Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Project Wessterplate
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Malo gralem ale jedno co zauwazylem to, to ze w moim respie alies ciagle bylo pelno szwabow wiec szarzowalem z flamerem i ginalem zabieraj ze soba wrogow paru, i tak za pare sek znow tam czekali..... lekko cos nie tak, nei wiem moze resp dac wyzej? albo cos. To narazie tyle. i te ubot dziwnie wyglada na tle tej bmp ktora robi za bcg 2d. Moze warto urozmaicic otoczenie generatora? troche skrzynek , sam nie wiem. troszq more space do obrony.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Malo gralem ale jedno co zauwazylem to, to ze w moim respie alies ciagle bylo pelno szwabow wiec szarzowalem z flamerem i ginalem zabieraj ze soba wrogow paru, i tak za pare sek znow tam czekali..... lekko cos nie tak, nei wiem moze resp dac wyzej? albo cos. To narazie tyle. i te ubot dziwnie wyglada na tle tej bmp ktora robi za bcg 2d. Moze warto urozmaicic otoczenie generatora? troche skrzynek , sam nie wiem. troszq more space do obrony.


Co do RESP to wiem... juz to poprawilem w nowej wersji.

Jesli chodzi o pomieszczenia wewnatrz kompleksu to tak jak pisalem poprzednio jest to miejsce do obgadania co gdzie dac... Ten generator to jakos tak przez przypadek wstawilem na mape (zkopiowalem go z mojej mapy do MODA RENEGADE i jest to kopia generatora z IGI PROJECT )

Teraz informacja Tylko dla ciebie Dark: USUN moja pierwsza mape ! (mp_test) to ona wprowadza zamieszanie w Texturze nieba - wywal ja, a niebo bedzie normalne

Znowu doszlo kilka zmian na mapie :
1. Poprawilem dolny bunkier (sensownie polaczylem go z forteca)
2. Doszly 2 pomieszczenia, lacznik, itp.

Poniewaz brak odzewu co do zmian jakie wprowadzic na mapie i oceny ogolnej pomyslu planu Dyzia postanowilem zawiesic prace nad tym planem i zabrac sie ostro za plan SHIRO.
Moze jeszcze dzisiaj dam do pobrania mp_wesDyzio1... i na razie koniec

Edytowane przez KnightLoreFC dnia 22-01-2002 o godz. 22:27

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC



Poniewaz brak odzewu co do zmian jakie wprowadzic na mapie i oceny ogolnej pomyslu planu Dyzia postanowilem zawiesic prace nad tym planem i zabrac sie ostro za plan SHIRO.
Moze jeszcze dzisiaj dam do pobrania mp_wesDyzio_beta2... i na razie koniec



No jak ? przeca pisze uwagi za malo w to ludzie grali poprostu. Nie zebym nie chcial zeby robic mape SHIRO dla mnie obie sa tak samo wazne bo POLSKIE Choc pomine ze shiro to znany spekulant gieldy ogorkowej Trzeba poprostu zrobic hard-core ustawic mape na 8h i tyle. Bo mapy shiro tez pewnie nie bedzie nikt za bardzo testowal Trzeba zrobic : forced testing, or i tu siem postaram jutro zarzucic 30mins na trening nasz ta mape beda wnioski. Nie poddawaj sie, dziewica i pol krolestwa czeka

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


No jak ? przeca pisze uwagi za malo w to ludzie grali poprostu. Nie zebym nie chcial zeby robic mape SHIRO dla mnie obie sa tak samo wazne bo POLSKIE Choc pomine ze shiro to znany spekulant gieldy ogorkowej Trzeba poprostu zrobic hard-core ustawic mape na 8h i tyle. Bo mapy shiro tez pewnie nie bedzie nikt za bardzo testowal Trzeba zrobic : forced testing, or i tu siem postaram jutro zarzucic 30mins na trening nasz ta mape beda wnioski. Nie poddawaj sie, dziewica i pol krolestwa czeka



Wlasnie komputer konczy mi generowanie swiatla na mp_wesDyzio1 i dla tego mam prosbe...nie dawaj jeszcze testu na starej wersji... ten RESPAWN paskudnie psuje gre (wiem to bo gralem troche w LocalNEt). Jak tylko zkonczy sie generowanie to spakuje to w calosc i dam link do pobrania - wprowadzilem troche zmian do mapy (dalem te paczki przy generatorze - i nie tylko je... ) i nie za bardzo pokrywa sie to z grywalnoscia starej wersji... Mysle ze ok godz. 01:00 bedzie dostepny link.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Mysle ze ok godz. 01:00 bedzie dostepny link.



Jest 1:46 ide spac buaaaa jutro kolejny dzien dostarczania pracy strazakom cos mi sie ten flamer spodobal hehe

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide
Choc pomine ze shiro to znany spekulant gieldy ogorkowej


...i nie pominoles...
...btw co to znaczy?...bo nie jestem dobry w glupich okresleniach

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 05:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Link o 01:00

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Jest 1:46 ide spac buaaaa jutro kolejny dzien dostarczania pracy strazakom cos mi sie ten flamer spodobal hehe



Przepraszam... jest godz. 10.00 i jeszcze komputer nie zkonczyl... nie widac oznak zawieszenia (niby winda dziala), ale chyba mu to przerwe bo na 99% cos spapralem z mapa i dla tego tak dlugo robi swiatlo (przedtem robil 1.5 godz, a teraz mija 11 godzina ).
DarkRoom... wlasnie chyba zrobie gdzies ukryte pomieszczenie... granat w sciane ... BUMMM. i wyrwa, a w pomieszczeniu Eva ... tylko nie ma nigdzie modelu Evy (jest MDS a szukam MD3 - moze ktos zrobi konwersje do MD3 ?).
No i gdzie te texturki ? Szukam jakis textur POLSKICH plakatow z czasow wojny , bo na razie to w fortecy wisza Niemieckie... no i jakies charakterystyczne POLSKIE elementy tez sa poszukiwane...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Link o 01:00

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Przepraszam... jest godz. 10.00 i jeszcze komputer nie zkonczyl... nie widac oznak zawieszenia (niby winda dziala), ale chyba mu to przerwe bo na 99% cos spapralem z mapa i dla tego tak dlugo robi swiatlo (przedtem robil 1.5 godz, a teraz mija 11 godzina ).
DarkRoom... wlasnie chyba zrobie gdzies ukryte pomieszczenie... granat w sciane ... BUMMM. i wyrwa, a w pomieszczeniu Eva ... tylko nie ma nigdzie modelu Evy (jest MDS a szukam MD3 - moze ktos zrobi konwersje do MD3 ?).
No i gdzie te texturki ? Szukam jakis textur POLSKICH plakatow z czasow wojny , bo na razie to w fortecy wisza Niemieckie... no i jakies charakterystyczne POLSKIE elementy tez sa poszukiwane...



Podaj tylko jakie txt maja byc podmienione to ci zrobie od reki, mds nie mam tools do babrania z tym.. nie ma zadnych plugow nic. wiec md3 nie da rady raczej.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Download mp_wesDyzio_beta1

Tak jak przypuszczalem... jedna wielka sciana byla przezroczysta
Babol poprawiony, mapa wygenerowana (ciagle jeszcze jako FAST VISIBLE), swiatla zrobione... wlasnie zkonczylem wysylanie mapy na serwer.
Co do Textur.. nazwij je jak chcesz i podeslij mi - juz ja je wstawie na mape w nowej wersji.

Zapraszam na www.quake3.fpp.pl/wislaraf po mp_wesDyzio_beta1 - 2,6 MB

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Download mp_wesDyzio_beta1

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC
Tak jak przypuszczalem... jedna wielka sciana byla przezroczysta
Babol poprawiony, mapa wygenerowana (ciagle jeszcze jako FAST VISIBLE), swiatla zrobione... wlasnie zkonczylem wysylanie mapy na serwer.
Co do Textur.. nazwij je jak chcesz i podeslij mi - juz ja je wstawie na mape w nowej wersji.

Zapraszam na www.quake3.fpp.pl/wislaraf po mp_wesDyzio_beta1 - 2,6 MB




Oka jutro usiade nad txt, mapke wrzucimy z ranca, teraz nie mam sil juz grzebac w niczym Tak jak gadalismy na byry to od tamtej pory nie wypooscilem guna z lapy hehe wiec ide spaciu now.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 01:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb

Hi nie wiem, czy juz ktos ci napisal ...
Na mostku (wczesniej byl derwniany) laczacym wieze straznicza z budynkiem... masz wrzucony chyba alpha i nodraw a w to playerclip. Wymien go na clipmissile bo przelatuja apteczi i reszta stafu.

Mapka bardzo fajna

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez BadIdea
Hi nie wiem, czy juz ktos ci napisal ...
Na mostku (wczesniej byl derwniany) laczacym wieze straznicza z budynkiem... masz wrzucony chyba alpha i nodraw a w to playerclip. Wymien go na clipmissile bo przelatuja apteczi i reszta stafu.

Mapka bardzo fajna



Zgadza sie, jest nodraw i clip ... ale jak wymienie na clipmissile wtedy nie bedzie szlo od dolu zabic goscia... cos za cos...

Jest lepszy BUG... nawet nie wiem dlaczego tak sie dzieje:

Stan jako L na dachu bunkra i rzuc Granatem Dymnym na wiszace maskowanie .... ciekawe gdzie sie podzial granat, dym... i gdzie jest nalot ?... Wszystko co tam rzucisz to nie spada na dol tylko ZNIKA ! (albo ja mam babola...)
Moze ktos sprawdzil czy RESPAWN dziala juz dobrze ? - nie mam jak sprawdzic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

To może być kwestia granicy mapy , podobną rzecz zauważyłem na Depocie a mianowicie gdy się stoi na ruinach to wszelkie przedmioty rzucone do góry giną bez wieści .

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Smile

) nie.. to nie jest Clip Shot tylko Clip missile...

Rozbierz pochylnie na mp_base - ta prowadzaca do 1 radaru. wszystko dziala jak powinno.
Zatrzymuje granaty i stuff pusza kule. a PF panie to i tak zabije bo dmg przechodzi.

Z tym nalotem to nie sprawdzalem.. zaraz lookne.
...
Bylem
Hehe... ale pociski nie przechodza.?
Jaka to jest kombinacja? shaderow / textur?
) LOL
Daj mu. identycznie jak na mostku. Clip missile. I zrob go detail. Zauwazylem ze czesc obiektoz z alfa sie kisi jak nie sa detail/ przecinaja sie z obiektami , ktore nie sa detail.
Moze pomoze...

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Edytowane przez BadIdea dnia 24-01-2002 o godz. 18:20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Smile

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
To może być kwestia granicy mapy , podobną rzecz zauważyłem na Depocie a mianowicie gdy się stoi na ruinach to wszelkie przedmioty rzucone do góry giną bez wieści .


Bo wpadaja w niebo... shader nieba ma wpisane kasowanie tego co wpada.
Cala mapa zamknieta jest we wnetrzu szescianu (upraszczajac) jak w akwarium. Dalej jest tylko nicosc...

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
To może być kwestia granicy mapy , podobną rzecz zauważyłem na Depocie a mianowicie gdy się stoi na ruinach to wszelkie przedmioty rzucone do góry giną bez wieści .


Z tego widze ze nie widziales mapy mp_wesDyzio1
bo to jest w samym CENTRUM MAPY, a do sufitu jest BARDZO daleko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez BadIdea
) nie.. to nie jest Clip Shot tylko Clip missile...

Rozbierz pochylnie na mp_base - ta prowadzaca do 1 radaru. wszystko dziala jak powinno.
Zatrzymuje granaty i stuff pusza kule. a PF panie to i tak zabije bo dmg przechodzi.

Z tym nalotem to nie sprawdzalem.. zaraz lookne.



Zaraz poprawiam....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Robienie map do RTCW

Moze jest ktos chetny do podzielenia sie swoimi uwagami i pomyslami w tworzeniu map... Osobiscie dostaje duzo pytan jak robic mapy i juz nie mam sily odpowiadac... Moze jakis wspolny TOTURIAL ?
Przepraszam ze to 3 moj POST z rzedu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Tutoriali jest masa.. tylko wiekszosc po angielskiemu (fhat da fak?)

http://www.qeradiant.com/manual/

*** LINK DO LINKOW ****
http://mapcenter.digitalarenas.com/...t=000042&p=

modeling
*** LINK DO LINKOW ****

http://www.quake3world.com/ubb/Foru...ML/001100.html?

Textury/shadery

*** LINK DO LINKOW ****
http://mapcenter.digitalarenas.com/...=2&t=000003

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

wlasnie sobie ogladalem mapke (troche pozno ale co tam) i mam pytanko - czy moglbym zobaczyc zdjecia na podstawie ktorych jest zrobiona mapka??? bo szukalem w necie i widzialem rozne ale nie bylo nic podobnego do tego co ujzalem w mapce!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
wlasnie sobie ogladalem mapke (troche pozno ale co tam) i mam pytanko - czy moglbym zobaczyc zdjecia na podstawie ktorych jest zrobiona mapka??? bo szukalem w necie i widzialem rozne ale nie bylo nic podobnego do tego co ujzalem w mapce!


Zartujesz, czy jestes zlosliwy ?
Nie wiem o jakich zdjeciach mowisz, mapa mp_wesDyzio1 jest zrobiona na podstawie zmodernizowanego PLANU.
To samo dotyczy mapy mp_wesShiro0 - wykonana w 70%. Ciagle czekam ne obiecane szczegolowe PLANY... nie moge robic budynkow bo nie wiem jak maja wygladac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Zartujesz, czy jestes zlosliwy ?
Nie wiem o jakich zdjeciach mowisz, mapa mp_wesDyzio1 jest zrobiona na podstawie zmodernizowanego PLANU.
To samo dotyczy mapy mp_wesShiro0 - wykonana w 70%. Ciagle czekam ne obiecane szczegolowe PLANY... nie moge robic budynkow bo nie wiem jak maja wygladac



nie doszly?... przeca wysylalem... hmmm... ide wyslac jescze raz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez KnightLoreFC


Zartujesz, czy jestes zlosliwy ?



Niz z tych rzeczy po prostu kiedys jak temat sie zaczynal to sledzilem posty na biezaco i mapka miala byc odwzorowaniem Westerplatte wiec sobie tak pomyslalem jak wczoraj na niej chasalem ze chcialbym zobaczyc jak wyglada to na zdjeciach! Ale jezeli to jest robione wg jakis planow to ok - ja po prostu nie widzialem jak wygladala obrona westerplatte w rzeczywistosci

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


Niz z tych rzeczy po prostu kiedys jak temat sie zaczynal to sledzilem posty na biezaco i mapka miala byc odwzorowaniem Westerplatte wiec sobie tak pomyslalem jak wczoraj na niej chasalem ze chcialbym zobaczyc jak wyglada to na zdjeciach! Ale jezeli to jest robione wg jakis planow to ok - ja po prostu nie widzialem jak wygladala obrona westerplatte w rzeczywistosci


Czy tylko ja czuje w tej wypowiedzi IRONIĘ ? Nie bylo cie na tej lekcji historii ?. Ahh zdenerwowalem sie... Moze lepiej zmienmy tytul z Westerplatte na wesDyzio lub wesShiro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Question

orzesz kurde jak ja mam to napisac ! mozecie sie ze mnie smiac ale mi sie jednoznacznie westerplatte kojarzy z pominkiem ktorego figurke mam od 3 klasy podstawowki i jak zobaczylem pierwszy raz mapke to pomylalem - "przeciez bylem na westerplatte i nic takiego tam nie bylo" ale po chwili dotarlo do mnie ze przeca (po bardzo krotkiej chwili :p :p) pomnik to duzo pozniej wystawili i ze w czasie wojny to jakos inaczej wygladalo - odpalilem www.onet.pl wpisalem westerplatte+zjdecia i nie znalazlem zadnych zdjec przedstawiajacych cokolwiek co nadawaloby sie do zrobienia mapki - stad moje pytanie - czy wogole zachowaly sie takie zdjecia czy to po prostu czyta fikcja co stworzyliscie?!!?!?!? Aha z historii zawsze mialem miernola! no moze raz trojeczke ale to ze starozytnosci pewnie!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
orzesz kurde jak ja mam to napisac ! mozecie sie ze mnie smiac ale mi sie jednoznacznie westerplatte kojarzy z pominkiem ktorego figurke mam od 3 klasy podstawowki i jak zobaczylem pierwszy raz mapke to pomylalem - "przeciez bylem na westerplatte i nic takiego tam nie bylo" ale po chwili dotarlo do mnie ze przeca (po bardzo krotkiej chwili :p :p) pomnik to duzo pozniej wystawili i ze w czasie wojny to jakos inaczej wygladalo - odpalilem www.onet.pl wpisalem westerplatte+zjdecia i nie znalazlem zadnych zdjec przedstawiajacych cokolwiek co nadawaloby sie do zrobienia mapki - stad moje pytanie - czy wogole zachowaly sie takie zdjecia czy to po prostu czyta fikcja co stworzyliscie?!!?!?!? Aha z historii zawsze mialem miernola! no moze raz trojeczke ale to ze starozytnosci pewnie!


ja wzorowalem sie tylko moja chora wyobraznia w ktorej posklecalem charakterystyczne dla westerplatte motywy..las...plaza...bynkry...stacja kolejowa...poczta...i takie tam...zeby mialo klimat westerplatte...niekoniecznie bylo odwzorowane w 100%

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules
orzesz kurde jak ja mam to napisac ! mozecie sie ze mnie smiac ale mi sie jednoznacznie westerplatte kojarzy z pominkiem ktorego figurke mam od 3 klasy podstawowki i jak zobaczylem pierwszy raz mapke to pomylalem - "przeciez bylem na westerplatte i nic takiego tam nie bylo" ale po chwili dotarlo do mnie ze przeca (po bardzo krotkiej chwili :p :p) pomnik to duzo pozniej wystawili i ze w czasie wojny to jakos inaczej wygladalo - odpalilem www.onet.pl wpisalem westerplatte+zjdecia i nie znalazlem zadnych zdjec przedstawiajacych cokolwiek co nadawaloby sie do zrobienia mapki - stad moje pytanie - czy wogole zachowaly sie takie zdjecia czy to po prostu czyta fikcja co stworzyliscie?!!?!?!? Aha z historii zawsze mialem miernola! no moze raz trojeczke ale to ze starozytnosci pewnie!


Mapa mp_wesDyzio to czysta wyobraznia
Jesli chodzi o mp_wesShiro to ... jest to temat pokrewny z poczatkowym zamiarem (skromnie powiedziawszy).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

[AGD] Dyzio ???

Nie wiem czy zwrociliscie uwage na to, ze tworca planu [AGD]Dyzio jakos nie wypowiada sie... chyba nie o taka mape mu chodzilo.... SORYy... Moze ktos inny wezmie ten projekt w swoje rece.. chyba Ja sie nie sprawdzilem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

BUG RESPAWN ?

Wlasnie dostalem INFO ze RESPAWN nadal zle dziala..
Czy to prawda ? - sam nie mam jak tego sprawdzic..
Jest tez propozycja aby drugie drzwi do Fortecy tez trzeba bylo wysadzic... Zamiast drabinek tez maja byc miejsca do wysadzenia dziur w scianie... Co wy na to ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

WesDyzo2 i OMAHA

Mozna juz pobrac OSTATNIA wersje BETA (numer 2) mapy na planie Dyzia. Wprowadzono szereg zmian... szczegoly na www.quake3.fpp.pl/wislaraf -wielkosc pliku 2,6MB
Nastepna wersja bedzie FULL (jesli nie bedzie baboli to ta nia bedzie).
Mapa mp_wesShiro zostala odlozona (chwilowo) na pozniej... powodem jest budowana wlasnie (z inicjatywy DarkXeno) mapa OMAHA BEACH - szczegoly na www.quake3.fpp.pl/wislaraf

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:31.    Strony (7): « First ... « 4 5 [6] 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions