Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > problemow coraz wiecej :(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

Unhappy problemow coraz wiecej :(

oczywiscie chodzi o problem techniczny....
zainstalowalem dzis sterowniki, do rivy TNT 2
stare mi dobrze dzialaly, ale nie mialy opcji we wlasciwosciach ekranu do podjasniania (color correction) potrzebne mi to jest, bo mam zajebiscie ciemno w grze tak wiec wszystko pieknie cacy, zainstalowalem, reset kompa... wyszedlem sobie z domu.. wracam i zadowolony, ze komp wolny siadam i odpalam cs'a ..
i nigdy niezgadniecie co sie stalo... po kliknieciu nastapil utomatyczny reset kompa.. nie wiem co jest... bylo tak za kazdym razem, jak klikalem w ikone (.exe) jakiejkolwiek gry... probowalem na kilku gierach i to samo .. za kazdym razem reset..
odinstalowalem i wszystko gra, ale mam ciemno w grze..

i moje pytanie jest takie ... czy mieliscie podobny problem i czy mozecie mi pomoc w tym.. moze tu chodzi o skonfigurowanie karty graficznej... albo najlepiej dajcie jakiegos linka do sprawdzonych sterownikow (nie detonatorow !) do rivy TNT2 M64 pod win XP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

format c: i jeszcze jedno takie tematy kieruje sie do dzialu hardware/software

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
format c: i jeszcze jedno takie tematy kieruje sie do dzialu hardware/software


format c: robilem 2 czy 3 dni temu ..
i sorki.. nei wiedzalem ze ten temat mam tam skierowac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Wywal Windows XP moze pomoze cos

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaTa!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: -

Talking :P

ta

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaTa! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DaTa! Znajdź więcej post'ów przez  DaTa! Dodaj DaTa! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaTa! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: problemow coraz wiecej :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35

..odinstalowalem i wszystko gra, ale mam ciemno w grze..




wez sobie czlowieku ustaw w konsoli gamme i brightnes na wiekszą wartosc i nie bedziesz mial ciemno... po cholere sie ze sterownikami piepszyc...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: problemow coraz wiecej :(

Możliwe, że zainstalowałeś detonatory pod 9x/ME i nie działają poprawnie z XP. Najnowszych możesz poszukać pod tymi adresami:


Tylko do Rivy TNT podobno jakieś starsze są bardziej wydajne. Acha, możesz popróbować z wersjami do 2000.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: problemow coraz wiecej :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
oczywiscie chodzi o problem techniczny....
zainstalowalem dzis sterowniki, do rivy TNT 2
stare mi dobrze dzialaly, ale nie mialy opcji we wlasciwosciach ekranu do podjasniania (color correction) potrzebne mi to jest, bo mam zajebiscie ciemno w grze tak wiec wszystko pieknie cacy, zainstalowalem, reset kompa... wyszedlem sobie z domu.. wracam i zadowolony, ze komp wolny siadam i odpalam cs'a ..
i nigdy niezgadniecie co sie stalo... po kliknieciu nastapil utomatyczny reset kompa.. nie wiem co jest... bylo tak za kazdym razem, jak klikalem w ikone (.exe) jakiejkolwiek gry... probowalem na kilku gierach i to samo .. za kazdym razem reset..
odinstalowalem i wszystko gra, ale mam ciemno w grze..

i moje pytanie jest takie ... czy mieliscie podobny problem i czy mozecie mi pomoc w tym.. moze tu chodzi o skonfigurowanie karty graficznej... albo najlepiej dajcie jakiegos linka do sprawdzonych sterownikow (nie detonatorow !) do rivy TNT2 M64 pod win XP



apropo resetow podczas gry to grlaem sobie dzis w warcrafta 3 z kumplem 1v1 a tu nagle restart doszedlem do wniosku ze to prze zto ze 30 min wczesniej odlaczalem dysk i byl zle podlaczony ..
btw jezeli masz karte nvidii to nie sciagaj najnowszych detoanatorow sa po****** ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: problemow coraz wiecej :(

Ja mam kartę NVidii i na najnowszych dentkach wszystko chodzi świetnie i system jest bardzo wydajny... Masz jakieś konkretne zastrzeżenia czy tylko tak sobie powiedziałeś?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

tak ma mi ja nei mowie ot tak sobie

w W3 menu na nowych detonatorach jest cale czarne .w cs'ie z 99 fps spadlo mi na 35 . moze ci film nagrac niedowiarku ?
poczytaj troche stronki o benchmarku napisane jest ze nowe detonatory maja bledy . (Mantis tnx za info)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

No dobra, tych jeszcze nie testowałem. Ale nie sądzę, żeby wszędzie występowały takie problemy (typu w CS fps spadło z 99 do 30), inaczej by ich nie wydali.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

Re: Re: problemow coraz wiecej :(

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



wez sobie czlowieku ustaw w konsoli gamme i brightnes na wiekszą wartosc i nie bedziesz mial ciemno... po cholere sie ze sterownikami piepszyc...



ehh.. czlowieku.. co Ty myslisz ze ja idiota jestem czy jak ??
przeciez pierwsze co zrobilem, to szukalem komend do podjasniania..
bez potrzeby topica bym nie zakladal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

Re: Re: Re: problemow coraz wiecej :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


ehh.. czlowieku.. co Ty myslisz ze ja idiota jestem czy jak ??
przeciez pierwsze co zrobilem, to szukalem komend do podjasniania..
bez potrzeby topica bym nie zakladal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

qfa czemu nie moge wywalic swojego post'a ..
(jezeli jakis moderator to widzi, to prosze o usuniecie tego wyzej post'a)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

Re: Re: Re: problemow coraz wiecej :(

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Możliwe, że zainstalowałeś detonatory pod 9x/ME i nie działają poprawnie z XP.


to sa napewno pod XP/2000.. sciagalem z oficjalnej strony nvidii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

nvidii nowe smierdza syfem ...
pisalem wczesniej jakie sa z nimi problemy. Najlepszye ponoc detonatory o numerku 27.11



w tle : Cypress Hill ~ Lowrider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:32.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions