Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > BUG'i na mapach
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Exclamation BUG'i na mapach

wiem pewnie znow mnie ktos opierdzieli za nowy temat ale ja uwazam ze ta kwestia jest dosyc powazna.

chodzi mi o to zeby zeby pisac tu o BUG'ach i pomagac sobie z nimi radzic...namieszalem...ale chyba wiadomo o co chodzi

ja mam naprzyklad jeden bug ale musze napierw zdjac screena i porysowac na nim

piszcie wogole o planszach, trickach, technikach itp
pzdr

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

na poczekaniu rzuce jednym: nie jestem pewien czy to nie zostalo poprawione ale jest cos tkiego, ze jak stoisz/kucasz obok MG42 to w momecie jego zniszczenia mozesz sie do niego przykleic (ja tak utknalem) pomaga wtedy /kill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet
na poczekaniu rzuce jednym: nie jestem pewien czy to nie zostalo poprawione ale jest cos tkiego, ze jak stoisz/kucasz obok MG42 to w momecie jego zniszczenia mozesz sie do niego przykleic (ja tak utknalem) pomaga wtedy /kill


hehe raz sie tak przylepilem, jeszcze na tescie....
a od czasu do czasu przylepic mozna sie tez bylo do medyka ktory podnosil nas z gleby ale to raczej nie bug na mapie ale w grze..... ( chociaz spotkalem sie z nim tylko na jednej mapie.....pewnie dlatego ze w tescie byla tylko ta jedna )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mnie najczesciej denerwuje taki bug: ze jak cie medyk podnosi kolo czegos, skrzynie, MG tez itp jakies tam zakamarki to utykasz w nich,nie mozesz sie ruszyc, np pod MG, zaklinowany kolo hatcha, miedzy skrzyniami itp... Pozostaje tylko wyjac granat i powiedziec got mit uns i trzymac 5 sek. (wiem ze jest /kill)

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Smile

hmm...czyli nie jest zle topic sie rozkrecil i nikt mnie nie opiertegesszmeges a i wiele sie nauczylem

posdrofy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

No wlasnie ...sadze ze terror zwiazany z przymusowa asceza topicowa osiagna absurdalne rozmiary . Sa oczywiscie topic'i do kosza ale zeby nie doszlo do tego ze nikt nie bedzie tworzyl nowych w obawie o objazd . Ponadto czasem czlowiek zejdzie na pokrewny temat ale to tez nie powod aby odrazu tworzyc nowy topic ( tak jak to bylo w przypadku Chrumkulusa -> jakby zrobil nowy topic : "Objechano mnie za TK'stwo " To odrazu zrobilby sie halas ze dla takiej *******y nowy topic zrobiono ) - i tak zle i tak .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Talking

czyli jednym slowem udalo mi sie nikt mnie nie opierdzielil, ludzie pisza o bug'ach a i przy okazji poruszony zostal temat opierdzielania o topici cudownie

greetz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KETTLER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Post

ja tez wczoraj mialem taki bug na mapie, chyba sie nazywa CASTLE czy jakos tak, byla brama ktora chyba ktos wysadzil, nie jestem pewien, ale bylo ja widac i wiem ze tam byla, ze slepy by ja zauwazyl, a mimio to dalo sie przechodzic przez nia jak terminator, jak sie chcialo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KETTLER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KETTLER Znajdź więcej post'ów przez  KETTLER Dodaj KETTLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KETTLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Moj BUG w wolfie byl cos a'la bracie syjamscy . Respawnowalem sie w srodku goscia i nie moglem z niego wylesc ... . Malo ze smiechu nie padlem z krzesla. Koles po prostu stal na moim respawnpoincie i chyba tez dostal poteznego laga ... ale to bylo na Test1

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Aha wlasnie, zapomnialem o rzeczy ktora najbardziej mnie denerwuje: pare razy juz zdazylo mi sie, grajac inzynierem, ze zucalem ladunek na ziemie, tracilem caly ten paseczek potrzebny do zucania ( naprawde nie mam pojecia jak to sie moze nazywac.. moze punkty akcji ? ) a dynamitu nie bylo
a jezeli ktos inny rzucal dunamit to poprostu go nie widzialem i pare razy mnie wybuchnal :<
przewaznie po respawnie wszystko wracalo do normy....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

aha wlasnie ta sprawa moze pasowac do tematu o bugach
nie dopisuje jej do ostatniego posta bo to wogole z innej beczki, otoz : mam taki maly problemik, czesto jak dolanczam sie do jakiegos serwera i gram sobie, przy sprzyjajacym pingu to po chwili wyskakuje mi wtyka...... tylko to nie jest taki normalny lag jakie czasami mozna miec, bo zawsze na poczatku wszystko ladnie lazi, przy malym pingu a pozniej staje w miejscu :/ i nie wazne czy na serwie gra 20 osob czy 4........
mam nadzieje,ze ktos zrozumie o co mi chodzi

moze ktos wie co z tym zrobic ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

hmm..a co powiecie na pogadanie o ciekawych zakamarkach na mapach...cos w stylu sekretow...miejsscach s pozoru niedostepnych..ale jednak np z pomoca kolegi...to w sumie takie bugi ... tylko pewnie wiekszosc klanow bedzie chciala to zachowac dla siebie...no ale jesli na to pojdziemy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Talking

no ja jestem za to bedzie ciekawe...btw wezmie mnie ktos do klanu czy nie huhu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrOs
GrOsik T3



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Bialystok

Post

Jest jeszcze jedno miejsce z bugiem w mapie communication, w radarze mozna zawisnac w powietrzu tuz przy wejsciu z prawej strony patrzac od zewnatrz i jedynie/kill tak jak poprzednio nas moze wybawic z opresji (trzeba tylko sie modlic, aby nas nikt nie wskrzesil bo od nowa to samo - lewitacja )

__________________
T 3. GrOs

IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrOs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrOs Znajdź więcej post'ów przez  GrOs Dodaj GrOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [TFA]tewus
no ja jestem za to bedzie ciekawe...btw wezmie mnie ktos do klanu czy nie huhu


a maile to sie odbiera ?

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2001 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag


a maile to sie odbiera ?



no ba! jasne!...ale o tso hosi? moze jakis skasowalem przez omylke?

pzdrwy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

ja chcialem powiedziec, ze do mnie trafil jakis msg na prv w sprawie przyjecia mnie do klanu jak sie domyslam to mialo byc do [TFA]tewus

pozdr.

i patrzcie w kogo klikacie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Talking

uhu! czyli jednak zadzialalo ja czesto gram na ByRy'm wiec tam mozna popatrzec na moje dzialania...profesja? zalezy od sytuacji lubie zmieniac ale sniper da best

aha na Base w budkach pod radarami wybyjcie (mowie do axis) na poczatku szyby wtedy latwo i szybko mozna wrzucic "szyszke" montujacemu ladunek aliantowi

pozdrowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]GrOs
Jest jeszcze jedno miejsce z bugiem w mapie communication, w radarze mozna zawisnac w powietrzu tuz przy wejsciu z prawej strony patrzac od zewnatrz i jedynie/kill tak jak poprzednio nas moze wybawic z opresji (trzeba tylko sie modlic, aby nas nikt nie wskrzesil bo od nowa to samo - lewitacja )


A ja mam na to inne zdanie niz GrOs....
Fakt jest tam bag taki i to nie w jednym radarze ale w obydwu...to jest tak jakby sie raptem przykleilo do sciany we wnatrz i raptem jest sie na konsolo sterowania radarem....a wyjscie jest proste(mi sie udalo tego dokonac tak samo z reszta Maxowi albo Bad|dea) wystarczy tylko kucnac i isc do przadu, skakac(mozna i tez wierzgać)....
Kolejnym bagiem w grze na plazy...mi sie zdazylo ze jak podchodze do muru zakladac dynamita to nie widze go tak jakby jzu go ktos wysadzil ale dalej nie moge przejsc(zapora z lustra???) no a pozatym pokazuje mi sie info ze tam trzeba dynamita podlozyc.Ten bag daje duzego plusa bo widze co sie dzieje za murem.
Kolejnym bagiem a moze i tez zludzeniem bylo to ze jak polozylem dynamit na skrzyni to raptem zrobil mi sie wielgachny na caly monitor hmmmmm ciekawe

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]Pioter
Tanczacy z Granatami :]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Akihabara, Japan

Smile

Wkurzajce sa tez lewitujace wiecznie krecace sie dynamity,ktore wystepuja po rzuceniu dynamitu blisko lezacego na ziemii,pozatym latwo utknac na mapie base w radarze 01 :]
Pozatym czesto widac testrury postaci za drzwiami :) Na assault jak podkladalem dynamit pod dzrwiami w warehouse nad glowa mialem reke z coltem alianta :))))) Niestety strzelac siem nie da ;)) To nie Liero ;]]]]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]Pioter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]Pioter Znajdź więcej post'ów przez  [BK]Pioter Dodaj [BK]Pioter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]Pioter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

mnie wqrza to ... jak to powiedzieć hmm
ktoś podsadzi dynamit a ty go zabijesz i ciało leży na decie ... efekt ?
nie można rozbroic - przez to 3eba najpierw wysadzić ciało granatem, co zajmuje kolejne 5 sek ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Pef_Sphere
mnie wqrza to ... jak to powiedzieć hmm
ktoś podsadzi dynamit a ty go zabijesz i ciało leży na decie ... efekt ?
nie można rozbroic - przez to 3eba najpierw wysadzić ciało granatem, co zajmuje kolejne 5 sek ...




Moze byc i granat ale pamietaj jak go stukniesz to on ma jeszcze szane ze medyk moze go podniesie...wystarczy go serja w lepetyne albo tak jak ty to powiedziales GRANATEM go granatem!!!!

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

hmm..a co powiecie na mapke assault...przy rozsuwanej bramie...czasem brama jakby wylatyje z zawiasow i przesuwa sie pare metrow dalej ...i co ciekawe mozna przejsc przejsc wynikla z tego powodu dziure...co wyglada komicznie dla ludzi ktorzy tak nie maja...przechodze przez sciane

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2001 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro
hmm..a co powiecie na mapke assault...przy rozsuwanej bramie...czasem brama jakby wylatyje z zawiasow i przesuwa sie pare metrow dalej ...i co ciekawe mozna przejsc przejsc wynikla z tego powodu dziure...co wyglada komicznie dla ludzi ktorzy tak nie maja...przechodze przez sciane


z ta brama to dali ostro dupy. otwiera sie z nie tej strony i wylazi na bok. pamietam jak to pierwszy raz zobaczylem- axis i allys prawie przestali do siebie strzelac tylko sie gapili i rzucali komentarze inni cykali fotki. na assault zdazaja sie tez dlooogie loty po explozjach. to moim zdaniem bug kiedy gracz jest wyrzucany w powietrze na astronomiczne odleglosci, czesto odbija sie od granic mapy. ale ostatnio najbardziej wqurza mnie ta kakofonia jaka sie robi kiedy nonstop 10 osob cos gada i jeszcze slychac ammo, medic, etc. ten qchat jest zle pomyslany. powinno byc tak, ze texty np: "follow me" albo "fire in da hole" czyli takie ktore maja sens i zastosowanie w zasiegu bezposrednim w kontakcie wzrokowym z tmates byly by slyszane w ograniczonym stopniu tylko tym do ktorych sa kierowane (przypuscmy ze w promieniu 10-20m) dalej juz bylo by je slabiej slychac lub wcale. takie txt jak "incoming" albo "we need a Eng." wiadomo max zasieg. jak byloby lepiej nie moosze nikomu moowic.
pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet


z ta brama to dali ostro dupy. otwiera sie z nie tej strony i wylazi na bok. pamietam jak to pierwszy raz zobaczylem- axis i allys prawie przestali do siebie strzelac tylko sie gapili i rzucali komentarze inni cykali fotki. na assault zdazaja sie tez dlooogie loty po explozjach. to moim zdaniem bug kiedy gracz jest wyrzucany w powietrze na astronomiczne odleglosci, czesto odbija sie od granic mapy. ale ostatnio najbardziej wqurza mnie ta kakofonia jaka sie robi kiedy nonstop 10 osob cos gada i jeszcze slychac ammo, medic, etc. ten qchat jest zle pomyslany. powinno byc tak, ze texty np: "follow me" albo "fire in da hole" czyli takie ktore maja sens i zastosowanie w zasiegu bezposrednim w kontakcie wzrokowym z tmates byly by slyszane w ograniczonym stopniu tylko tym do ktorych sa kierowane (przypuscmy ze w promieniu 10-20m) dalej juz bylo by je slabiej slychac lub wcale. takie txt jak "incoming" albo "we need a Eng." wiadomo max zasieg. jak byloby lepiej nie moosze nikomu moowic.
pozdrawiam



O i to jest sluszna mysl stary....jak se pomysle ze np kolesia zadziugala jakas grupka aliantuffff a ten mowi ze np:Incoming!!
albo ze :uwaga ida,jest ich 5...sa na schodach: a gosc lezy sobie daleko od swojego timu i nie ma kontaktu wzrokowego ze swoim timem....a kazdy widzi co koles pisze.....moze to i bug.
Powinien to uslyszec albo zobaczyc koles ktory taka ofiare widzi ze swoiego timu...albo przynajmniej jest w jakiejs odleglosci od niej(10 metruff?)
Wtedy to bylo by qrefsko realistyczne(przynajmniej jedna z rzeczy zrobiona dobrze i dopracowana)...

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WaWa_Emil_PL
HcWd FrOm 2vA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wawa

Post Elko.

To moj drugi (jusz) post
I moze palne cos nie na temat, lub cos co bylo setki razy poruszane.. ale sprobuje jednak bo mam nieodparta chcec nabazgrania czegos.. wiec podobno jest to bug.. nie na mapie ale w grze.. ja nie jestem pewien bo uwazam ze to cheat..
Jest to mozliwosc zycania ile sie chce granatow przez liutenanta przy uzyciu lornetki.. niewiem jak nie dlaczego ale cos takiego jusz wiedzialem kilka krotnie.. coz.. sadze ze jest to godne posta (swiadkiem jest nightman tkory wczoraj razem ze mna natkna sie na takiego typa...) no to dzieki..

__________________
Ludzie to nie wiedza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WaWa_Emil_PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WaWa_Emil_PL Znajdź więcej post'ów przez  WaWa_Emil_PL Dodaj WaWa_Emil_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WaWa_Emil_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TFA]tewus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Wink

szukam klanu (dr lubicz)

wezmie mnie ktos czy nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TFA]tewus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TFA]tewus Znajdź więcej post'ów przez  [TFA]tewus Dodaj [TFA]tewus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TFA]tewus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WaWa_Emil_PL
HcWd FrOm 2vA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wawa

Unhappy Wiesz..

Sadze ze raczej jak tak bedziesz sie prezentowac to nikt nie bedzie sie fatygowal by Cie tu znalezc.. radze Wejdz na "polskie klany" (temat rtcw na boardzie) i porozgladaj sie wsrod klanow a jak jakis cie zainteresuje to sie zglos do nich.. kontakt jest przy kazdej chyba dopisce... POWODZENIA!

__________________
Ludzie to nie wiedza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WaWa_Emil_PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WaWa_Emil_PL Znajdź więcej post'ów przez  WaWa_Emil_PL Dodaj WaWa_Emil_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WaWa_Emil_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [TFA]tewus
szukam klanu (dr lubicz)

wezmie mnie ktos czy nie?




Stary z tym postem to pod most a nie tu pomylily ci sie chyba topiki....."o czym ty do mnie rozmawiasz?"

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [TFA]tewus
szukam klanu (dr lubicz)

wezmie mnie ktos czy nie?



Stary graj....jak bedziesz dobry napewno ktos Cie wezmie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2001 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:05.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions