Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Bug w UrT 3.2?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Question Bug w UrT 3.2?

Mam taki problem o jakiegoś czasu otóż gdy była wersja 3.1 to albo mnie wpuszaczało na jakiś serw albo mnie niewpuszczało bo mam nie orginalnego cd-key'a, ale gdy wszystkie serwery zrobili upgrade wersji z 3.1 na 3.2 to mam problemy z wejsciem na serwery, wygląda to tak:
np. wchodze na jakiś serwer to normalnie moge grac bez żadnych problemów ale na niektórych serwerach to mam chyba bana. Gdy prubuje się połączyć (na serwie jest np. map casa) to wypisuje mi że nie mam np. mapy ut_trening.pk3. Nie robiło mi się tak gdy była wersja 3.1, czego to może być powód??? i mówie od razu że na niektóre serwery na które teraz nie moge wejść to nigdy nie grałem na nich, czy to wina jakiegoś błędnie postawionego serwera. Czy pomogła bi mi zamiana my guid (chyba tak to sie pisze)???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Heh, oczywiscie ze mozesz miec zbanowany cd-key pomimo ze nigdy nie byles na danym serwerze. Byc moze zaciagnoles sobie z KAZY keya, ktory jest zbanowany globalnie przez ekipe punkbustera. Na takim keyu nie wejdziesz na zaden serwer na ktorym jest wlaczony wlasnie ten PunkBuster (czyli software anty-cziterski ;p).

GUIDA sie zmienia przez zmiane Cd-keya i na takiego globalnego bana to powinno raczej pomoc.

Natomiast co do tej mapy ktorej ci brakuje to nie wiem ;p
SPrawdz czy masz w dobrym katalogu zainstalowane urt
(przykladowo c:/quake3/q3ut3 i zadne inne ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[snip...]
GUIDA sie zmienia przez zmiane Cd-keya i na takiego globalnego bana to powinno raczej pomoc.[snip...]


Czyli kup sobie legalną kopie gry... jak gdzies jeszcze trafisz

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

no właśnie....

czy nie uważacie, że to troszkę nie fair ze strony SIDa (i całej reszty: IDSoftware, Evenbalance, etc) że każą nam * szukać gry która była dostępna ładnych parę lat temu?

ja co prawda nie mam pojęcia jakie sa realia na zachodzie jeśli chodzi o dostępność Q3 (+cd-key) ale ponoć u nas są z tym problemy.

przesiadka na 'darmowy' ** silnik ET może być rzeczywiście rozwiązaniem w kwesti 'czystego sumienia' wielu potencjalnych graczy


ERGO -- jakie są plusy zrezygnowania z cdkeja?



* nam == początkującym graczom, którzy wczoraj na 12 urodziny dostali od chrzestnych komputer.

** darmowy == z punktu widzenia gracza nie ponosi kosztów widocznie zmniejszających jego zasób środków nietrwałych na zakup lizaków tudzież trawki.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Przejscie na silnik ET to duza szansa na przyciagniecie sporej ilosci nowych graczy, wlasnie dlatego ze nie ma tam takich problemow z oryginalnym cd keyem :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Przejscie na silnik ET to duza szansa na przyciagniecie sporej ilosci nowych graczy, wlasnie dlatego ze nie ma tam takich problemow z oryginalnym cd keyem :>

Nie sądzę żeby w tu chodziło o cdkey - raczej o łatwość i dostępność samej gry. Tak czy inaczej przejście na ET to dobra decyzja.

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Werki
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Sprobuj cl_allowdownload 0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 21:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Werki
Sprobuj cl_allowdownload 0

Co to oznacza??? możesz napisać coś więcej o tej komendzie, np. co ona spowoduje???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking

po wpisaniu tej komendy otrzymasz komunikat ze jesli w ciagu 20 sekund nie wylaczysz komputera to wybuchnie ci monitor prosto przed morda i juz nie pograsz w ut. ryzyk fizyk
**** tam aj tam

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Werki
Sprobuj cl_allowdownload 0

Pomogło dzięki Werki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions