Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > czy POL | Dr Machmud reprezentuje nas czy ...(??)
czy Dr Machmud jest dla ciebie reprezentantem naszej polskiej sceny sofa
You do not have permission to vote on this poll.
tak 3 30.00%
nie 7 70.00%
W sumie: 10 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

Red face czy POL | Dr Machmud reprezentuje nas czy ...(??)

wiem co pisaliscie w innych postach nie chcialem tego pisac ale pod naciskiem fanow zadnych krwi podaje ten post a znim razem maly wote zeby zobaczyc jakie poparcie(albo brak) ma Dr Machmud gralem z tym panem przez jakis czas dowiedzialem sie ze:
- by prowadzic reprezentacje wystarczy dobrze grac i wymyslac taktyke ( rozmowa niewchodzi w gre)
-nie pisze na boardzie bo pozoim jest zbyt niski( doszedl do takiego wniosku juz wczesniej ale roamowa zemna upewnila go [nie wytrzymalem]moje argumenty byly dosc stanowcze)
- odcina sie od naszego boarda (i chyba jeszcze czegos nie pamietam)
- z jego wypowiedzi wynika ze moze od nas uciec(hehe niema szans) i przejsc do innej sceny sof'a w polsce niech mi ktos znajdzie druga tak duza
- moje prozby o napisanie posta/newsa/oswiatczenia zostaly olane
- nie uwaza nas za godnych reprezentantow polskiej sceny sofa( z wzajemnascia)
wsyzstko bylo na "nie" teraz moze na tak :
- tak gra 15h dziennie i gra dobrze
- tak mysli ze jest najlepszy
- tak mysli ze uczyma sie na swoim stolku
- tak zlewa nas
- tak ON wygral z POR
- tak po meczu z POR nic nie zobaczylismy zadnych demek czy chodzby 1 marnego screena nie jestesmy godni chodzby ochlapu pokazujacego gre "naszej" rep (za co winie nie tylko jego:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

sory ale jak moze reprezentowac nas osoba ktora wcale nie gra w polsce
osoba ktora rowno olewa graczy polskich
co do tego co napisales
to raczej jego poziom chyba nie dorosl zeby byc kapitranem i czlonkiem reprezentacji
to ze uwaza ze jest najlepszy to czyste przechwalki niech wpadnie do polski i ocenimy gralem z nim 2x raz szlo mu srednio a raz dostawal nieprzecietny lomot
wedlug mnie skoro twierdzi ze tak bardzo chca go inne reprezentacjie to nie widze powodu dla ktorego nie mial by przejsc (sory powiem brutalnie po takich wypowiedziach niech spier****)
nie poczuwam sie jako reprezentant polskiej sceny ale chyba gosciu na glowe upadl jesli on ma nim byc sory ale sadze ze kazdy kto gra w polsce ma lepsze kontakty z polskimi graczami i jest bardziej reprezentatywny
15 h dzieninie gdzie ??? chyba z kolegami w karty ??
co do jego pozycji na tzw stolku klan lidera to juz zamieszczalem w innym topicku pkt 6 dotyczacy graczy i klan liderow mowiacy o tym ze klan liderem moze byc osoba o narodowosci klanu i rezydujaca w panstwie reprezentacji jest rowniez dopisek ze szefowie CB moga robic wyjatki zastanawia mnie tylko ile maili trzeba do nich wyslac opisujac cala sytuacjie i sposob zachwania tzw pana "kapitana" sadze ze 1 powinein starczyc

najsmieszniejsze jest jednak to ze atari jako jeden z niewielu bral w obrone doktorka mahmuda a po pierwszej rozmowie z nim jak zostal zlany zmienil zdanie

pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef

najsmieszniejsze jest jednak to ze atari jako jeden z niewielu bral w obrone doktorka mahmuda a po pierwszej rozmowie z nim jak zostal zlany zmienil zdanie




Zgadzam sie z juzef'em. Atari zdecyduj sie po ktorej jestes stronie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Zgadzam sie z juzef'em. Atari zdecyduj sie po ktorej jestes stronie .

hmm moze zle sie wypowiedzialem atari bronil DM zanim mial jakikolwiek kontakt z ww. osoba natomiast po pierwszym kontakicie zmienil o 180% swoj swiatopoglad na ten temat
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Doktor Mahmud juz sam nick mówi ze kolo to jakiś frajer który mysli ze jest the best (Jak go spotkam kiedyś na ulicy to mu nakopie)Wydaje mi śie ze Polscy gracze tj Blade Hades itp powinni jakoś to rozwiązac może nowa Rep albo coś bo tak niemoże być.

Jak chcą go do innych Rep i jest taki chojrak to niech śie zapisze do jakieś i Polsce da spokuj może wpadnie kiedyś na Boarda i powie coś od śiebie jak ma nas za parobków i tępaków niech wysle maila albo coś bo tak niemoże być ze kolo ni z pietruchy i gruchy staje śie liderem Rep Polski i olewa naszą scene (którą tworzą nieliczni)

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

heh czas mu chyba jakas zbiorowa zjebke na maila... ze z takimi pomyslami to niech sie koles pierdolnie... ja mam juz dosc sluchania ze jakis smiec ktory ledwo co se sofa 2 kupil i juz sie uwaza za glownego mastaha u nas w polsce...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teuton
Pełzająca Bundeswera



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Marki

Re: czy POL | Dr Machmud reprezentuje nas czy ...(??)

Witam !
Nie gram w LIDZE ale obserwuję temat ad osoby Machmud'a i myślę,że można to podsumować tak : gościu wyżej sra niż d..ę ma więc kiedyś mu gó..o na łeb sbadnie, nie jest to postać warta zachodu,postów i cennego czasu + energii olać gostka !!! P.S
Jeżeli niechce pogadać tzn człek zakomleksiony a jak taki sfrustrowany leszczyk może być najemnikiem ??? )

__________________
Teuton GG#4805299
Niema prawdziwego szczęścia bez prawdziwych potrzeb
<<< VOLTER >>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Teuton Znajdź więcej post'ów przez  Teuton Dodaj Teuton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Teuton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

wrrrrrrrr........... :)

Ogor ==> doktorek nie zaglada na te forum bo twierdzi "ze to za niski poziom dla niego". Musi posylac tu swoich ludzi aby to co im powie za niego pisali. Lolek glupi. Niedosc ze zaklada se klan "Reprezentacja Polski" bez niczyjej wiedzy i zglasza go do CB to jeszcze BOI SIE napisac czegos na swoje usprawiedliwienie . Tylko czemu sie boi? Przeciez tu nikt nie gryzie ani nie bije (bez powodu ).

Glan ==> zbiorowa zjebka - brzmi interesujaco .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

zbiorowa zjebka bo nic innego mu sie nie nalezy... robote w meczu z portugalia odwaliu ktos zupelnie inny anie on... za to chwala tym ktorzy z nim przystaja.. ale sadze ze powinni oni teraz zadac sobie pytanie czy dalej chca uczestniczyc w tej maskaradzie... kolo wyobraza sobie ze jest naszym mastahem.. sory.. blad w jego rozumowaniu... im lepiej rzadzacy lub przedstawiciel pozna spoleczenstwo ktore reprezentuje tym lepiej bedzie je reprezentowal.. a to co on wyczynia to jest smiechu warte gowno...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

wrrrrrrrr........... :)

NIe mozna sie nie zgodzic . Hm... wydawalo mi sie ze mahmud ma wiecej wrogoof nie przyjaciol a jednak . Wielu niby-wrogoof dzism bralo udzial w treningu tej "reprezentacji", kazdy pod tagiem "POL|". Plakac sie chce .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Fakt Gaz widziałem ze do tej niby Rep wkręcili paru koleśi z Ligi(nicków niepodam) niezły syf zamiast to jakoś zbojkotpować to śie przyłańczajom smutno mi ale mnie to wali niech mnie Reprezentują jakieś Bolki mam to w dupie a wy niechce mi śie juz na ten temat gadać nic nam nie zostaje jak ciupać w naszą najlepszejszą gra jaką jest SoF2


A dla Doktora Mam

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

zobaczcie na wyniki vota czyzby tylko 7 osob owiedzialo tego boarda
moze jest jakies forum gdize cala scena sofa rozmawia ze soba a my o tym niewiemy niech ktos to zczai??
rozumiem ze 50 % akceptuje tylko czata w grze reszta sie nie zajmujac (oprucz sciagania dodatkow)
25% woli sie niewypowiadac, chociaz kliknac tak/nie to nie trudna sprawa no chyba ze zalogowanie sie na boarda jest jak na nasz poziom (slyszalem gdzies ze niski) za trudne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
rozumiem ze 50 % akceptuje tylko czata w grze reszta sie nie zajmujac (oprucz sciagania dodatkow)
25% woli sie niewypowiadac,

skąd ty bierzesz te statystyki urząd statystyczny już zamkneli a może robisz jakieś ankiety na Lidze

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

chcialem naglosnic sprawe niby "reprezentacji" Polski wrzucajac o niej nowa kolumne na glowna strone naszego serwisu ale niestety.. zlosliwosc rzeczy martwych i od jakiegos czasu nie moge zalogowac sie do konsoli by to dodac.. moze po jej publikacji cos by sie wiecej zaczelo wokol tej sprawy dziac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
skąd ty bierzesz te statystyki urząd statystyczny już zamkneli a może robisz jakieś ankiety na Lidze

czytam z fusow i zultego osadu na twoich zebach roflt
dlaczego nas tak malo tutaj :cry:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

OK.
Słyszałem (na tym boardzie ) że teraz reprezentacją zawiaduje Ares ...
Koniec spiskowania przeciw REpPL ( o ile te ploty to prwda ) bo wpier****************ol o jakim wanm sie nie śniło

A jak nie to wpadne wam na chate i zabije : wszytkich na A , wszystkich na O , wszystkich na G , a reszte zasiekam siekierkom co to jom mam pod riemkiom


ps ... jak mi sie pivo skonczy i nie będzie następnego to i tak was sfraguje a wsze serca zjem na surowo

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

Nosz **** po%$&al mi sie TAK z NIE ten 2 glos na tak to jest na nie...ups.
Co do Machmudo to kolesia nie znam nie mialem z nim jeszcze przyjemnosci pogadac...no lae sadze ze to typ nie z tej planety- tak moge wnioskowac z waszych wypowiedzi...ale jesli kolo podchodzi w taki sposob olewajacy nas wszystkich to niech mu "%$^ mu w dupala".
Ja to tej reprezetacij nic nie mam...HADES mnie osobicie zaprosil i poprosil o granie w niej...tak przyznaje sie jestem inny.
Ale jesli faktycznie sytuacja sie nie zmieieni to sie mowi trudno i zrobie Bay Bay... ja tam nie musze grac reprezetujac Polski.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

No to jak Ares prowadzi Rep to może być powodzenia ze Szwedami chopy

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
wszystkich na G ,


oj to sie stary nasiekalbys sie u mnie... mam nazwisko na G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
oj to sie stary nasiekalbys sie u mnie... mam nazwisko na G


Tez mam nazwisko na G . Ale KuLLa jakby ci wszyscy na A, O i G sie polaczyli to ci na K... lepiej nie mowic .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Tez mam nazwisko na G . Ale KuLLa jakby ci wszyscy na A, O i G sie polaczyli to ci na K... lepiej nie mowic .


Hehehehe! Widze że znowu ostro schodzimy z topiku

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

wydaje ci sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QQryQ
Last Red Dragon



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Wink dr

No w kazdym razie gdyby człowiek miał jaja to wszedłby na boarda i skruszył z nami kopie ! no ale jek widać jak na razie mimo wielu leżących rekawic nie prędko dojdzie do potyczki ;D

__________________
Kiedy zostanie odkryty środek wszechswiata, wielu ludzi sie zdziwi ze ich tam nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil QQryQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do QQryQ Znajdź więcej post'ów przez  QQryQ Dodaj QQryQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać QQryQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: dr

quote:
Napisane oryginalnie przez QQryQ
No w kazdym razie gdyby człowiek miał jaja to wszedłby na boarda i skruszył z nami kopie ! no ale jek widać jak na razie mimo wielu leżących rekawic nie prędko dojdzie do potyczki ;D

byc moze pan dm zaszczycil swoja obecnoscia boarda nawet zamiescil na nim swoj topick top 5 polskich graczy podpisany przez sof fan's topick jest super dziwie sie dlaczego nie zostal skasowany a nie tylko zablokowany a wszystko to dzialo sie pare dni wczesniej zanim sie dowiedzielismy o tym ze zapisano poslka reprezentacje do clan base
oczywiscie ja nikogo o nic nie oskarzam ale czasem trudno nie dodac 2+2
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm moze jakbys dokladnie sie przykladal to bys wiedzial ze topic top 5 graczy to wiele ci ni mowi.. podal tylko dajcie mi ich ksywy i juz.. moze jakies wyjasnienia co i po co? zreszta ni wazne.. do dm mam taki stosunek jaki mialem i go ni zmienie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
hmm moze jakbys dokladnie sie przykladal to bys wiedzial ze topic top 5 graczy to wiele ci ni mowi.. podal tylko dajcie mi ich ksywy i juz.. moze jakies wyjasnienia co i po co? zreszta ni wazne.. do dm mam taki stosunek jaki mialem i go ni zmienie...

ja jedynie dedukuje na podstawie faktow ktore nasapily po sobie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Jednak szlachetny D_M zapodał topic na boardzie znizył śie do naszego bardzo niskiego pozimu.Wg mnie niema 5 najlepszych graczy w SoF2 niegrasz conajmniej 2 dni i jesteś lamka z Sof nie jest jak jazda na rowerze trzeba cięzko trenować i trenować

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions