Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Kto jest za ograniczeniem ilości osób grających na MOSCIE
Kto jest za zredukowaniem graczy na MOSCIE do np: 26 ?
Ta ankieta została zakończona.
jestem zdecydowanie "ZA" 14 53.85%
wydaje mi sie ,ze powinno sie zredukować do mniej niz 20-tu 1 3.85%
jestem zdecydowanie "przeciw" 9 34.62%
jest mi to obojętne 2 7.69%
W sumie: 26 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Pavia_wawa
No Bolek to chyba sam Dzery

A propo powrotów to gdzie sie podzial wasz "guru" sekty "Wszyscy milcza jeden mowi" czyzby zamilkł



Oj głupiś,głupiś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pavia_wawa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja: Wa-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Oj głupiś,głupiś


....czyzbys piszac ten post widzial siebie w lusterku wysnowajac takie wnioski

Nie wiem czy w dziecinstwie cie uczyli, zeby nie wtracac sie do czyjejs rozmowy.....

Ten "4funowy" tekst nie byl skierowany do ciebie wiec obejdzie sie bez twoich idiotycznych z reszta jak zawsze komentarzy....

Nasowa mi sie jedno porownanie a mianowicie ze kojarzysz mi sie z krytykiem filmowym, który wysnówa daleko idące wnioski i recenzje nie ogladajac filmu


pozdro

Edytowane przez Pavia_wawa dnia 16-06-2004 o godz. 23:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pavia_wawa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pavia_wawa Znajdź więcej post'ów przez  Pavia_wawa Dodaj Pavia_wawa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pavia_wawa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Dobra rada z księgi przysłów: "nie tykajmy gówna bo zaczyna bardziej śmierdzieć". Obejść szerokim łukiem, niech zeschnie na słoneczku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 06:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Pavia_wawa
....czyzbys piszac ten post widzial siebie w lusterku wysnowajac takie wnioski

Nie wiem czy w dziecinstwie cie uczyli, zeby nie wtracac sie do czyjejs rozmowy.....

Ten "4funowy" tekst nie byl skierowany do ciebie wiec obejdzie sie bez twoich idiotycznych z reszta jak zawsze komentarzy....

Nasowa mi sie jedno porownanie a mianowicie ze kojarzysz mi sie z krytykiem filmowym, który wysnówa daleko idące wnioski i recenzje nie ogladajac filmu


pozdro



Lepiej dać głupią odpowiedz (twoje zdanie) niż czepiać się tak jak to robisz.Ale cienko ci to wychodzi.Poćwicz jeszc ze troche na podwórku.A twoja ksywka wywołuje u mnie takie reakcje jak się zwiesz Pavia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Dobra rada z księgi przysłów: "nie tykajmy gówna bo zaczyna bardziej śmierdzieć". Obejść szerokim łukiem, niech zeschnie na słoneczku


A w końcu skruszeje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 07:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

"Edytowane przez Pavia_wawa dnia 17-06-2004 o godz. 00:00"
poczwórne 0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pavia_wawa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja: Wa-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Dobra rada z księgi przysłów: "nie tykajmy gówna bo zaczyna bardziej śmierdzieć". Obejść szerokim łukiem, niech zeschnie na słoneczku



Jesli "gownem" jak to nazwales nazywasz swojego "guru"- misia..to tylko pogratulowac

Bo twoj "inteligentny","4funowy"wpis odbieram jako odpowiedz na moje pytaniedzieki za niego wlasnie to chcialem uslyszec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pavia_wawa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pavia_wawa Znajdź więcej post'ów przez  Pavia_wawa Dodaj Pavia_wawa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pavia_wawa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Pavia_wawa

Jesli "gownem" jak to nazwales nazywasz swojego "guru"- misia..to tylko pogratulowac

Bo twoj "inteligentny","4funowy"wpis odbieram jako odpowiedz na moje pytaniedzieki za niego wlasnie to chcialem uslyszec



Prawdopodobnie narażam się na Twoją próbę ośmieszenia ale zapytam poraz któryś z kolei.
Jak widzisz na tym forum są sami gracze bhd i każdy wie kto kim jest. Niestety nigdy nie spotkałem gracza o nicku Pavia na żadnym serwerze więc może powiedz pod jakim grasz w Deltę lub w jakim klanie jesteś. Jeżeli odpowiesz jak ostatnio że trafiłeś tu za smrodem misia (lub w podobnym stylu) to znaczy że jsteś zalęknionym gówniarzem który nie potrafi nic innego jak "nasrać" pod przykrywką internetu. Bądź odważny i podziel się informacjami a będzie nam się wszystkim lepiej gadało.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 12:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Prawdopodobnie narażam się na Twoją próbę ośmieszenia ale zapytam poraz któryś z kolei.
Jak widzisz na tym forum są sami gracze bhd i każdy wie kto kim jest. Niestety nigdy nie spotkałem gracza o nicku Pavia na żadnym serwerze więc może powiedz pod jakim grasz w Deltę lub w jakim klanie jesteś. Jeżeli odpowiesz jak ostatnio że trafiłeś tu za smrodem misia (lub w podobnym stylu) to znaczy że jsteś zalęknionym gówniarzem który nie potrafi nic innego jak "nasrać" pod przykrywką internetu. Bądź odważny i podziel się informacjami a będzie nam się wszystkim lepiej gadało.



Nie da rady.Za miętki jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Pavia_wawa

Jesli "gownem" jak to nazwales nazywasz swojego "guru"- misia..to tylko pogratulowac

Bo twoj "inteligentny","4funowy"wpis odbieram jako odpowiedz na moje pytaniedzieki za niego wlasnie to chcialem uslyszec


Heh, więc postąpię teraz wbrew temu przysłowiu i odpiszę. Sens jest taki aby nie angażować się w coś co nie przyniesie profitu a do tego jest coraz bardziej nieprzyjemne jeśli podtrzymujesz kontakt. Sens ten jest ubrany w dość nieprzyjemne słowa ale tak już to ktoś kiedyś wymyślił, spodobało się i zostało. W tej chwili pavia jest właśnie u mnie na takiej WC-liście (na szczęście jako jedyny użytkownik boarda). Troszkę to 4funowe ale bardziej z życia wzięte ""

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Prawdopodobnie narażam się na Twoją próbę ośmieszenia ale zapytam poraz któryś z kolei.
Jak widzisz na tym forum są sami gracze bhd i każdy wie kto kim jest. Niestety nigdy nie spotkałem gracza o nicku Pavia na żadnym serwerze więc może powiedz pod jakim grasz w Deltę lub w jakim klanie jesteś. Jeżeli odpowiesz jak ostatnio że trafiłeś tu za smrodem misia (lub w podobnym stylu) to znaczy że jsteś zalęknionym gówniarzem który nie potrafi nic innego jak "nasrać" pod przykrywką internetu. Bądź odważny i podziel się informacjami a będzie nam się wszystkim lepiej gadało.


niech zgadnę "new 123546453"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Heh, więc postąpię teraz wbrew temu przysłowiu i odpiszę. Sens jest taki aby nie angażować się w coś co nie przyniesie profitu a do tego jest coraz bardziej nieprzyjemne jeśli podtrzymujesz kontakt. Sens ten jest ubrany w dość nieprzyjemne słowa ale tak już to ktoś kiedyś wymyślił, spodobało się i zostało. W tej chwili pavia jest właśnie u mnie na takiej WC-liście (na szczęście jako jedyny użytkownik boarda). Troszkę to 4funowe ale bardziej z życia wzięte ""

sugerujesz że rozmowa z kol. Pavia jest szara, długa i do dupy () () ()

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

smiling spader's running wild () () ()

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

Angry

takim oto sposobem konktetne topic'i umierają smiercią natychmiastową...ehhh

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 07:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez amok
takim oto sposobem konktetne topic'i umierają smiercią natychmiastową...ehhh


Dlaczego ? 3, 4 głupie posty to nie cały topik, spokojnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 08:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Pavia_wawa

Jesli "gownem" jak to nazwales nazywasz swojego "guru"- misia..to tylko pogratulowac

Bo twoj "inteligentny","4funowy"wpis odbieram jako odpowiedz na moje pytaniedzieki za niego wlasnie to chcialem uslyszec




przestań już być takim "super-4-funowym" gościem bo to juz sie niektórym nie podoba. pójdź powkurzaj osoby swoim "4funem" na czatach, a nie na forum dyskusyjnym gry, o której nie masz pojecia. Jak chcesz sie kłócic to pogadaj na gg wtedy przynajmniej my nie bedziemy musieli tego czytać.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Heh paradoksalnie nie zawsze wieksza ilosc grajacych oznacza lepsza zabawe,tak i jest tutaj a liczba 26 wg. mnie jest optymalna liczba nie tylko ze wzgledu na zmniejszenie lagów,ale równiez ze wzgledu na atrakcyjnosc i wieksza logike gry....z drugiej zaś strony kazda opinia jest mile widziana (szkoda tylko ,ze nie uwzglednilem liczby 32 w tej ankiecie ) i mysle ,że Mily czytajac ten topic uwzgledni kazda z nich ,w ostatecznosci to On ma decydujace zdanie w tej kwestii .


Widze ze czami jest full ..... bylo 50 .... pozniej .. 42 .. teraz jest 40 ... hehehehe schodzimy na dol ... hmmm 32 powiadacie .. no ja dam 32 + 2 osoby na "dochodzenie" czyli 34.
Zobaczymy jak bedzie

Pozdrawiam

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Widze ze czami jest full ..... bylo 50 .... pozniej .. 42 .. teraz jest 40 ... hehehehe schodzimy na dol ... hmmm 32 powiadacie .. no ja dam 32 + 2 osoby na "dochodzenie" czyli 34.
Zobaczymy jak bedzie

Pozdrawiam






Faktycznie na poczatku bylo 50 osób,ale wg. mnie wtedy byly mniejsze lagi niz dzisiaj przy 30 graczach,nie wiem czym to jest spowodowane (nie wnikam ),niemniej 34 to i tak duzo (w sumie redukcja o 6 to nie za wiele),ja ciagle obstaje przy swoim i prosze abys zszedl ponizej 30 ..moze 28 co Ty na to?....a zreszta zrób jak uważasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Faktycznie na poczatku bylo 50 osób,ale wg. mnie wtedy byly mniejsze lagi niz dzisiaj przy 30 graczach,nie wiem czym to jest spowodowane (nie wnikam ),niemniej 34 to i tak duzo (w sumie redukcja o 6 to nie za wiele),ja ciagle obstaje przy swoim i prosze abys zszedl ponizej 30 ..moze 28 co Ty na to?....a zreszta zrób jak uważasz.


Hmmm powiadzasz lagi .. a moze ludzie byli mniej nerwowi ... jak bylo ustawione na 50 graczy ... ping kontrolny byl 1500 ms malo kto cos tam bluzgal tylko teleporty byly .
Obecnie jak kazdy wie ping kontrolny wynosi 400 ms aaaa lagerow .... nie jestem w stanie zliczyc.
Sam wiele razy zostawalem wyrozniony w/w okresleniem co ja do servera mam 100Mb/s .
6 osob tj ok 30-60 KB/s na laczu luzu zalezy to jak duzo osob ma w reku granatniki i inne fajerwerki.

Nasza licytacja jest nieco dziwnna ... kto da mniej .
Mozliwe ze bedzie 32...30...28 ale poczekamy co sie bedzie dziala obecnie. Jestem otwarty na wszystkie sugestie.

Pozdrawiam

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Hmmm powiadzasz lagi .. a moze ludzie byli mniej nerwowi ... jak bylo ustawione na 50 graczy ... ping kontrolny byl 1500 ms malo kto cos tam bluzgal tylko teleporty byly .
Obecnie jak kazdy wie ping kontrolny wynosi 400 ms aaaa lagerow .... nie jestem w stanie zliczyc.
Sam wiele razy zostawalem wyrozniony w/w okresleniem co ja do servera mam 100Mb/s .
6 osob tj ok 30-60 KB/s na laczu luzu zalezy to jak duzo osob ma w reku granatniki i inne fajerwerki.

Nasza licytacja jest nieco dziwnna ... kto da mniej .
Mozliwe ze bedzie 32...30...28 ale poczekamy co sie bedzie dziala obecnie. Jestem otwarty na wszystkie sugestie.

Pozdrawiam



Wydaje mi sie ,ze zmiana max pingu i ilosci graczy i tak nie wyeliminuja calkowicie lagów one beda zawsze czegokolwiek by sie nie zrobilo,niemniej nalezy jakies srodki zastosowac w celu ich zredukowania bo jak wiemy soa lagi i LAGI(od kiedy gram w ta gre a gram juz dlugo lagi zawsze byly).Liczba 26 wydaje mi sie optymalna iloscia ludzi i nie mowa tu tylko o ograniczeniu lagów ,ale ogólnie o mniejszym balaganie,chaosie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

a ile wynosi średnia europejska, od Bugu na zachód

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Wydaje mi sie ,ze zmiana max pingu i ilosci graczy i tak nie wyeliminuja calkowicie lagów one beda zawsze czegokolwiek by sie nie zrobilo,niemniej nalezy jakies srodki zastosowac w celu ich zredukowania bo jak wiemy soa lagi i LAGI(od kiedy gram w ta gre a gram juz dlugo lagi zawsze byly).Liczba 26 wydaje mi sie optymalna iloscia ludzi i nie mowa tu tylko o ograniczeniu lagów ,ale ogólnie o mniejszym balaganie,chaosie.


Czytajac zwrocilem uwage na cyfry ..... wczejsniej .. min liczbe uzyles 28 ... next odpowiedz 26. )))

Wracajac do tematu staram sie byc obiektywny:
zmiejszenie liczby graczy tj
- powiedzmy ze mniejszcze lagi ale watpie gdyz lacze ma zapas moze wymiana maszyny na ktorej jest MOST-PL pomoze (obecnie 2.8 P IV HT i 512 RAMu itd) zmiana na 3,2 PIV HT i 1 GB RAMu ale trzeba poczekac.
- fakt ze przy 40 graczach jest haos ... ale prosze miec na uwadze to iz kazdy uczy sie grac. Sa lepsi .. i sa tacy ktorzy chca byc lepsi nie mozna oczekiwac od 20 ROZNYCH osob w teamie planu dzialania chyba ze sa jednym TS'ie . Nawiasem mowiac poziom umiejetnosci graczy z MOSTu jest duzo wyzszy niz kiedys.
- obecnie teraz 6 osob wiecej bedzie wieczorem widzialo fullserver. O nich tez nalezy pomyslec. Moge ustawic 18 tj ruch klawiatury ale jak kazdy chcialbym odnalesc "zloty srodek".

Jestem swiadom iz MOST-PL nie pomiesci wszystkich polskich graczy dlatego tez jest server BHD

__________________
-=M=- mily

Edytowane przez -=M=-Mily dnia 19-06-2004 o godz. 11:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Czytajac zwrocilem uwage na cyfry ..... wczejsniej .. min liczbe uzyles 28 ... next odpowiedz 26. )))



Tzn tak jak jest w ankiecie 26 to moje ostateczne slowo


Wracajac do tematu staram sie byc obiektywny:
zmiejszenie liczby graczy tj
- powiedzmy ze mniejszcze lagi ale watpie gdyz lacze ma zapas moze wymiana maszyny na ktorej jest MOST-PL pomoze (obecnie 2.8 P IV HT i 512 RAMu itd) zmiana na 3,2 PIV HT i 1 GB RAMu ale trzeba poczekac.
- fakt ze przy 40 graczach jest haos ... ale prosze miec na uwadze to iz kazdy uczy sie grac. Sa lepsi .. i sa tacy ktorzy chca byc lepsi nie mozna oczekiwac od 20 ROZNYCH osob w teamie planu dzialania chyba ze sa jednym TS'ie . Nawiasem mowiac poziom umiejetnosci graczy z MOSTu jest duzo wyzszy niz kiedys.
- obecnie teraz 6 osob wiecej bedzie wieczorem widzialo fullserver. O nich tez nalezy pomyslec. Moge ustawic 18 tj ruch klawiatury ale jak kazdy chcialbym odnalesc "zloty srodek".

nie chodzi mi o umiejetnosci poszczególnych graczy ,ale o ich nadmiar ,moze byc i 40 swietnych a i tak bedzie balagan,chodzi mi to ,zeby nie bylo tloku,mapy (szczególnie standartowe) nie sa az tak duze aby moglo grac na nich 40 osób,a jak nawet to ta gra jest wg mnie przynajmniej ,troche bezmyslna,gdyz tak jak juz wczesniej mówilem ,Ty powinienes szukac wroga a nie on sam powinien Ci wskakiwac na celownik wg mnie tu jest prawdziwy sens gry w TDM,a.Co dop sprzetu to pewnie by to cos zmienilo,ale no wlasnie czy bedzie to mozliwe w najblizszym czasie ,nie lepiej napierw chwyccic sie tych prostszych srodków aby te lagi ograniczyc?.

Jestem swiadom iz MOST-PL nie pomiesci wszystkich polskich graczy dlatego tez jest server BHD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Greg_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Szczecin

Angry

Smutne jest to że te 11 osób zdecydowało za dziesiątki innych którzy sie nie wypowiedzieli.Ja głosowałem przeciw biorąc pod uwagę takie sprawy jak: popularność serwera Most,liczbę stałych graczy,jakość naszych łącz internetowych itp , a nie moje jakieś wymagania. Co by nie mówić Most jest najbardziej popularnym polskim serwerem i tak jak Miły przypuszcza sprawa może być po stronie sprzętowej i trzeba albo uzbroić sie w cierpliwość albo grać na innych serwerach.
W chwili obecnej sa nowe mapki często dość duże wiec te 40 osób i tak nie robiłoby "haosu"
A te ankietowe 26 osób to już przesada.Jeżeli Cierń chcesz robić kameralne spotkania na liczbe osób z 2 klanów, to masz swój serwer.

__________________
Grzesiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Greg_PL Znajdź więcej post'ów przez  Greg_PL Dodaj Greg_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Greg_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
hmmm... w kazdym badz razie mysle ,ze wiekszosc sie domysli o co mi chodzilo

bardzo przepraszam, ale o co chodzi ??

zapytajmy hosta mosta co mysli na ten temat

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Czytajac zwrocilem uwage na cyfry ..... wczejsniej .. min liczbe uzyles 28 ... next odpowiedz 26. )))

Wracajac do tematu staram sie byc obiektywny:
zmiejszenie liczby graczy tj
- powiedzmy ze mniejszcze lagi ale watpie gdyz lacze ma zapas moze wymiana maszyny na ktorej jest MOST-PL pomoze (obecnie 2.8 P IV HT i 512 RAMu itd) zmiana na 3,2 PIV HT i 1 GB RAMu ale trzeba poczekac.
- fakt ze przy 40 graczach jest haos ... ale prosze miec na uwadze to iz kazdy uczy sie grac. Sa lepsi .. i sa tacy ktorzy chca byc lepsi nie mozna oczekiwac od 20 ROZNYCH osob w teamie planu dzialania chyba ze sa jednym TS'ie . Nawiasem mowiac poziom umiejetnosci graczy z MOSTu jest duzo wyzszy niz kiedys.
- obecnie teraz 6 osob wiecej bedzie wieczorem widzialo fullserver. O nich tez nalezy pomyslec. Moge ustawic 18 tj ruch klawiatury ale jak kazdy chcialbym odnalesc "zloty srodek".

Jestem swiadom iz MOST-PL nie pomiesci wszystkich polskich graczy dlatego tez jest server BHD


ale kwas. on już sie wypowiedział
tak to jest jak sie oglada tylko okładkę i obrazki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

A te ankietowe 26 osób to już przesada.Jeżeli Cierń chcesz robić kameralne spotkania na liczbe osób z 2 klanów, to masz swój serwer. [/B][/QUOTE]


Tak samo Ty możesz sobie poszukać serwer z 50 osobami ,gdzie zdezorientowani gracze z twojej ekipy beda ci strzelać w łeb,masz prawo wyrażać swoja opinie ,ale nie atakuj mnie z tego powodu,że ja wyraziłęm swoja.Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

zostawmy to tak jak jest

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

No prosze! Pawia_wawa już nam nie przeszkadza
Na szczęście...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Greg_PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Szczecin

Cierń a kogo mam ,jak to sie wyraziłeś,atakować? Przecież to Ty jesteś autorem tego postu(ok wyrażasz swoją opinie), ankiety(nooo to niestety juz nie jest przedstawienie swojej opini) i sprawca tego, że Most sie zamyka dla ludzi. A co do przenoszenia sie na inny serwer , to Tobie coś nie pasowało nie mnie.Nikt Cie nie zmusza do grania na serwerach "lagujących" .

__________________
Grzesiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Greg_PL Znajdź więcej post'ów przez  Greg_PL Dodaj Greg_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Greg_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:20.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions