Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Wszystko sie kiedys konczy - powiedzial ktos, kiedys :)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Wszystko sie kiedys konczy - powiedzial ktos, kiedys :)

Po ponad rocznym istnieniu na polskiej scenie RTCW,
jeden z najstarszych polskich klanow pamietajacy lige
FPP upada. [KmH] od dnia dzisjejszego nie istnieje.
Jak wiecie ten "upadek" trwal od ponad pol roku.
Nie chce mi sie rozpisywac wiec napisze krotko:
Rozwiazuje a wlasciwie zawieszam klan z bardzo
prostego powodu : nie zniose wiecej przegranych, braku
szanowania Nas przez reszte polskiech klanow ponadto
odejscie czolowych zawodnikow (nie bede wymienial) bez
ktorych klan nie moze istniec, przynajmniej ja nie wyobrazam
sobie tego Ok mozecie powiedziec : ty nie mozesz, nie dajesz sobie
rady z kmh to daj CL komus innemu. No niby takie proste ale
komu niby mam dac CL :/ rekrotom ??? kolesiom ktorych znam od
tygodnia ??? :/ chyba nie No nic Dziekuje za wspolna gre
wszystkim ktorzy kiedykolwiek byli w tym klanie... dziekuje
wszystkim klanom z ktorymi kiedykolwiek gralismy czy trenowalismy

pozdro..

lider clanu [KmH]MrOOvA

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Hmmm, Mroowa. Na pewno szkoda, w jeszcze jeden klan odchodzi w niebyt... za to powody sa dla mnie troche niejasne. Oczywiscie rozumiem sprawe odejscia kluczowych zawodnikow, czy sprawe niemoznosci oddania "CL-ki" komus kogo zna sie od tygodnia. Wiele klanow przez to przechodzilo, wiele upadlo, kilka innych podnioslo sie z tego.

Ale brak szacunku jako powod zakonczenia przygody z wolfem? Chyba przesadzasz.

Widzisz, ja jestem szczerym czlowiekiem, stad bardzo czesto niektorzy ludzie mnie nie lubia. I nie mam zamiaru zmieniac w tym momencie prawie trzydziestoletnich przyzwyczajen. Mowiac, tak jak przed chwila podkreslalem, szczerze, NIE szanuje Kmh, ani Ciebie, za to co osiagneliscie w RtCW, bo nie mieliscie szansy (jeszcze?) pokazac na co was stac.

Jednakze, tak jak kazdego, szanuje Was po prostu za to, ze jestescie, istniejecie, myslicie, whatever. Innymi slowy, zwykly szacunek dla innego czlowieka. Ale, takze - na pewno - szanuje Was za fakt, ze mimo sporych przeciwnosci i niemoznosci wybicia sie pozostajecie / pozostawaliscie na scenie tak dlugo.

Mam nadzieje, ze zmienisz swoja decyzje. Jesli nie... do zobaczenia na ffa, badz w innych grach.

Gl, Hf for the future.

Pzdr.,
C4|Smirnoff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Szkoda wielka szkoda... bardzo fajny klan i mili ludzie... mam nadzieje ze moze kiedys powstaniecie spowrotem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Unhappy Szkoda ...

Po prostu szkoda , że tak sie stało. Nie znam dokładnie sprawy i przyczyn tego rozpadu. Co do braku szacunku ze strony innych... to nie pierwszy i nie ostatni przypadek niestety. Zawssze znajdzie się ktoś co potrafi powiedzieć... O Ty !! Grasz w <wstaw nazwę klanu> ja gram w <wstaw nazwę klanu> Ja jestem za***** a ty możesz mi conajwyżej zejść z serwera jak wchodze bo po co mam tracić cenny czas i męczyć wzrok zabijając takich ja ty. Może przesadziłem ale czasami takie wrażenie można odnieść.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

:)

Dzieki wszystkim za mile slowa :p Ale watpie czy dalsza dzialalnosc klanu jest mozliwa (narazie) Mysle ze potrzebujemy a przynajmniej JA potrzebuje przerwy (w CL'woaniu :> wolf nadal na pierwszym miejscu).

P.S. Moze ktos mnie do klanu wezmie na jakies 3 tyg bym mogl zdobyc nowe umiejetnosci, doswiadczenia i sily do dalszego prowadzenia [KmH]

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2003 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Re: Szkoda ...

quote:
Napisane oryginalnie przez DaBi
Zawssze znajdzie się ktoś co potrafi powiedzieć... O Ty !! Grasz w <wstaw nazwę klanu> ja gram w <wstaw nazwę klanu> Ja jestem za***** a ty możesz mi conajwyżej zejść z serwera jak wchodze bo po co mam tracić cenny czas i męczyć wzrok zabijając takich ja ty. Może przesadziłem ale czasami takie wrażenie można odnieść. [/B]


Masz całkowita racje - i niestety nie przesadziłes

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2003 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

[QUOTE]bardzo fajny klan i mili ludzie... [/QUOT]
:o Mili to nie wiem moze wiekszosc a fajny to fajny byl (moj pierwszy klan w jakiej kolwiek grze ;p ).

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

Tera walne cos od siebie o:.......
Mr00Va nie zalamuj sie .Life is hard jak to sie mowi raz jest gorzej raz lepiej (?).Hmm co jeszcze......o:
Tera cosik do klanu o:
Nie wiemm ale z moje perpektywy masz wielu mlodych w klanie ktorzy rzadko graja a to juz jest kiepsko o:.Mym zdaniem (skromnym) klan sklada sie z ludzi ktorzy chca cos osiagnac a nie graja tak dla parady o:.Z wolfem to nie wiem jaka ty to masz tera przyszlosc (inny klan maybe?) ja dopiero powroce kiedy bede mial lepszy sprzet a pozatym juz wogole nie gram tylko uganiam sie za dzefczynami (nic milego).Jak klan powroci a mam nadzieje bedzie mial pozadnego CL (rasko?-nawet jesli nie grasz przynajmniej wiesz co robic :o ).
Btw pisze jakies glupoty pefnie bo glupi jestem nie?(jak to pewnie wiekszosc uwaza :o a moze nie o: )hmm......Tera z innej beczki o: chyba?o: yyyyyy pofodzenia GL HF & GF itp...takie tam pzdety o: Mam nadzieje jak pojdziesz do innego klanu (a napewno) to sie dowiesz jak to ludzie sa zorganizowani (mofie tu o tych z wyzszej sfery o: ) ale tez nie tez maja takie problemy :>

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2003 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Swietbych zawodnikow miedzy innymi mnie (ahh ta wrodzona skromnosc) jest mi przykro a o to historia mlodego chlopca ktory byl kiedy w klanie zwanym ***** Mać Hej:

Grając w RTCW 2 dzień spotkałem 3 przemiłe osoby Nastyego, Sitha i Mariole. Mariole i Nastyego znałem dużej i we 2 założyliśmy KM klan mariolcia.
Sith dolaczyl poniewaz byl qmplem nastyego
potem zrobilismy fuzje z KmH i tak bylem [KmH]FaLeK**
gralem i gralem bylem zawieszony na rekruta i znowu gralem kiedy wkoncu odszedlem
lagi mnie zabily
lecz ja, czyli ten chlopiec i klan KmH wrocimy! to nie jest nasz upadek ostateczny
my wrocimy i waz rozniesiemy ja mam nadzieje mam tam nadal wstep wolny, wrocimy kiedy powstanie RTCW:Enemy Territory
wtedy bedzie wielka reinkarnacja KmH mam taka nadzieje Saari dzieki za cieple slowa wszystkim dziekujemy i sie zegnamy mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy oczywiscie na Byrach lub Bajkowych lub IC pozdrooooo for all
v44

[KmH] Member
[KmH]FaLeK***


PS.KmH 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2003 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]Falek
Swietbych zawodnikow miedzy innymi mnie (ahh ta wrodzona skromnosc) jest mi przykro a o to historia mlodego chlopca ktory byl kiedy w klanie zwanym ***** Mać Hej:

Grając w RTCW 2 dzień spotkałem 3 przemiłe osoby Nastyego, Sitha i Mariole. Mariole i Nastyego znałem dużej i we 2 założyliśmy KM klan mariolcia.
Sith dolaczyl poniewaz byl qmplem nastyego
potem zrobilismy fuzje z KmH i tak bylem [KmH]FaLeK**
gralem i gralem bylem zawieszony na rekruta i znowu gralem kiedy wkoncu odszedlem
lagi mnie zabily
lecz ja, czyli ten chlopiec i klan KmH wrocimy! to nie jest nasz upadek ostateczny
my wrocimy i waz rozniesiemy ja mam nadzieje mam tam nadal wstep wolny, wrocimy kiedy powstanie RTCW:Enemy Territory
wtedy bedzie wielka reinkarnacja KmH mam taka nadzieje Saari dzieki za cieple slowa wszystkim dziekujemy i sie zegnamy mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy oczywiscie na Byrach lub Bajkowych lub IC pozdrooooo for all
v44

[KmH] Member
[KmH]FaLeK***


PS.KmH 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Ojej Falek jak ty ladnie piszesz ale jakos nie mialem od ciebie wiadomości od ponad pol roku :p A na servach tez cie nie widac
wiec.... LoL jestem w trakcie robienia nowej stronki dla klanu
[KmH] wracamy za jakis miesiac pod inna nazwa !

Mam pytanie czy jesli klan nazywal by sie WOLF.PL to nikt
by sie nie czepial (chodzi mi o firmy, portale itp)


P.S. Falek raczej nie zagramy na bajkowymy bo go nie ma od 3 miesiecy

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]MrOOvA_CL

P.S. Falek raczej nie zagramy na bajkowymy bo go nie ma od 3 miesiecy



A ja myslalem ze zmienil nazwe =]

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

:)

na jedno wychodzi Sith

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]MrOOvA_CL
na jedno wychodzi Sith


Mozliwe (nabijam post ;p )

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Mroova sluchaj trudno żebym grał mając ping ok. 878 ok??
mam modem więc nie gram w wolfa bo są lagi teraz gram w Jedi Outcast bo kod gry jest dobry i nie ma lagów!
dziękuje a nazwa WOLF.PL jest lamerska jak na tak dobry klan jak my byliśmy.

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]Falek
Mroova sluchaj trudno żebym grał mając ping ok. 878 ok??
mam modem więc nie gram w wolfa bo są lagi teraz gram w Jedi Outcast bo kod gry jest dobry i nie ma lagów!
dziękuje a nazwa WOLF.PL jest lamerska jak na tak dobry klan jak my byliśmy.



Heh zalezy jaki kto ma confa jesli masz na fulla ustawienia (a moze i wiecej) to mozliwe ze takiego pinga masz (kazdemu lepiej sie robi jak ladniej jest ) a co do tej nazwy tez sie zgadzam ale zeby od razu od lamerow wyzywac wes sie gowniarzu zastanow bo inteligeta nie jestes =o

Z powazaniem

Sith

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2003 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

gowniarzu??
o co ci chodzi
ja nie mowie o klanie ze lamy tylko o nazwie ty chyba nie jestes inteligentem jak nie czaisz co napisalem debilu!

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

lol

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]Falek
gowniarzu??
o co ci chodzi
ja nie mowie o klanie ze lamy tylko o nazwie ty chyba nie jestes inteligentem jak nie czaisz co napisalem debilu!



Nie wiedzialem ze juz bede musial wracac do tego debilnego postu......No niezle Falek po miesiacu regujesz dopiero.....no dobra 2,3 tygodnie.......
Niestety inteligentem moze nie jestem ale sie nie podniecam jak cos dostane i siedze przy tym caly dzien......Ups wyszle z tematu.....

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking ...

Ja Was ludzie nierozumiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

co nie wchodze tu poniewaz pisze na innym 4um jak ci sie cos nie podoba to masz problem dziekuje mlocie "inteligencie" phiiiiiii

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]Falek
co nie wchodze tu poniewaz pisze na innym 4um jak ci sie cos nie podoba to masz problem dziekuje mlocie "inteligencie" phiiiiiii


??

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

Re: ...

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DaBi
Ja Was ludzie nierozumiem

A myslisz ze ja to zrozumiem co tu sie dzieje.....
Dla wiary prowadzacych ta witryne prosze o zamkniecie tego postu z gory dzienx

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Re: Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Sith/C-57
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez DaBi
Ja Was ludzie nierozumiem

A myslisz ze ja to zrozumiem co tu sie dzieje.....
Dla wiary prowadzacych ta witryne prosze o zamkniecie tego postu z gory dzienx



Ty postawiłeś post że prosisz o jego usunięcie ???

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Sith/C-57

Dla wiary prowadzacych ta witryne prosze o zamkniecie tego postu z gory dzienx



buhehhe sam se zamknij post jak juz cos zamykac to Topic a nie post

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sith/C-57
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Świebodzin

:P

Sory jeblo mi sie .....
Wiec prosze o topic heh

__________________
Był jeden Sith i zawsze będzie jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sith/C-57 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sith/C-57 Znajdź więcej post'ów przez  Sith/C-57 Dodaj Sith/C-57 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sith/C-57 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Post I chyba racja

IMO EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:24.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions