Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Medic ! i inne zwierzeta ;)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez FarSight


Ja tak robie .... np startujemy z plazy i dalem arta (widac go dobrze a i medyk widzial ze lokalem przez lornete), po 5 sek. slysze "i need ammo" odpowiadam "negative" no i w tym momencie kulka w plecy (**** a powiedzialem negative) no to wtedy nie wyrabiam i kasuje... sorry ale takiej glupoty nie beda znosil



Taaaaak a ja nie wyrabiam jak widze porucznika ktory po respie rzuca sobie ammo, biegnie przed siebie nie zwazajac na nic, a po strzale w cialo biegnie dalej lub odwraca sie i zabija meda (vide Farsight), szczegolnie ze zawsze po strzeleniu lecze. Heh, i dla tego wlasnie wole grac na zagranicznych serwerach, tam cos takiego jescze mi sie nie zdazylo (w gruncie rzeczy na polskich serwerach zdazylo mi sie to raz )

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Re: Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu

Heh, i dla tego wlasnie wole grac na zagranicznych serwerach, tam cos takiego jescze mi sie nie zdazylo (w gruncie rzeczy na polskich serwerach zdazylo mi sie to raz )



Oj z tymi zagranicznymi serwerami to Wy wszyscy ciut przesadzacie.
Zmiana map OK, jest z tym o wiele lepiej niz u nas. Natomiast co sie tyczy gry zespolowej - oj bywa róznie, naprawde mozna sie zdziwic nie raz.
Jest jak jest, dopóki sie nie zjawi na serwerze paru obcykanych gości (wcale nie jakis ogromnych wyjadaczy ) tylko takich co wiedzą juz co i jak, to zaczyna być nawet sympatycznie. Inni (tzn. poczatkujący) zaczynają patrzeć na czym to wszystko polega i idzie nawet pograć, chociaż z tym ostanio coraz trudniej

Osobiscie mnie bardzo denerwuje jak ktos strzela mi w plecy, zwłaszcza, że zdaża sie to bardzo często ludziom będącym na poczatku swego romansu z RTCW, ale i ci ze starzem którzy to popełnaiaja wpisują sie na moją czarna listę

Nalezy zawsze zachować kulture.
Nie to nie bez łachy, wezme sobie broń od wroga, tak jak to Powstańcy Warszawscy robili

Zobaczycie po wakacjach bedzie lepiej !

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arsen[1]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Thumbs up

A ja bede popieral kag'a w kwesti ucieczki przed PF! Jest to mozliwe, acz bardzo trudne! Nie raz udawalo mi sie zwiac przed PF gdy lecial np. w BUNKIER! Ale czesciej sie zdarza, ze po strzale z panzera zostaja ze mnie tylko flaki . "Wszystko sie moze zdarzyc...", nawet uciec przed panzerem !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arsen[1] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arsen[1] Znajdź więcej post'ów przez  Arsen[1] Dodaj Arsen[1] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arsen[1] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu

Taaaaak a ja nie wyrabiam jak widze porucznika ktory po respie rzuca sobie ammo, biegnie przed siebie nie zwazajac na nic, a po strzale w cialo biegnie dalej lub odwraca sie i zabija meda (vide Farsight), szczegolnie ze zawsze po strzeleniu lecze. Heh, i dla tego wlasnie wole grac na zagranicznych serwerach, tam cos takiego jescze mi sie nie zdazylo (w gruncie rzeczy na polskich serwerach zdazylo mi sie to raz )



Heheh chyba nie liczysz na to ze zaraz po respie bede stal w miejscu i Ci q.r.w.a ammo dawal ?? a w międzyczasie PF/Granat/Sniper (wybierz sobie) zrobi pozandek ze mną ... ja natychmiast po respie oddalam sie jak najszybciej od grupki hmm miesa armatniego ktore np w trenches rozdaje sobie paczuszki czekajanc na PF ... jak chcesz ammo to biegnij za mną a napewno dostaniesz a to ze czasem ammo sie zle zuci i sam je zbiore a nie zostanie dla tego co biegnie za mna to sorry ale nikt nie jest doskonaly ....
Pysiu no offens wobec ciebie ale nie raz juz mialem takie akcje kiedy taki medyk ktory najpierw dawal kulke bo nie dostal natychmiast ammo byl sekunde pozniej rozwalany przez snipa/pf/granat i jush qfa nie mogl mnie podleczyc a nawet jakby mial ammo to na *** by mu sie przydalo ....
Takze ja uwazam takie zachowanie (strzelanie zeby dostac ammo) za niedopuszczalne i bede reagowal tak jak reagowalem ... sorki

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Re: Re: Re: Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez FarSight


Heheh chyba nie liczysz na to ze zaraz po respie bede stal w miejscu i Ci q.r.w.a ammo dawal ...



Sory że wtrące, dawno nie grałem w RTCW, ale zawsze grałem medykiem. I tak, o to właśnie chodzi! Po to się **** jest *******onym sierżantem żeby dawać ammo jak ktoś chce (a medyk chce zawsze ).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Taaaaak a ja nie wyrabiam jak widze porucznika ktory po respie rzuca sobie ammo, biegnie przed siebie nie zwazajac na nic, a po strzale w cialo biegnie dalej lub odwraca sie i zabija meda (vide Farsight), szczegolnie ze zawsze po strzeleniu lecze. Heh, i dla tego wlasnie wole grac na zagranicznych serwerach, tam cos takiego jescze mi sie nie zdazylo (w gruncie rzeczy na polskich serwerach zdazylo mi sie to raz


Coz Pysiu, wyglada na to, ze jestem jednym z naprawde nielicznych, jesli nie jedynym na Pl scenie LT, ktory przez cala mape biega za zdurnialymi od nadmiaru zlotych strzalow, wrzeszczacymi I NEED AMMO!! i nie reagujacymi na odpowiedzi medami, ale to jest po prostu nudne, niebezpieczne i nieefektywne,

jak chcesz ammo, to po prostu popros, jesli nie dostaniesz, popros jeszcze raz, jesli nie dostaniesz i zginiesz, zawsze mozesz obsztorcowac TMs korzystajac z say_team, albo say_target, jesli nie pomaga, to pewnie grasz z Lolkami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 13:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

A ile razy ja zginołem, kiedy biegłem pomóc kolesiowi, który oczywiście leżał już w kawałeczkach a obok niego pastwiła się mafia przeciwnika (swoją drogą niezły pomysł, i czekać żeby zabić medyka który będzie chciał mu pomóc ).

Swoją drogą to nie raz wyleczyłem LT, który po 'ożywieniu' pobiegł w siną dal nie zważając na wołania i need ammo .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Re: Re: Re: Re: Re: grrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK


Napisane oryginalnie przez FarSight

Heheh chyba nie liczysz na to ze zaraz po respie bede stal w miejscu i Ci q.r.w.a ammo dawal ...



Sory że wtrące, dawno nie grałem w RTCW, ale zawsze grałem medykiem. I tak, o to właśnie chodzi! Po to się **** jest *******onym sierżantem żeby dawać ammo jak ktoś chce (a medyk chce zawsze ).



Hmmm czytanie widze ok ale rozumienie tekstu gorzej podkreslam "stal w miejscu i Ci q.r.w.a ammo dawal" !!!!!

No offence JeloneK

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Będzie znowu nie na temat :)

No nie, ktoś najeżdza na mojego ulubionego Ajron Krosa. Co jak co ale Far prezentujemy odpowiedni poziom a przede wszystkim kuka o co chodzi w grze. Wiele razy z nim grałem na serwerze i zawsze współpraca na linii medyk-porucznik z Farem układała się wzorcowo.

Po za tym przecież Lt musi rzucić od czasu do czasu artylerie i logiczne ( tylko nie wiem czy logiczne dla wszystkich) że nie może rozdawać ammo. Dlatego przy wzorcowej grze na początku beach czy assault ammo zawsze jest mało dla medów gdyż tutaj priorytet ma artyleria/ naloty.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Kuffa Far to Ty zle odczytales moje slowa... Ja nie chcialem zebys stal i dawal ammo... sam zawsze uciekam z bunkru ale jak widze ze ani nie rzuciles nalotu, ani artylerii, w dodatku dajesz sobie samemu 2 paczki ammo to krew zaczyna powoli mnie zalewac wiec i tak kulturalnie strzelam w noge czy cus a tu nagle ktos mnie zabija, mysle sobie "kurde kto mnie zabil" i nagle widze ze to "kochany" porucznik ktory jakby nigdy nic biegnie dalej.
Spoko... wiesz sa inne sposoby zeby powiedziec ze nie lubisz gdy Ci ktos strzela w plery niz od razu zabijac.

Ps.
Bynajmniej nie siedzialem w FB wiec spokojnie zdazylbym dac Ci apteczke, jesli bym nie zdazyl, to oboje zginelibysmy od nalotu, wiec co za roznica.

Ps2.
W sumie to tez no offence

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Zabijanie na sniadanie

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu

Spoko... wiesz sa inne sposoby zeby powiedziec ze nie lubisz gdy Ci ktos strzela w plery niz od razu zabijac.



Hmm ale to jest jedyny skuteczny a poza tym taki przekaz dociera do all ......

quote:

jak widze ze ani nie rzuciles nalotu, ani artylerii, w dodatku dajesz sobie samemu 2 paczki ammo



Hmm no qufa moze nie uslyszalem nie widzialem na radarze ... hmm no moze w tamtej sytuacji zle zrobilem (qfa nie pamientam) ale generalnie ammo zostawiam a na strzal w plery odpowiadam seria w glowe.

quote:
Napisane oryginalnie przez Swienty
Wiele razy z nim grałem na serwerze i zawsze współpraca na linii medyk-porucznik z Farem układała się wzorcowo


Heheh thx Swienty ... a gra z Toba to przyjemnosc (przeciwko Tobie tesh ale taka masochistyczna)

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Wyłącze powiadamianie o nowych wiadomościach w tym temacie bo już mnie to dobija EOT

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:16.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions