Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Serwery > epub.com.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post epub.com.pl

wymyslilem cos takiego odnosnie serwera epub bo on sobie stoi a nikt na nim nie gra wiec moze jak ktos zna admina tego serwa albo jezeli admin mnie czyta to moze by pomyslal nad zmiana gametype na team deathmatch albo na team survivor bo na ffa to stoi i sie marnuje a tak to zawsze by sie przydal kolejny serwerek napiszcie co o tym myslicie nara

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Thumbs up no no

Ten e-pub źle działa z powodu tych wrzuconych botoof, żeby ichj niebyło to by spoko działało, a co do TDM to trzeba pomyśleć, bo to dobra sprawa pograć czasami TDM, żeby się od tego typu gry nieodzwyczajać.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

ja tam mam ping 0 [?] tylko ze jakiegos dziwnego laga mam., NIe chodzi o strzały że póżniej wylatuja tylko ze postać ma z.a.j.e.b.i.s.t.e opóznienie w ruszaniu się i w ogóle grać sie nie da

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FireBall
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

postaram sie cos z tym zrobic do tygodnia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 22:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

lol

Fire Ball to twój server??jak coś to daj mi rcona
Fenomen-szansa(rulez!!!)
FireBall grasz z domu cz z kafei??bo ostatnio dochodzą mnie słuchy że siedzisz w kafei 12 godzin.........

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FireBall
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

mialem tam rcona ale za niedlugo bede adminem jak znacie komendy na server to dajcie mi jakies podstawowe bo nie jestem w tym za biegly... ale napewno ustawie team survival wywale boty i wogole bedzie cacy narazie siedze w kafejce ale juz bylem sobie SDI zalatwic za niedlugo powinno byc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 19:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez FireBall
mialem tam rcona ale za niedlugo bede adminem jak znacie komendy na server to dajcie mi jakies podstawowe bo nie jestem w tym za biegly... ale napewno ustawie team survival wywale boty i wogole bedzie cacy narazie siedze w kafejce ale juz bylem sobie SDI zalatwic za niedlugo powinno byc




Mozecie mi podac adres tego serwera???
ThNx od razu

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FireBall
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

narazie serv caly czas sie zwiesza sa boty i ogolnie lipa powolutku naklaniam szefa kafejki zeby mi odstapil serv. jakos idzie ale musi go przeniesc na osobne konto a nie chce mu sie tego zrobic no ale czekam cierpliwie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 16:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

quote:
Napisane oryginalnie przez FireBall
narazie serv caly czas sie zwiesza sa boty i ogolnie lipa powolutku naklaniam szefa kafejki zeby mi odstapil serv. jakos idzie ale musi go przeniesc na osobne konto a nie chce mu sie tego zrobic no ale czekam cierpliwie...



Spoko no ale cy ten serv jest na serio taki dobry????

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Exclamation co do konfiga, to polecam....

quote:
Napisane oryginalnie przez FireBall
jak znacie komendy na server to dajcie mi jakies podstawowe bo nie jestem w tym za biegly


polecam podrecznikowe:
utscripts.net, gameadmins.com

a przy okazji - nie masz wrazenia ze TeamSurvivor na kazdym serverze w polsce - to lekka przesada?
Jesli zamierzasz adminowac == czesto do niego zagladac, dal strong allowvote '2' (czyli fullvote) - ludzie sobie ustawia tryb gry, jaki im bedzie pasil.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions