Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Zaczynamy!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyœlij nowš wiadomoœć    Wyœlij OdpowiedŸ
[FPP]aLEczapKA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja:

First Person Perspective Zaczynamy!

Witam wszystkich miłoœników Half-Life'a i zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tej gry.
Mam nadzieję, że to forum nie pozostanie w tyle za innymi, czego i wam i sobie życzę.

__________________

rm -rf * and let god sort them out

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 04:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]aLEczapKA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]aLEczapKA Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]aLEczapKA Dodaj [FPP]aLEczapKA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]aLEczapKA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: Zaczynamy!

coraz ciekawiej sie robi...

__________________

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 04:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BaraQuda




Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Arrow Re: Re: Zaczynamy!

Pokemony RESPECT!˜

__________________
Pozdrawiam !
[email protected]

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BaraQuda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BaraQuda Znajdź więcej post'ów przez  BaraQuda Dodaj BaraQuda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BaraQuda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hehe...
to ja mam pytanie :-): ile razy mozna przejsc ta gre i sie nie znudzic. Ja ja przeszedlem... z 6 razy i jeszcze nie mam dosc. Co wy na ten temat uwazacie?

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 10:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

hello

jestem CSowiec, ale w HL tez mi zdarza popelnic kilka fragow. mimo to singla nie przeszedlem JESZCZE (wlasnie to robie 1 raz ).
mam pytanie - czy sa w PL jakies serwy do HL? gralem RAZ w zyciu na serwie do HL (serwer CS klanu STER zmieniony na "chwile" na serw do HL) i chcialbym JESZCZE

__________________
u suck man

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BaraQuda




Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
hello

jestem CSowiec, ale w HL tez mi zdarza popelnic kilka fragow. mimo to singla nie przeszedlem JESZCZE (wlasnie to robie 1 raz ).
mam pytanie - czy sa w PL jakies serwy do HL? gralem RAZ w zyciu na serwie do HL (serwer CS klanu STER zmieniony na "chwile" na serw do HL) i chcialbym JESZCZE



z tego co ja wiem to serva od czasu d oczasu stawia
[TOP]PeNetrator na sdi i (ale pograc sie da,wiem bo gralem :-> )
i pyka z qmplami musial bys sie z nim skontaktowac. :-)

__________________
Pozdrawiam !
[email protected]

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BaraQuda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BaraQuda Znajdź więcej post'ów przez  BaraQuda Dodaj BaraQuda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BaraQuda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Lightbulb BMCH

Tak w ogole czy jest jakis server w polandii na HALFA?!
Chetnie moj klan [bmch] zagralby sobie klanowczke z kims

__________________
specman

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

propouje zagrac z kolesiami z klanu Half-Life Dark Troopers, tylko serwa wlasnie trza miec. Moze uda sie cos zalatwic. Stay tuned

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz jš w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożš gdy do niej wkroczysz, płonšce w mroku morderców oczy...

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
snap_x2
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Dzizus Krajst

Słyszałem żę w jakiejœ gazecie dali moda Day of Defeat.
Jeżeli wiecie w jakiej to : wiadomo.


'Kill the Mutantz'

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil snap_x2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do snap_x2 Znajdź więcej post'ów przez  snap_x2 Dodaj snap_x2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać snap_x2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

hmm .. moze zadam glupie pytanie, oswieccie mnie... jak sie gra klanowki w HL ?

__________________

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ernie
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ci ktorzy chca przejsc jeszcze raz (lub pierwszy raz) HL'a to polecam sciagnięcię Action Half Life Beta 4. Jest no...waidomo więcej akcji i bardziej realistycznie.
Multiplayer jest bardzo podobny do CS'a szczególnie w trybie "Teamplay with rounds".
Bardzo ciekawe jest podejœcie do Team Killerów. Gdy kogoœ zabijemy z teamu, to w następnej rundzie nad głowš pojawi się obrazek Lamy z napisem "shoot me". Nie możemy praktycznie nic zrobić, nawet udeżyć z pięœci. Samobójstwo nic nie da. (Wpisanie w konsoli "kill" też nic nie da, jest wtedy zablokowana !!! )

Pozostaje jedynie prosić kogoœ z przeciwnej drużyny aby nas kropnšł.

Jest jeszcze opcja "Forgive all TK'rs". Ale czy ktoœ z was by jej używał ?

btw. Niedługo ja albo [FPP]Brite damy na hl.fpp.pl bota do tego moda zebyscie mogli zobaczyc jak to działa.

Aha sorki, użyłem jeszcze starego login'a ....

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2001 23:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: ŁódŸ

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE
hehe...
to ja mam pytanie :-): ile razy mozna przejsc ta gre i sie nie znudzic. Ja ja przeszedlem... z 6 razy i jeszcze nie mam dosc. Co wy na ten temat uwazacie?


Wiesz, ja też nie pamiętam, ile razy jš przeszedłem. A wczoraj zaczšłem grać od nowa...

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2001 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE
hehe...
to ja mam pytanie :-): ile razy mozna przejsc ta gre i sie nie znudzic. Ja ja przeszedlem... z 6 razy i jeszcze nie mam dosc. Co wy na ten temat uwazacie?



To jest magia tej gry - niesamowity klimat... , grywalnoœć... grafika... chociarz grafika jak na 1998 rok była wymiatajšca .

która akcja najbardziej wam się podobała w HL? mnie elektrownia (teleporty) i ataki helikoptera wœród skałek

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2001 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

HL jest kuuull....
a co do moduff... gral ktos w OPERA? W sumie to troche podobne do AHL... ale DoD i tak zadzi

__________________

Zgłoœ post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:04.    Wyœlij nowš wiadomoœć    Wyœlij OdpowiedŸ
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyœlij tš stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowišzujšce na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - fˇpˇp ˇ bˇoˇaˇrˇd >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

Š 2000 - 2004 fpp productions