Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Zjazd wszystkich graczy sceny Wolf-a
Co sądzisz o wielkim kilkudniwoym spotkaniu ludzi ze sceny Wolf-a
You do not have permission to vote on this poll.
Nie to bez sesnu, fatalny pomysł 10 13.89%
Pomysł świetny, piszę się 30 41.67%
Pomysł świetny, ale nie mam czasu na takie spotaknie 22 30.56%
Chętnie pomogę nawet w realizacji takiego spotkania 10 13.89%
W sumie: 72 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Zjazd wszystkich graczy sceny Wolf-a

No może nie wszystkich bo tych jest kilak tysięcy ale np większości ze wszystkich klanów plus kilkunastu niezależnych

( Ten post napisałem pod wpływem postu Pain-a - wakacje kila linijek niżej, sprawa jest na tyle nietypowa że chciałem otworzyć oddzielny temat)


Jak jeszcze kiedyś grałem w Quake'a to dwa razy do roku odbywał się zjazd sceny kwakowej w Mysłowicach.
( w wakacje i ferie zimowe)
Na imprezę było wpisowe ale raczej małe w porównaniu z kosztami podróży

Kolesie wynajmowali remize strażacką w której zazwyczaj odbywały się wesela, wynajmowali od kafejek internetowych i sponsorów,sklepów kompy i monitory ( Jednak większość ludzi przyjeżdzała z własnymi kompami a ci zmotoryzowani też z monitorami) ci mniej zamożni (większość) przyjeżdzali ze śpiworami i konserwami , częśc ludzi brała namioty i rozbijała się wokól remizy
( to był wariant letni).
Stoły krzesła pozyczało się od oklicznych podstawówek które to meble nie były im potrzebne w okresie ferii/wakacji

Tłukło się przez kilka dni w kwaka po Lan-ie, wymieniało się doświadczeniami , ludzie się lepiej poznawali, nawiązywało się nowe znajomości - poprostu scena Wolfa integrowała się

Jest jedno ale - klany w Wolfie są dużo wieksze niż klany Q.
Poza tym scena Wolfa robi sie coraz bardziej liczniejsza i byłoby
coraz więce josób chętnych na taka imprezę
Dlatego gdyby taka impreza doszła do skutku to trzebaby wynając zajebistą sale po to żeby całe towarzystwo pomieścić po za tym potrzebaby więcej komputerów. Czyli że większośc ludzi musiałaby przyjechać z własnym sprzętem. Monitory szybciej już można załatwić na kilka dni niż gotowe kompy.

Jeśli chodzi o lokalizacje to jedyne sensowne miejsca to
Łódź - bo centrum kraju
Warszawa - bo też centrum, stolica i dużo graczy
Śląsk - bo w okolicach Śląska też jest dużo graczy , napewno więcej niż na Pomorzu dlatego odpada Gdańsk niemówiąc już o Szczecinie czy jakichś Ustrzykach Dolnych.


Zdaje sobie sprawe że zaraz podniosą się glosy że to nie możłiwe , za trudne itp.

Po pierwsze
Termin jest taki żeby pasowało jak najwiekszej ilości osób np. początek koniec wakacji czy długi majowy weekend.

Po drugie
Wszsytko musi być wczesniej zorganizowane, Potrzeba do tego kilka osób które:
- Zajęłyby się wynajmem odpowiednio dużej sali
- Wypożyczeniem od sponsorów/hurtowni/sklepów komputerowych/ kafejek sprżetu - szczególnie chodzi o monitory -komputer każdy jest w stanie zapakować do pociągu chociaż przewóz takiego pudła przez pół Polski nie jest przyjemny
- Wypożyczeniem mebli - na czymś trzeba siedzieć
- Informowaniem reszty , zrobieniem strony www zjazdu, pomocy w trafieniu na miejsce.

Chiałe się zapytać - Czy ludzie byliby zainteresowani taką formą spotkania i czy byliby zainteresowani pomocą w realizacji takiego spotkania)

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Wiele osób napewno by chciało na takie spotkanie przyjechać ale niesamowicie trudno takie cos zorganizować
Jak były te spoktania Quakeowców to kto je organizował ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Ja bardzo chetnie przyjade Jesli spotkanie byloby na terenie Slaska, to moglbym tez cos pomoc, bo wprawdzie nie mieszkam na Slasq, ale mam do niego calkiem blisko...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Jestem tez za!
Bylo by napewno cool! Tylko zeby bylo na Slasku!
Nie mieszkam tam ale czesto tam przebywam wiec mog bym przyjechac!
Tylko kto bedzie to wszystko organizowal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

good idea
jestem za i mimo to ze normalnie mieszkam w faken stolicy - taka impreze proponowalbym jednak na slasku
#1 TANIEJ - tam wszystko jest tanie :/ przynajmniej w porownaniu do warszawskich cen

#2 DOBRZE okablowana okolica, jak by sie dobrze zakrecic to mozna by zaaltwic za jakies nieduze pieniadze i lacze na kilka dni (co by nie mowic - PikNet R0x ))

#3 tegez ... dlaczego najlepsze imprezy na jakich bylem byly w:
3zity - odpada bo daleko
wroclaw - tez nienajblizej
krakow - klimat podobny jak w wawie - stosunkowe drogie utrzymanie
no i last but no least slask )))))

co poradzic - realia sa takie jak kazdy widzi, i wiekszosc ludzi z trudem wyskrobie na dojazd+pobyt, wiec po co ich dodatkowo obciarzac fanaberiami w klimacie: zlot w wawie w ReformPlaza )

aa .. ostatnia rzecz - na slasku daja za 5pln obiad w postaci "MinaPrzeciwpiechotna"
#1 klimatyczna (jak doa wolfscenowcow )
#2 DUZA
#3 tania
#4 ogolniedostepna
a tak serio - jest to hamburger czy jak to nazwac, srednicy ~18cm ze sterta salatek/wazyw/etc :>
albo hotdogi z CALEJ bulki paryskiej
zasadniczo tlusciocha like /me takie cos zapycha na 3/4 dnia

ups.. rozgadalem sie - sorry
jak pomoc bedzie potrzebna postaram sie na ile moc bede, na pewno gwarantuje przynajmniej 1 komputer + 1 na server (freeBSD 4.5)

pozdrawiam i powodzenia w organizaji zycze

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Hmmm, jesli cos takiego byloby organizowane jednak w krakowie to moge pomoc... tylko od razu zaznaczam ze nie mam doswiadczenia

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Takich topicow juz chyba kilka bylo , pomysl szczytny ale trudny w zrealizowaniu i zawsze konczy sie na rozmowach
Proponuje konkretnie dojsc do porozumienia co kiedy jak gdzie i za ile nie gadac ze nie da sie zrobic bo sie da Jak wszyscy beda cos takigo pisac to napewno sie nie da zrobic takiego zlotu
P.s Okolice slaska mi pasuja

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Najpierw trzeba pogadac

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Takich topicow juz chyba kilka bylo , pomysl szczytny ale trudny w zrealizowaniu i zawsze konczy sie na rozmowach
Proponuje konkretnie dojsc do porozumienia co kiedy jak gdzie i za ile nie gadac ze nie da sie zrobic bo sie da Jak wszyscy beda cos takigo pisac to napewno sie nie da zrobic takiego zlotu
P.s Okolice slaska mi pasuja



Chyba logiczne że trzeba najpierw pogadać o tym kto byłby chętny do zrealizowania takiego spotkania i co trzeba zrobić.

Pomysł jest możliwy do zrealizowania jeśli weźmie isę za to kilka osób

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No ja myslalem i pisalem ze przy okazji zjazdu Poison w koncowce czerwca ..
Nawet sie dowiadywalem i wynalazlem domki 70zl na tydzien to byla cena przed sezonem , wiec chyba niezle... Nie wiem jak jest na dzis.

Zreszta pole namiotowe tez starczy, ladna okolica z jakims bajorem (baltyk tez moze byc hehz) i heja weekend pod znakiem %%%.

W wypadku pola namiotowego to zadna wielka organizacja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Talking mistrz pomysł

ale po co ci kompy mozna pare postawic dla zgżanych maniakuf a tak to myśle , że buddah + % ehehehe

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Tu chodzi nie o granie tylko o ZABAWE!!
%%% DO UDPANIECIA!

Grac mozemy w domu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Swity wiesz moge ci pomóc bo mam zapał do takich spraw w końcu spotkanie THC ja doprowadziłem do sukcesu )) Więc jak co to im HELp you a caffe moze załatwie )

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Eee

quote:
Napisane oryginalnie przez Rudolf H.SS
Tu chodzi nie o granie tylko o ZABAWE!!
%%% DO UDPANIECIA!

Grac mozemy w domu!



Chodzi o żeby wszyscy pograli z jendego miejsca . Chodzi o wzajmene poznanie się i integracje oraz wymiane doświadczeń.
Pewnie ze grac mozemy z domu , ale jak grasz tylko z domu to znasz wszystkich ludzi z ktorymi spedzasz wiele godzin na serwerach.
NA takim kikludniowym spotkaniu wspólne granie jest tylko jednym z elementów. Z drugiej strony spotkanie Wolfów na którym nikt nie gra i nikt nie rozmawia o Wolfie jest trochę bez sensu

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Swiety pograc zawsze mozna ale potem biba na maxa ja tam przy takiej okazji to gadac przy wolfie nie bede jest wiele inncyh tematow

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Talking

panowie panowi jak by było takie spodkanie to ja napewno się pisze na to [jezu ile chlańska ], co tam mieszkam na mazurach ale do śląska dojade , organizacją to raczej bym sie nie zajął bo nie mieszkam w okolicach (jak wspomniałem) ale życze wam żęby sie udało cool sprawa

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

O kurde Hodek udalo ci sie wejsc na boarda w koncu bedzie z kogo pociskac
A tak teraz zeby nie schodzic z tematu jezeli by mial byc zjazd to mysle ze w wakacje ? chyba ze sie myle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no udało mi sie
wogle to uważam że ten zjazd powinien odbyć sie w te wakacje najlepiej

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

widze że ten topic umarł szkoda a tak super sie zxapowiadało

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Ja proponuje w te wakacje... albo moze w poprzednie!?!?



jakby cos udalo Wam sie jednak wyczarowac - jestem na pewno!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 12:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

Mazio przyjedz przyjedz pogadamy

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Widze tu jeden problem!
Nie ma nikogo ktory by sie tym zajol albo zrobil grupke ktora by cos zorganizowala!
Ja mieszkam za daleko !
Tak to bym wam pomug!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Buli_old
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: ozorkow

ja wszedzie na wkreta moge ale z organizacja u mnie
mam za malo charyzmy

__________________
Na Thora!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Buli_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Buli_old Znajdź więcej post'ów przez  Buli_old Dodaj Buli_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Buli_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Lightbulb

Sie ma

Moze nie najlepszych graczy wolfa , ale CL . I CL z cłaej Polski walczyli by miedzy soba o najlepszego cl w polsce. i zeby nie bylo tak ze nagle zaczna powstawac klany jednoosobowe ale cl bedzie mólg brac udzial w tej zabawie jak bedzie conajmniej z 7 czlonków w klanie. Jezeliby np cl nie czul sie na siłach to wystawiłby najlepszego gracza ze swojego klanu. Takie rozwiazanie jest lepsze. aha jesli jest dwóch klan leaderów to wtedy byloby zorganizowane spotkanie wewnatrz klanowe gdzie czlonkowie klanu wybieraliby który z nich jest lepszy i ten startowałby w zawodach to tyle
nara

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Jestem za zjazdem

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
junioor
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

No widze ze kombinujecie jezeli bede miec hajs i czas bede na 100%...a moze na 40%o?
napewno bedzie ql
powodzneia w organizacji

__________________

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil junioor Znajdź więcej post'ów przez  junioor Dodaj junioor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać junioor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HellboY
just another Wolfplayer



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: BPRD headquarters

Talking ZAJAAAAAAZD

Nie ma co czarować zjazd będzie cięzko zmontować. Ale zawsze można się jakoś ustawic na Piffko, Łódke albo Jo zamiast czarować o zjeździe można by przynajmniej spotkanie graczy z WUWA zrobić tak jak na początku PRLu było

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 09:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HellboY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HellboY Znajdź więcej post'ów przez  HellboY Dodaj HellboY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HellboY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Ja wlasnie wrucilem z mojego urlopu w Polsce!
I mialem okazie sie spotkac z paaremu graczami z slaska!
Odwiedzilem MArtina z ThorN (Brzeg)
A potem Arteju z ThorN w Zabru i zorganizowalem male spotlkanie na rynku w Gliwiacach Z Omega_RA I Zeb ! Bylo spox!
Szkoda tylko ze Roster i Babe Face Nelson nie mogli przyjsc! A Byry w Zabrzu byl dopiero w nocy! Tak by byla Jumpa na maxa.

Ale mamy zamiar zrobic jeszcze jedno spotkanie w Chorzowie!
I tak wszystko ukrecic zeby bylo jak naj wiecej ludu!
Jak ktos jest z okolic slaska albo by mial ochote sie spotkac! Niech pisze swoj GG a ja sie znim skontaktuje!
Spotkanie odbedzie sie tak pomiedzy 3.08-15.08.02

Pozdrowienia

Rudi

PS: Fotka z spotkania tez sa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Dobre piwko bylo tyle powiem Do chorzowa mam blisko wiec mozesz na mnie liczyc

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a ja ciebie rudi chyba walne czemu mnie nie zaprosiłeś indywidualnie tylko przez topic sie dowiaduje fajnie by było jakbym wpadał ale samemu mi sie niechce a z yoela będzie cięszko namówić bo ma małe dziecko do pilnowania ale ja coś wymyśle i zapisuj mnie na to spodkanie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Tej no To faktycznie moze na slasku by zrobic ogolnopolski zjazd. Tylko jak znam zycie to nikomu nie bedzie chcialo sie tym zajac

Ja bardzo chetnie by wypil z wami kilka pifek i spotkal sie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:27.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions