Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > *|SEALS|* vs Nevy Seals ?????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Question *|SEALS|* vs Nevy Seals ?????

Dawno nie zaglądałem na stronke ffp, a jakie zdziwko mnie chapło, jak zobaczyłem w jednym z artykułów, że na polskiej scenie BHD, pojawił sie nowy klan Nevy Seals... Co więcej, został"owacyjnie" przyjęty.

Dziwi mnie, że moderator nie zwrócił uwagi na fakt, że jeden klan o takiej nazwie już istnieje i ma sie dobrze (oszczędzcie sobie głupich komentarzy, że SealS i Nevy Seals to dwie różne rzeczy, bo oczekuje, że parę głupków sie tutaj znajdzie) i nic w tym temacie nie zrobił...

No tak, ale co miał zrobić..., przecież dotyczy to tylko klanu SealS...

No sam jestem ciekaw, jaką inicjatywe wykazałby, jak nowy klan nazywałby się np. << Polski Fighter's Team >>, lub coś w tym rodzaju????

Przykre jest to, że podobne rzeczy maja miejsce. Ale cóż..., zaczynam sie do tego przyzwyczajać...

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Edytowane przez Yogas dnia 24-04-2004 o godz. 22:31

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

z tego co od niedawna widze, ktos bardzo nie lubi SLS

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

no ale czemu moderator ma zabraniac nazwy klanu, jesli chcecie rozwiazac ten problem to zagrajcie mecz, a przegrany zobowiazuje sie zmienic nazwe swojej druzyny...

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
z tego co od niedawna widze, ktos bardzo nie lubi SLS

kto to taki?
a tak powaznie,historia zna przypadki klonowania nazw
np.panasonix,powasonic,panasony,...panasłoik
no coz
zobaczymy co z tego wyniknie, tomek sie jeszcze nie wypowiedzial...

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
no ale czemu moderator ma zabraniac nazwy klanu, jesli chcecie rozwiazac ten problem to zagrajcie mecz, a przegrany zobowiazuje sie zmienic nazwe swojej druzyny...


No, jest to jakiś sposób, tylko dlaczego klan istniejacy od prawie roku i majacy pewne osiągnięcia(i to nie tylko na polskiej scenie BHD), ma pójść na cos takiego? Nie wątpie w to, że przy naszym ograniu, byłby to mecz do jednej bramki, ale nie o to mi w mojej wypowiedzi chodziło.

Wg. Twojej propozycji, to za chwile, może sie pokazać 10 klanów SEALS i uważasz, że wszystko będzie ok???? Generalnie to (za przeproszeniem), sram na to ile klanów o takiej nazwie powstanie. Różnica polega na tym, że ja, jako moderator, zwróciłbym uwage nowemu klanowi, że taka nazwa już jest i poprosiłbym o zmiane. Ale to, bym zrobił ja, bo szanuje pozostałych członków tego "bractwa" w przeciwieństwie do innych. Inni natomiast, maja z tego powodu "porzywke".

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Artone
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Szczecin

fakt nieładnie zrobili...

ale to ze nie ladnie to juz pies... dla mnie to lamerstwo brac nazwe innego klanu zeby wlaczyc ja jako człon albo cos chociaz by sie mogli spytac o zdanie

ehhhh nie pije juz ide spac cya

__________________



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2004 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Artone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Artone Znajdź więcej post'ów przez  Artone Dodaj Artone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Artone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

no coz klonowanie nazw to nic dobrego, tymbardziej ze nie uzgodnili tego ze "starym" SLS, moderator zas nie ma tu zawiele do powiedzenia, mogl tylko w czasie rejestracji nowegto klqnu zwrocic na to uwage.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 00:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
z tego co od niedawna widze, ktos bardzo nie lubi SLS


ja już kiedyś mówiłem zdaje się, że nie lubię

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 00:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
no coz klonowanie nazw to nic dobrego, tymbardziej ze nie uzgodnili tego ze "starym" SLS, moderator zas nie ma tu zawiele do powiedzenia, mogl tylko w czasie rejestracji nowegto klqnu zwrocic na to uwage.


No i mniej-więcej o to mi chodzi. Równie dobrze, mógł go nie zarejestrować. Bo jeśli chodzi o np. statystyki Most -Pl, to jestem przekonany, że nazwy "Nevy Seals" w statach drużynowych tam nie zobaczysz. Miły "bez podpowiedzi" poprosiłby o zmiane nazwy.

Podobnie się zachował już w kilku przypadkach. Ale to zrobił Miły...

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 08:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

No cóż, ja moge powiedzieć tylko tyle że jak powstawał klan *SAS* ( nazwa równie bardzo powszechna) to na polskiej scenie klanu o takim tagu nie było. Nawet na międzynarodowej scenie nie ma klanu *Secret Assasin Service* poza tym polskim z tego co wiem.
Poprostu trzeba ruszyć głową, zrobić "rozeznanie" zanim sie ogłosi nazwe klanu by nie kolidowała ona z innym klanem z rodzimego podwórka-to uwaga do Navy Seals.



P.S. Pełna nazwa klanu *SAS* została umieszczona za zgodą autora

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

eh Yogas to napisz majla do lidera tego klanu i popros ich o zmiane nazwy

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
eh Yogas to napisz majla do lidera tego klanu i popros ich o zmiane nazwy


Z całym szacunkiem Zonk, ale my dalej się nie rozumiemy. Z klanem tym osobiście nawiąże kontakt i poproszę o zmianę nazwy. Czy to poskutkuje, to się okaże. Mi chodzi o zachowanie Tomka, który mógł te sprawę załatwić na "pniu".

I jeszcze jedno:

SealS
16•04•2004 - 15:22 - *|SLS|*K@pitnao - Edytuj
Hmmm nasz klan też nazywa się SealS, nawet logo troche podobne

nom
16•04•2004 - 20:21 - [FPP]ZonK - Edytuj
no logo podobne a nawet takie samo, ale jest to logo amerykanskich neavy sealsow, wiec nie ma co miec pretensji do Seals ze maja takie samo logo jak wy

Seals
16•04•2004 - 23:27 - Tomek - Edytuj
A podobne logo widziałem u angielskich Sealsów


To są Wasze komentarze do artykułu Tomka [url]http://bhd.fpp.pl/?pl:news:show:285::/url]


Mam propozycje !!!!!!!!!!!!!!!

Jak chcesz założyć klan, to przyjmij nazwę Nevy Saels, Seals Nevy, #Seals#, *Nevy SEALS*, /sEaLs\, itd

Każda to cos innego (co za farmazon…), a po logo amerykańskiej Nevy Seals zgłoś się do Yogasa (ma parę sztuk). Adres znajdziesz na naszej stronie http://seals.bhd.pl/.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Z klanem tym osobiście nawiąże kontakt i poproszę o zmianę nazwy. (...)


Tylko weź Yogi pod uwagę to że chłopcy mogą mieć po 13 lat więc nie bij ich za mocno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 09:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Wlasciwie dla mnie SLS to SLS ,a clan NAVY SEALS no to ... mlodziutki klan ,ktory musi sie duzo uczyc i niewiadomo jak dlugo "pozyje".


A tak ogolnie co do nazw to PFT moze sie pomylic z PWT , SAS-a tez jakiegos gdzies widzialem (oczywiscie zagraniczny) ,a bardzo dawno temu gralem na serwerze amerykanow DFS i on tez jest "SEALS" http://www.dfseals.net.

Konczac powiem tylko tyle, ze my kiedys bylismy klanem DELTA ale nazwe zmienilismy na bardziej uniwersalna , zeby pasowala tez do innych gier. np BF 1942 nazwa DELTA glupio by brzmiala.Rada jest tylko jedna musicie sie sami dogadac co do nazwy ,tu nikt na to nie ma wplywu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A propos BF 1942 to wersja Vietnam jest świetna.

Co do SAS to na "rynku" jest ich jeszcze przynajmniej ze 4.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Zgadzam sie z toba ,tylko nie moge do batka przekonac klanowiczow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Wlasciwie dla mnie SLS to SLS ,a clan NAVY SEALS no to ... mlodziutki klan ,ktory musi sie duzo uczyc i niewiadomo jak dlugo "pozyje".


Rufi, to nie ma znaczenia ile pożyje.... Może juz go nie ma.


quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
A tak ogolnie co do nazw to PFT moze sie pomylic z PWT , SAS-a tez jakiegos gdzies widzialem (oczywiscie zagraniczny) ,a bardzo dawno temu gralem na serwerze amerykanow DFS i on tez jest "SEALS" http://www.dfseals.net.


To tez nie o to chodzi. My osobiscie kilka razy graliśmy z innymi klanami Seals, ale były one z poza naszego kraju ! ! !

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Konczac powiem tylko tyle, ze my kiedys bylismy klanem DELTA ale nazwe zmienilismy na bardziej uniwersalna , zeby pasowala tez do innych gier. np BF 1942 nazwa DELTA glupio by brzmiala.Rada jest tylko jedna musicie sie sami dogadac co do nazwy ,tu nikt na to nie ma wplywu.


DELTA to DELTA. Ja zawsze kojarze nazwe Delta z jednostką wojskową do zadań specjalnych.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Co do SAS to na "rynku" jest ich jeszcze przynajmniej ze 4.



Jak nie wiecej! Ale nie w Polsce (chyba, że cos mi umknęło)

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mówiłem o "zagramanicznych" SASach. Przynajmniej z tyloma walczyliśmy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

Mysle, ze Yogi tutaj niepotrzebnie sie czepiasz. Nie wiem czy wpisywales na stronie Clan Base w wyszukiwaniu klanow nazwe Seals. Na polskiej scenie fpp jest ich pare. Na arenie miedzynarodowej kilkadziesiat.

Rozumiem, nie graja oni w bhd, ale pomysl, co by bylo jakbyscie zmienili gre na inna. Pewnie nazwe byscie chcieli zachowac.

Poza tym, to Wy jestescie SLS. Stary poczciwy SLS ( ktorego nikt nie lubi ). I mniie osobiscie nie przeszkadza, ze powstal nowy klan Navy Seals, ktory nazwe wzial od jednostki specjalnej, co i Wyscie tak samo poczynili mysle. Bo co za idiota by sie tak odrazu foczka nazywal.

Na pozegnanie dodam, ze jest juz jeden klan PFT, a w zasadzie to nie wiem czy jeszcze jest. Ale chlopaki czym innym sie zajmowali bo latali jakimis gruchotami z 2 wojny swiatowej o ile dobrze pamietam

Pozdrawiam
Czesiu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

A... i jeszcze dodam, ze Tomek nie jest moderatorem sceny bhd. To ze aktywnie dziala, od razu nie swiadczy o tym, ze kims takim jest.

Ponownie pozdrawiam
Czesiu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Jezeli mozna sie wtracic to wedlug mnie sprawa mogla wygladac tak:
chlopcy z nowego Navy Seals zobaczyli na stronie bhd.fpp.pl w spisie klanow ze nie ma nazwy Navy Seals, bo wasz klan jest ujety pod nazwa *|SealS|* ( *|SLS| ) i moze nie zauwazyli podobienstwa, moze jak by weszli na wasza stronke to odrazu by wiedzieli co jest grane, ale widocznie nie czuli takiej potrzeby wchodzic na wszystkie strony. Faktycznie moze sa to nowi gracze i nie wiedzaczy co sie dzieje na scenie DF BHD i moze nawet nie wiedza ze jest cos takiego jak staty na most-pl, dlatego faktycznie moderatorzy strony bhd.fpp powinni jako znawcy tematu zwrucic uwage nowicjuszom.
POZDRAWIAM prezesie

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Chester

Na pozegnanie dodam, ze jest juz jeden klan PFT, a w zasadzie to nie wiem czy jeszcze jest. Ale chlopaki czym innym sie zajmowali bo latali jakimis gruchotami z 2 wojny swiatowej o ile dobrze pamietam

Pozdrawiam
Czesiu...



Chester, te "gruchoty" z drugiej wojny światowej to jest niesamowita zabawa i relax. Polecam Tobie gry tego rodzaju.
Wspomnie przy okazji że na jednym z takich :"gruchotów"
Me-109 (od wersji G6 do G10) latał niemiecki pilot Erich Hartmman, który zestrzelił 352 samoltów wroga ( głownie radzieckich), na drugim miejscu był rówież niemiecki pilot także latający na ME-109 (od wersji G6 do G10) Gerhard Barholm-301 zestrzeleń....rekordy nie pobite do dziś
Pozostałe miejsca do piatego także zajmują niemieccy piloci


Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Chester, te "gruchoty" z drugiej wojny światowej to jest niesamowita zabawa i relax. Polecam Tobie gry tego rodzaju.
Wspomnie przy okazji że na jednym z takich :"gruchotów"
Me-109 (od wersji G6 do G10) latał niemiecki pilot Erich Hartmman, który zestrzelił 352 samoltów wroga ( głownie radzieckich), na drugim miejscu był rówież niemiecki pilot także latający na ME-109 (od wersji G6 do G10) Gerhard Barholm-301 zestrzeleń....rekordy nie pobite do dziś
Pozostałe miejsca do piatego także zajmują niemieccy piloci


Pozdrawiam



Respekt...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Wlasciwie to nie ma o co sie spierac ,bo po zastanowieniu mamy stary podczciwy "SLS" ,a z drugiej młodych pionierów BHD "NS".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

skoro sprawa klnowych nazw sie wyjasnila to powiedzcie mi gdzie moge dopasc takiego gruchota z 2 wojny swiatowej, nie mam pojecia co to za gra a chetnie polatalbym mesersmitem lub spitfirem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
skoro sprawa klnowych nazw sie wyjasnila to powiedzcie mi gdzie moge dopasc takiego gruchota z 2 wojny swiatowej, nie mam pojecia co to za gra a chetnie polatalbym mesersmitem lub spitfirem


World War II Fighters, IL2-Szturmovik, European Air War. Te polecam w szczególności

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Chester, te "gruchoty" z drugiej wojny światowej to jest niesamowita zabawa i relax. Polecam Tobie gry tego rodzaju.
Wspomnie przy okazji że na jednym z takich :"gruchotów"
Me-109 (od wersji G6 do G10) latał niemiecki pilot Erich Hartmman, który zestrzelił 352 samoltów wroga ( głownie radzieckich), na drugim miejscu był rówież niemiecki pilot także latający na ME-109 (od wersji G6 do G10) Gerhard Barholm-301 zestrzeleń....rekordy nie pobite do dziś
Pozostałe miejsca do piatego także zajmują niemieccy piloci


Pozdrawiam


a w jakim czaso-okresie tego dokonali? , bo jeśli powiedzmy do 1943 to chyba nawalali w PO2 co biorąc pod uwage jedyną niedogodność w postaci różnicy w szybkości 200 km na + Me -109 nie wydaje się chyba jakimś niebywałym osiągnięciem. Ciekawe jak wyglądały te staty po 1943r. i to na obu frontach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Parafrazując wypowiedz kolegi Yogasa moge powiedzieć tak: Kilka dni opijałem urodziny i jakie zdziwko mnie chapło jak juz wytrzeżwiałem i spojrzałem na forum.
Ludzie. Zarzucacie mi że umieściłem w spisie klanów drużyne która w swoim członie ma wyraz "seals" a nie grzmicie że jest kilka klanów które mają w swojej nazeie np "team" czy "polish"
Seals z tagiem SLS nijak sie ma do Navy Seals z tagiem NS. Juz więcej podobieństw widze w przypadku klanu PFT i PWT bo tu tak naprawde róznica jest tylko jedna literka. Przypomne tylko że klan PWT również ja rejestrowałem więc teoria o tym że niby jednych lubie bardziej a drugich jakby mniej jest dalece niesprawiediwa. Co do Twojej Yogas wypowiedzi dotyczącej loga Waszego klanu, to raczej powinieneś umiescic linka do strony angielskiego klanu z którego to logo zapożyczyliście...
Wnioskujecie (tu mowa do kolegów z SLS) że nie powinienem rejestrowac tego klanu i pytam dlaczego. Podobne pytanie pewnie zadliby mi inni stali "krytycy" tylko z zastrzezeniem dlaczego ich NIE zarejestrowałem i pojawiłyby sie opinie że SLS lubie bardziej niz innych.
Pragne powiedziec tylko jedno. Choćbyscie bardzo, bardzo chcieli nigdy nie przyłapiecie mnie na stronniczoiści. Tak juz jest że staram sie byc obiektywny i nie ma dla mnie ŻADNYCH ŚWIĘTYCH KRÓW.
Śmieszy mnie natomiast fakt, że jak już "świete krowy" zostaną dotkniete to strasznie chcą wytworzyć wrażenie jakby to jakiś "ktoś" uwziął sie na nich i niemiłosiernie ich nielubił(juz trzykrotnie spotkałem sie z takimi reakcjami). Czyli dochodze do wniosku że wychodzicie panowie z założenie że mozna pisac o wszystkim i o wszystkich byle by nie o "nas". Panowie doskonale wiemy że wszystko zaczęło sie od tego ze powstał news w sprawie kolegów którzy jak to powiedział jeden z SLS-ów "żle pojmowali słowo solidarnośc klanowa". Potem doszła sprawa innego kolegi który jak był w innym klanie to był zły i to ja go musiałem bronić, a jak jest juz w innym to jest dobry a ci co myśla że jednak taki dobry nie jest są zazdrośnikami itp.
Panowie opamiętajcie sie bo zamiast szukać winnych naokoło i forować spiskowe teorie zagłady świata, pomyślcie troche i popatrzcie co dzieje sie pod "własnym dachem"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Greg_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Szczecin

Ej panowie troche odbiegliście od tematu postu .
Pewnie że komuś z poza *|SLS|* może nie przeszkadzać taka sytuacja ale ciekawe jakby sie zachowali członkowie innych klanów widząc nazwe innego nowo powstałego z podobną nazwą?Niech sobie co poniektórzy zadadzą takie pytanie.
Sprawa druga nie dla wszystkich może do końca jasna i przysfajalna ale tak już jest że jeżeli Yogas czegoś sie "czepia" to należy przyjąć że ma racje!

Amen.

__________________
Grzesiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Greg_PL Znajdź więcej post'ów przez  Greg_PL Dodaj Greg_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Greg_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:47.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions