czas kompilacji: krótko (około 4 nim.)

w załączniku .zip (160 KB) z plikami .bsp i .txt -----> umieścić w cstrike\maps

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

fajna mapa, mozliwe ze bedzie na serwie klanu SPECNAZ > "specnaz2 i szkodniki" (195.117.245.3) jak tylko uda nam się ja wrzuci

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

Re: mapa de_gangwar1e - test it

Napisane oryginalnie przez =34=

1. Czy w respach umieścić jakieś bronie? może coś mało popularnego - m3, MAC10, TMP, HE ?

moim zdaniem przydaloby sie je dac w jakis widocznych miejscach (ale nie na zewnatrz).

2. Czy nie jest za dużo lub za mało przejść ?

moim zdaniem jest ich troche za duzo.

3. Czy przez śmietniki (bloki je symbolizujące ) ma się dać strzelać z karabinów czy nie?

lepiej nie.

wszelkie uwagi mile widziane

mapa jest moim zdaniem (powtarzam sie?) troche za pusta, same przejscia, na srodku kilka smietnikow i skrzynek, przydaloby sie dodac wiecej tego typu rzeczy w innych czesciach mapy i zmniejszyc ilosc ciemnych miejsc oraz zmniejszyc sama mape.

podumowywujac:

34 znowu zrobil fajna mapke ;-) (pierwsza byla cs_mg), teach me my master.

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Lightbulb wersja ostateczna

Nie dodałem zbyt wiele ze względu na r_speeds, zmieniłem trochę oświetlenie, textury, dałem 2x5 m3 przy respach i zaślepiłem 2 przejścia.

Ewentualne uwagi mile widziane, zostaną uwzględnione przy kolejnej produkcji... już nie mogę patrzeć na tą mape

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

zdjęcie

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Ściągnąłem, przejrzałem i mogę powiedzieć, że mapka przypadła mi do gustu, mimo dość słabego wyglądu i błędów w oświetleniu . Hmm... tylko może lepiej zmienić nazwę, skoro nie ma bs'ów? Aha, widać lekkie różnice w oteksturowaniu respów CT i T, to było zamierzone?

1. Czy w respach umieścić jakieś bronie? może coś mało popularnego - m3, MAC10, TMP, HE ?

Nie sądzę, żeby to było dobre rozwiązanie, chociaż M3 jeszcze styknie . Chociaż z drugiej strony bronie psują fps'y...

2. Czy nie jest za dużo lub za mało przejść ?

Jest OK .

3. Czy przez śmietniki (bloki je symbolizujące ) ma się dać strzelać z karabinów czy nie?

TAK .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Oświetlenie 1.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Oświetlenie 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Oświetlenie 3.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

oświetlenie 1 i 3 - jeśli chodzi o cienie to jest to efekt zamierzony, kąt padanie światła na mapie jest ustawiony na -83 stopnie w pionie.

oświetlenie 2 - taki efekt powstaje po centralnym umieszczeniu jednego światła - można wyrównać przez dodanie kilku świateł lub bloku ze świecącymi texturami - no można by to wyrównać

różnice w otexturowaniu są zamierzone żeby już wszystko nie wyglądało tak samo (chyba że coś przegapiłem)


P.S. jeśli chodzi o textury to z tym jest zawsze największa kaszana, nigdy nie ma takich jakie bym sobie życzył.

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2003 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions