Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Kamperstwo ... skary i cudak.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Kamperstwo ... skary i cudak.

Dawno tu nie pisalem. ... A wiec, wchodzena server ludz.pl ... w godzinach wieczornych gramy mapa abbey, moj caly team ginie ja zostaje sam na 4 osoby wiec zostaje na respawnie, wybijam niedobitki mam staty 8 do 1 poczym dostaje kika od cudaka za kamperstwo. Tak ze 3 razy kicki.

Pierwsze pytanie, czy jak zostaje sam na mapie na 4-5 osob co robie, z tego co sie nauczylem ... grajac w klanufkach. Obejmuje pozycje i walcze do konca o punkt dla teamu?

W wersji cudaka i skarego powiniem wybiec i zginac. Hahah nie komentuje tego. Ok ale ja mialem staty 8 do 1, a cudak 1 do 8 i chyba go to bolalo ... ok wiem ze jestem cienki, niech powie ktos lama. Ale zepsucie komus wieczora kikami i obelgami ... a pozniej starszenie banem na serverach za swoja glupote i to ze sie czepialem ze mnie kikali zanic eehh. Ludzie co sie dzieje.

Prosze niech skary pisze ... logi daj ... ze co ... upominalem sie o bezmyslnosc. Ok pisz domnie dzieciak moze jestem mlodszy ale czy tu ma wiek role bo chyba nie. Ehh.

Sorry za bledy ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 22:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

Post

reeeeeeeee nie ladnie Scarry ;p cudak'a to tam sie da jeszcze przymknonc oko bo go nie lubie ale Szkary ;p nie no mi sie zdaje i popre zdanie one*shota :p

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question ...

Mam skil jaki mam, gram jak gram, ale od przeszlo roku i nie przypominam sobie zeby byly jakie kolwiek problemy z moja kultura na serverach. Eh. Ale kazdy moze nie wytrzymac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 23:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

Thumbs up

ta ale bez przesady

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-04-2003 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ale macie problemy :Q trzeba bylo powiedziec zeby wypierdalali na drzewo :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:(

Ciekaw jestem czy mam bana na kalisz i na ludz ... wiem ze wczoraj mi sie pc wieszal jak sie lonczylem 2 h pozniej ... po ekscesie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Od bana ci sie nie wiesza PC

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

dark ma racje trzeba bylo powiedziec mu by sie palowal

A jak sytuacja bedzie sie powtarzac to tza by chyba do admina napisac by utemperowal gosci do daje im rcony ....

Jednak mnie najbardziej smiesza sceny gdy jak zostaje 2 na 1 to tych 2 zaczyna kampic a 1 idzie do przodu ... choc powoli ... nastepnie ida wyzwiska ze jest kampa itd itp

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nom ...

Oni mi dawali 4 razy call vote na kick, hmm to polega na tym ze koles mowi ten jest kamepr kick go ... i reszta kikuje a tymbardziej jak przedchwila zostali przezemnie zabici heh, napisalem ten temat aby ludzie sie zastanowli zanim kogos wyzywaja ... najsmieszniejsi sa kolesi co mowia n00b ... bo nienzja jakiegos nicku a koles gra od prawie dwoch lat, albo lepsi sa co mowia ze mam np. walla ... heh widocznie nie wiedza ze istnieje cos takiego jak sluchawki. Jak sie gra jusz dlugo to mozna bez problemowo uslyszec na danej mapie gdzie jest koles bo aha jest blisko slysze ze chodzi po trawie trawa jest tylko tu ... i mam kolesia. Ale oczywiscie mam walla haha komplement bo tzn. ze jakis skill sie ma hehe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 16:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
freezer_ut
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław City

100 razy juz pisałem i zrobie to znowu

otoż powiem jedno!!! polska zawiść!!!!!! , dlatego nie gram na polskich serverach ---- mozecie przeczyatc sobie komentsy do ostatniego njusa tam jest cała prawda o tych wielkich działaczy na rzecz polskiej "sceny"...

__________________
[freezer]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil freezer_ut Kliknij tutaj by wysłać e-maila do freezer_ut Znajdź więcej post'ów przez  freezer_ut Dodaj freezer_ut do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać freezer_ut prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Angry Ludzie

Ludzie ludzie co z wami... Na naszych serverach jest chamstwo ale i za granica nie jest lepiej... A co do tego ze wyzywaja od campera to racja - nie probojcie nawet grac wolniej bo cie zwyzywaja... A co do pana Cudaka to w pierwszej kolejnosci ban (imo ) to nie tyle ze daje voty na kicka w polsce ale zdarza mu sie nawet za granica na rodakow (wyniosle slowo ) votowac. Nie ruszaj sie przez chwile bo masz tel. a on juz cyk myk i vote na kicka...

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cdn.

Jejq zapomnial bym ze pan "ronin" byl rowniesz zkikowany hehe razem zemna ... za to ze mial dobre staty i co jeszcze heh nie wiem ale on zrezygnowal po 2-3 kikach ... ja wkurzony zmienailem nicki aby nie dostac kolejnych kikow jejq co sie dzieje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2003 21:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

ww

Dramat:-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: 100 razy juz pisałem i zrobie to znowu

quote:
Napisane oryginalnie przez freezer_ut
otoż powiem jedno!!! polska zawiść!!!!!! , dlatego nie gram na polskich serverach ---- mozecie przeczyatc sobie komentsy do ostatniego njusa tam jest cała prawda o tych wielkich działaczy na rzecz polskiej "sceny"...



doszedłem
24-04-2003 - 8:52 @ [freezer]

powodzenia na przyszlosc - ciekawe do czego dojdziesz - mam nadzieje ze do daleko posunietych wnioskow---
w moim długim życiu zrobiłem więcej rzczy niż ty przez całe swoje życie aż dośmierci--- nie bede pisał tu co bo to nie miejsce--- [...]

polska zawisc?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2003 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post

kupka nie polska zawisc, ostatnio mocno czailem sie aby zagrac na jedynym czeskim servie, bo jakos nie wiem skad ale bardzo lubie ten narod, wszedlem bylo 7 osob, razem ze mna doszedl ee sam nie wiem jak mial nicka i sie zaczelo ja od razu zrushowalem wrogi tim, za chwile koles zrushowal caly moj, i tak z 3 rundy, dostalismy po kiku, wrocilismy pytam sie za co i ...U ARE NOT REAL po chwili zostalismy we 2 na serwie bo lamki czeskie uciekly ja wpisalem realnicka, i kolo rownierz ...of korz polak z Fuzz hiehie polska rulz!@!....nie stety u nas kikowanie jest na zasadzie pastucha i stada baranow, jeden daje kika a reszta matolow, automatycznie wciska f1 :|, co raz czesciej widze jak kika sie kolesi ktorzy maja 999 gdyz jeszcze sie lacza, co dla mnie jest sq...stwem gdyz nie kazdemu tata z mama kupia kompa za 50 baniek. A z zycia najbardziej mnie wqwilo zachowanie kogos z BZN w stosunku do mnie, na pelnym servie dostalem od admina kika bo jego kolo byl na specu i chcial zeby on pogral...N/C

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 08:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
[...]co raz czesciej widze jak kika sie kolesi ktorzy maja 999 gdyz jeszcze sie lacza, co dla mnie jest sq...stwem gdyz nie kazdemu tata z mama kupia kompa za 50 baniek. A z zycia najbardziej mnie wqwilo zachowanie kogos z BZN w stosunku do mnie, na pelnym servie dostalem od admina kika bo jego kolo byl na specu i chcial zeby on pogral...N/C

Taaa... i tu wracamy właściwie do tematów z innych wątków - kolesiowanie - to już chyba polska narodowa choroba. Kolesia się w puszcza na serwer kickajac innych, na kolesia się nie donosi że używa OGC, kolesia się nie kicka z kanału na IRC, kolesia się popiera w ciemno na forum... Jak w polityce... :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

ZEby takie sytuacje ogladac wcale nie musze wybierac sie na Czeskie serwery .

Przyklad z wczoraj .... Kazno zajebal 6 czy 7 gosci w jednej rundzie a tu w nastepnej rundzce pan o nicku Shinobi dal vota na kick z uzasadnieniem ze to cziter ! Oczywiscie wszyscy dali f1 i Kaznodzieja polecial .... pomijam of corz ze polecialy bluzgi pod adresem FF ze my cziterzy itp. itd

sad but true :s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

skoro wszyscy dali f1 to nawet ty byles przekonany ze on czituje

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

jedyne wyjscie to wiecej rconow, w dobrych rekach, tu apel do adminow jest troszke starych wyjadaczy ktorzy sa znani i lubiani np. (podlizka ) chociazby dark, dat, jagoda..(i inni, kolejnosc przypadkowa), i dac takim graczom wladze do rak , mysle ze to wprowadzilo by wiecej porzadku, no i takie cwaniaczki czuly by wiecej respektu na servie bo a nuz trafia na admina ........<-------to tylko luzna mysl

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
skoro wszyscy dali f1 to nawet ty byles przekonany ze on czituje

NIe lap mnie za slowo Sniezek ;k

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Mozna dac rcony w dobre rece, ale po co skoro dawanie rconow odbywa sie w dosc niejasnej atmosferze. Fragment rozmowy na #urbanterror.pl:
[11:29] <scalator> poczekaj na dami
[11:29] <r3|ethical> kto ma tam rcony ?
[11:30] <scalator> nikt
[11:30] <scalator> ale dam sdc

W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2003 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.

Ah, no to jeszcze do mojego spisu kilka postów wyżej można dopisać:
...kolesiom daje się rcona...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Mozna dac rcony w dobre rece, ale po co skoro dawanie rconow odbywa sie w dosc niejasnej atmosferze. Fragment rozmowy na #urbanterror.pl:
[11:29] <scalator> poczekaj na dami
[11:29] <r3|ethical> kto ma tam rcony ?
[11:30] <scalator> nikt
[11:30] <scalator> ale dam sdc

W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.



sniezek nie podslu****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 13:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to pisz na privie a nie na glownym

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

sniezek .... zajebista uwaga .... POPIERAM W 100% (uwaga z sDc nie prv)

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:22.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions