Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Problem małych medyków
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
vv poeta
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Augustów

Exclamation Problem małych medyków

Chciałbym tu poruszyć problem "medyków" (inaczej lamerów)
np. leżę na ziemi i czekam 60sek. na meda a za ten czas obok mnie przeleciało z 3 medów i zeden nie zwrócił uwagi choć ciągle wołałem miedik miedik prosilbym o skomentowanie tej sytuacji i wyrażenie swojej opinii na ten temat

__________________
----------------------------------------
Za Honor, Za Życie, Za Piwo
----------------------------------------
gg - 3822543

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv poeta Znajdź więcej post'ów przez  vv poeta Dodaj vv poeta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv poeta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

moim zdaniem postapiles bardzo glupio, gdyz w ciagu 60sec miales conajmniej jednego respa

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No coz sa medycy i "medycy"... co na tio poradzic?

Jedynie moge Ci obiecac ze jak Cie spotkam lezacego to podniose (chyba ze przeciwnikiem bedziesz ).. nic wiecej sie chyba z tym nie zrobi bo takie apelacje byly juz nie raz i nie dwa i nic nie pomoglo..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv alpha
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: augustow

no coz on chcial nabic komus foooooore punktow ale coz popatrzmy przy okazji komentarza dot. respawnu do klanow amerykanskich. tam na meczu nikt nigdy nie wchodzi do respawnu!!! :O no chyba ze go ktos dobije :p:p ja takze mialem podobna sytuacje: leze i leze a medy biegaja no comment!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv alpha Znajdź więcej post'ów przez  vv alpha Dodaj vv alpha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv alpha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mr.X
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

moze zbyt nachalnie ich wolales i medycy sie zdenerwowali.....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mr.X Znajdź więcej post'ów przez  Mr.X Dodaj Mr.X do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mr.X prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv poeta
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Augustów

Talking

No właśnie Alpha dobrze piszesz :) tam to dopiero graja maja taktyki i inne bzdety tak dopracowane ,że szok :D:D

__________________
----------------------------------------
Za Honor, Za Życie, Za Piwo
----------------------------------------
gg - 3822543

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv poeta Znajdź więcej post'ów przez  vv poeta Dodaj vv poeta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv poeta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

niestety rzeczywistosc jest z gola inna , duza czesc ludzi grajaca medykami , gra nimi zeby ...... dluzej zyc. wiem ze to smieszne ale nie raz widzialem medyka dracego jape o ammo a pozniej olewajacego wolania o meda , metoda jest prosta nie dawac ammo a jak koles sam pakuje w siebie 4 apteki a obok stoi kolo z 4 hp , hmmmm seria , dobicie nozem , ja nie daje ammo "pseudo medykom" niech se zyja jak beda z nozem latac , druga sprawa bardzo cenie medykow ktorzy nie brak umiejetnosci nadrabiaja chowaniem sie kampowaniem podnoszeniem kumpli pod ogniem wroga i to sie chwali z takich ludzi wychodza gracze a i nie raz ich determinacja przechyla szale zwyciestwa , podnoscie z glowa a jak medy przebiegaja obok ciebie to ich olej i idz do limbo tymbardziej ze widac czy medyk leci do ciebie czy cie ominie a pozniej nie daj mu ammo i niech pokaze jaki jest kozak , inna sprawa strzelanie LT w plecy bo medyk koniecznie musi miec ammo jak sek wczesniej rzucilo sie arta , ehh duzo by tlumaczyc , naprawde polecam co swiezszym graczom przejzenie topikow od marca tam naprawde wiele cennych rad mozna znalezc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

e niechce mi sie wypowiadać na ten temat gram medem i nieraz LT więc wiem jak to jest i dalmnie jest bezróznicy czy dam apteczke lub ammo tej czy tamtej osobie a strzykawke prubuje uzywac zawsze i na byle kim a denerwuje mnie to ze koles wydziera sie medic medic jestem koło niego juz mam go podniosic a ten znika i w respownie sie pojawia znowu kompletne LOLKI a jesli chodzi o ciebie poeata to trafiłeś na LOLKOWYCH medów

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Problem małych medyków

quote:
Napisane oryginalnie przez vv poeta
leżę na ziemi i czekam 60sek. na meda a za ten czas obok mnie przeleciało z 3 medów i zeden nie zwrócił uwagi choć ciągle wołałem miedik miedik


Moze zaden z nich nie mial strzykawek...

A tak na serio to komentarz jest zbedny, kazdy mial podobna sytuacje i nie ma co plakac... cos takiego nie zdaza sie chyba zbyt czesto. Na ogol to sie medy bija o to zeby podniesc kumpla z team'u

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 16:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

/callvote kick goopi_med PS jak gram na FFA to mam takie zaufanie do medow jak do leppara i dorazu spacje wciskam jak umre (ale to sie rzadko zdarza )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv poeta
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Augustów

Talking

Ostatnio widziałem na serwie "zlepionych" dwóch medów wyglądało to śmiesznie :) lepek byl przybity plecami do drugiego i fajnie sie ciagali jeden ciagnal do przodu i drugi :) nie mogli sie rozlepic to ich zasztyletowałem :P zebym mial screena :)

__________________
----------------------------------------
Za Honor, Za Życie, Za Piwo
----------------------------------------
gg - 3822543

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv poeta Znajdź więcej post'ów przez  vv poeta Dodaj vv poeta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv poeta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv alpha
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: augustow

Takie sytuacje z medami sie zdarzaja chlip ja gram lojtem, czasem medem i tu chce poruszyc takze problem ale LOJTOW!!!!!!! Luuuuudzie blagam jak widzicie meda co siedzi cicho to znaczy ze on MA ammo!!!!!!!!!!!!!!!!!! mialem sytuacje ze gdyby limit w magazynku mp40 byl nieskonczony to ten biedny medyk musialby dzwigac co najmniej 2 tony ammo!!! prosze, prosze ludzie dawajcie ammo jak ktos prosi i jeszcze jedno : mianowicie kompas. wiekszosc zaczynajacych obcowanie z wolfem z niego nie korzysta. A Kompas (specjalnie z wielkiej litery) to blogoslawienstwo dla lojta i meda. np. wolam a dobrymed to widzi na kompasie i leeeeeeeeci no i wstaje
PS: sorry ze tak dlugo ale mnie ponioslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv alpha Znajdź więcej post'ów przez  vv alpha Dodaj vv alpha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv alpha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nowy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez vv alpha
Luuuuudzie blagam jak widzicie meda co siedzi cicho to znaczy ze on MA ammo!!!!!!!!!!!!!!!!!! mialem sytuacje ze gdyby limit w magazynku mp40 byl nieskonczony to ten biedny medyk musialby dzwigac co najmniej 2 tony ammo!!! prosze, prosze ludzie dawajcie ammo jak ktos prosi


No tutaj to sie nie zgodze z Toba, bo juz od bardzo dawna grajac na ffa nie zdazylo mi sie miec 3 zapasowych magazynkow (jako m). Zazwyczaj musze zebrac o ammo i jak jakis lojt rzuci choc 1 paczke to sie bardzo ciesze. Wogule to medzi proszacy o ammo sa traktowani jak jakies zlo konieczne. Moim zdaniem dobry lojt
powinien:
1. po respawnie wlaczyc sprint wybiec przed grupe swoich i rozdac cale ammo jakie ma (no chyba ze chce rzucic nalot/art.),
a nie tak jak to robi 70% L w Polsce wziac samemu 2 lub (o zgrozo!) 3 paczki.
2. jak podnosi go medyk to rzucic mu te 2 paczki ammo - jak potrzebuje to wezmie, jak nie to pewnie tez wezmie
3. zostawiac ammo po drodze nawet gdy nikt o nie nie prosi,
czyli masz full energy bar i nie rzucasz nalotu/art. to rzuc paczke na ziemie moze za 10 sek. bedzie tedy biegl jakis medyk z nozem i Cie poblogoslawi za to ammo
(to wg. mnie chyba najwazniejszy punkt).
PS. punkt 3 odnosi sie rowniez do medykow

PS2. dobrego meda/lojta najlatwiej poznac po tym, ze potrafi czytac w myslach: tzn nim zdazysz nacisnac v21,
lub v22 on juz podnosi cie/daje ammo/health packs

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nowy Znajdź więcej post'ów przez  Nowy Dodaj Nowy do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zenek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

Cool

Ja gram zawsze medem, myślę, że na moje usługi medyczne nikt nie narzeka a co fo lieutenantów to apeluje do Was żebyście jednak dawali te ammo bo bez niego nie da się życ w dzisiejdzych czasach i jeszcze raz powtarzam jak mogę kogoś uratować tzn nie jest ode mnie 1050 km ode mnie to to go uratuje, amnie wkurzają czasem tacy że np jest respawn na beach a ten woła meda do warroomu a pozniej sie wkrurza ze nikt go nie uratowal

__________________
Let's time to Rock 'n' Roll !!!
http://cc.xgamer.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zenek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zenek Znajdź więcej post'ów przez  Zenek Dodaj Zenek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zenek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Gram LT i nie wkurza mnie jak zaraz po respawnie medycy drą pałę o amo ale jak jeszcze leci odliczanie rozpoczęcia rundy a oni już się drą... a już szczytem jest jak po 3 krokach z respawnu ktoś mi wali serie w plecy. Zdarza mi się to często na assault jak wybiegam i chce walnąć arta na wieże a tu sru seria w plery. Zresztą wszystko zależy z kim się gra. Ja staram się zawsze wyrzucać ammo wybiegająć z respawnu i jeśli tego nie robie tzn:
a) Będę walił arta
b) Liczą się ułamki sekund i nie będę się bawił w rozdawanie amo bo np: wróg z dokami jest 3 metry od radia.

Co do medyków którzy mnie olali jak leżałem to się zdarzyło pare razy. I tu mam apel do medów którzy walczą mimo że ich kumple z drużyny leżą na glebie: Podnoście najpierw kumpli w kilku łartwiej walczyć. A zdarza się tak że czekam kilka sekund med strzela i jak wygra starcie to git , gorzej jak go zabiją

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Thumbs down

Sa ludzie sa klamki i sa parapety.
Lolki graja Medami przewaznie dlatego, ze jest to ich jedyna mozliwosc w przezyciu, wiecej niz czasu 1 respownu. Lama patrzy o kurde energia sie regeneruje i jest caly wesoly
Pozatym tacy medycy co nic nie medykuja nadaja sie conajmniej do bani.
mam takich koleis w pupie

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

hmm lubie sie klocic:
1) czesto wolam need ammo przed respawnem z prozaicznego powodu: lt zapominaja pozniej dac ammo (co ciekawe, ci lepsi lt)
2) hmm, zwroccie uwage, ze nie wszyscy sa tak zajebisci jak WY albo JA zmierzam do tego, ze nie wszyscy startowali na mptest albo grali wczesniej w q. wielu jest ludzi ktorzy dopiero sie ucza grac/stawiaja pierwsze kroki. na poczatku beda popelniac bledy itd. zreszta, napominal o tym Znaps, wiec nie bede powtarzal calej mysli

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv alpha
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: augustow

Zazwyczaj musze zebrac o ammo i jak jakis lojt rzuci choc 1 paczke to sie bardzo ciesze.


moj komentarz:
nie zawsze tak jest i nie o to mi chodzi, aleo to, zby lojty rzucaly ammo gdszie popadnie ale nie od razu jak jakis med uleczy to od razu gostek blogoslawi go foooorami ammo oczywiscie nie zawsze ale mi chodzi aby nie dawac jak ktos siedzi CICHO!!!
jak zechce to krzyknie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv alpha Znajdź więcej post'ów przez  vv alpha Dodaj vv alpha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv alpha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AciD!VMC!
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ale nie możesz kazać lamerowi przestać lamić (szkoda mogliby dac jakas komende /cg_drawlames 0). Zawsze trafi sie ktoś kto gra albo cienko albo robi to specjalnie albo jest zamulony albo wszystko naraz Mi też sie zdaża przy spontanicznych akcjach jak medem jestem niepodnieść kolesia co był niedaleko tylko wbić sie w wir walki. Miałeś poprostu pecha . Ja zazwyczaj załatwiam to zmianą serwa na jakiś, na którym grają normalni gracze .
P.S. Ja tam sie bardziej na LTów wnerwiam stoi taki bucu ma baterie na maxa i nie rzuci tej paczki nawet po tym jak daje mu znac kilkoma strzałami w stopy wiecie co wtedy robi ? oddaje mi w głowe i weź tu z takim graj...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 17:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

quote:
Napisane oryginalnie przez vv alpha
prosze, prosze ludzie dawajcie ammo jak ktos prosi i jeszcze jedno :
PS: sorry ze tak dlugo ale mnie ponioslo



Ach Alpha ty Lolku Jeżeli będe medem i bede cie prosić o ammo i jeżeli dasz mi 5 packów a ja jeszcze bede prosił to dasz ??? Zastanów sie co ty pier......

P.S Wcale ten Post nie był długi połowa ludzi tu tak pisze,chyba nigdy nie widziałeś długich postów

2.P.S Augustów to nie jest kur.. wioska i niech spotkam cie w roku szkolnym to za to coś zaje... ci

Więc sie pilnuj

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez vv alpha
nie dawac jak ktos siedzi CICHO!!!jak zechce to krzyknie


Jak gram lt to zawsze daje ammo medowi ktorego spotkam... mimo ze siedzi cicho, okazuje sie ze robie zle ? Jak nie krzyczy to znaczy tylko tyle ze ma troche albo full - czesciej ma powiedzmy magazynek w zapasie i nie jest tak ze musi dostac ammo natychmiast. Jak ktos wrzeszczy to znaczy ze juz potrzebuje ammo na gwalt wiec wtedy biegne, szukam go i daje...
Sam tez gram troche medem i nigdy nie krzycze I need ammo jak mam powedzmy jeden magazynek w zapasie... jak jest dobry lt to sam da i wedlug mnie to o to wlasnie chodzi... dzieki niemu dluzej pozyje, domagam sie ammo tylko wtedy kiedy juz w ogole nie mam czym strzelac. Jak nie mam racji to sorka juz nigdy nie dam ammo zadnemu medowi ktory o to nie prosi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nowy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SnoopDoggyDoG

Jak gram lt to zawsze daje ammo medowi ktorego spotkam...



No i o to mi wlasnie chodzilo. Mimo ze koles na gwalt tego ammo nie potrzebuje to jednak ta dodatkowa paczka nie bedzie mu zbytnio przeszkadzac .
To samo tyczy sie gry medem - jak widze ze kolo ma 90 hp a w okolicy nie ma bardziej potrzebujacych to od razy rzucam mu paczke ze zdrowkiem nawet jak nie krzyczy, bo w kontakcie z wrogiem te dodatkowe 10-15 hp maja czesto kluczowe znaczenie

Edytowane przez Nowy dnia 17-08-2002 o godz. 22:41

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nowy Znajdź więcej post'ów przez  Nowy Dodaj Nowy do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Exclamation Medyczny LoL

kilka paczek ammo nikomu nie zaszkodzilo. Ostatnio stwierdzilem ze byc medykiem 3ba umiec byc wypykanym. Niektorym moze audentycznie nie wychzdoic, ale staraja sie widac, ze probuja cso zrobic - powiedzmy maja gorszy dzien. Ale jak taki ham ma pusty teren i ma cie podniesc, a ma to w dupie to ja takim ludziom naprawde dziekuje.

Medycy sa po to aby pomagac i stwaic lduzi, a nie biegac i podziwiac krajobraz

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a ja jak wiecie gram medem i zbieram broń po innych graczech bo prawie zawsze ammo nie mam zdarzaja sie sytuacje gdzie mam ammo dużo i nawet w nadmiarze i dziekujmy za to LT, ale cześciej mam pusty magazynek no coz z tym pustym magazynkiem tez da sie grać . Jesli chodzi o paczki to rzucam wokół siebie nie daje prawie nigdy dla poszkodowanej osoby chyba że ją podniosłem , ostatnio gram LT jesli nie ma innych i jest nadmiar medów w druzynie i ammo ,tak samo jak apteczki, nie daje bezpośrednio gosciowi bo nie wiem czy potrzebuje czy nie, jak widze że biegnie to rzucam wokół siebie, jeśli jest dobry gracz i niepotrzebuje ammo to ominie a jeśli jest to LOL, to i tak, i tak wezmie
PS zapamietam nicki osób najezdżających na medów i jak spotakam ich na servie to niepodniose ani nie dam apteczki

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Angry Do HOdka

Hodek pewnie bede pierwszy, na tej liscie ??

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Talking Do Omegi_Ra

oczywiście jak na to wpadłes, ale tak na serio tam mam innego kandydata na pierwsze miejsce wiec bedziesz musiał sie zadowolić z miejscem nr 2

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh

Niestety ale tak juz jest, bylo i bedzie ze medycy narzekaja na leutow a leuci na medow. Taka jest kolej rzeczy. A dlaczego? Bo zawsze znajdzie sie jakas czarna owca ktora psuje opinie jednej ze stron. A poza tym kazdy z nas lubi sobie czasem ponarzekac Nie pozostaje nam nic innego jak tylko starac sie jak najlepiej grac nasza ulubiona klasa. Ja osobisie gram tylko leutem. Robie co moge by medycy byli zadowoleni. Mam jedneak mala wade. Czasami w ferworze walki nie zwracam uwagi na to ile mi hp zostalo (no chyba ze katem oka dojrze czerwona cyferke, ale wtedy czesto bywa za pozno ). Dlatego mam prosbe do medow: rzuccie mi czasem apteczke nawet jak o to nie prosze a ja w zamian za to postaram sie abyscie mieli pod dostatkiem ammo

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
Robie co moge by medycy byli zadowoleni. Mam jedneak mala wade.


Hyhy Amfisia lekko dwuznacznie , w kazdym razie u mnie paczke z krzyzykiem masz na pewno

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amfisia
mala viedzma



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

oj Pysiu, Pysiu

Prosze mi tu nie wyrywac zdan z kontekstu i nie twierdzic ze sa dwuznaczne Dobrze wiesz o co mi chodzilo a krzyczec nie bede z prostej przyczyny - umyka to mojej uwadze w ferworze walki rzadko kiedy zdaje sobie sprawe z tego ile mam hp no chyba zew leze i czekam na meda

__________________
Amficzek pentliczek na kogo wypadnie na tego bec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amfisia Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Amfisia Znajdź więcej post'ów przez  Amfisia Dodaj Amfisia do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amfisia prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: oj Pysiu, Pysiu

quote:
Napisane oryginalnie przez Amfisia
a krzyczec nie bede z prostej przyczyny - umyka to mojej uwadze w ferworze no chyba zew leze i czekam


Jak Ci sie podoba takie potraktoawanie Twojej wypowiedzi Moge obiecac, ze zawsze przybede nawet jesli nie bedziesz krzyczala

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:01.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions