Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > w co gramy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

w co gramy

pytanko jak wyzej jakie tryby preferujecie gry
ja np uwielbiam ctf i dem
jest jeszcze kilka innych ale te tryby sa przezemnie preferowane
nadmieniam ze nie chodzi mi o tryby w mp demo tylko o fulla i chodzi mi o wszystkie dostepne tryby gry rowniez o takie dostepne poprzez mody typu kmwtb

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Jak dla mnie ( o czym wiesz drogi jozephie ) nie ma trybu ponad CTF. Cóż - jest tu wszysko, pobiegać można , postrzelać, coś pod(hmm)prowadzić, jest pewien cel, taktyka, i do tego respawn co pewien sensowny czas
Prócz tego lubie inf i dem (w tej kolejności) ze względu na obecnośc pewnego celu.... bo samo ganianie jak w DM czy TDM jest dobre tylko na rozgrzewke.
W egzotyczne tryby jak "koleżka z kulką" nie grałem, ale spróbuję - może być ciekawie ... kto wie

A propos CTF - przypomniało mi się że w lidze powinien być określony czas respawnu w regulaminie ... ale to tylko tak dygresja

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

no a ja powiem w kolejnosci bo wszystke tryby sa dobre oprocz tdm i elim no to lecimy..
CTF..jak w poscie wyzej
dem..rotacje miedzy moimi ulubionymi planszami air1,hk2,kam3 dwa cele do bronienia i jedna baba ktora nie rzadko wybucha prosto w twarz a jeszcze jak jakas lamka nie umi jej rozbroic to jest juz ubaw
inf...stare dobre czasy mi sie przypominaja (stare tzn z przed wakacji i serwer inetcafe moj poczatek w fps prze multi[lol])
dm..cwicze skila jak dlugo nie gralam szybko sie nudzi
tdm..nie gram wogole
elim..nie gram wogole
moj ulubiony zestaw sniadaniowy to:
CTF..mp_kam2...ping 30..i z 4 polakow niebo w gebie :rotfl:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
[...] i jedna baba ktora nie rzadko wybucha prosto w twarz [...]

Hmmm.... z kobietami (baby to określenie nieeleganckie) bywa różnie, ale żeby od razu wybuchały w twarz


A ze stwierdzeniem że TDM nie jest dobry, hmmm , nie bardzo się moge zgodzić. Jak dla mnie jest lepszy od DM - można prócz skillu poćwiczyć działania zespołowe
Ale oczywiście każdy lubi co innego

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa

Hmmm.... z kobietami (baby to określenie nieeleganckie) bywa różnie, ale żeby od razu wybuchały w twarz


wiesz kulla to zalezy od egzemplazu )))))

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

to byla pomylka chodzilo mi o bombe a nie babe
a w tdm i elim w fullu nawet nie gralem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Wiesz ...
No nie bardzo wiem jak to powiedzieć ...
hmmm...
Różnice między babą a bombą są dość znaczące
Obyś nigdy w życiu sie nie pomylił
To grozi kalectwem i urazami psychicznymi (trauma i te sprawy )





ps. To był dżołk, znaczy kawał taki

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

raczej umie rozruznic babe od bomby

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Panowie on napisał baba czyli bąba ale nez polskich fontów, nie wiem o jakiej babie wy tu mówicie ))

A co do trybu - inf i elim, ewentualnie dem tudzież ctf))

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
Panowie on napisał baba czyli bąba ale nez polskich fontów, nie wiem o jakiej babie wy tu mówicie ))



Wiesz -czepiasz się
A kontynuacja wątku baby i bąby jest w wątku o tym co chcemy zobaczyć na sof.fpp.pl

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm dobra moze darujecie sobie wszyscy dyskusje na temat bomb i bab a zajmiecie sie dyskusja na temat trybow gry

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

ja bym proponowal gumowa lalke (albo bombe) do dwuch ostatnich tematow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Już gdzieś pisałem że powienien powstać polski tryb gry - "zbierz kwity na przeciwnika" - w roli głównej czarna teczka
Ale tryb gry z gumową lalką .... hmmm Atari ty to masz wyobraźnię !!!
Tylko trzebaby uważać z nożami i bagnetami coby lalek za wcześnie nie podziurawić

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Hmmm interesujące ))

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm moje ulubione to dm, tdm, a pozniej ctf
poprostu tam jest najszybsza mlooocka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

No, czas w koncu cos napisac no, hmm.. mi sie najbardziej podoba DM, zamiatanie wszystkiego co sie rusza oyczwiscie z wykorzystaniem Usas'a

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 06:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWRO-gdansk-PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

Pozdrawiam wszystkich !

Jako że preferuję głównie grę zespołową to lubię INF i DEM.
CTF to IMHO wielka pomyłka (graczom chodzi tylko o punkty).
A jeśli chodzi o DM i TDM to wolę zagrać w QUAKE3.

Do zobaczenia w sieci !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWRO-gdansk-PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AWRO-gdansk-PL Znajdź więcej post'ów przez  AWRO-gdansk-PL Dodaj AWRO-gdansk-PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWRO-gdansk-PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

o kolejny z gdanska

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez AWRO-gdansk-PL
Pozdrawiam wszystkich !

[...]
CTF to IMHO wielka pomyłka (graczom chodzi tylko o punkty).
[...]

Do zobaczenia w sieci !


cze!
o to wlasnie chodzi CTF respawny rzadza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
cze!
o to wlasnie chodzi CTF respawny rzadza



A o co w CtF'ie chodzi!? Wlasnie o punkty! A to, ze wielu lata po fragi to juz inna sprawa .
Atari jak jestes takim milosnikiem gry taktycznej w CtF'a to sobie pograj na servie SOF2Europe #4 lub tez GameServers.net (01, 02, 03). Chyba masz eye'a, co?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
A o co w CtF'ie chodzi!? Wlasnie o punkty! [...]Atari jak jestes takim milosnikiem gry taktycznej w CtF'a [...]

mowiac "oto wlasnie chodzi" mialem na mysli ze w ctf
"graczom chodzi tylko o punkty" nie zrozumiales mnie
a eya mam
ja milosnikiem gry taktycznej??
chyba niewidziales jak gram heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWRO-gdansk-PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

CTF to pomyłka.

Pytanko !
Czy strzał w plecy od swojego by tylko zdobyć flagę i zanieść do bazy dla kilku punktów to wg. Was granie taktyczne ?
A spotyka się to bardzo często. ((
Dodatkowo bardzo rzadką rzeczą jest jakakolwiek współpraca
w drużynie (typu osłona gracza z flagą), większość graczy poczeka na śmierć niosącego by tylko samemu dorwać się do flagi
niż mu pomoże.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWRO-gdansk-PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AWRO-gdansk-PL Znajdź więcej post'ów przez  AWRO-gdansk-PL Dodaj AWRO-gdansk-PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWRO-gdansk-PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm awro jakie punkty za strzal do swojego -10 za flage +10 zakladajac ze gosciu ma 100% zycia to policzy 33pkt TK powinien policzyc wiecej okolo 66 pkt widziesz gdzies jakis bonus ??

pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

CTF rządzi najlepszy jest Respawn Zawsze jak chc em śie wyżyc to włanczam CTF i latam z Kałaszem po planszy bez czajenia śie i grania z myslą ze będe musiał czekać az wszyscy skonczą tak jak w INF czy Dem.A jesli ci ktoś pociągnie ze swoich to mu noza w plecki i kolo zapamięta zwby nie zaczynac z Macho chyba ze zrobi to nieumyslnie .Kompletnie w SoF2 niepodoba mi śie DT fujj jest daremny

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2002 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWRO-gdansk-PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

TK w trybie CTF

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez juzef
hmm awro jakie punkty za strzal do swojego -10 za flage +10 zakladajac ze gosciu ma 100% zycia to policzy 33pkt TK powinien policzyc wiecej okolo 66 pkt widziesz gdzies jakis bonus ??

pozdrawiam
[/QUOT

Odnośnie punktacji to za zabicie swojego masz standardowo -1,
(-10 to na serwerze ligowym) więc taki numer daje +9 punktów.
A jak sam wiesz zdobycie 9 fragów nie jest rzeczą łatwą.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWRO-gdansk-PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AWRO-gdansk-PL Znajdź więcej post'ów przez  AWRO-gdansk-PL Dodaj AWRO-gdansk-PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWRO-gdansk-PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: TK w trybie CTF

quote:
Napisane oryginalnie przez AWRO-gdansk-PL
[QUOTE]
Odnośnie punktacji to za zabicie swojego masz standardowo -1,
(-10 to na serwerze ligowym) więc taki numer daje +9 punktów.
A jak sam wiesz zdobycie 9 fragów nie jest rzeczą łatwą.


slusznie podkresliles na ligowym serverze na ktorym sie dzijea dziwne rzeczy i jest -10 za tk wiec ..........

pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

Re: Re: TK w trybie CTF

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
slusznie podkresliles na ligowym serverze na ktorym sie dzijea dziwne rzeczy[...]
pozdrawiam


ee to zwyczajny serwer juzef chce tylkoz ebysmy sie go bali
nie dajcie sie
co to za "turniej WIC" tak byl nazwany dzisiaj drugi ligowy serwer swiecil pustkami i byl na haslo??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

Re: Re: Re: TK w trybie CTF

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
ee to zwyczajny serwer juzef chce tylkoz ebysmy sie go bali
nie dajcie sie
co to za "turniej WIC" tak byl nazwany dzisiaj drugi ligowy serwer swiecil pustkami i byl na haslo??


hmm atari skoro mowisz o strachu to widocznie sie juz boisz
hmm turniej wic hmm ligowy server ??? nazywal sie ligowy ?? czy moze turniej wic >???
kafejka organizuje turnieje sof2 miedzy innymi dlatego sponsoruje lige sof2
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

wiem ze liga 2 stoi na WICu a serwer nazywal sie "turniej WIC"
i byl pustym hyh pomyslalem ze omija mnie jakas fajna imprezka ale jak byl pusty:?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

Witam wszytskich wymiataczy...chyle czola wam ja NooB
Oki dla mnie najwarzniejsze sa trzy rozgrywki INF. DEM. CTF...i moze od czasu do czasu Elimination... reszta jakos dretfa.
Pomiedzy tymi trzema pierwszymi trybami co wymienilem wyrzej jest tylko jedna roznica w INF masz waliske w DEM. masz bombę a w CTF masz flage ale chodzi o to samo wytluc wszytkich z przeciwnej drozyny, oczywiscie w CTF'ie tego nie mozna zrobic bo respawn masz co 15 sek. ale jak gracz albo gracze sa dobzi to potrafia przeciwny tim zamknac w respie i go smasakrowac.
A tak pozatym to tylko chodzi o punkty czyli np; ja chce jak najwiecej punktuf wiec lece do przodu i zabijam co popadnie, jesli kolo potrafi myslec to zrobi gre zespolowa ale to sie rzadko zdarza a jak juz jest to mowa potem jest taka ze sa campami i takie tam. W INF i w DEM sa dwie drozyny jedna atakuje druga broni...jedna sie rusza do przadu a druga czeka juz w okreslaonych punktach mapy.Czasem role sie odwracaja i to mnie denerwuje.Koniec wykladu

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions