Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Mp_tank
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb Mp_tank

Wypuscilem wersje beta mojej mapy mp_tank.
http://www.platige.com/pub/mp_tank_b.pk3

Wiem:
1. za ciemno - nowy q3map dziwnie sciemnia swiatla.
2. po restarcie znikaja textury na kilku skrzynkach
3. po restarcie pieprza sie efekty wystrzalow broni.

NIE MAM BLADEGO POJECIA O CO CHODZI!!!
Wszystko jest okej dopoki nie wsadze mapy w paka... bede szukal , az znajde...

W tej chwili drodzy betatesterzy prosze rozjasnijcie monitory heh i pobiegajcie.
Mapa jest juz uploadowana na server:
C^14^7|Clan|104ms|195.114.173.143:27960

Moj adres: [email protected]

Pliz o odzew.. ja musze wyjechac na 3 dni... w poniedzialek ruszam z kopyta z poprawkiami.

Dziekuje...

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Mp_tank

Na vertex on nie ma tego problemu z wystrzalami choc nie wiem co mam wlaczone ja tego nie mam buga... mam czysta totalna instalke RTCW do gry na pure serwach i tu mi all dziala, brak txtoor skrzynia pod garage gate, txt na scianie kolo axis mg ta betonowa droga przez rzeke rownolegle do mostu.

flag pole widac flage u dolu jak jest czysty hehe.

Mi sie gra gut, troszke za duzo mgly czy cos niewyraznie ale znam mape perfekt wiec ja sie poruszam po znanym mi terenie inni moga sie gubic fakt ale to kwestia znania mapy tez. Moze fakt jasniej troche beda jatki wieksze

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AWEK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Swoopsk

generalnie kawal dobrej roboty.Gratulacje Bad

tak jak juz mowil Xeno po zmianie na vertex te plamy przy wystrzalach i kwadraty przy obrywaniu zniknely.ISK.tOOl zmienil jeszcze cos innego i tez mu zniknely.Dol masztu od flagi jest lipny zawsze obojetnie czy flaga wisi czy nie.I chyba tylko tyle.
Kawal dobrej roboty raz jeszcze

__________________
[BK]AWEK

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AWEK Znajdź więcej post'ów przez  AWEK Dodaj AWEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AWEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Ja sie nie bede rozpisywal co i jak bo ci scriny wysle gdzie jest dany robal (czytaj...BAG...)
Co do mapy to jest good...a to ze ogromna to tez good a to ze sie bubie to bad

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up Mp_tank - dobre , ale nie tylko dlatego , bo polskie

Powiem krótko : R-E-W-E-L-A-C-J-A !!! ( zero wazeliny )

Szczerze mówiąc strasznie zagmatwana ta mapka , ale to dobrze bo nie lubię schematycznego gówna . Ciężko się nie zgubić , ale mało grałem na niej ( 0h multi ;(

Mam tylko jedno ALE : do tej mapki przydałaby się jeszcze jedna rzecz - latarka Strrasznie ciemno , a na vertexie nie chce grać , bo mapka taka śliczna ^_^ , że aż wstyd grać na vercie

Grafa , wykonanie , no i sam plan - 1sza klasa ...

PS : Znalazłem już parę sikretów ( chyba zamierzonych ale nie powiem gdzie są te sikrety , o nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2002 04:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Question

Na których serwerkach można już pograć na TANKu ? ( o c4 servie wiem )

Do tej pory nie zagrałem na niej via net

Albo inne : czy jest szansa , że vote na mp_tank przejdzie ? I don't think so

Wścieknę się , jak na niej jutro nie zagram !

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 02:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

no nie chcialbym tu nic sugerowac ale to najlepsza mapka jak narazie wykonana przez graczy (no w koncu sam grafik ja tworzyl ) - tylko kunia dlugo sie u mnie laduje - ale warto poczekac! kto nie ma niech sciaga!

zobaczcie tutaj http://www.rtcw.co.uk/forums/showth...p;threadid=8124

aha i propnuje dodac gdzies jakas Flage PL albo zdjecie Adama

no i tutaj http://www.rtcwfiles.com/file.info?1723 szczegolnie podoba mi sie ten text z ktorym nie sposob sie nie zgodzic otherwise kick ass... This puts the ID Software maps to shame......

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Edytowane przez Chrumkules dnia 13-02-2002 o godz. 21:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Thumbs up

mam malo czasu nie bede sie rozpisywal powiem krotko najlepszy imho custom w tej chwili. nie widze mapki stojacej na rownym poziomie i bedacej w stanie byc do porownania z dm_tank. masa szegolow i swierzych pomyslow (np drzewo dla snipa), swietna woda (bridge sux), mnostwo ozdobnikow i ten obszar! huhu co chwile mialem zgrzyt i swap z dysku ta mapka to pierwszy taki killa sprzetowy u mnie. oprocz paru naprawde drobnych szczegolow (brak textury, przenikanie, itp) dziwie sie ze tak dobra mapa jest jeszcze beta. powinna byc grana nonstop (np. zablokowana opcja vote itp na serv. c4) w celu wychwycenia bugow i usuniecia/dodania na mapie elemetow gameplayowych (tu postawic skrzynki, tam skrocic droge itp). powaznieszym zarzutem jak narazie moga byc (z tego co widzialem) respawny. axis maja ich chyba z 5 w roznych punktach hmmm a allies 1 i to pod dokami 2xhmmmmm, na domiar zlego do dokow prowadzi jedna droga bedac tym samym slepa uliczka, axis maja na tej mapie jak na razie przerabane.
good work i ofkoz czekamy na wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 01:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Talking

ooo z ostatniej chwili "ssij i sipj" lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 01:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jak chcecie to mozna te mapke dac na inny serwer (moge podac namiary) i non stop by tam chodzila... tylko ze serwer dopiero po 17, bo wczesniej laaaagi.

Ps
Mapka RULA, tylko straaaaaaasznie duza jest... nie wiem ile osob musialoby na niej grac zeby dalo sie obronic wszystko... o ataku nawet nie wspomne

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
ooo z ostatniej chwili "ssij i sipj" lol


Ta "Ssij i Spij" autorstwa Bada to jedo motto zyciowe

BTW. Bad dzis powinienes dostac odemnie screny z miejscami tam gdzie dany "robal" wystepuje

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

Ufff udalo mi sie poprawic Te znikajace textury... Zainstalowalem caly soft do robienia map/lacznie z Wolfem.. od nowa.

Hymm te doki... moze z nich zrezygnowac?
POwaznie sie zastanawiam nad tym... Przy tej wielkosci mapy... wysadzenie czolgu zajmuje okolo minuty (jesli ktos wie jak isc)

Zmienilem oswietlenie... perwsze toolsy do kompilowania map liczyly swiatlo zupelnie inaczej...co wersja to zmiana.
I tak na poczatku mialem swiatla o wartosci 25... pozniej 48.. teraz dochodza juz do 500 Wat:P

Uwaga... niestety wolf zezwala na uzywanie roznych wersji tej samej mapy... Typowy objaw posiadania innej niz server wersji tanka to - niewidzialny most.

Moze dajmy Alies atakowac... Na poczatku idea byla szczytna - obie strony maja cos do roboty... Teraz boje sie klimatow typu Depot... 12 minut walki na wyniszczenie.

NIENAWIDZE liniowej akcji w grach... Tank jest tak pomyslany, zeby mozna bylo troszke kombinowac...
Sa 3 podstawowe drogi do Czolgu... Tak naprawde ... jednak mozliwosci jest o wiele wiecej.


Obawiam sie, ze doki to juz przekombinowanie.


Dzieki za dobre slowo:) Mam przez to power do poprawiania.
Jesli zrobie kiedys inna mape.. to na 100% bedzie mniejszaaaaa!!! hehe

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez BadIdea

Jesli zrobie kiedys inna mape.. to na 100% bedzie mniejszaaaaa!!! hehe



Nieeeeeee, tak jest zajebiscie... zauwaz ze wszyscy to chwala... nie znudzi sie tak szybko jak inne mapy. Tylko poprostu musi grac wiecej osob...

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=SW=]Pain
U.S Marines



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Powiem tak mapka Tank jest zajebista
zajebiscie przemyslana i bardzooo duża
Ale znalazlem BuG mianowicie przy windzie co sa kraty jest taki wal ze sie przenika przez ta kratke myslalem ze tak jest wszedzie ale nie jest wiec to Bug i musze dodac ze nalezalo gy poprawic Bugi i pokazać tym zagranicznią że POLAK potrafi zrobic zajebista rzecz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=SW=]Pain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=SW=]Pain Znajdź więcej post'ów przez  [=SW=]Pain Dodaj [=SW=]Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=SW=]Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=SW=]Pain
U.S Marines



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Sorry za błędy ale wrocilem z Imprezki wczorajszej dopiero dziś i zabardzo jeszcze nie doszedlem po poprawinach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=SW=]Pain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=SW=]Pain Znajdź więcej post'ów przez  [=SW=]Pain Dodaj [=SW=]Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=SW=]Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=SW=]Pain
U.S Marines



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Jeszcze jedno przy ladowaniu stronki należało by (ale to jush jak chce autor ) gdzieś Made in POLAND

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=SW=]Pain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=SW=]Pain Znajdź więcej post'ów przez  [=SW=]Pain Dodaj [=SW=]Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=SW=]Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [=SW=]Pain
Powiem tak mapka Tank jest zajebista :)
zajebiscie przemyslana i bardzooo duża :)
Ale znalazlem BuG :( :( mianowicie przy windzie co sa kraty jest taki wal ze sie przenika przez ta kratke :) myslalem ze tak jest wszedzie ale nie jest wiec to Bug i musze dodac ze nalezalo gy poprawic Bugi i pokazać tym zagranicznią że POLAK potrafi zrobic zajebista rzecz :)



Tak... czesc rzeczy jest zrobiona a czesc "naszkicowana" Te kratki poprawilem kilka dni temu... pozniej je skasowalem... nastepnie zrobilem inaczej... itd:)

Najwiekszym problemem (od kiedy pamietam) w grach opartych na engine z IdSoftware byly otwarte tereny... Okolice mostu to jeden wielki Pain (sic). Staje na glowie, zeby utrzymac tam 60 Fps... (na moim sprzecie) - stad znikajace drzewa. Fps w zamian za dziwne wypadki:)

Mam nadzieje, ze LOW FPSowcy nie beda bardzo krzyczec... tylko wybiora inna droge:P

Respawn przy fladze juz dziala w 100%
Textury na skrzynkach nie znikaja
Dodalem alternatywna droge z dolnego magazynu (ten pod czolgiem)
Rozjasnilem niektore partie mapy.
Dodalem wiecej dzwiekow.
Wymienilem texture na tablicy obok windy.
Dorzucilem kilka "zapychaczy" w postaci skrzynek.
Zakratowalem kilka okienek.
Cos czuje, ze bedzie trzeba zrobic mapke do mapki..:)
Moze Dark Xeno zrobi Review:PP

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=SW=]Pain
U.S Marines



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Powiem tak super jak tyle rzeczy poprawiles to ja chce nowa versje tej mapki beta 2 wiec prosze o adres strony skad mozna ściągnąć tą poprawke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=SW=]Pain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=SW=]Pain Znajdź więcej post'ów przez  [=SW=]Pain Dodaj [=SW=]Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=SW=]Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post ciekawostka

w sprawie tanka , nie bede tu rozpisywal sie na temat zalet tej mapy ale o to co zobaczylem jak raz gralismy na tej mapie moze to bug jednorazowy i potraktowalbym to jako ciekawostke , niemniej jednak czemu tak sie dzialo nie wiem. BTW ubaw byl po pachy

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 02:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: ciekawostka

Boze... cos ty zrobil z mojej mapkiP po co ja ja texturowalemPP heeh..

No... ktos wysadzil most? Mozna go wysadzic.
Jesli Most znika - versja mapy na servie i u ciebie sa inne.. lub - ID SOFTWARE BUG... Tak samo jak na Assault znika brama a na biczu mur...

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 03:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

ja tez mam jakies takie bugi niwidoczne doors itp. a nie mialem strange.. podest niewidzialny od strony axis (miejsce donoszenia dokow) jak ide do tanka z gory..

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post

latajace krzesla , niewidzialne drabinki invisible doors eeheh i pare innych fajoskich rzeczy , jedno co najciekawsze koles jak strzelal z mg42 mial texture flagi amerykanskiej na wylocie lufy LOL eheh co do textur to one som ale rozmyte , BTW wlazenie na drzewa rulz! czylismy je jak malpki pozatym , nie wiem czy to specjalnie tak bylo ale takie drzewko to swietne miejsce dla snajpera (think about IT) a mostu nie wysadzalismy tak sie mapa zgrala na servie , (C4) wyobrazcie sobie moje zdziwienie gdy biegne obok ciezarowki skacze .... , a tam mostu nie ma eheh dobra nie rozwlekam tyle chcialem

MP_TANK

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wink

http://mapcentral.euro-wolfenstein....ex.php?page=top

Polska rules

Wlasnie sie liczy Beta 2 mapy. Niedlugo bedzie dostepna


Zmiany:

Rozjasnienie niektorych pomieszczen.

Wymiana pewnych textur - zmniejszenie ilosci roznych textur w celu odciazenia komputera.

Dodatkowe przejscie do Main Garage. (ze starch magazynow)

Drzwi do East Bunker usuniete.

Bug z pojawiajacymi sie podczas strzelania dziwnymi texturami (F.e. axis flag)

usuniety. (mam nadzieje)

Plus kilka zmian kosmetycznych.

Features:

Axis moga wysadzic most - potrzeba do tego 3 dynamitow.

Mozna wspinac sie na drzewa.

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Talking v57

yeah! te drzewa beda wielkim plusem na mg42 v57v57
mp_tank

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2002 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb

www.platige.com/pub/tank/tank.zip

Zip trzeba odpakowac do wolf.../main.

Pozdrawiem

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

mapka jest wgrana na c4 serv ?
ja jush ide testować

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

ups:)

nie jest hehe nie moge zlapac admina

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

heh mapka rula... jeśli mógłbym coś zasugerować, to hala z czołgiem jest troszke za ciemna ... imho powinna być mocno oświetlona...
jeszcze przydałby sie jakiś duct do doków, ale sam nie mam pojecia jak by sie miało do niego wchodzić
i to chyba wszystko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Sphere
heh mapka rula... jeśli mógłbym coś zasugerować, to hala z czołgiem jest troszke za ciemna ... imho powinna być mocno oświetlona...
jeszcze przydałby sie jakiś duct do doków, ale sam nie mam pojecia jak by sie miało do niego wchodzić
i to chyba wszystko



Vertex light nie jest "zaimplementowane" w tej wersji mapy. bedzie w finale. Mapa wyglada tak jak powinna w Lightmap.

Jasna hala... cymm a moze z sufitu wielkie halogeny owietlajace czolg? a reszta tak jak jest?... nie chce zrobic szpitala...

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OLD_SOLAR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Przeglądnąłem sobie nową mapkę. Jeszcze niestety z nikim nie grałem. Ale pierwsze spostrzeżenia - jest dużo lepiej (zwłaszcza jeżli chodzi o światło i tekstury). Dodatkowy tunel jest OK. Bajerek z tasmamy dookoła czołgu też nieźle (ale jak się długo stoi na linii taśmy to widać jakby się jej kawałki sypały w nieskończoność - ale to szczegół).

Czekam na grę !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OLD_SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OLD_SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  OLD_SOLAR Dodaj OLD_SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OLD_SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:38.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions