Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Polskie Clany na CB
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

Polskie Clany na CB

Tak dzisiaj siedziałem i doszedłem do wniosku ze Polskie clany znikneły z CB .... więc nadszedł czas na zmiany... :

Po rozpadzie aX zostałem bezclanowcem niechciałem dołączyc do Polskiego clanu ponieważ .... nie są wogule zorganizowane itp... więc chce zebrać 8-9 graczy którzy zaprezentują godnie Polske na CB. Chcą aby clan grał zarówno w CTFa jak i Inf dotego potrzbny jest mi najepszy Polski skład a także ludzie którzy będą mieli czas grać i walczyć. Gwarantuje mecze sparingowe [ pcw ] a także funn... Aby clan powstał potrzeba mi jest zgoda 4 osób czy zgodzą się zbudować Elitarny clan oto oni :

- Wedel
- Hades
- Ares
- Juce [ Blade ]
.... reszta ekipy zostanie dobrana poprzez 1 meczyk
sparingowy, najlepsi przejdą test i zagrają w nowym clanie..... jesli te osoby niebędą chciały zrobić tego clanu ..... będe musiał zagrać na zachodzie

Na odpowiedz czekam do 25.06.2003

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: Polskie Clany na CB

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
Tak dzisiaj siedziałem i doszedłem do wniosku ze Polskie clany znikneły z CB .... więc nadszedł czas na zmiany... :

Po rozpadzie aX zostałem bezclanowcem niechciałem dołączyc do Polskiego clanu ponieważ .... nie są wogule zorganizowane itp... więc chce zebrać 8-9 graczy którzy zaprezentują godnie Polske na CB. Chcą aby clan grał zarówno w CTFa jak i Inf dotego potrzbny jest mi najepszy Polski skład a także ludzie którzy będą mieli czas grać i walczyć. Gwarantuje mecze sparingowe [ pcw ] a także funn... Aby clan powstał potrzeba mi jest zgoda 4 osób czy zgodzą się zbudować Elitarny clan oto oni :

- Wedel
- Hades
- Ares
- Juce [ Blade ]
.... reszta ekipy zostanie dobrana poprzez 1 meczyk
sparingowy, najlepsi przejdą test i zagrają w nowym clanie..... jesli te osoby niebędą chciały zrobić tego clanu ..... będe musiał zagrać na zachodzie

Na odpowiedz czekam do 25.06.2003



OGOREK MOŻNA SIĘ ZAŁAPAĆ ?
MAM CZAS ŻEBY GRAĆ DUŻO GRAM CTF & INF ( CTF WIECEJ TRENUJE SOBIE AIM ) WIĘC MYŚLĘ ŻE BYM BYŁ DOBRYM KANDYDATEM DO TEGO CZEGOŚ CO TY CHCESZ STWORZYĆ o_0

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

Hmm ja bym sie nadawał, ale jak zapewne wiesz wróciłem z sK i niezostawie chłopaków tylko po to żeby sobie mecze na CB pograć

__________________
Zapraszam na forum klanu sK. Link znajduje sie w menu na stronie www.sk.z.pl albo kliknijcie tutaj http://silentkillers.prv.pl/forum/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

Re: Re: Polskie Clany na CB

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
OGOREK MOŻNA SIĘ ZAŁAPAĆ ?
MAM CZAS ŻEBY GRAĆ DUŻO GRAM CTF & INF ( CTF WIECEJ TRENUJE SOBIE AIM ) WIĘC MYŚLĘ ŻE BYM BYŁ DOBRYM KANDYDATEM DO TEGO CZEGOŚ CO TY CHCESZ STWORZYĆ o_0



heh.... mam zamiar zrobić mały try out... i wziąśc najlepszych...

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: Re: Re: Polskie Clany na CB

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
heh.... mam zamiar zrobić mały try out... i wziąśc najlepszych...
a ja z tych najlepszych nie jestem ?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weDeL
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Gdyby nie jeden czynnik juz dzis mialbys moja zgode.Tym czynnikiem jest moj wyjazd za granice ktory nie jest jednak pewny.Losy mojego wyjazdu powinny sie rozstrzygnac na dniach wiec bede wiedzial na czym stoje.Chcem uniknac sytuacji w ktorej nagle znikne i tyle mnie widzieli.Skoro mam sie zaangazowac to na dluzej(przynajmniej tak mysle) a nie na pare dni,chyba doskonale mnie rozumiesz .
2ga sprawa to moje ukochane lacze ktore niestety nie pozwala mi na wiele ale w miare mozliwosci staram sie cos tam pograc.Mysle ze i w tej kwesti bedzie lepiej bo gorzej to juz chyba byc nie moze . Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 13:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

odpowiedz ... jak najszybciej team juz jest prawie ukonczony oto on :

Hades/Juice/Ares/Ja/Mico/Valiance ..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
odpowiedz ... jak najszybciej team juz jest prawie ukonczony oto on :

Hades/Juice/Ares/Ja/Mico/Valiance ..



mico?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Rzeszow

ej ogor ja tez chce

__________________
(_*|*_)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2003 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alzail Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alzail Znajdź więcej post'ów przez  Alzail Dodaj Alzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

:]

Ja tak czy siak dojde do tego klanu no chyba ze mi sie odmieni i zaczne sie uczyc angilka i poszukam u zagranicznych...ale to dopiero w pazdzierniku bo od 2 miesiecy mam czas wolny od sofa ze wzgleduf technicznych.
A w pazdzierniku mam nadzieje ze to bedzie muj wielki powrót

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-07-2003 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions